Zaloguj
Kung Fu Panda

Master P: The Kung-Fu Panda
Film, 2008
6,65  głosy: 17Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Ocena Filmweb7,1/10
Premiera:
4 lipca 2008Polska15 maja 2008
Produkcja:

Reklama

Linki OnlineStrona  Zgłoś

Zarządca strony:
Matrix18
od 28 lut 2010, 20:46
Wyświetlenia:
4,282
Materiały Online:
9  Dostępne3/Niedostępne6

Fabuła

Reżyseria:
Mark Osborne, John Stevenson
Scenariusz:
Jonathan Aibel, Glenn Berger, Ethan Reiff, Cyrus Voris

Optymistycznie nastawiony do życia, troszkę niezgrabny Po jest największym fanem Kung Fu w okolicy … co jednak nie zawsze przydaje się w jego codziennej pracy – sprzedawcy w prowadzonym przez rodzinę sklepie z makaronem. Wybrany nieoczekiwanie do wypełnienia starożytnej przepowiedni, Po nie może uwierzyć, że jego marzenia mogą się lada moment spełnić. Wstępuje do świata Kung Fu i zaczyna ćwiczyć u boku swoich idoli, legendarnych pięciu zawodników – Tygrysicy, Żurawia, Modliszka, Żmii i Małpy – pod przewodnictwem lidera grupy, nauczyciela i trenera , Mistrza Shifu. Zanim jeszcze wszyscy zorientują się, o co tak naprawdę chodzi w tej grze, mściwy i zdradziecki biały lampart Tai Lung zmierza w ich kierunku, aby rozbić grupę w proch i pył. Tym razem to właśnie Po będzie musiał stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi i uratować wszystkich przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Czy uda mu się ziścić marzenie o mistrzowskim opanowaniu sztuki walki? Po całym swoim sercem i 'masą' oddany jest zadaniu, jakie ma do wykonania. Z czasem okaże się, że ten nieoczekiwany bohater ze swoich słabości potrafi uczynić atut i największą siłę swojego działania.

Galeria


Rozmowy (3)   dodaj temat

lukiii6
lukiii6
Jak dla mnie to słabiutka bajka typowo kierowana do dzieci z małą ilością humoru i tu nie chodzi mi tylko o teksty ale i zachowanie bohaterów.
Shingen
Shingen
A ja nie rozumiem tego co tu piszę. xd

Pierwsza cześć Kung Fu Pandy była dosyć ciekawa.. No... Interesująca. xd
Obawiam się zaś drugiej części. Nie wiem czy to jest kontynuacja czy powtórka z rozrywki. Oby była lepsza od jedynki. ;)
Hasar
Hasar
Nie rozumiem Cię lasek2222 dajesz coś co dał twój poprzednik... To jest to samo tylko ze strony kreskowki zmieniłeś na Megavideo