Zaloguj

Kreskówki

Dodaj

Wyniki (154)
Ostatnio dodane
Chip i Dale Brygada RR

Chip i Dale Brygada RR (1989)
nowośćRescue Rangers

Animowany Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Chip i Dale to dwie malutkie wiewiórki, które wraz z przyjaciółmi: myszą Gadżet - dziewczyną, która zaopatruje całą drużynę w przeróżne gadżety: jak małe samoloty, broń i wiele innych urządzeń; myszą Rockforem - silnym mężczyzną, który jest bardzo uzależniony od sera i małą muchą Bzyczkiem; tworzą drużynę RR. Przeżywają wiele niesamowitych przygód, walczą z drobną przestępczością, którą miejscowa policja uważa za zbyt małą, jak również rozwiązują duże kryminalne sprawy. Często ich przeciwnikiem jest profesor Nimbul i Gruby Kot wraz ze swoim gangiem. Ten serial Disney'a składa się z 65 odcinków.
7,7311 głosów
Robin Hood.Draka w Sherwood

Robin Hood.Draka w Sherwood (2014)
nowośćRobin Hood.Mischief in Sherwood

Animowany PrzygodowyPokaż opis
Serial opisuje perypetie pełnego energii i odznaczającemu się niezwykłą odwagą dziesięcioletniego łucznika – Robin Hooda, który wyrusza na niesamowitą podróż do lasu Sherwood, aby przybyć na ratunek. Razem ze swoimi przyjaciółmi: znającą wszystkie zakamarki zamku Lady Marion, uroczym Małym Johnem, naburmuszonym Tuckiem oraz kuzynką Scarlett codziennie przeżywają niesamowite przygody.
0,000 głosów
Kacza Paczka

Kacza Paczka (1996)
nowośćQuack Pack

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
Animowany serial Disney'a przedstawia przygody Daisy, Kaczora Donalda i trójki jego siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Donald wraz z Daisy pracują w Kaczych Wiadomościach i często muszą wyruszać w różne podróże aby zebrać potrzebne materiały do kolejnych reportaży. Przeważnie ze sobą zabierają wspomnianą trójkę dzieciaków, oni zaś uwielbiają pakować się w przeróżne kłopoty i robić wujkowi kawały. Serial liczy 39 odcinków.
7,297 głosów
Danny Phantom

Danny Phantom (2004)
nowośćKreskówka

Animowany Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Serial opowiada o czternastolatku Dannym Fentonie, który, po wypadku w laboratorium rodziców, jego DNA łączy się z ektoplazmą i staje się Dannym Fantomem i walczy z duchami, które zagrażają jego miastu Amity Park
8,5340 głosów
The Spectacular Spider-Man

The Spectacular Spider-Man (2008)
nowośćKreskówka

Animowany Przygodowy Sci-fiPokaż opis
"The Spectacular Spider-Man" jest animowanym serialem produkcji Culver Entertainment, bazującym na popularnym komiksie Stana Lee oraz Steve'a Ditko. Rozpoczyna się on w noc poprzedzającą początek przedostatniego roku szkoły średniej Petera Parkera (Spider-Mana). Uzyskał on w prawdzie swoje moce cztery miesiące wcześniej, lecz dopiero teraz będzie miał szanse w pełni je wykorzystać, używając ich przeciw super-łotrom takim jak Shocker, Lizard, Electro, Vulture czy Doctor Octopus. W serialu przewija się wiele postaci znanych z komiksów, m.in.: Flash Thompson, Gwen Stacy, Mary Jane Watson, Betty Brant, Harry Osborn, J. Jonah Jameson i Ciocia May.
8,003 głosy
Wodogrzmoty Małe

Wodogrzmoty Małe (2012)
nowośćGravity Falls

Komedia Przygodowy AnimowanyPokaż opis
Serial opowiada o przygodach bliźniąt, Dippera i jego siostry Mabel Pines, których plany na letni wypoczynek rujnują rodzice wysyłając ich do Prawujka Stana w Wodogrzmotach Małych w Oregon. Mężczyzna prowadzi Tajemniczą Chałupę, turystyczną pułapkę, którą pechowi odwiedzający określają mianem najdziwaczniejszego muzeum na świecie. Jednak dzieci wiedzą, że dzieje się tam coś bardzo dziwnego i w tym obcym mieście mogą polegać tylko na sobie.
9,3574 głosy
Kroniki Zorro

