Zaloguj

Kreskówki

Dodaj

Popularne stacje

TeleTOON+ (dawniej ZigZap oraz MiniMax) to stacja telewizyjna adresowana do widzów w przedziale wiekowym 7-12 lat, dostępna na cyfrowej platformie satelitarnej CYFRA+. Na antenie kanału można zobaczyć głównie seriale animowane i aktorskie oraz autorskie programy twórców stacji. Kanał nadaje przez 15 godzin na dobę, a po 21:00 na jego miejscu nadaje kanał Hyper. Z kolei stacja MiniMini powstała 20 grudnia 2003 roku i emituje wyłącznie bajki pozbawione przemocy.
Cartoon Network (CN) to jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce emitująca stare, dobre produkcje oraz wiele nowych seriali animowanych. Stacja zdobyła swoją popularność dzięki kreskówkom takim jak "Ed,Edd n Eddy" lub "Scooby Doo". Z kolei stacja Boomerang należy do Cartoon Network i emituje kreskówki podobnej kategorii. CN ma też dodatkowe pasma jak Adult Swim - przeznaczone tylko dla dorosłych widzów czy Toonami, gdzie możemy obejrzeć kreskówki akcji.
Disney Channel to kanał telewizyjny, który w Polsce rozpoczął nadawanie 2 grudnia 2006 roku. Emitowane są tam w większości kreskówki Disney'a oraz filmy pełnometrażowe. Do bardziej znanych możemy zaliczyć takie produkcje jak Kim Kolwiek czy też Wymiennicy. Oczywiście stacja emituje też sporo seriali dla młodzieży co polepsza ramówkę tego kanału. Disney XD to stacja należąca do Disney'a emitująca głównie seriale dziecięce. Wystartowała w lutym 2009 roku zastępując Toon Disney i Jetix.

Wyniki (69)
Ostatnio dodane
Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe

Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe (2017)
nowośćThe Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe

Akcja Animowany Dla dzieci Familijny Komedia Przygodowy SitcomPokaż opis
W styczniu Cartoon Network pokaże również premierowe odcinki zupełnie nowego serialu krótkometrażowego, stworzonego przez animatorów pracujących wcześniej przy „Niesamowitym świecie Gumballa”. Ivandoe to młody książę leśnego królestwa, który w swoim mniemaniu jest najbardziej odważny, waleczny i przystojny ze wszystkich książąt na świecie. Niestety, rzeczywistość znacznie odbiega od jego wyobrażeń, co jest źródłem wielu zabawnych sytuacji. Krótkie, kilkuminutowe odcinki przygód zakochanego w sobie monarchy będą emitowane przed premierowymi odcinkami „Magicznych magiimieczy”.
0,000 głosów
Jaś Fasola

Jaś Fasola (2002)
nowośćMr. Bean

Animowany KomediaPokaż opis
"Jaś Fasola animowany" to kreskówka bazująca na popularnym brytyjskim serialu komediowym "Jaś Fasola". Główny bohater Jaś (głosu użyczył mu Rowman Atkinson), mieszka w bloku razem ze swoim sympatycznym misiem Teddym. Przebywając w domu nasz bohater wpada na wiele dziwnych pomysłów z, których zawsze wychodzi obronną ręką. Poza tym Fasola musi się non stop użerać z panią Wicket - właścicielką u, której wynajmuje mieszkanie oraz jej okropnym jedno okim kotem Scrapperem.
8,679 głosów
Strażak Sam

Strażak Sam (1987)
nowośćFireman Sam

Animowany FamilijnyPokaż opis
Brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Potrafi on nie tylko gasić pożary, ale i również rozwiązywać różne problemy.
6,502 głosy
Świnka Peppa

Świnka Peppa (2004)
nowośćPeppa Pig

Animowany FamilijnyPokaż opis
Świnka Peppa mieszka razem z tatą, mamą i braciszkiem Georgem. Uwielbia grać w różne gry, przebierać się i ponad wszystko spędzać dni na dworze i skakać do błotnistej kałuży. Przygody tej różowej świnki są wyjątkowo zabawne. Czasem nawet powodują, że zakręci się łza w oku. Jednak każda historia zawsze ma szczęśliwe zakończenie.
8,676 głosów
Niesamowity świat Gumballa

