Kreskówki

Dodaj

Popularne stacje

TeleTOON+ (dawniej ZigZap oraz MiniMax) to stacja telewizyjna adresowana do widzów w przedziale wiekowym 7-12 lat, dostępna na cyfrowej platformie satelitarnej CYFRA+. Na antenie kanału można zobaczyć głównie seriale animowane i aktorskie oraz autorskie programy twórców stacji. Kanał nadaje przez 15 godzin na dobę, a po 21:00 na jego miejscu nadaje kanał Hyper. Z kolei stacja MiniMini powstała 20 grudnia 2003 roku i emituje wyłącznie bajki pozbawione przemocy.
Cartoon Network (CN) to jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce emitująca stare, dobre produkcje oraz wiele nowych seriali animowanych. Stacja zdobyła swoją popularność dzięki kreskówkom takim jak "Ed,Edd n Eddy" lub "Scooby Doo". Z kolei stacja Boomerang należy do Cartoon Network i emituje kreskówki podobnej kategorii. CN ma też dodatkowe pasma jak Adult Swim - przeznaczone tylko dla dorosłych widzów czy Toonami, gdzie możemy obejrzeć kreskówki akcji.
Disney Channel to kanał telewizyjny, który w Polsce rozpoczął nadawanie 2 grudnia 2006 roku. Emitowane są tam w większości kreskówki Disney'a oraz filmy pełnometrażowe. Do bardziej znanych możemy zaliczyć takie produkcje jak Kim Kolwiek czy też Wymiennicy. Oczywiście stacja emituje też sporo seriali dla młodzieży co polepsza ramówkę tego kanału. Disney XD to stacja należąca do Disney'a emitująca głównie seriale dziecięce. Wystartowała w lutym 2009 roku zastępując Toon Disney i Jetix.

Wyniki (841)
Ostatnio dodane
Kumple z dżungli - na ratunek

Kumple z dżungli - na ratunek (2011)
nowośćLes As de la Jungle - À la rescousse !

Animowany FamilijnyPokaż opis
Serial przedstawia przygody grupy przyjaciół. Maurice to pingwin, wychowany przez tygrysicę, który przez całe życie zgłębiał tajniki sztuk walki. Wraz ze swoimi kumplami rusza na podbój dżungli, towarzyszą Mu: przybrany syn Junior, Miguel, Gilbert, Al, Bob, Fred i Patricia.
0,000 głosów
Tex Avery przedstawia

Tex Avery przedstawia (1942)
nowośćTex Avery Show

AnimowanyPokaż opis
Tex Avery to amerykański twórca i reżyser filmów animowanych. Pracował przede wszystkim dla wytwórni Warner Bros. i Metro-Goldwyn-Mayer, tworząc takie postaci jak wilk, kaczor Daffy, królik Bugs oraz pies Droopy.
6,333 głosy
Krudowie u zarania dziejów

Krudowie u zarania dziejów (2015)
nowośćDawn of the Croods

Animowany FamilijnyPokaż opis
Akcja serialu rozgrywa się na długo przed wydarzeniami z filmu i opowiada o perypetiach rodziny jaskiniowców – Eep, Graga, Thunka, Uggi, Sandy i Babcii, którzy codziennie przeżywają niezwykłe przygody w poszukiwaniu nowych przyjaciół i niesamowitych stworzeń.
0,000 głosów
Miki w szortach

Miki w szortach (2013)
nowośćMickey Mouse

Animowany Dla dzieci Familijny Komedia KrótkometrażowyPokaż opis
Nowa odsłona przygód disneyowskich bohaterów, od kilkudziesięciu lat świetnie znanych kolejnym pokoleniom dzieci. Myszka Miki, Kaczor Donald i inne kultowe postacie pojawiają się m.in. we współczesnym Paryżu czy Nowym Jorku.
9,205 głosów
Transformers: Zamaskowane Roboty