Kroniki Zorro (2016)
nowośćLes Chroniques De Zorro

Akcja Animowany PrzygodowyPokaż opis
Opowieść o przygodach Zorra, który staje w obronie biednych mieszkańców Kalifornii przeciwko brutalnym i bezwzględnym gubernatorom i żołnierzom hiszpańskim.
0,000 głosów
Nowe Przygody Piotrusia Pana

Nowe Przygody Piotrusia Pana (2015)
nowośćThe New Adventures of Peter Pan

Animowany PrzygodowyPokaż opis
Nibylandia znów w wielkim niebezpieczeństwie! Piotruś pan musi stawić czoła po raz kolejny złemu Kapitanowi Hakowi i ocalić Nibylandię.
0,000 głosów
Dolina Koni

Dolina Koni (2006)
nowośćHorseland

Przygodowy Animowany Dla dzieciPokaż opis
Serial opowiada o przygodach trzech dziewczynek i chłopca, którzy spotykają się w niesamowitym miejscu zwanym Doliną Koni, w którym mieści się stajnia, ujeżdżalnia, zielone pastwiska, stodoła oraz trasy jeździeckie z pięknymi widokami.
9,605 głosów
Lego Star Wars: Opowieści droidów

Lego Star Wars: Opowieści droidów (2015)
nowośćLego Star Wars: Droid Tales

Przygodowy Sci-fi AnimowanyPokaż opis
LEGO Star Wars: Daroid Tales (Opowieści droidów) to nowy serial LEGO Star Wars, następca Kronik Yody. Fabuła toczy się po Powrocie Jedi. Dwa droidy: C-3PO i R2-D2 - opowiadają swoim przyjaciołom historie przedstawiające fabułę epizodów 1-6 Gwiezdnych wojen.
10,002 głosy
Wizjonersi: Rycerze Światła

Wizjonersi: Rycerze Światła (1987)
nowośćVisionaries: Knights of the Magical Light

Animowany Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Na dalekiej, bliźniaczej do Ziemi planecie Prysmos ludzie przez 7000 lat korzystają z najbardziej zaawansowanej technologii. Gdy jednak dochodzi do zderzenia trzech słońc planety, wszystko co elektroniczne-od telewizorów po pojazdy-przestaje działać. Kultura na Prysmos degeneruje się do poziomu ziemskiego średniowiecza-tak zaczyna się Druga Era Magii. Przebudzony, potężny czarnoksiężnik Merklynn, obiecuje świeżo upieczonym rycerzom, iż obdarzy ich potężnymi mocami, jeśli pokonają usianą pułapkami drogę do jego świątyni. Udaje się to tylko czternastu wojownikom, których Merklynn nazywa Visionersami. W nagrodę daje im moc transformacji w zwierzęta i przyzywania wielkich sił za pomocą zaklęć. W założeniu rycerze mają z pomocą magii zapewnić na Prysmosm pokój, jednak rozdzielają się na dwa obozy: szlachetnych Rycerzy Spectrum i złych Lordów Ciemności...
0,000 głosów
Dinofroz

Dinofroz (2012)
nowośćKreskówka

Akcja Przygodowy AnimowanyPokaż opis
Słynny paleontolog profesor James zaginął w tajemniczych okolicznościach. Jego syn Tom, nazywany też Kapitanem oraz trójka jego przyjaciół: Bob, John i Eric znajdują w jego gabinecie dziwną grę. Dzięki niej przenoszą się w przeszłość, do świata smoków, dinozaurów i ludzi pierwotnych. Tam czeka na nich ważne zadanie: mają ocalić pradawny świat przed grupą niebezpiecznych smoków, które chcą wszystkim zawładnąć. Dzielna czwórka ma do dyspozycji magiczny kamienie, który przemieniają chłopców w waleczne dinozaury. Grupa otrzymuje nazwę Dinofroz.
10,002 głosy
Penn Zero: Bohater na pół etatu

Penn Zero: Bohater na pół etatu (2014)
nowośćPenn Zero: Part-Time Hero

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
Serial opisuje perypetie normalnego chłopca mieszkającego na przedmieściach – Penn Zero, który jest superbohaterem, a także przywódcą grupy. Penn oraz jego przyjaciele – Sashi Kobayashi i Boone, wyruszają do innych światów, aby walczyć ze złoczyńcami. Jednak dużym wyzwaniem dla nich jest zwykła zwyczajna codzienność.
10,001 głos
Megas XLR

