Zaloguj
Ksiądz krytykuje Gessler za porównanie marchewek do wibratorów: "Ona jest NIEWYŻYTA SEKSUALNIE!"
Czy według Ciebie Magda Gessler jest niewyżyta seksualnie?
Tak, ona jest jakaś chora!
37.5% - Głosy: 3
37.5%
[3]
Nie, niech ten ksiądz zajmie się swoimi ministrantami!
25% - Głosy: 2
25%
[2]
Nie mam zdania na ten temat
37.5% - Głosy: 3
37.5%
[3]
Głosy: 8
Przemek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 8$
Podziękowania: 1246
Posty: 2469
Ostrzeżenia: 3/7
ocenił na: 0
Ksiądz krytykuje Gessler za porównanie marchewek do wibratorów: "Ona jest NIEWYŻYTA SEKSUALNIE!"

Magda Gessler robi, co może, by przyciągnąć widzów do swojego nowego show Sexy Kuchnia. Podobno producenci liczą, że prowadzone przez nią programy kulinarne zarobią 100 milionów złotych dla stacji, więc poprzeczkę zawieszono wysoko. Jej samej zaproponowali podobno milion złotych. Trudno się dziwić, że się stara.

Restauratorka od kilku miesięcy zapowiada, że afrodyzjaki będzie testowała na swoim partnerze, Waldemarze Kozerawskim, a potem doniesie, co się po nich zmieniło w sypialni: Gessler zostanie "SEKSUALNYM GURU"... za MILION ZŁOTYCH!

W pierwszym odcinku swojego nowego programu zaskoczyła zaś widzów informacją, że marchewki są powszechnie stosowane jako wibrator w żeńskich klasztorach.

Wygląd marchewki jest jednoznaczny - błysnęła w telewizji. Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora. Wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka.

Wypowiedź Gessler nie wszystkim przypadła do gustu. W rozmowie z Super Expressem pallotyn ksiądz Ryszard Halwa, redaktor naczelny miesięcznika Moja Rodzina, szef poradni im. świętego Jana Pawła II z oburzeniem komentuje słowa Gessler. Jego zdaniem podważanie moralnej czystości zakonnic, które poświęciły życie Bogu wynika wyłącznie stąd, że Magda sama jest niewyżyta seksualnie i "chodzi na boki". Duchowny przypuszcza także, że restauratorka może być chora psychicznie.

Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich - wyjaśnia w tabloidzie. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem obadaniach seksualnych zachowań zakonnic. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym , że to pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Nie wiem, czy ma męża, ale ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają "seks z samym sobą" uważają, że wszyscy tak muszą. Taki człowiek nie może zrozumieć, że można żyć w celibacie, bez zaspokajania sfery seksualnej "marchewkami" jak mówi Gessler, on musi zaspokajać sferę seksualną, a im częściej to robi, to szuka nowych wrażeń. To jest choroba.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Źródło: www.pudelek.pl/artykul/119941/ksiadz_kr ... o_choroba/
_____
Obraz
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
borys22, theDoctor
jacobs

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 27$
Podziękowania: 384
Posty: 1871
ocenił na: 0
Nie ma to jak odpowiednio doświadczony ksiądz.
Nie ma w serwisieborys22Kopiuj nick
1,4%
borys22

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 52$
Podziękowania: 4
Posty: 14
ocenił na: 0
Piękne zdjęcia Pani Madzi. Ohh.
Pozdrawiam cieplutko.
Nie ma w serwisietheDoctorKopiuj nick
6,8%
theDoctor

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 87$
Podziękowania: 13
Posty: 68
ocenił na: 0
Nie lubię programow od pani magdy nie przypasowaly mi :/