Zaloguj
Przemek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 4$
Podziękowania: 1246
Posty: 2467
Ostrzeżenia: 3/7
ocenił na: 0
Viper napisał(a):
hulaaa napisał(a):
Jest jeszcze szansa by pobić rekord z Pekinu? <więcej medali>

Na dzień dzisiejszy istnieje jeszcze taka możliwość.

Dziwne, bo wczoraj jak oglądałem bieganie, czy tam pływanie, to komentatorzy powiedzieli coś w stylu "my niestety zakończymy igrzyska z dotychczasowym wynikiem" czy coś w tym stylu...
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieViperKopiuj nick
Viper

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 299$
Podziękowania: 794
Posty: 2587
Ostrzeżenia: 6/7
ocenił na: 0
Igrzyska trwają do 12 sierpnia, więc trochę nam tego jeszcze zostało.
m.in.
- siatkówka (halowa i plażowa)
- lekkoatletyka
- boks
- zapasy

Mało szans na medale?
_____
Mój całkowity upload dla LastCast.tv ~ 115,07 GB
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieYacobKopiuj nick
Yacob

Płeć:
Dołączył:
Punkty: -22$
Podziękowania: 169
Posty: 591
Ostrzeżenia: 2/7
ocenił na: 0
To jest czołówka
Obraz
A to my
Obraz
Niestety nieudane igrzyska...
_____
hello I am legend ;)
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieViperKopiuj nick
Viper

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 299$
Podziękowania: 794
Posty: 2587
Ostrzeżenia: 6/7
ocenił na: 0
Na poprzedniej olimpiadzie mieliśmy gorsze miejsce (20) w klasyfikacji medalowej. Pamiętajmy tylko, że to jeszcze nie koniec i wszystko może ulec zmianie ;)
_____
Mój całkowity upload dla LastCast.tv ~ 115,07 GB
Obraz
Sygnatura•••
Przemek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 4$
Podziękowania: 1246
Posty: 2467
Ostrzeżenia: 3/7
ocenił na: 0
Sportowcy z Kamerunu uciekli z wioski olimpijskiej
www.londyn2012.dziennik.pl/news/artykul ... lnosc.html
Siedmioro zawodników z Kamerunu zaginęło podczas igrzysk w Londynie. Pięciu bokserów, pływak i piłkarka opuścili wioskę olimpijską i ślad po nich zaginął. To co początkowo brzmiało jak plotka, ostatecznie okazało się prawdą - potwierdził David Ojong, szef misji olimpijskiej Kamerunu.

Jako pierwsza, tuż przed ostatnim meczem towarzyskim Kamerunu, zniknęła rezerwowa bramkarka kobiecej reprezentacji w piłce nożnej Drusille Ngako. Kilka dni później, wraz ze swoimi rzeczami osobistymi, przepadł pływak Paul Ekane Edingue.

Piątka bokserów: Thomas Essomba, Christian Donfack Adjoufack, Abdon Mewoli, Blaise Yepmou Mendouo i Serge Ambomo zaginęła w sobotę wieczorem. Istnieje podejrzenie, że z powodów ekonomicznych sportowcy postanowili pozostać w Europie nie tylko na czas igrzysk olimpijskich. To kolejny przypadek zniknięcia zawodników Kamerunu podczas międzynarodowej imprezy sportowej.
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieViperKopiuj nick
Viper

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 299$
Podziękowania: 794
Posty: 2587
Ostrzeżenia: 6/7
ocenił na: 0
Przmus, no, beka z nich. Mimo wszystko powinni reprezentować swój kraj do końca.

Dzisiaj polscy siatkarze łatwo ulegli Rosji (0-3) i pożegnali się z szansami na medal. W sumie zdziwienia nie ma, bo od początku turnieju grali dość słabo (wyjątkiem może mecz z włochami). Rosja natomiast też nie zagrała dziś swojej najlepszej siatkówki, ale myślę, że i tak są głównym kandydatem do złota.
_____
Mój całkowity upload dla LastCast.tv ~ 115,07 GB
Obraz
Sygnatura•••
mariuszpawlak12

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 2$
Podziękowania: 28
Posty: 68
Ostrzeżenia: 1/3
ocenił na: 0
Po bardzo słabej grze Polacy przegrali mecz ćwierćfinałowy z Rosją i zakończyli swój udział w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie

Polska - Rosja

0:3

17:25

23:25

21:25

Trzeci set

Trzecia partia zaczęła się dla Polaków niekorzystnie - to Rosjanie zaczęli od prowadzenia, które rosło do trzech punktów. Nasi zawodnicy jednak zmobilizowali się i doprowadzili do wyrównania po 7. Rosjanie na przerwie technicznej prowadzili 8:7.

Przerwa dodała Rosjanom skrzydeł i odskoczyli do stanu 11:7. Dalsza część seta to popis Rosjan, którzy nie pozwolili nam na zbyt wiele. Przewaga wzrosła do 14:9 na ich korzyść, a Polacy popełniali coraz więcej błędów. Robili rażące błędy i stawali się coraz bardziej bezradni.

