Zaloguj

Kreskówki

Dodaj

Popularne stacje

TeleTOON+ (dawniej ZigZap oraz MiniMax) to stacja telewizyjna adresowana do widzów w przedziale wiekowym 7-12 lat, dostępna na cyfrowej platformie satelitarnej CYFRA+. Na antenie kanału można zobaczyć głównie seriale animowane i aktorskie oraz autorskie programy twórców stacji. Kanał nadaje przez 15 godzin na dobę, a po 21:00 na jego miejscu nadaje kanał Hyper. Z kolei stacja MiniMini powstała 20 grudnia 2003 roku i emituje wyłącznie bajki pozbawione przemocy.
Cartoon Network (CN) to jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce emitująca stare, dobre produkcje oraz wiele nowych seriali animowanych. Stacja zdobyła swoją popularność dzięki kreskówkom takim jak "Ed,Edd n Eddy" lub "Scooby Doo". Z kolei stacja Boomerang należy do Cartoon Network i emituje kreskówki podobnej kategorii. CN ma też dodatkowe pasma jak Adult Swim - przeznaczone tylko dla dorosłych widzów czy Toonami, gdzie możemy obejrzeć kreskówki akcji.
Disney Channel to kanał telewizyjny, który w Polsce rozpoczął nadawanie 2 grudnia 2006 roku. Emitowane są tam w większości kreskówki Disney'a oraz filmy pełnometrażowe. Do bardziej znanych możemy zaliczyć takie produkcje jak Kim Kolwiek czy też Wymiennicy. Oczywiście stacja emituje też sporo seriali dla młodzieży co polepsza ramówkę tego kanału. Disney XD to stacja należąca do Disney'a emitująca głównie seriale dziecięce. Wystartowała w lutym 2009 roku zastępując Toon Disney i Jetix.

Wyniki (23)
Ostatnio dodane
Muminki

Muminki (1990)
nowośćMoomins

Familijny Przygodowy AnimePokaż opis
Bohaterami tego serialu są Muminki - trolle zamieszkujące piękną dolinę - oraz ich przyjaciele. Muminek wraz z rodzicami mieszka w domu zbudowanym przez Tatusia Muminka. Jego najlepszym przyjacielem jest Włóczykij. Oprócz nich w Dolinie Mumików można spotkać Mimle - w tym najmniejszą znich wszystkich Małą Mi - Paszczaki, złą i lodowatą Bukę i wiele innych postaci charakterystycznych tylko dla tego serialu. Wszyscy przeżywają fantastyczne przygody, bo w Dolinie zawsze dzieje się coś ciekawego.
8,5714 głosów
Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki

Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki (2008)
nowośćSupa Strikas

Anime AnimowanyPokaż opis
Shaker to początkujący zawodnik piłki nożnej, który bardzo chce osiągnąć sukces w tej dyscyplinie sportu. Zanim jednak stanie się gwiazdą futbolu musi udowodnić, że zasługuje na członkostwo w drużynie Supa Strikas. Razem z bramkarzem Wielkim Bo, kapitanem Gibkim Rastą i strzelcem El Matadorem musi stawić czoła najgroźniejszym rywalom, zawodnikom z drużyny Shakes. [opis z Bajkitv.pl]
9,508 głosów
Strażnicy Galaktyki

Strażnicy Galaktyki (2015)
nowośćGuardians of the Galaxy

Anime AnimowanyPokaż opis
Serial opowiada o dalszych losach grupy superbohaterów zwanych Strażnikami Galaktyki, w skład których wchodzą: Star-Lord, Rocket, Gamora, Groot i Drax Niszczyciel. Razem przygotowują się do walki z trudnymi do pokonania przeciwnikami.
9,504 głosy
Tajemnicze złote miasta

Tajemnicze złote miasta (1982)
nowośćThe Mysterious Cities Of Gold

Przygodowy Sci-fi AnimePokaż opis
XVI wiek. Mendoza - nawigator hiszpańskiego statku - ratuje podczas burzy małego chłopca, który był bliski utonięcia. Na szyi dziecka znajduje dziwny złoty amulet, złożony z 2 części - księżyca i słońca. Mężczyzna pozostawia chłopcu tylko cześć tego dziwnego medalionu, nie zdając sobie sprawy, że jest to klucz do wielkich zamorskich bogactw. Mijają lata - chłopiec, któremu nadano imię Esteban - dorasta oddany pod opiekę duchownego. Po kilku latach, drogi - jego i Mendozy - znów się spotykają. Chłopak i jego wybawca wyruszają w długą podróż za ocean, by dotrzeć do owianych legendą złotych miast. Wkrótce dołączają do nich Zia - inkaska dziewczynka - oraz Tao - ostatni przedstawiciel wielkiej, wymarłej cywilizacji. Zanim dotrą do celu, czeka ich wiele niebezpiecznych przygód...
9,205 głosów
Inspektor Gadżet