Transformers: Zamaskowane Roboty (2015)
nowośćTransformers: Robots in Disguise

Akcja Animowany Dla dzieci Przygodowy KomediaPokaż opis
Akcja serialu rozgrywa się wiele lat później po wydarzeniach z filmu Transformers Prime: Łowcy bestii – Predacons Rising. Weteran Autobotów – Bumblebee powraca na Ziemię, aby rozpocząć bitwę z poszukiwanymi Decepticonami oraz postanawia założyć młodą grupę Autobotów, w skład w których wchodzą: Sideswipe, Strongarm i Fixit. Ponadto Bumblebee będzie miał również wizje od lidera Autobotów – Optimusa Prime'a.
8,005 głosów
Ben 10 2016

Ben 10 2016 (2016)
nowośćBen 10 Reboot

AnimowanyPokaż opis
Szykuje się powrót Bena Tennysona. Nie będzie to jednak planowany kilka lat temu film kinowy. Cartoon Network uznało, że już najwyższy czas dokonać rebootu serialu "Ben 10". Projekt ma trafić na antenę stacji jesienią.
10,001 głos
Kroniki rodziny królewskiej

Kroniki rodziny królewskiej (2015)
nowośćLong Live the Royals

AnimowanyPokaż opis
Historia przygotowań brytyjskiej rodziny królewskiej do corocznego święta. Każdy odcinek skupia się na innej postaci fikcyjnej, która w sobie charakterystyczny sposób przeżywa ważną uroczystość. Bohaterowie serialu to królowa Eleonora, król Rufus oraz ich dzieci - Rosalinda, Peter i Alex.
0,000 głosów
Gumisie

Gumisie (1985)
nowośćGummi Bears

Animowany Dla dzieci FantasyPokaż opis
Serial Disney'a opowiada o przygodach Gumisiów. 500 lat przed przedstawionymi wydarzeniami, mityczne, potężne Gumisie, opuściły swoje domy, w obawie przed ludźmi. W dawnej siedzibie pozostała ich mała garstka, która w ciągu pokoleń, przekazywała sobie wiedzę o swoich przodkach. Po wielu latach, w pamięci ludzi, pozostały już tylko legendy o tych małych stworkach. Ale one przetrwały, a obecne piąte pokolenie, szóstka mieszkańców, zajmuje siedzibę znajdującą się w ogromnym drzewie. Swoją wiedzę o starożytnych czerpią z ogromnej księgi, która jest pełna czarów i legend. O Gumisiach dowiaduje się Książę Igthorn, zły charakter, którego celem jest podbicie królestwa Dunwyn, którym rządzi jego brat. Choć Igthorn, dowodzi armią silnych orków, jest to za mało, żeby zdobyć zamek. Orkowie nie grzeszą inteligencją i to często prowadzi do niepowodzeń księcia. Dlatego też stara się pochwycić Gumisie, a wraz z nimi zdobyć tajemnice niezwykłego gumi-soku, który daje na pewien czas ogromną siłę, temu kto napój wypije...
9,1414 głosów
Dziwne przygody Koziołka Matołka

Dziwne przygody Koziołka Matołka (1969)
nowośćKreskówka

Dla dzieci AnimowanyPokaż opis
Koziołek Matołek udaje się w zamorską podróż. Kupuje balię, robi zapasy żywności. Wszyscy przyjaciele przychodzą, aby go pożegnać. Po długiej podróży koziołek dociera na wyspę małp. " Słynny polski serial animowany opowiadający o niezwykłych podróżach i przygodach niezdarnego, ale bardzo sympatycznego Koziołka Matołka. Celem wyprawy Matołka jest Pacanów, miasto słynące z kowali, którzy potrafią podkuwać kozy w piękny i elegancki sposób. Po drodze na kozioczyha wiele niebezpieczeństw, z których udaje mu się jednak wyjść obronna ręką. Zawdzięcza to swojemu sprytowi i pomocy innych, jak na przykład wtedy kiedy zostaje zaatakowany przez rozbójników. Ma również wiele przyjemnych spotkań, podczas których poznaje nowych ciekawych przyjaciół. Dzięki swej pomysłowości potrafił też pogodzić skłócone zwierzęta w dżungli organizując im orkiestrę i chór składający się z pięknie śpiewających ptaków. Wszystkie przygody Koziołka Matołka są dla niego pozytywną nauką na przyszłość i pozwalają mu dowiedzieć się czegoś nowego o otaczającym go świecie.
9,502 głosy
Lego Elf

