Zaloguj
Maj na kanale Polsat JimJam

Maj na kanale Polsat JimJam

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1936$
Podziękowania: 322
Posty: 324
ocenił na: 0
Maj na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu polecamy również maratony z serialem „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, maratony z serialem „Popelki”, cykl edukacyjny z bohaterami bajek „Badanamu”, „Gryzmołki Gryzmołka”, „Teraz już wiesz” i „Hugo, co to znaczy”, a także cykl „Miesiąc bohaterów”, w ramach którego wyemitujemy produkcje uwielbiane przez wszystkie dzieci. W tym czasie na antenie spotkamy m.in. „Tomka i przyjaciół”, „Strażników miasta”, „Strażaka Sama” i ciuchcie ze „Stacyjkowa”.

PREMIERA: TRUSKAWECZKA, s. 3 i 4
Nowe odcinki od 5 maja w każdą sobotę i niedzielę o 7:36 (po dwa odcinki). Wieczory z TRUSKAWECZKĄ (s. 2, 3 i 4) codziennie o 19.25

W maju zapraszamy na 3. i 4. sezon przygód „Truskaweczki”. Truskaweczka to mała dziewczynka, która żyje w krainie pełnej truskawek. Te słodkie owoce rosną tam tak duże, że do przewiezienia tylko jednej potrzebna jest taczka! W krainie wszystko jest truskawkowe – nawet płatki śniegu są w kształcie tych przepysznych owoców. Towarzyszami Truskaweczki są kot Kremówka i pies Keksik. Truskaweczka spędza czas także w towarzystwie swoich przyjaciółek – Miodowego Kucyka, Pomarańczki i Imbirki.

MARATONY Z SERIALEM
MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA
W każdy majowy weekend od 9:14 (po trzy odcinki)

W każdy majowy weekend zapraszamy do wyjątkowej krainy Equestria, w której mieszkańcami są wyłącznie kolorowe kucyki, Księżniczka Celestia wyznacza jednorożcowi Twilight Sparkle niezwykle ważne zadanie. Pracowita Twilight chce rozwinąć swoje magiczne moce, więc studiuje mądre księgi – ale Księżniczka każe jej zostawić naukę i wyruszyć na poszukiwanie przyjaciół! W uroczej, baśniowej wiosce Ponyville, Twilight spotyka pięć nowych kucyków. Seria zabawnych, nietypowych doświadczeń i fascynujących przygód sprawia, że nasza bohaterka uczy się najpotężniejszej magii – magii przyjaźni!

MARATONY Z SERIALEM
POPELKI
Codziennie od 11:00 (po trzy odcinki)

W maju zapraszamy na maratony z serialem „Popelki”, którego bohaterami są wyjątkowe stworzenia pełne pozytywnej energii. Są zwariowane i kolorowe, a gdy chcą szybko gdzieś dotrzeć zwijają się w kuleczki i popelkują do celu! Oprócz tego, że nie sposób się z nimi nudzić, stanowią paczkę najlepszych przyjaciół. Zawsze staną za sobą murem i ruszą z pomocą, gdy tylko będzie taka potrzeba. To właśnie od nich możesz nauczyć się, na czym polega prawdziwa przyjaźń. Popelki słyną w całej okolicy ze swojej pomysłowości i uczynności – sąsiedzka pomoc to także ich specjalność. Zawsze mają jak najlepsze intencje, jednak ich żywe usposobienie i ogromny entuzjazm powodują, że łatwo wpadają w tarapaty. Na szczęście zawsze udaje im się znaleźć rozwiązanie problemu. Serial to nie tylko świetna zabawa i ciekawe przygody głównych bohaterów, ale też cenna lekcja dla najmłodszych. Maluchy dowiedzą się między innymi, że przyjaciele czasem się gniewają, ale zawsze się kochają, a najłatwiejszą drogą do osiągnięcia celu jest współpraca.

MIESIĄC BOHATERÓW
Od poniedziałku do piątku od 7:22 i od 15:00, a w weekendy od 15:00

Maj miesiącem bohaterów! Zapraszamy wszystkich najmłodszych do wspólnej zabawy, odkrywania świata i przygód wraz z bohaterami bajek: Tomek i przyjaciele, Strażnicy miasta, Strażak Sam, Tropiciele zagadek, Stacyjkowo

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 9:00 do 10:00 oraz od 14:00 do 15:00, a w weekendy od 14:00 do 15:00

Zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. Na najmłodszych czekać będą bohaterowie bajek: Badanamu, Gryzmołki Gryzmołka, Teraz już wiesz, Hugo, co to znaczy?
Podziękowania dla autora posta:
yenx