Inspektor Gadżet (2015)
nowośćInspector Gadget

Anime AnimowanyPokaż opis
Serial opisuje nowe perypetie nierozgarniętego detektywa-cyborga z Interpolu – Inspektora Gadżeta, który wyrusza na kolejną misję, aby stanąć do walki z podstępnym Doktorem Klaufem, szefem organizacji sił ZŁA (ang. M.A.D.) i jego siostrzeńcem Talonem, którzy pragną przejąć władzę nad całym światem. Na szczęście Gadżet może liczyć na pomoc swojej siostrzenicy Penny oraz psa Łepka, którzy będą pomagać mu w rozwiązywaniu tajemniczych zagadek.
0,000 głosów
Jake i piraci z Nibylandii

Jake i piraci z Nibylandii (2011)
nowość(Jake and the Never Land Pirates)

Anime AnimowanyPokaż opis
Obierz kurs na przygodę u wybrzeży Nibylandii! Dołącz do małych piratów – Jake’a, Izy i Fajtka, papugi Czachusia oraz ich niezawodnego statku podczas wyprawy po zaginiony skarb. Uważaj jednak na złego Kapitana Haka, który wraz ze swoim wiernym towarzyszem Swątkiem będzie chciał skorzystać z okazji, by przywłaszczyć sobie łup. Pamiętaj: aby ich przechytrzyć, potrzebna jest praca zespołowa, spryt oraz magiczny pył. Przeżyj siedem baśniowych historii pełnych zawadiackich przygód, skarbów, muzyki i śmiechu!
10,002 głosy
Pidżamersi

Pidżamersi (2016)
nowośćPJ Masks (2015)

Anime AnimowanyPokaż opis
Perypetie trójki dzieciaków, które wiodą na pozór zwyczajne życie. Po zapadnięciu zmroku łączą swoje zaczarowane bransoletki i zmieniają się w superbohaterów, którzy walczą z przestępczością. Gdy ściągają kostium, tracą swoje nadprzyrodzone talenty.
10,001 głos
Megaman NT Warrior

Megaman NT Warrior (2002)
nowośćKreskówka

Komedia Przygodowy Akcja AnimePokaż opis
Główną postacią serialu jest Lan, przeciętny na pozór uczeń piątej klasy, którego drugim wcieleniem jest walczący ze złem superbohater MegaMan. Lan z przyjaciółmi posługują się specjalnymi chipami, które dodają im przeróżnych mocy. Wspólnie są w stanie przeciwstawić się złemu Mr. Wily i jego organizacji przestępczej. [opis dystrybutora]
9,2917 głosów
Thunderbirds Are Go

Thunderbirds Are Go (2015)
nowośćKreskówka

Anime AnimowanyPokaż opis
The world of 2060 is a dangerous place. Technology may have advanced in leaps and bounds, but disasters can arise and lives put at risk. Thankfully there is hope. Operating from their hidden base on a remote island somewhere in the south Pacific, the five heroic Tracy Brothers and their remarkable, cutting-edge craft are ready and willing to help those in need; from the depths of the oceans to the furthest reaches of space.
0,000 głosów
Tropiciele zagadek

Tropiciele zagadek (2007)
nowośćBusytown Mysteries (Hurray for Huckle!)