Lego Elf (2015)
nowośćLego Elves

Animowany Dla dzieci Fantasy KomediaPokaż opis
Odkryj niezwykły świat LEGO® Elves! Poznaj Emily i jej nowych przyjaciół z magicznej krainy Elvandale. Aby wrócić do domu, Emily będzie musiała odnaleźć przejście między światem elfów i ludzi. Po drodze przeżyje niesamowite przygody!
10,002 głosy
Przyjaciele z Heart Lake City

Przyjaciele z Heart Lake City (2012)
nowośćLEGO Friends of Heartlake City

Familijny AnimowanyPokaż opis
Niezwykła filmowa ilustracja przebojowej serii dla dziewczynek Lego Friends – historia pięciu przyjaciółek. Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephanie mieszkają w HeartLake City, uroczym miasteczku zbudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Wspólnie organizują Klub LEGO Friends i dzielą swoje sekrety, organizują przyjęcia i pomagają innym mieszkańcom miasteczka. Przyjaciółki są zawsze gotowe na nowe przygody!
10,002 głosy
Planeta Sheena

Planeta Sheena (2010)
nowośćPlanet Sheen

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Amerykański serial animowany stworzony przez Keitha Alcorna i Steve'a Oedekerka. Jest to spin-off serialu Jimmy Neutron: mały geniusz. Premiera serialu odbyła się 2 października 2010 roku na amerykańskim Nickelodeon. Premiera serialu w Polsce odbyła się 14 maja 2011 roku na kanale Nickelodeon Polska.
8,673 głosy
13 demonów Scooby Doo

13 demonów Scooby Doo (1985)
nowośćThe 13 Ghosts of Scooby-Doo

Animowany FamilijnyPokaż opis
Za sprawą dwóch duchów, Bogla i Weerda, Kudłaty i Scooby uwolnili z tajemniczego kufra 13 najstraszniejszych demonów świata. Teraz wraz z Daphne, Scrappym i nowo poznanym chłopcem, Flim Flamem, kierowani przez czarodzieja Vincenta Van Ghoula, muszą wsadzić wszystkie upiory z powrotem do kufra. Mogą to zrobić tylko oni, ponieważ to oni je uwolnili.
7,6316 głosów
Chojrak - tchórzliwy pies

Chojrak - tchórzliwy pies (1999)
nowośćCourage the Cowardly Dog

Animowany Dla dzieci Komedia Sci-fiPokaż opis
Chojrak został porzucony jeszcze jako szczenię. Znalazła go Muriel, mieszkająca w Kansas wraz z mężem Eustachym. Pies ma strzec domu, jednak jest to bardzo tchórzliwe zwierzę, dlatego zadanie staje się o wiele trudniejsze. Pomagaja mu jego przyjaciele: Komputer oraz wróżka Shirley, do której Chojrak często udaje sie po poradę.
8,3923 głosy
Muminki

Muminki (1990)
nowośćMoomins

Familijny Przygodowy AnimePokaż opis
Bohaterami tego serialu są Muminki - trolle zamieszkujące piękną dolinę - oraz ich przyjaciele. Muminek wraz z rodzicami mieszka w domu zbudowanym przez Tatusia Muminka. Jego najlepszym przyjacielem jest Włóczykij. Oprócz nich w Dolinie Mumików można spotkać Mimle - w tym najmniejszą znich wszystkich Małą Mi - Paszczaki, złą i lodowatą Bukę i wiele innych postaci charakterystycznych tylko dla tego serialu. Wszyscy przeżywają fantastyczne przygody, bo w Dolinie zawsze dzieje się coś ciekawego.
8,5714 głosów
Wuzzle

