Zaloguj
Listopad 2017 na kanale Cartoon Network

Listopad 2017 na kanale Cartoon Network

Zapowiedź      zaakceptowany
8,50/10  Ilość głosów2
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Listopad 2017 na kanale Cartoon Network

BEN 10 WYZWANIE
PREMIERA W SOBOTĘ 4 LISTOPADA O 8:15 I 15:35
EMISJA W SOBOTY O 8:15 I 15:25

4 listopada Cartoon Network zaprasza na premierę zupełnie nowej produkcji – teleturnieju „Ben 10 Wyzwanie”. W programie polskie drużyny składające się z dwójki dzieci i jednego dorosłego będą rywalizować o wyjątkowe nagrody.
Uczestnicy wezmą udział w trzech zadaniach, a w Omnifinale czeka ich wymagająca walka z czasem. Aby zwyciężyć, trzeba wykazać się sprawnością fizyczną, dobrą pamięcią i doskonałą znajomością kreskówki „Ben 10”. Teleturniej prowadzi aktor Bartosz Obuchowicz.

OK K.O.! PO PROSTU WALCZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 LISTOPADA O 17:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:25

„OK K.O.! Po prostu walcz” to nowy serial Cartoon Network, który opowiada historię młodego i niezwykle walecznego chłopaka o imieniu K.O. Główny bohater mieszka w miasteczku Lakewood Plaza i każdego dnia stara się doskonalić swoje umiejętności, by stać się jeszcze lepszym herosem. K.O ma do wypełnienia trudną misję – musi pokonać złego Lorda Boxmana.
Serial to część multiplatformowego projektu stacji. Fani K.O. mogą go spotkać nie tylko na antenie. Chłopiec jest też bohaterem gry mobilnej i gry na konsole. Ponadto, na stronie cartoonnetwork.pl i na oficjalnym kanale YouTube stacji można oglądać krótkie filmiki z udziałem postaci z kreskówki.

ATOMÓWKI: BOMBKA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 LISTOPADA O 19:40
EMISJA W OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40

W życiu Bajki, Bójki i Brawurki szykuje się prawdziwa rewolucja - w Townsville pojawia się czwarta Atomówka o imieniu Bombka. Jak się okazuje, to starsza siostra kolorowych dziewczynek, która powraca do miasteczka, by poznać prawdziwe znaczenie swoich wyjątkowych supermocy.
W pięciu specjalnych odcinkach bohaterki staną razem w obronie miasteczka. Przyjdzie im zmierzyć się z siłami zła, które będą silniejsze niż kiedykolwiek. Głosu Bombce użyczy aktorka i wokalistka Patricia Kazadi.

MŁODZI TYTANI: AKCJA!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 LISTOPADA O 18:20
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:20

W listopadzie Cartoon Network zaprasza na nowe odcinki czwartego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!”. Tym razem Robin postanowi wcielić się w rolę detektywa i będzie chciał rozwiązać jedną z największych zagadek wyspy, na której mieszkają Młodzi Tytani.
Dzielna drużyna bohaterów z zapałem zaangażuje się w poszukiwania zaginionej godziny, a innym razem spróbują powstrzymać inwazję UFO. Tuż przed emisją nowych przygód Młodych Tytanów, w sobotę 25 listopada o godz. 8:45, stacja wyemituje specjalny, czteroodcinkowy maraton „The Night Beginns to Shine”.

TRANSFORMERS: ROBOTS IN DISGUISE
PREMIERA W NIEDZIELĘ 26 LISTOADA O 14:40
EMISJA W NIEDZIELE O 14:40

Dzienlna drużyna Autobotów jest gotowa na kolejne wyzwania! W nowych odcinkach czwartego sezonu serialu „Transformers: Robots in Disguise” głównych bohaterów czeka wyjątkowo niebezpieczne zadanie – będą ochraniać ważny ładunek, który jest przewożony pociągiem.
Misja jest tym trudniejsza, że ekipa Stuticonów czai się, by przejąć kontrolę nad transportem.Jeśli sytuacja wymknie się spod konroli, może dojść do katastrofy i rozpędzone wagony uderzą w budynek dworca kolejowego.
Podziękowania dla autora posta:
yenx, flaming750, theDoctor