Na drugą przerwę Rosjanie schodzili prowadząc 16:9.

Nasi zawodnicy jeszcze zdołali się zmobilizować i odrobili częściowo straty,doprowadzając do stanu 14:18.

Do końca trzeciej partii Polacy usiłowali jeszcze zerwać się do walki, ale byli demolowani przez przeciwników. Rosjanie utrzymywali 4-punktową przewagę i grali właściwie na luzie.

Naszą sytuacje poprawił nieco Jakub Jarosz udanym serwem, doprowadzając do stanu 22-19, Polacy zdobyli jeszcze dwa punkty i w tym momencie trener Rosjan wziął czas. Zbigniew Bartman posyła serwis na aut i Rosjanie mają cztery piłki meczowe.

Obronili pierwszą. Wygrali 25:21.

Drugi set

Polacy od początku starali się nie dopuścić do przewagi Rosjan. Prędko uzyskali niewielkie prowadzenie 4:2, a Rosjanie zaczęli coraz częściej popełniać błędy.

Bartosz Kurek przypomniał sobie, jak potrafi atakować, Michał Winiarski - o jakości swoich serwów. Polacy w drugiej partii graja lepiej, ale Rosjanom udało się wyrównać. 6:6

Na pierwszą przerwę techniczną Polacy schodzili z jednopunktowym prowadzeniem.

W drugiej partii walka była znacznie bardziej wyrównana, ale po pierwszej przerwie to Rosjanie nas gonili. Przewaga Polaków powoli rosła, przez chwilę wynosiła nawet 3 punkty.

Przy stanie 12-10 znakomitym atakiem popisał się Zbigniew Bartman, po świetnym podaniu Zygadły.

Rosjanie wyrównali do stanu 14:14, głównie dzięki znakomitym serwom.

Tym razem na drugiej przerwie to Rosjanie prowadzili jednym punktem. 16:15

Po przerwie Polacy nadal nie pozwalali Rosjanom odskoczyć na więcej niż 1 punkt, ale popełniali także sporo błędów, głównie w zagrywce. Doprowadziło to do wzrostu przewagi naszych przeciwników do 2 punktów - 21:19.

W końcówce drugiej partii to Rosjanie nie pozwolili nam się do siebie niebezpiecznie zbliżyć. Nie obronili jednak piłki meczowej przy stanie 24:22, ale ugraliśmy jeszcze tylko jedn punkt. 23:25

Pierwszy set

Zaczął się dla Polaków nie najlepiej. Nie potrafili przeprowadzić skutecznego ataku, Rosjanie błyskawicznie osiągnęli aż czteropunktowe prowadzenie. Trener Anastasi szybko wziął pierwszy czas. Po przerwie Polacy zdobyli pierwszy punkt.

Nasi zawodnicy powoli się rozkręcali. Jednak na pierwszą przerwę techniczną Rosjanie schodzili prowadząc 8:5.

Po przerwie Rosjanie utrzymywali 3-punktową przewagę, ale liczba błędów po obydwu stronach była mniej więcej równa. Rosjanie przodowali w zepsutych serwach aż 4:1.

Przed drugą przerwą przewaga Rosjan wzrosła do 4 punktów - prowadzili 16:12. Przerwa nie przerwała ich dobrej passy. Przewaga Rosjan wzrosła do 6 punktów. Trener Anastasi zdecydował o zmianie rozgrywającego i Żygadłę zastąpił Paweł Zagumny.

Rosjanie w pierwszej partii wygrywali w każdym elemencie gry, Polacy zaledwie od czasu do czasu zrywali się do walki, ale przeciwnicy szybko gasili ich zapał.

Rywale bez problemu rozgrywali swoje akcje, Polacy byli wobec nich bezradni. Przewaga 22:15.

Rosjanie pozwolili nam ugrać jeszcze zaledwie dwa punkty i obronili drugą piłkę setową. 25:17
:płacz: :płacz: :płacz: :płacz: :płacz: :płacz:
Houston

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 8$
Podziękowania: 108
Posty: 758
ocenił na: 0
To jest dziwne. Przecież tak dobrze grali a teraz... ??? Jednak muszę przyznać, że media zrobiły zbyt dużo szumu: "nasi najlepsi", "będzie medal", "Polacy mistrzami"... :/
Nie ma w serwisieDioxKopiuj nick
100%
Diox

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 133$
Podziękowania: 266
Posty: 1454
ocenił na: 0
Erdkunde, media wcale nie zrobiły zbyt wielkiego szumu wokół siatkarzy. Oni naprawdę byli najlepsi podczas np. tegorocznych finałów ligi światowej. Wydało się, że będzie podobnie podczas IO ale niestety nasi siatkarze zanotowali nagły spadek formy. ;/
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieCobrettiKopiuj nick
Cobretti

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 5340$
Podziękowania: 34
Posty: 34
ocenił na: 0
USA ma już 40 złotych.I tak nam źle poszło. :płacz: :płacz: :płacz: :płacz:
_____
Obraz
Sygnatura•••