Zaloguj

Kreskówki

Dodaj

Popularne stacje

TeleTOON+ (dawniej ZigZap oraz MiniMax) to stacja telewizyjna adresowana do widzów w przedziale wiekowym 7-12 lat, dostępna na cyfrowej platformie satelitarnej CYFRA+. Na antenie kanału można zobaczyć głównie seriale animowane i aktorskie oraz autorskie programy twórców stacji. Kanał nadaje przez 15 godzin na dobę, a po 21:00 na jego miejscu nadaje kanał Hyper. Z kolei stacja MiniMini powstała 20 grudnia 2003 roku i emituje wyłącznie bajki pozbawione przemocy.
Cartoon Network (CN) to jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce emitująca stare, dobre produkcje oraz wiele nowych seriali animowanych. Stacja zdobyła swoją popularność dzięki kreskówkom takim jak "Ed,Edd n Eddy" lub "Scooby Doo". Z kolei stacja Boomerang należy do Cartoon Network i emituje kreskówki podobnej kategorii. CN ma też dodatkowe pasma jak Adult Swim - przeznaczone tylko dla dorosłych widzów czy Toonami, gdzie możemy obejrzeć kreskówki akcji.
Disney Channel to kanał telewizyjny, który w Polsce rozpoczął nadawanie 2 grudnia 2006 roku. Emitowane są tam w większości kreskówki Disney'a oraz filmy pełnometrażowe. Do bardziej znanych możemy zaliczyć takie produkcje jak Kim Kolwiek czy też Wymiennicy. Oczywiście stacja emituje też sporo seriali dla młodzieży co polepsza ramówkę tego kanału. Disney XD to stacja należąca do Disney'a emitująca głównie seriale dziecięce. Wystartowała w lutym 2009 roku zastępując Toon Disney i Jetix.

Wyniki (13)
Ostatnio dodane
Egzorcysta

Egzorcysta (2017)
nowośćKreskówka

Animowany Dla młodzieżyPokaż opis
Egzorcysta to człowiek do którego dzwoni się w ostateczności. Na co dzień zajmuje się pracami budowlano-remontowymi. Ale w ramach powołania – walczy z demonami, wampirami, duchami i tym podobnym cholerstwem. Jeśli darzycie szacunkiem Blok Ekipę i podziwiacie Kapitana Bombę, to Egzorcysta dostarczy wam wielkich emocji.
0,000 głosów
X-Men: Ewolucja

X-Men: Ewolucja (2000)
nowośćX-Men: Evolution

Animowany Sci-fi Dla młodzieżyPokaż opis
Profesor Charles Xavier prowadzi szkołę, w której mutanci, ludzie mający nadprzyrodzone zdolności, mogą ćwiczyć swoje umiejętności. Jego pierwszymi i najlepszymi wychowankami są: Scott Summers, Jean Grey, Evan Daniels, Kitty Prade i Kurt Wagner. Tworzą oni grupę, zwaną X-Men, walczących z innymi, "złymi" mutantami. Później do X-Menów dołącza Logan, stary przyjaciel Charlesa Xaviera, zwany Wolverine i Ruda, można powiedzieć "nawrócona" od złych mutantów. X-Meni są zgraną drużyną chociaż przez ich częste sprzeczki czasami dochodzi do bardzo niebezpiecznych sytuacji...
8,1029 głosów
Ach, ten Andy!

Ach, ten Andy! (2001)
nowośćWhat's with Andy?

Animowany Familijny Dla młodzieżyPokaż opis
Serial opowiada o przygodach Andy’ego Larkina, nastolatka mieszkającego w kanadyjskim miasteczku East Gackle. Pasją Andy’ego są dowcipy – wymyśla ich kilka na dzień, jednak nie wszystkie zostają wykonane. W realizacji dowcipów Andy’emu pomagają przyjaciel Danny Picket oraz Mush, dostawca pizzy. I chociaż Andy i Danny uważają, że dowcipy te są cudowne i genialne, mieszkańcy East Gackle są przeciwnego zdania – przeważnie dowcipy kończą się czymś niemiłym dla Andy’ego i Danny’ego. Andy mieszka z rodziną: rodzicami i siostrą Jen (oboje za sobą bardzo nie przepadają, nie przepuszczą żadnej okazji, żeby się ze sobą droczyć, a Andy – żeby nie wywinąć Jen dowcipu), która jest szaleńczo zakochana w kapitanie drużyny rugby, Craigu Bennet’cie. Andy podkochuje się w Lori Mackney, koleżance ze szkoły, która jednak nie akceptuje jego dowcipów; dość często staje się także ofiarą Lika i Leecha, postrachów szkoły.
7,5627 głosów
Liga Sprawiedliwych bez granic

