Zaloguj

Kreskówki

Dodaj

Wyniki (154)
Ostatnio dodane
Re\Visioned: Tomb Raider

Re\Visioned: Tomb Raider (2007)
nowośćKreskówka

Animowany Przygodowy AkcjaPokaż opis
Seria dziesięciu krótkich (około sześciominutowych) filmów animowanych osadzonych w uniwersum gry komputerowej „Tomb Raider”. Bohaterką wszystkich filmików, podobnie jak gier, jest Lara Croft, seksowna brytyjska archeolog, której po raz kolejny przyjdzie zmierzyć się z masą dziwnych zjawisk, takich jak walka z mnichami przemienionymi w półbestie, pojedynek ze wskrzeszoną aztecką mumią czy potyczka z łowcami skarbów, którzy chcąc odnaleźć pradawny skarb i wykorzystać go do swoich celów. Nie zabraknie również poszukiwań pradawnych artefaktów o nadprzyrodzonych mocach. Seria stworzona została dla GameTap, jednego z największych amerykańskich serwisów poświęconych grom komputerowym. Wyprodukowano ją dla uczczenia 10. rocznicy powstania serii, jak również z okazji premiery „Tomb Raider: Anniversary” – remake’u pierwszej części gry. Za scenariusz i rysunki odpowiedzialni są znani twórcy kreskówek i komiksów, stąd też styl każdego odcinka jest inny – jeden stylizowany jest na przygody Scooby’ego-Doo, inny atomówek, zaś jeszcze inny przywodzi na myśl humorystyczne kreskówki z dorobku Hanny-Barbery. Twórcy serialu starali się ożenić ze sobą klimat gier o przygodach Lary z aktorską wersją jej przygód, w której główną rolę zagrała Angelina Jolie.
0,000 głosów
Stitch

Stitch (2009)
nowośćKreskówka

Komedia Przygodowy AnimePokaż opis
Stitch przypadkowo przybywa na odosobnioną rajską wyspę w południowej Japonii. Spotyka tam i zaprzyjaźnia się z Hanako, dziewczyną, która zaznajamia go z przepełnioną zabawą wyspą Izayoi, obfitującą w lokalne legendy i mity.
5,754 głosy
Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!

Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (2004)
nowośćKreskówka

Animowany Fantasy Komedia Przygodowy Sci-fi AkcjaPokaż opis
Pięć robo małp i chłopiec Chiro stoją na straży miasta Szuga zun. Walczą ze złem w najdalszych zakątkach galaktyki. A ich największym wrogiem jest zły król Szkielet mieszkający w latającej fortecy.
9,506 głosów
M.A.S.K.

M.A.S.K. (1985)
nowośćKreskówka

Animowany Familijny Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Serial M.A.S.K. został stworzony przez firmę DiC oraz LBS Communications i jest wyświetlany przez Jetix. Głównym bohaterem kreskówki jest Matt Trakker - dowódca oddziału M.A.S.K., walczącego ze złym oddziałem P.I.J.A.W.K.I. (w angielskiej wersji kreskówki V.E.N.O.M.), w którym dowódcą jest Miles Mayhem. Każdy z obu oddziałów ma członków. Są także dwie dodatkowe postaci - syn Trakkera, czyli Scott i jego robot Robek.
8,504 głosy
Don Kojot i Sancho Panda

Don Kojot i Sancho Panda (1990)
nowośćKreskówka

Animowany Familijny PrzygodowyPokaż opis
Serial animowany o dwa nierozłączne towarzyszy Don Coyote i pandy pełne humoru sytuacje Sancha.Serial ..... serial parodie sławnych rycerzy w Kichota ... gdzie jest rola zwierząt w świecie wędrówki daleko .... Ten serial animowany jest o Don Coyote, szlachetny bohater, który zawsze stara się uratować tych, którzy wierzą, że są w niebezpieczeństwie, ale nie są. Jego przyjaciel, Sancho Panda jest tylko jeden z pary, która wie, co się dzieje i zawsze stara się powstrzymać Don Coyote zanim on się w kłopoty i zostaje ranny.
0,000 głosów
Dżdżownica Jim

Dżdżownica Jim (1995)
nowośćEarthworm Jim

Animowany Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Serial opowiada o dżdżownicy o imieniu Jim, której ciężko jest przeżyć na świecie pełnym dla niej niebezpieczeństw. Jednak pewnego dnia los się do niej uśmiechnął, dostaje kosmiczny kombinezon. Po wejściu w ten strój dżdżownica staje się czymś na postać człowieka z nadprzyrodzoną siłą. Staje się obrońcą kosmosu.
0,000 głosów
Bratz

Bratz (2005)
nowośćKreskówka

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
Serial opowiada o potyczkach czterech przyjaciółek, tworzących magazyn o modzie dla nastolatek zatytułowany "Bratz" i Burdine redaktorce czasopisma "Twój czas". Każdego dnia za cel stawiają sobie zniszczenie magazynu konkurencji, gdyż tylko tak mogą osiągnąć sławę i pieniądze.
9,5012 głosów
Action League Now!