Anime AnimowanyPokaż opis
Kotek Wafel, jego młodsza siostra Dziunia i robak Długi rozwiązują interesujące zagadki. Do kogo należy zagubiony klucz, skąd się wzięła w Pośpiechowie egzotyczna papuga, kto zniósł porzucone jajko – to tylko nieliczne z pytań, na które odpowiedzą dociekliwi bohaterowie. Mali widzowie wraz z nimi szukają prawidłowych rozwiązań, tworząc związki przyczynowo-skutkowe, ucząc się wyciągania wniosków i logicznego myślenia. Wielbicielom łamigłówek i tajemniczych zdarzeń przeszkadzają niesforne świnki Pigul i Pagul. Serial powstał w oparciu o znane na całym świecie książeczki dla dzieci Richarda Scarry’ego.
0,000 głosów
Tropiciele zagadek

Tropiciele zagadek (2007)
nowość(ang. Busytown Mysteries (Hurray for Huckle!), 2007-2010) (2007)

Anime AnimowanyPokaż opis
Kotek Wafel, jego młodsza siostra Dziunia i robak Długi rozwiązują interesujące zagadki. Do kogo należy zagubiony klucz, skąd się wzięła w Pośpiechowie egzotyczna papuga, kto zniósł porzucone jajko – to tylko nieliczne z pytań, na które odpowiedzą dociekliwi bohaterowie. Mali widzowie wraz z nimi szukają prawidłowych rozwiązań, tworząc związki przyczynowo-skutkowe, ucząc się wyciągania wniosków i logicznego myślenia. Wielbicielom łamigłówek i tajemniczych zdarzeń przeszkadzają niesforne świnki Pigul i Pagul. Serial powstał w oparciu o znane na całym świecie książeczki dla dzieci Richarda Scarry’ego.
8,002 głosy
Mega Man X: Dzień Sigmy

Mega Man X: Dzień Sigmy (2006)
nowośćMega Man X: The Day Of Σ

Anime AnimowanyPokaż opis
Jest rok 20XX. Miasto znowu zaatakowały złe Mavericki (roboty owładnięte Wirusem Maverick). Do miasta przybywa odsiecz w postaci odziału zwalczającego zbuntowane roboty- Maverick Hunters. Grupa ta składa się z Reploidańskich (dobre roboty) żołnierzy oraz 5 głównodowodzacych- Komandora Sigmy, 2 pułkowników o kryptonimach "Mroźny Pingwin" oraz "Sokół Burzy" oraz dwóch tajemiczych reploidów nowej generacji- Zera i Mega X-a. Jednak po zwycięskiej walce oraz śledztwie okazuje się, że w szeregach "Łowców" jest zdrajca. Co ma z tym wspólnego Komandor Σ, kim jest zdrajca oraz kim jest tajemiczy reploid/ maverick o pseudonimie Vile oraz kim jest twórca reploida Mega X i dlaczego go stworzył. Oraz co stanie się z światem, kiedy zdrajca dokona swojego ostatecznego ruchu. Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w tym krótkim filmie.
0,000 głosów
Pinokio

Pinokio (1972)
nowośćPinocchio

Dla dzieci Przygodowy AnimePokaż opis
Pinokio (jap. Kashi-no Ki Mokku 1972, ang. Pinocchio, 1990) ? japoński serial rysunkowy w konwencji anime, na podstawie powieści Carlo Collodiego. Opowiada o drewnianym pajacyku imieniem Pinokio, którego marzeniem jest być zwykłym chłopcem.
9,333 głosy
Trzy Małe Duszki

Trzy Małe Duszki (1991)
nowośćThree Little Ghosts

Dla dzieci Komedia AnimePokaż opis
Trzy małe duszki – japoński serial animowany opowiadający o przygodach trzech duszków: Bumpera, Cutera i Sally. Towarzyszą im kucharz Pierre, dwie myszy, kot, babcia Jones i fryzjer Charles. Serial powstał w 1991 roku, a jego amerykańsko-francuska wersja z 1992 roku trafiła do Polski w latach 1999-2000. W Polsce serial można było oglądać na kanale Fox Kids, Jetix Play oraz TVN.
8,754 głosy
Sonic i Świąteczna Przygoda

Sonic i Świąteczna Przygoda (1996)
nowośćSonic and Christmas Blast

Anime AnimowanyPokaż opis
Święty Mikołaj odchodzi na emeryturę. Jego miejsce zajmuje zły Dr. Robotnik, który zabiera wszystkim prezenty. Jedyną nadzieją na uratowanie Bożego Narodzenia jest Sonic. Czy uda mu się ocalić święta?
9,176 głosów
Megaman Stream

