Zaloguj
Lipiec 2017r. na Cartoon Network

Lipiec 2017r. na Cartoon Network

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1774$
Podziękowania: 278
Posty: 308
ocenił na: 0
Lipiec 2017r. na Cartoon Network

MAGICZNE MAGIIMIECZE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 10 LIPCA O 19:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:15

Dzielne rodzeństwo wojowników do wynajęcia jest gotowe na kolejne przygody. W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu Prohyas i Vambre będą dalej przemierzać świat w poszukiwaniu magiimieczy do swojej kolekcji.
Te magiczne przedmioty, choć posiadają dziwne nazwy i właściwości, pozwalają bohaterom zwyciężać nawet najtrudniejsze pojedynki. Brata i siostrę czekają kolejne trudne misje do wypełnienia, tym razem muszą m.in. odnaleźć tajemniczą i bardzo niebezpieczną, magiczną księgę.

MŁODZI TYTANI: AKCJA! WIELKI SHOW!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 3 LIPCA O 8:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 8:15

Wakacyjne poranki widzowie Cartoon Network będą mogli spędzić w towarzystwie dzielnej drużyny Młodych Tytanów. Robin, Raven, Gwiazdka, Bestia i Cyborg przeżyją wyspiarską przygodę, podczas której będą poszukiwać skarbu piratów; a wszystko po to, by nie dopuścić do wyburzenia wieży Tytanów.
Ponadto, Robin podejmie się trudnej misji i będzie chciał zapobiegać popełnianiu przestępstw. Bohaterów czekają też miłosne wzloty i upadki, a w ich życiu pojawi się złota rybka, która może bardzo wiele zmienić.

MIĘDZY NAMI, MISIAMI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 24 LIPCA O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:35

W lipcu na antenie Cartoon Network premiera trzeciego sezonu serialu „Między nami, misiami”. Grizz, Panda i Lodomir to misie, które z zaciekawieniem odkrywają, jak wygląda życie w świecie ludzi. Nowy sezon przyniesie kolejne przygody tej uroczej trójki.
Tym razem Panda spróbuje namalować wyjątkowy obraz, a Grizz dostanie rolę w filmie o niedźwiedziach. Ponadto, bohaterów czeka wizyta w kawiarni i w sklepie spożywczym. Odwiedzą też szpitalny oddział ratunkowy, gdzie udadzą się razem z Charlie’m, który skaleczy się w stopę.

ZWYCZAJNY SERIAL
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 17 LIPCA O 20:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU O 20:35

W nowych odcinkach finałowego sezonu „Zwyczajnego serialu” bohaterowie odwiedzą kolejne odległe planety i spędzą święta Bożego Narodzenia w przestrzeni kosmicznej. Tuż przed rozdawaniem prezentów Mordechaj i Rigby uświadomią sobie, że nie mają żadnego upominku dla Papcia.
Aby właścicielowi parku nie było przykro, szop i sójka postanowią zorganizować dla niego podarunek, jednak będzie się to wiązało z daleką wyprawą do sklepu, który znajduje się w innym wymiarze.

TRANSFORMERS: ROBOTS IN DISGUISE
PREMIERA W NIEDZIELĘ 16 LIPCA O 14:40
EMISJA W NIEDZIELE O 14:40

Nieustraszona Drużyna Autobotów, w której skład wchodzą Sideswipe, Strongarm, Grimlock i Fixit w każdej chwil gotowa jest stawić czoła okrutnym Decepticonom.
W nowych odcinkach czwartego sezonu serialu „Transformers: Robots in Disguise” Strongarm spróbuje rozwiązać zagadkę tajemniczej kradzieży, w którą zamieszani są Decepticoni. Bohater będzie też musiał obronić przed nimi swoją przyjaciółkę z dawnych lat, Chicane.

THE BEST OF CARTOON NETWORK
EMISJA W NIEDZIELE OD 10:10-14:40

W lipcowe soboty Cartoon Network zaprasza na maraton najlepszych kreskówek. „The best of Cartoon Network” to spotkanie z ulubionymi bohaterami dobrze znanymi z anteny stacji.
W ramach sobotniego maratonu będzie można śledzić przygody walecznych Ninjago, dzielnej drużyny Młodych Tytanów czy Prohyasa i Vambre - rodzeństwa które przemierza świat w poszukiwaniu magicznych magiimieczy do swojej kolekcji.
Podziękowania dla autora posta:
damianradek, yenx