Megas XLR (2004)
nowośćKreskówka

Animowany Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Jest to opowieść o wielkim robocie, który został ukradziony w przyszłości od kosmicznych najeźdźców na Ziemię w celu przesłania go do niedalekiej dla nich przeszłości, by zmienić historię, jednak w czasie ataku został pozbawiony centrum sterowania (głowy) oraz przesłany gdzieś tak o tysiąc lat za daleko w tył (do XX wieku), gdzie przeczekał do XXI wieku, kiedy to na złomowisku znalazł go jeden z głównych bohaterów Knup i sporządził nowy system sterowania z różnych części gier oraz samochodów.
9,754 głosy
Chaotic

Chaotic (2006)
nowośćKreskówka

Animowany Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Serial opowiada historię dwójki przyjaciół, Toma i Kaza. Obaj chłopcy są miłośnikami karcianej gry Chaotic. Można w nią grać za pomocą kolekcjonerskich kart lub online w komputerze. Każda z kart posiada swój unikalny kod, dzięki któremu przeciwnicy mogą toczyć miedzy sobą batalie. Kaz próbuje przekonać Toma o istnieniu tajemniczego kodu, który pozwala zagrać w Chaotic, przenosząc się bezpośrednio do świata tej gry.
8,9111 głosów
Kim Kolwiek

Kim Kolwiek (2002)
nowośćKim Possible

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
Serial opowiada o rudowłosej nastolatce Kim Kolwiek, która jest agentką oraz jej niezdarnym koledze o imieniu Ross Rabiaka. Na co dzień zajmują się ratowaniem świata od zagłady z rąk czarnych charakterów, w tym szalonego Dr Drakkena i jego asystentkę Strzygę na czele. Naturalnie nie mogą oni zapominać o codziennych obowiązkach takich jak choćby szkoła czy praca... Kim Kolwiek można by nazwać dziewczęcym odpowiednikiem Supermana. Rano chodzi do szkoły, a wieczorami i nocami walczy ze złem i ratuje świat. Potrafi zatrzymać lawinę, wsadza do wiezienia kryminalistów. Dla Kim nie ma rzeczy niemożliwych.
8,4831 głosów
Przygody Kota w Butach

Przygody Kota w Butach (2015)
nowośćThe Adventures of Puss in Boots

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
Przygody uwielbianego przez wszystkich kota… przyjaciela Shreka… Kot w Butach, który jako mistrz fechtunku organizuje napad, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja. Główną rywalką Kota będzie Kitty Kociłapka. Zanim jednak Kot w Butach poznał zielonego ogra, był już znanym w okolicy zawadiaką. Znakomita rozrywka dla widzów w każdym wieku!
9,004 głosy
Transformers Prime

Transformers Prime (2010)
nowośćKreskówka

Animowany Akcja Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Autoboty przybyły na Ziemię, aby ochronić ludzkość przed złowrogimi Decepticonami. Jednak Megatron, przywódca pozbawionych skrupułów transformersów zrobi wszystko, aby unicestwić Autoboty i przejąć władzę nad światem. Ma mu w tym pomóc Ciemny Energon – źródło niebezpiecznej energii. Wśród nielicznych cywilów, którzy wiedzą o obecności Autobotów na Ziemi, jest grupa chronionych przez nie nastolatków.
8,8127 głosów
Randy Cunningham: Nastoletni Ninja

Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (2012)
nowośćRandy Cunningham: 9th Grade Ninja

Akcja Animowany Komedia Przygodowy SurrealistycznyPokaż opis
Serial opowiada o Randym Cunninghamie, który pewnego dnia dowiaduje się, że został wybrany na nowego obrońcę miasta. Jako nieustraszony ninja będzie chronił przed złem mieszkańców Norrisville. W każdej sytuacji może liczyć na wsparcie swojego najlepszego kumpla Howarda.
8,1513 głosów
G.I.Joe: Renegaci

G.I.Joe: Renegaci (2010)
nowośćG.I. Joe: Renegades

Animowany Akcja PrzygodowyPokaż opis
Serial opowiada o elitarnej jednostce G.I. Joe, której członkowie zostają oskarżeni o czyny, których nie popełnili. Chcąc oczyścić się z zarzutów, muszą ujawnić prawdziwych winowajców, czyli gigantyczną korporację COBRA Industries.
8,888 głosów