Megaman Stream (0)
nowośćKreskówka

Anime AnimowanyPokaż opis
Opowieść skupia się na kilkunastoletnim chłopcu imieniem Len Hikari (oryg. Netto Hikari), mieszkającym w mieście DenTech (oryg. DenTech City, Ahikara City) w niedalekiej przyszłości (XXI wiek). W świecie Lana jedną z podstawowych rozrywek są walki sieciowe, w których walczą programy zwane NetNavigatorami (w skrócie Navi) będące zaawansowanymi formami sztucznej inteligencji bardzo przypominającymi istoty ludzkie.
9,333 głosy
Sindbad

Sindbad (1975)
nowośćKreskówka

Familijny Przygodowy AnimePokaż opis
Serial opowiada o losach mieszkającego w Bagdadzie kilkunastoletniego chłopca Sindbada, który żądny przygód wyrusza wraz ze swoim wujkiem w podróż pełną przygód. Przez cały czas towarzyszy mu mówiący czarny ptak z kolorowymi piórami o imieniu Shirin, który okazuje się być zaklętą księżniczką. W przygodach towarzyszą mu również przyjaciele Hasan i Ali. Sindbad nie zawsze rozsądny wychodzi jednak cało z wszystkich opresji dzięki uczciwości, przyjaźni i szczęściu.
10,002 głosy
B-Daman

B-Daman (2004)
nowośćKreskówka

Przygodowy Sportowy AnimePokaż opis
Serial opowiada o chłopcu imieniem Yamato, który marzy o tym, aby być B-DaMistrzem. Do piątego roku życia Yamato był wychowywany przez koty. Później przygarnęła go May, która została jego przybraną mamą. Gdy poznajemy Yamato, nie miał on jeszcze B-Damana, ale nie musiał długo czekać. Gdy pojawił się tajemniczy Gray, ściana w jego domu zaczęła pękać i pojawił się B-Daman, który nazywał się Kobaltowe Ostrze. Gray zażądał, aby Yamato oddał mu swojego B-Damana, ale nasz bohater nie poddał się tak łatwo. W dalszej podróży poznajemy Bulla i Terry’ego, którzy stają się przyjaciółmi Yamato. Przed nimi jeszcze wiele chwil ciężkich ćwiczeń, aby stać się niepokonanymi B-DaGraczami.
6,506 głosów
Przygody Hucka Finna

Przygody Hucka Finna (1994)
nowośćHuckleberry Finn Monogatari

Komedia Przygodowy AnimePokaż opis
Serial opowiada o Hucku, chłopcu, który przeżywa niezwykłe przygody. W podróżach po Missisipi towarzyszy mu sprytna, przebiegła wiewiórka. Huck jest półsierotą, a jego ojciec Sam Finn nie jest postacią godną zaufania. Jednak Huck bardzo go kocha i wszystko mu wybacza. Huckiem często opiekuje się pewna wdowa, której bardzo zależy, aby solidnie przyłożył się do nauki. Niestety, on zawsze znajduje sobie jakąś wymówkę i unika szkoły. Od nudy w szkole woli przygody, w których uczestniczy wspólnie ze swym najlepszym kumplem Jimem. Huck jest także niezastąpiony w rozwiązywaniu nawet najbardziej poważnych konfliktów. Tylko on potrafi pogodzić skłócone rodziny, sprawić, że wyklęci kochankowie znajdą szczęście, zapewnić bezpieczeństwo prześladowanym i znaleźć coś do jedzenia, gdy wszystkim głód zagląda w oczy.
8,002 głosy
Pucca

Pucca (2000)
nowośćKreskówka

Komedia AnimePokaż opis
Główna bohaterka, tytułowa Pucca (czyt. Pukka lub Puka, choć niekiedy wymawiane w Polsce jako „Pucia”) to najmłodsza (prawdopodobnie jedyna) córka właściciela chińskiej restauracji. Jest beznadziejnie zakochana w wędrownym ninja imieniem Garu, który desperacko stara się jej unikać i zwykle nie odwzajemnia jej uczuć. Wielu sądzi, że więź między Puccą i Garu to prawdziwa miłość, lecz Pucca po prostu zbyt mocno i często ją wyraża. Premiera serialu w Polsce odbyła się 9 stycznia 2006 roku w telewizji Jetix. Wtedy pojawiły się 24 mini odcinki. Od 5 lutego 2007 roku w Jetix emitowana jest nowa seria, tym razem dłuższych odcinków, w wersji z dubbingiem, przygotowanym przez IZ-Text Katowice. Autorką tłumaczenia jest Aleksandra Hajduk.
8,836 głosów