Zaloguj
Lipiec 2017r. na Boomerang'u

Lipiec 2017r. na Boomerang'u

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Lipiec 2017r. na Boomerang'u

WYLUZUJ, SCOOBY-DOO!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 17 LIPCA O 17:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:15

W lipcu na antenie Boomeranga premiera drugiego sezonu serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!”. Tchórzliwy psi detektyw razem ze swoją niezawodną ekipą spróbują rozwiązać kolejne tajemnicze zagadki. W nowych odcinkach bohaterowie będą chcieli wyleczyć Freda z bezsenności.
W tym celu ekipa postanowi zabrać go na wakacje. Bohaterowie zdecydują, że najlepszym miejscem do odpoczynku będzie plaża, jednak błogie leniuchowanie nie potrwa długo. Relaks zakłóci im przerażający rekin, który straszy turystów. Scooby-Doo i przyjaciele spróbują rozwiązać zagadkę potwora i przywrócić spokój wszystkim wypoczywającym.

BOOMERANEK
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 6:00-9:20

„Boomeranek” to okazja do spotkania z ulubionymi bohaterami kreskówek. W lipcowe poranki na antenie stacji zagoszczą niezapomniane postaci takie jak królik Bugs oraz Tom i Jerry.
Nie zabraknie też bohaterów najnowszych produkcji Boomeranga: dzielnego, ale nieporadnego rycerza Henri’ego i jego świty oraz niedźwiedzia Grizzy’ego i złośliwych lemingów, którzy zamieszkują razem chatkę leśniczego.

GWIAZDKA W ŚRODKU LATA
EMISJA W PONIEDZIAŁEK 24 LIPCA OD 6:00-20:00

24 lipca na antenie Boomeranga specjalny maraton „Gwiazdka w środku” lata. Przez cały dzień widzowie będą mogli śledzić zimowe przygody takich bohaterów jak Garfield czy Scooby-Doo oraz obejrzeć pełnometrażowy film „Tom i Jerry: Dziadek do orzechów”.
Mała, sprytna myszka Jerry ma bardzo trudne zadanie do wykonania – musi uratować święta Bożego Narodzenia. Gwiazdka jest zagrożona za sprawą wielkiego chaosu, który wprowadził Tom i towarzysząca mu ekipa bezpańskich kotów.

KINO BOOMERANGA Z ALFĄ I OMEGĄ
PREMIERA W SOBOTĘ 1 LIPCA O 14:40
EMISJA W SOBOTY O 14:40

„Kino Boomeranga z Alfą i Omegą” to okazja do poznania kolejnych losów wilczej watahy. W ramach maratonu wyemitowane zostaną m.in. filmy : „Alfa i Omega: Igrzyska w wilczym stylu” oraz „Alfa i Omega: Legenda zębatej jaskini”.
15 lipca na antenie Boomeranga premiera ósmej części przygód uroczej rodzinki – tym razem bohaterowie będą musieli obronić królewnę niedźwiedzi i jej córkę, a także uratować las, który jest ich domem.
Podziękowania dla autora posta:
damianradek, XziomX, yenx