Zaloguj
Maj na kanale Cartoon Network

Maj na kanale Cartoon Network

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Maj na kanale Cartoon Network

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 29 MAJA O 19:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40

Bajka, Bójka i Brawurka powracają. W maju na antenie Cartoon Network premiera drugiego sezonu „Atomówek”. W nowych odcinkach kolorowe supersiostry po raz kolejny staną na straży bezpieczeństwa mieszkańców Townsville. Będą też musiały stoczyć walkę z czasem i uratować jednorożca, nim będzie za późno. Ponadto Bajka stworzy wideo, które stanie się hitem internetu, a Brawurka podczas wolontariatu pozna tajemniczą, starszą kobietę.

W związku z premierą nowego sezonu w piątek 26 i w sobotę 27 maja stacja wyemituje specjalny maraton „Pojedynek superbohaterów”, w którym obok Atomówek pojawią się inni superbohaterowie znani z anteny Cartoon Network.

MIĘDZY NAMI, MISIAMI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 15 MAJA O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:35

W maju na antenie Cartoon Network kolejne odcinki drugiego sezonu przygód Grizzy’ego, Pandy i Lodomira. Bohaterowie serialu, którzy chcieli zobaczyć, jak wygląda życie w świecie ludzi, przekonają się tym razem, czym jest przeziębienie i dlaczego dobrze jest pomagać innym. Spróbują też swoich sił jako opiekunowie małego misia i zapragną wystąpić w reklamie telewizyjnej. By spełnić to marzenie, są gotowi zrobić wszystko. O tym, czy uda im się wygrać casting, widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki.

NINJAGO - MISTRZOWIE SPINJITZU
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 1 MAJA O 16:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:00

W siódmym sezonie przygód dzielnych wojowników Ninja na horyzoncie pojawi się nowy wróg – Atronix. Walcząc z nim, po raz kolejny przekonają się, ile znaczy lojalność i odwaga. Cały czas grozi im także niebezpieczeństwo ze strony Nadakhana, który schwyta i będzie przetrzymywał w niewoli Sensei Wu. O tym, czy Mistrzowi uda się uwolnić, widzowie przekonają się w kwietniu, oglądając nowe odcinki serialu. Wiele wydarzy się także w życiu Kaia, który odkryje kilka ważnych, rodzinnych tajemnic i co najważniejsze, pozna wreszcie swoją matkę.

YO-KAI WATCH
PREMIERA W SOBOTĘ 13 MAJA O 14:40
EMISJA W SOBOTY O 14:40

Nate to dzielny chłopiec, który każdego dnia tropi niewidoczne dla ludzkiego oka, złośliwe stworki Yo-kai i próbuje naprawić wszystkie wyrządzone przez nich szkody. W odnalezieniu małych szkodników pomagają mu przyjaciele i magiczny zegarek. W drugim sezonie serialu pojawi się mnóstwo nowych Yo-kai, co oznacza, że Nate i jego ekipa będą mieli znacznie więcej pracy. Na szczęście bohater ma nowy zegarek, dzięki któremu łatwiej będzie mógł wykonywać swoją codzienną misję.

JEŹDŹCY SMOKÓW: NA KOŃCU ŚWIATA
PREMIERA W NIEDZIELĘ 28 MAJA O 15:35
EMISJA W NIEDZIELE O 15:35

Drużyna Jeźdźców Smoków znów stoi w obliczu wielkiego wyzwania. Okrutny Viggo chce zniszczyć Smocze Jajo. Czkawka, Szczerbatek i ich przyjaciele postarają się zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić. Z pomocą przyjdzie im Mala, przywódczyni Obrońców Skrzydła. Sojusz okaże się bardzo pomocny, ale czy połączenie sił wystarczy, by pokonać groźnego wroga? Odpowiedź w nowych odcinkach czwartego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata”.

MEGA, MEGA, MEGA, MEGA CARTOON NETWORK SHOW
PREMIERA W SOBOTĘ 6 MAJA O 15:35
EMISJA W SOBOTY O 15:35

W maju Cartoon Network zaprasza na kolejne odcinki drugiego sezonu „Mega, mega, mega, mega Cartoon Network Show”. W programie co tydzień prezentowane są popularne kreskówki stacji. Nowe odcinki poświęcone będą trzem wyjątkowym superbohaterkom – Atomówkom. Bajka, Bójka i Brawurka w każdą sobotę zabiorą widzów w podróż do swojego świata i odkryją przed nimi tajemnice Townsville.
Podziękowania dla autora posta:
danima, yenx, drozja
Nie ma w serwisiekimiko95Kopiuj nick
7,5%
kimiko95

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 6$
Podziękowania: 15
Posty: 75
ocenił na: 0
Jej. Jestem zdziwiona że Jeźdźcy zostaną aż tak szybko zdubbingowani, skoro angielska wersja była w lutym. Ale i tak cieszę się z tego powodu.
Nie ma w serwisiedrozjaKopiuj nick
drozja

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 271$
Podziękowania: 17
Posty: 68
ocenił na: 0
Ja najbardziej się cieszę na majówkę z Ninjago :) No i moi mali znajomi też. Siódmy sezon się zapowiada ciekawiej niż poprzedni, oby tak było.
Kiedyś muszę się wziąć za Jeźdźców smoków i trzy miśki. Widziałam okazyjnie jak leciało i było fajne. Tyle, że ciężko się do tego zabrać, bo teraz na pierwszym miejscu nowości kinowe...