Action League Now! (1996)
nowośćKreskówka

Animowany Akcja Przygodowy KomediaPokaż opis
Kreskowka Action League Now to kreskowka opowiadajaca o 4 plastikowych super bohaterach: O Osiłku (The Fash) , Kobiecie Piorun (Thunder Gril) , Szambonurku (Stinky Diver) i o Stopionym Czowiełku (Melt Man). Każdy kto oglądał Nickelodeon w latach 90 to na pewno pamięta te bajke.
10,001 głos
Księżniczka Sissi

Księżniczka Sissi (1998)
nowośćPrincess Sissi

Animowany Dla dzieci Przygodowy RomansPokaż opis
Serial animowany opowiada o Sissi, która zdobywa serce cesarza Franciszka Józefa – władcy jednego z najpotężniejszych krajów w dziewiętnastowiecznej Europie – Austro-Węgier. Cesarz pragnie poślubić ukochaną Sissi i nic, nawet wojna, nie może przeszkodzić ich głębokiej miłości. Osoba, której władca ufa, Arcyksiężna Zofia, nienawidzi Sissi i uczyni wszystko, aby nie dopuścić do ślubu. Chce, by syn ożenił się przez nią wybraną kobietą, Heleną von Grossberg. Sissi okazuje się być bystrą i zdecydowaną osobą, która nawet w obliczu wojny, samotności jest na tyle odważna, że pokonuje wszelkie dworskie przeszkody, jakie stają na drodze do jej ukochanego.
9,147 głosów
Rajdowcy

Rajdowcy (1993)
nowośćSpeed Racer

Familijny Przygodowy AkcjaPokaż opis
Przenieśmy się do świata niedalekiej przyszłości w którym technika jest bardzo rozwinięta, samochody mają olbrzymią moc i wyposażone są w komputery.
9,002 głosy
George prosto z drzewa

George prosto z drzewa (2007)
nowośćGeorge of the Jungle

Animowany Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Amerykańsko-kanadyjski serial animowany o przygodach Goerge'a, który mieszka w dżungli (w dodatku jest jej królem). Jego przyjaciele to: Małpa, Urszula, Magnollia i wielu innych. Żeby się dowiedzieć reszty jego przyjaciół oglądaj go!
7,754 głosy
Przyjaciele z Podwórka

Przyjaciele z Podwórka (2004)
nowośćThe Backyardigans

Animowany Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Zabawny serial animowany opowiadający o przygodach pluszaków, a szczególnie o kangurze Kangusiu, żabie Żabusi, hipopotamie Hipci, pingwinie Pingusiu i łosiu Łośku. Zawsze przydarzy się im coś ciekawego.
9,504 głosy
B-Daman

B-Daman (2004)
nowośćKreskówka

Przygodowy Sportowy AnimePokaż opis
Serial opowiada o chłopcu imieniem Yamato, który marzy o tym, aby być B-DaMistrzem. Do piątego roku życia Yamato był wychowywany przez koty. Później przygarnęła go May, która została jego przybraną mamą. Gdy poznajemy Yamato, nie miał on jeszcze B-Damana, ale nie musiał długo czekać. Gdy pojawił się tajemniczy Gray, ściana w jego domu zaczęła pękać i pojawił się B-Daman, który nazywał się Kobaltowe Ostrze. Gray zażądał, aby Yamato oddał mu swojego B-Damana, ale nasz bohater nie poddał się tak łatwo. W dalszej podróży poznajemy Bulla i Terry’ego, którzy stają się przyjaciółmi Yamato. Przed nimi jeszcze wiele chwil ciężkich ćwiczeń, aby stać się niepokonanymi B-DaGraczami.
6,506 głosów
Byle do przerwy

Byle do przerwy (1997)
nowośćRecess

Animowany Familijny Komedia Przygodowy SportowyPokaż opis
Serial opowiada o przygodach szóstki przyjaciół, czwartoklasistów, którzy tak jak inne dzieciaki w tym wieku mają swoje kłopoty, zabawy, romanse czy wrogów. Akcja prawie zawsze toczy się na placu obok szkoły lub w samym budynku.
9,2322 głosy