Zaloguj
Luty 2017r. na Cartoon Network

Luty 2017r. na Cartoon Network

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Luty 2017r. na Cartoon Network

WEEKEND Z BATMANEM
EMISJA W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ, 4 I 5 LUTEGO O 8:15

4 i 5 lutego Cartoon Network zaprasza na weekend z Batmanem. W ramach specjalnego maratonu stacja wyemituje m.in. filmy „LEGO Batman: Moc Superbohaterów D.C.” oraz „LEGO: Batman i Liga Sprawiedliwości”. Jeden z najbardziej znanych bohaterów komiksów DC Comics razem z Robinem i Supermanem będzie walczył ze złem i bronił Gotham City.
Światu zagrażają bezwzględni Joker i Lex Luthor, którzy raz na zawsze chcą zniszczyć Ziemię. Batmanowi przyjdzie również zmierzyć się z podstępnym kapitanem Coldem. Zadanie dodatkowo utrudni mu fakt, że wszyscy jego koledzy z Ligi Sprawiedliwości zaczną nagle znikać w niewyjaśnionych okolicznościach.

WUJCIO DOBRA RADA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 LUTEGO O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:35

Wujcio Dobra Rada nie ustaje w swoich podróżach i cały czas dzielnie przemierza świat razem ze swoją świtą, by ratować wszystkich z opresji i rozwiązywać problemy. W kolejnych odcinkach trzeciego sezonu szalony krewny zabierze dzieci na biegun północny, by spełnić ich marzenie i zorganizować wielką bitwę na śnieżki.
Dzień przed premierą nowych odcinków, w niedzielę 26 lutego o godz. 8:15, Cartoon Netwrok wyemituje specjalny program „Nagrody Wujcia Dobrej Rady”, podczas którego będzie można przekonać się, którzy bohaterowie zasłużyli na wyróżnienie od Wujcia. Niektóre werdykty mogą się okazać bardzo zaskakujące.

DZIEŃ PRZYJAŹNI DARWINA
PREMIERA W NIEDZIELĘ 12 LUTEGO O 7:20

W niedzielę 12 lutego Cartoon Network zaprasza na „Dzień przyjaźni Darwina”. Tego dnia stacja wyemituje specjalny maraton z udziałem Darwina Wattersona. Pomarańczową rybkę widzowie stacji znają z serialu „Niesamowity świat Gumballa”.
Posiadacz zielonych trampek to przyrodni brat i najlepszy przyjaciel głównego bohatera. Razem chodzą do szkoły, rozrabiają i realizują wszystkie swoje szalone pomysły. Ich przyjaźń może być dla innych wzorem do naśladowania.

NEXO KNIGHTS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 LUTEGO O 19:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40.

Czarne chmury ponownie zbierają się nad Knighton. Krainie znów zagraża okrutny błazen Jestro. W obronie królestwa stają waleczni rycerze NEXO. Clay, Lanc, Axel i Macy nie mogą dopuścić do tego, by bezwzględny wróg doszedł do władzy i przejął kontrolę nad ich ojczyzną.
O tym, czy dzielnej drużynie uda się pokonać błazna i przywrócić spokój mieszkańcom Knighton, widzowie przekonają się, oglądając nowe odcinki trzeciego sezonu serialu „NEXO KNIGHTS”.

MAGICZNE MAGIIMIECZE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 LUTEGO O 19:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:15

Bohaterowie nowej kreskówki Cartoon Network nawet w najtrudniejszych sytuacjach nie tracą poczucia humoru. Zabawne rodzeństwo przemierza świat po to, by przeżywać przygody i zgromadzić jak najwięcej magicznych magiimieczy.
Dzięki nim mogą wygrywać pojedynki nawet z największymi wrogami. Im więcej uda im się ich zebrać, tym mają większe szanse na kolejne zwycięstwa. Podczas swojej podróży siostra i jej młodszy brat pracują także nad tym, by pozbyć się swoich wad.
Podziękowania dla autora posta:
Dagu