Zaloguj
Madagaskar 3

Madagascar 3: Europe's Most Wanted
Film, 2012
9,05  głosy: 21Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
3 sierpnia 2012Polska8 czerwca 2012
Produkcja:

Fabuła

Reżyseria:
Eric Darnell, Tom McGrath
Scenariusz:
Noah Baumbach

Uwielbiane przez cale rodziny zwierzaki powrócą z nowymi przygodami. „Madagaskar 2” bił w 2009 roku w Polsce rekordy popularności (ponad 700 tys sprzedanych biletów w ciągu pierwszych 4 dni, a łącznie 2 240 000 widzów). W trzeciej części lew Alex i jego przyjaciele wciąż próbują wrócić do Nowego Jorku. Tym razem sprawy komplikują się, gdyż do przebycia jest cała Europa. Jak niezauważenie pokonać cały kontynent? Oczywiście w przebraniu trupy cyrkowej!

Galeria


Rozmowy (17)   dodaj temat

ёёёёёёёёё
ёёёёёёёёё
Troszkę mi się "Sezon na Misia 3" przypomniał, tam było podobnie (cyrkowcy, miłość itp.). Ogólnie fanem "Madagaskaru" nie jestem, ale trójka chyba wyszła im najlepiej, a już na pewno lepiej od słabej dwójki. Ocenę wystawię jednak taką samą jak w przypadku pierwszej części (7/10), bo niczym mnie ta animacja nie uwiodła. Za to fajnie wyszła scena z piosenką "Firework". :D
norberto007
norberto007
Madagaskar 3 (2012) to fajna bajka jak i dla młodego tak i dla starszego polecam....
ultrafacet
ultrafacet
byłem na tym w kinie bardzo gites majonez ssssssspoko!
Lupik10
Lupik10
Widziałem trzecią część. Bardzo mi się podobała. Jak zwykle najlepsze teksty i żarty :D. Mam nadzieję, że powstanie czwarta część. Trzecią bardzo polecam :).
marcin95
marcin95
Według mnie fajny! Film osobiście bardzo mi się podobał! Był świetny, ale jedyne co mnie wkurzyło to
organizacja kina Krewetka w Gdańsku. Na początku spóźnili się 6 minut, a później coś się psuło na ekranie. Tak czy siak film puścili, ale nie na pełnym ekranie. Były takie czarne marginesy, jeśli tak to można nazwać. A co do filmu to bardzo śmieszny, inteligentny i przyjemny do oglądania. Zdziwiło mnie to, że ten tygrys może przejść przez malutkie kółko. Ale ogólnie to dobry!