Wuzzle (1985)
nowośćThe Wuzzles

AnimowanyPokaż opis
"Wuzzlandia to jest kraj, gdzie śnieg bez końca trwa, bo w jedno łącząc w dwa, podwójną frajdę masz. Ogonek stamtąd weź, a wąsy stąd, raz, dwa; i kogiel - mogiel zrób i śmiej się, śmiej, ha, ha!" Wuzzle to radosne, kolorowe istoty, z których każda jest połączeniem przynajmniej dwóch gatunków zwierząt. Stworki żyją w tajemniczej, odległej krainie Wuzzlandii. Życie upływa tam spokojnie, lecz czasem jest zakłócane przez intrygi Kroka lub niewinne przyjacielskie sprzeczki... Wuzzle to pierwszy serial animowany wytwórni The Walt Disney Company, składający się z 13 odcinków.
0,000 głosów
Wyprawa Profesora Gąbki

Wyprawa Profesora Gąbki (1978)
nowośćKreskówka

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Po serialu "Porwanie Baltazara Gąbki" czas poznać kolejne przygody Profesora Gąbki, Smoka Wawelskiego oraz kucharza Bartłomieja Bartoliniego. Pierwowzorem literackim serialu jest powieść Stanisława Pagaczewskiego ”Misja Profesora Gąbki”. Profesor Baltazar Gąbka, wybitny badacz przyrody, wyrusza na wyprawę do Krainy Mypingów, aby zbadać ich obyczaje i uwolnić Krakostan od corocznej plagi tych tajemniczych, żarłocznych stworzeń. W ekspedycji biorą udział znani już czytelnikom przyjaciele profesora: Smok Wawelski, kucharz Bartolini i doktor Koyot. Niebezpieczna wyprawa obfituje w liczne przygody, m.in. spotkanie z dinozaurami czy rozgrywki z bandą zbójów, dowodzoną przez d**iliusza Rudobrodego. Dzięki odwadze i sprytowi przyjaciół misja Profesora Gąbki kończy się szczęśliwie - wybudowanie kanału i nawodnienie Krainy Mypingów pozwoli tym zagadkowym stworzeniom zaprzestać wędrówek, a bohaterowie po powrocie do Krakostanu spotkają się z księciem Krakiem na wspaniałej uczcie.
6,001 głos
Noddy w Krainie Zabawek

Noddy w Krainie Zabawek (2009)
nowośćNoddy in Toyland

Animowany FamilijnyPokaż opis
Noddy w Krainie Zabawek (ang. Noddy in Toyland, 2009) – brytyjski serial animowany dla dzieci, wykonywany techniką cyfrową 3D, stylizowaną na tradycyjny film lalkarski. Serial oparty na podstawie powieści Enid Blyton „Noddy goes to Toyland”, wydanego w 1949 roku. Serial powstał z okazji 60. urodzin drewnianego bohatera. W Polsce emitowany jest na kanale MiniMini od 1 stycznia 2010 roku. Od 26 stycznia 2011 roku serial jest nadawany na kanale TVP1 w Wieczorynce. Od 3 kwietnia 2011 roku serial nadawany jest w TVP Polonia w Dobranocce.
8,002 głosy
Pan Andersen opowiada

Pan Andersen opowiada (2002)
nowośćThe Fairy Taler

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Animowana seria, znana z telewizyjnych dobranocek (TVP1), wyprodukowana przez producenta Muminków, z okazji 200 rocznicy urodzin Hansa Christiana Andersena, zatytułowana "Pan Andersen opowiada".
5,003 głosy
Laboratorium Dextera

Laboratorium Dextera (1996)
nowośćDexter's Laboratory

Animowany Familijny Komedia Sci-fiPokaż opis
Dexter to mały, niepozorny geniusz. W swoim domu stworzył tajne laboratorium, w którym przeprowadza doświadczenia i buduje futurystyczne maszyny. W szkole jest prymusem, a ocena 6- jest dla jego rodziców tragedią. Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie starsza siostra Dextera - Dee dee, która psuje wszystko czego dotknie. Mimo to czasem udaje im się zgrać i razem pokonują wiele przeciwności losu. Jak w prawie każdym filmie, tak i tu występuje czarny charakter - Mandark, który również posiada laboratorium. Są zagorzałymi przeciwnikami i starają się przeszkodzić sobie nawzajem, by tylko być tym najlepszym...
8,6020 głosów