Zaloguj
Listopad 2017 na kanale Boomerang

Listopad 2017 na kanale Boomerang

Zapowiedź      zaakceptowany
10,00/10  Ilość głosów1
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Listopad 2017 na kanale Boomerang

ODLOTOWE WYŚCIGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 LISTOPADA O 16:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:25

W listopadzie kanał Boomerang zaprasza na premierę nowego serialu. „Odlotowe wyścigi” to remake klasycznej animacji studia Hanna-Barbera. Widzowie zobaczą na ekranie znanych i lubianych bohaterów oraz ich oryginalne pojazdy.
W kreskówce pojawią się m.in. inteligentna i pełna wdzięku Penelopa oraz Piękny Piotruś ze swoją niczym niezachwianą wiarą we własne możliwości. Nie zabraknie też niegodziwej ekipy Rakietowca, która zrobi wszystko, by jako pierwsza dotrzeć do mety.

PANNA MOON
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 LISTOPADA O 15:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:55

Panna Moon powraca na antenę Boomeranga. Obdarzona magiczną mocą niania na co dzień zajmuje się dziećmi z rodziny McGuffle. Jej podopieczni są zachwyceni, że posiadają tak wyjątkową opiekunkę i chcą, by została z nimi jak najdłużej.
W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu, dzieci dalej za wszelką cenę będą usiłowały utrzymać w tajemnicy przed rodzicami, że panna Moon posiada nietypowe zdolności. Jednak sytuacja coraz częściej wymyka im się z rąk i ciężko jest zapanować nad latającymi deskorolkami i smokami, które uciekają z książkowych stron.

WYLUZUJ, SCOOBY-DOO!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 LISTOPADA O 17:20
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:20

Czas na kolejne przygody Scooby-Doo i jego niezawodnej paczki. W nowych odcinkach drugiego sezonu serialu największe obawy Freda staną się rzeczywistością. Wehikuł tajemnic, którym podróżuje ekipa detektywów, zostanie nawiedzony przez tajemniczego ducha.
Czy tchórzliwemu psu i jego przyjaciołom uda się przegonić zjawę i znów spokojnie korzystać z ich ulubionego środka transportu? Odpowiedź w listopadzie na antenie Boomeranga.

WEEKEND Z JASIEM FASOLĄ
EMISJA SOBOTĘ 11 I NIEDZIELĘ 12 LISTOPADA O 9:20

W sobotę i niedzielę, 11 i 12 listopada Boomerang zaprasza na „Weekend z Jasiem Fasolą”. Specjalny maraton będzie okazją do przeżycie najbardziej zwariowanych i zabawnych przygód Jasia i jego najlepszego przyjaciela Teddy’ego.
Główny bohater spróbuje poradzić sobie z uciążliwym bólem zęba oraz rozprawić się z grupą irytujących celebrytów, która nie pozwala mu w spokoju zjeść obiadu w restauracji.

ODDBODS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 LISTOPADA O 12:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 12:50

Co słychać u kolorowych stworków Oddbods? Nowe odcinki drugiego sezonu serialu przyniosą kolejne dowody na to, że zwariowane futrzaki każdą, nawet najprostszą codzienną czynność potrafią zmienić w wyjątkową i absurdalną sytuację.
Dodatkowo, wybuchowa mieszanka ich charakterów nie ułatwia rozwiązywania problemów, które zdają się mnożyć bez końca.
Podziękowania dla autora posta:
danima, yenx, theDoctor
Nie ma w serwisietheDoctorKopiuj nick
6,8%
theDoctor

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 87$
Podziękowania: 13
Posty: 68
ocenił na: 0
ODLOTOWE WYŚCIGI to coś dla mnie! musze sie temu przyjec