Liga Sprawiedliwych bez granic (2004)
nowośćJustice League Unlimited

Animowany Przygodowy Sci-fi Dla młodzieżyPokaż opis
Ziemię atakuje nieznana forma życia z kosmosu. Niszczy ona wszystko co znajdzie na swej drodze oraz chce odciąc ludzi od światła słonecznego, produkując wielkie chmury. Na ratunek ludzkości idą wielcy bohaterowie: Superman, Batman, Flash, Zielona Latarnia i Sokolica. Z krainy Amazonek przybywa także księżniczka Diana, a z kosmosu Jack, mieszkaniec bardzo dalekiej planety wszechświata, któremu dom zniszczyli ci sami kosmici. Jednak bohaterowie walcząc w pojedynkę nie mogą sobie dać rady z najeźdźcą. Dlatego tworzą "Ligę Sprawiedliwych", do której należy cała siódemka. Po pokonaniu kosmitów, Liga ma jeszcze wielu innych, niebezpiecznych przeciwników...
9,2619 głosów
Liga Sprawiedliwych

Liga Sprawiedliwych (2001)
nowośćJustice League

Animowany Przygodowy Sci-fi Dla młodzieżyPokaż opis
Ziemię atakuje nieznana forma życia z kosmosu. Niszczy ona wszystko co znajdzie na swej drodze oraz chce odciąc ludzi od światła słonecznego, produkując wielkie chmury. Na ratunek ludzkości idą wielcy bohaterowie: Superman, Batman, Flash, Zielona Latarnia i Sokolica. Z krainy Amazonek przybywa także księżniczka Diana, a z kosmosu Jack, mieszkaniec bardzo dalekiej planety wszechświata, któremu dom zniszczyli ci sami kosmici. Jednak bohaterowie walcząc w pojedynkę nie mogą sobie dać rady z najeźdźcą. Dlatego tworzą "Ligę Sprawiedliwych", do której należy cała siódemka. Po pokonaniu kosmitów, Liga ma jeszcze wielu innych, niebezpiecznych przeciwników...
8,4427 głosów
Odlotowe agentki

Odlotowe agentki (2001)
nowośćTotally Spies

Animowany Dla młodzieżyPokaż opis
Zwykły przypadek sprawia, że trzy zwyczajne dziewczyny odkrywają fascynujący i niebezpieczny świat międzynarodowego szpiegostwa. Sam, Alex i Clover pewnego dnia dowiadują się, że zamieszkały nad siedzibą Światowej Agencji Obrony Ludzkości. Jerry szef agencji, poznaje dziewczyny i postanawia zatrudnić je do jednej z tajnych misji. Właśnie w ten sposób rozpoczyna się wielka przygoda nastolatek, które na co dzień łączą naukę w jednym z liceów w Beverly Hills, z pracą naprawdę odlotowych agentek.
8,4233 głosy
Max Steel

Max Steel (2012)
nowośćKreskówka

Dla młodzieży Akcja AnimowanyPokaż opis
Serial opowiada o losach szesnastoletniego Maxwella McGratha, który pewnego dnia odkrywa, że jego ciała potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną energię. Max musi współdziałać z techno-organicznym kosmitą o nazwie STEEL, aby móc kontrolować i okiełznać tą niezwykłą moc.
8,2715 głosów
Martin Tajemniczy

Martin Tajemniczy (2003)
nowośćMartin Mystery

Animowany Akcja Dla dzieci Dla młodzieży Fantasy Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Martin to z pozoru zwyczajny nastolatek uczęszczający do prywatnej szkoły. Tak naprawdę jest tajnym agentem pracującym dla organizacji nazwanej "Centrum", której zadaniem jest zwalczanie wszelkiego zła, demonów i upiorów na całym świecie. Martin wraz ze swoją przyrodnią siostrą Dianą, jaskiniowcem Japą wykonują powierzone im przez "centrum" zadania ratując życia osób narażonych na działanie sił nieczystych. Pomagają im w tym również mały kosmita Billy oraz szefowa "centrum"- Mamma.
9,3438 głosów
6 w pracy