Niesamowity świat Gumballa (2011)
nowośćThe Amazing World of Gumball

AnimowanyPokaż opis
Serial opisuje przygody dwunastoletniego, psotnego, niebieskiego kota Gumballa, który mieszka w niewielkiej miejscowości Elmore. Wraz ze szkolnymi przyjaciółmi przeżywa niezwykłe przygody.
8,8121 głosów
Zwierzęta z Zielonego Lasu

Zwierzęta z Zielonego Lasu (1993)
nowośćAnimals of Farthing Wood

Animowany FamilijnyPokaż opis
Ginący Las jest pięknym zakątkiem. Niestety ludzie postanawiają go zniszczyć. Zwierzęta zamieszkujące go zmuszone są do opuszczenia swojego domu i wyruszenia do słynnego wśród zwierząt Parku Białego Jelenia. Mają nadzieję odnaleźć tam spokój i nowy dom. Lis jest ich przywódcą, a Ropucha przewodnikiem. Także mądra Sowa, stary Borsuk i jego wierny przyjaciel Kret służą pomocą w tej pełnej przygód wyprawie.
8,673 głosy
Welcome to My Life

Welcome to My Life (2015)
nowośćKreskówka

Animowany KrótkometrażowyPokaż opis
Watch this exclusive short about a day in the life of Douglas aka T-Kash, a monster trying to fit in at his high school.
0,000 głosów
Falsyfikot

Falsyfikot (2016)
nowośćCounterfeit Cat

AnimowanyPokaż opis
Kiedy Gark, naiwny dziewięcioletni kosmita przebrany za kota, ląduje na Ziemi, poznaje zadowolonego z siebie, wygodnickiego kota Maxa. Gark liczy, że Max nauczy go być bohaterem, którym powinien się stać, by spełnić przepowiednię i ocalić wszechświat.
10,002 głosy
Bing

Bing (2014)
nowośćKreskówka

Dla dzieci AnimowanyPokaż opis
„Bing”, bajka o wesołym króliku i jego przyjaciołach Bing ma trzy latka i chodzi do przedszkola. Jest głównym bohaterem bajki. Króliczek codziennie uczy się czegoś nowego. Spędza też wesołe chwile wśród swoich przyjaciół. Ma najlepszą przyjaciółkę Sulę.
10,003 głosy
O czym szumią wierzby

O czym szumią wierzby (1983)
nowośćThe Wind in the Willows

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Kiedy zbliża się wiosna, pan Krecik i jego przyjaciel Szczurek postanawiają udać się na piknik nad rzekę, tam spotykają szalejącego swoim nowym samochodem pana Ropucha. Niestety wkrótce szalejący Ropuch popada w tarapaty przez swoje zachowanie i kontakty z łasicami. Pan Krecik, Szczurek oraz Bosruk postanawiają pomóc swojemu lekkomyślnemu przyjacielowi Ropuchowi.
7,001 głos
Noddy w Krainie Zabawek

Noddy w Krainie Zabawek (2009)
nowośćNoddy in Toyland

Animowany FamilijnyPokaż opis
Noddy w Krainie Zabawek (ang. Noddy in Toyland, 2009) – brytyjski serial animowany dla dzieci, wykonywany techniką cyfrową 3D, stylizowaną na tradycyjny film lalkarski. Serial oparty na podstawie powieści Enid Blyton „Noddy goes to Toyland”, wydanego w 1949 roku. Serial powstał z okazji 60. urodzin drewnianego bohatera. W Polsce emitowany jest na kanale MiniMini od 1 stycznia 2010 roku. Od 26 stycznia 2011 roku serial jest nadawany na kanale TVP1 w Wieczorynce. Od 3 kwietnia 2011 roku serial nadawany jest w TVP Polonia w Dobranocce.
8,002 głosy
Bliźniaki Cramp

Bliźniaki Cramp (2001)
nowośćThe Cramp Twins

Animowany Dla dzieci KomediaPokaż opis
Maniek i Lucjan są niezbyt podobnymi do siebie bliźniakami. Lucjan jest zagorzałym ekologiem a jego ulubionym zajęciem są spacery po bagnach z przyjacielem – Tońciem. Maniek natomiast lubuje się w złomie i w dokuczaniu młodszym i słabszym. Obaj bracia żyją w Mydlinowie razem z uwielbiającą porządek mamą i pragnącym zostać kowbojem tatą.
8,258 głosów
Bracia Koala

