Zaloguj
Luty 2017r. na Boomerang'u

Luty 2017r. na Boomerang'u

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Luty 2017r. na Boomerang'u

GRIZZY I LEMINGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 LUTEGO O 17:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:15

Stado lemingów zamieszkujące leśniczówkę cały czas robi wszystko, by dokuczyć Grizzy’emu, który marzy tylko o świętym spokoju. W nowych odcinkach pierwszego sezonu małe złośliwce urządzą kolejne głośne przyjęcie, a podczas fali upałów napełnią swój basen ostatnimi butelkami wody z zapasów niedźwiedzia.
Niechęć Grizzy’ego do Lemingów minie na chwilę, gdy bohater, po silnym uderzeniu w głowę, będzie myślał, że jest jednym z nich. Postanowi zrobić wszystko, by gryzonie przyjęły go do swojego stada i pozwoliły brać udział we wspólnych zabawach i szaleństwach. Czy małe stworki powitają go z otwartymi ramionami? O tym widzowie Boomeranga przekonają się w lutym.

THE BIG BAD FOX
PREMIERA W PIĄTEK 24 LUTEGO O 15:00

Niezdarny lisek każdego dnia ma ochotę zjeść pysznego kurczaka. Niestety, zdobywanie pożywienia przychodzi mu z trudnością. Bohater postanawia wykraść kurze jajka, poczekać, aż wyklują się pisklęta, odpowiednio je utuczyć, a potem skonsumować.
Niestety, okazuje się, że bycie opiekunem małych kurcząt jest dużo trudniejsze niż mu się wydawało. „The big bad fox” zostanie wyemitowany w ramach maratonu „Dzikie harce w Boomerangu”, poza lisem pojawią się też inni leśni bohaterowie – niedźwiedź Grizzy i jego złośliwi współlokatorzy – lemingi. Emisja maratonu w piątek 24 lutego od godz. 13:40.

MÓJ RYCERZ I JA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 LUTEGO O 18:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:40

Dzielny, choć bardzo nieudolny rycerz Henri i jego świta każdego dnia stają w obronie swojego królestwa i wypełniają misje najwyższej wagi. W nowych odcinkach pierwszego sezonu bohaterowie ruszą na pomoc kolejnym księżniczkom uwięzionym w wieżach średniowiecznych zamków i pokonają niejednego smoka.
Henri, mimo swojej waleczności, sam bardzo często będzie potrzebował pomocy. Na szczęście zawsze może liczyć na pomoc swojej drużyny, która uratuje go nawet z największych opresji.

ALPHA & OMEGA: DINO DIGS
PREMIERA W SOBOTĘ 19 LUTEGO O 14:30

„Alpha & Omega: Dino Digs” to kolejny film o przygodach uroczych wilków – Kate i Humpreya. Tym razem para bohaterów razem z trójką swoich małych wilczków - Runt, Stinky i Claudette, decyduje się przenieść i zamieszkać w innym miejscu.
W drodze do nowego domu, młode wilczki spotykają Amy – fioletowego, prehistorycznego dinozaura i zaprzyjaźniają się z nią. Szczeniaki pokazują przyjaciółce swój świat. Razem z Amy młode wilki spróbują zatrzymać maszyny przekopujące tereny w okolicy, nim te obudzą wielkiego i bardzo niebezpiecznego dinozaura T-Rexa.
Podziękowania dla autora posta:
danima