6 w pracy (2004)
nowość6 teen

Animowany Komedia Dla młodzieżyPokaż opis
"Szóstka w pracy" to przezabawny serial, którego akcja toczy się w centrum handlowym. Bohaterami są: buntownicza Nikki, skateboarder Jude, podrywacz Jonesy, kulturalny Wyatt, rozpieszczona Caitlin i "chłopczyca" Jen. Przyjaciele stawiają swoje pierwsze kroki ku dorosłości. Zaczynają swoje pierwsze prace, zmagają się z nowymi wyzwaniami i problemami oraz smakują wolności. Uczą się polegać na sobie w każdej sytuacji, zwłaszcza że razem muszą stawić czoła złym szefom, marudnym klientom i fałszywym przyjaciołom.
8,7840 głosów
Karol do Kwadratu

Karol do Kwadratu (2005)
nowośćCarl2

Animowany Dla młodzieży KrótkometrażowyPokaż opis
Życie nastolatka to codzienna harówa... A spróbowalibyście być dwoma nastolatkami naraz! Z tym problemem twarzą w twarz staje Karol Porażka, nastoletni bumelant, który nieoczekiwanie klonuje sam siebie po tym, jak wyznaje internautom detale dotyczące swojego życia na własnym blogu. Wkrótce Karol odkrywa, że cud internetowego sklonowania jest kwestią drugorzędną, bo jego typowa egzystencja staje się jedyna w swoim rodzaju (a właściwie w swoim rodzaju... podwójna). Karol musi zatuszować dowody istnienia swojego klona i chaosu, który jego ekscentryczny, osobliwy, niezwykle towarzyski klon wywołuje. To naprawdę przeogromna odpowiedzialność, szczególnie dla kogoś, kto właśnie odpowiedzialności unikał przez całe swoje dotychczasowe życie. Zacieśnienie relacji z rówieśnikami, nowe znajomości, świeże perspektywy, totalne zamieszanie i ściśle tajny klon - wszystko to staje się codzienną rutyną, kiedy jest się Karolem... podwójnie!
7,007 głosów
Wyścigi NASCAR

Wyścigi NASCAR (2000)
nowośćNASCAR Racers

Animowany Przygodowy Sci-fi Dla młodzieżyPokaż opis
Gotowi do startu... Start! Gaz do dechy... każda sekunda jest ważna... rywalizacja... koncentracja... dotrzeć do mety jak najszybciej... ryzyko... zwycięstwo... sława... emocje... Liczy się tylko wyścig! Grupa kierowców Fastex konkuruje z innymi zespołami w wyścigach superszybkich, futurystycznych samochodów rajdowych. Fastex są zdecydowani wygrać zawody, muszą jednak zmagać się z szybkimi, sprytnymi a czasem i złymi przeciwnikami, którzy stają im na drodze. Niektóre złośliwe podstępy wystawiają kierowców Fastexa na prawdziwe niebezpieczeństwa. Charger, Flyer, Stunts i Spitfire to jednak prawdziwi mistrzowie i potrafią dać sobie radę w każdej sytuacji. Wyjdą cało z każdej opresji i pokonają każdego przeciwnika w drodze do mety. A widzowie oglądający ich przygody będą przeżywać nie mniejsze emocje niż oni sami!
5,673 głosy
Godzilla

Godzilla (1998)
nowośćGodzilla The Series

Animowany Przygodowy Sci-fi Dla młodzieżyPokaż opis
Godzilla (ang. Godzilla: The Series, 1998-2000) – amerykański serial animowany, emitowany dawniej na Polsacie. Zawiera 40 odcinków podzielonych na 2 sezony. Godzilla to fikcyjny i gigantyczny potwór z serii japońskich filmów science-fiction wyprodukowanych przez wytwórnię Toho. Serial był emitowany w wersji lektorskiej.
10,002 głosy
Dziewczyny, Chłopaki

Dziewczyny, Chłopaki (2002)
nowośćGirlstuff, Boystuff

Animowany Dla dzieci Dla młodzieżyPokaż opis
Historia opisuje przygody szóstki przyjaciół (3 chłopaków, 3 dziewczyn): Talii, Hanny, Reanne, Bena, Simona i Jasona. Wszyscy są skrajnie różni, ale zawsze są razem i przeżywają typowe dla tego wieku (14 lat) kłopoty. Typowa komedia oparta na podchodzeniu do pewnych problemów przez chłopaków zupełnie inaczej niż dziewczyny i odwrotnie.
8,673 głosy