Bracia Koala (2003)
nowośćKoala Brothers

Animowany Dla dzieci FamilijnyPokaż opis
Serial przedstawia życie i codzienne ważkie problemy różnorakich zwierzątek zamieszkujących trzy odmienne środowiska - farmę, miasteczko i okolice stawu. Tytułowymi braćmi są Franio i Benio. W każdym odcinku pomagają oni jednemu ze zwierzątek o swojsko brzmiących imionach: Jaś, Mysia, Grześ, Szymek, Zosia, Ala, Lora, Mati i Arek. Odcinek rozpoczyna się lotem braci ponad ziemią i ich obserwacją wszystkich jej mieszkańców. W tym czasie narrator przedstawia wszystkich i zastanawia się, kto dzisiaj padnie ofiarą szlachetnej pomocy Frania i Benia.
8,502 głosy
Teletubisie

Teletubisie (1997)
nowośćTeletubbies

Dla dzieci Fantasy EdukacyjnyPokaż opis
Te sympatyczne, kolorowe stworki są lubiane przez maluchy na całym świecie. Tinky-Win-ky, Dipsy, Laa-Laa i Po mieszkają w niezwykłej bajkowej krainie, w wieży Tubbytronic, która jest pełna przedziwnych i śmiesznych przedmiotów.
10,001 głos
Jerry i Paczka

Jerry i Paczka (1999)
nowość3 Friends & Jerry

Animowany FamilijnyPokaż opis
Bajka opowiada o pełnym przygód życiu nastolatków. Jego głównym bohaterem jest Jerry. Próbuje on zakumplować się z tutejszą grupą młodzieży, do której należą Frank - jej przywódca, Thomas i Eric. Życie bohaterów aż roi się od różnorakich kłopotów, szukają oni wyzwań, popisują się, i oczywiście interesują się dziewczynami! Chłopcy są szczególnie zainteresowani Lindą - ich koleżanką z klasy, a zarazem kuzynką Franka. Jednak Linda nie interesuje się nimi. W dodatku wpływa również na swoje przyjaciółki, Mimi oraz Tess, które trzymają się jej decyzji.
8,673 głosy
Tomek i przyjaciele

Tomek i przyjaciele (1984)
nowośćThomas the Tank Engine & Friends

Animowany Familijny EdukacyjnyPokaż opis
"Tomek i przyjaciele" to seria przygód o małej, wydajnej, niebieskiej lokomotywie o imieniu Tomek. Wraz z grupą przyjaciół-pociągów dba, aby wszystko na stacji przebiegało gładko i o czasie. Pozwala mu to z dumą nosić na boku nr 1. Tomek i pozostałe pociągi pracują pod czujnym okiem "Grubego Zawiadowcy".
6,003 głosy
7,339 głosów
Duch i nas dwóch

Duch i nas dwóch (2013)
nowośćDude, That's My Ghost!

AnimowanyPokaż opis
14-letni Spencer Wright jest początkującym reżyserem, wraz z rodziną przeprowadza się do Hollywood, gdzie poznaje Billego Joe Cobre-ducha wokalisty mieszkającego w jego nowym domu. Pomaga mu on w dostosowaniu się do panujących reguł w Hollywood.
9,754 głosy
Lisek Pablo

Lisek Pablo (1999)
nowośćPablo the Little Red Fox

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Animowana seria, powstała na podstawie książek autorstwa Hannah Giffard, skierowana jest do najmłodszych widzów. Opowiada o życiu i przygodach małych, sprytnych, radosnych i pełnych energii lisków. Główny bohater Pablo, jego siostra Poppy i brat Pumpkin trafiają wraz z rodzicami z lasu do dużego miasta. Gwałtowna zmiana środowiska okazuje się być ciekawym i emocjonującym przeżyciem. Zwierzątka poznają nowe miejsca i nowych przyjaciół, co często nie jest bezpiecznie, ale zawsze pouczające i fascynujące.
0,000 głosów
Małe zoo Lucy

Małe zoo Lucy (2001)
nowość64 Zoo Lane

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Lucy mieszka tuż obok ZOO. Każdego wieczoru ześlizguje się po szyi Żyrafy Georginy ze swojego okna prosto do ZOO, gdzie spotyka się z żyjącymi tam zwierzętami. Każde z nich ma swoją opowieść i czeka niecierpliwie na swoją kolej, aby wszystkim opowiedzieć o najciekawszej przygodzie. Ta ujmująca seria animowana łączy inteligentne opowiadania z ponadczasową jakością ilustracji z książek dla dzieci, a także przedstawia w ciekawy sposób zwierzęta z całego świata.
0,000 głosów