Kreskówki

Dodaj

Popularne stacje

TeleTOON+ (dawniej ZigZap oraz MiniMax) to stacja telewizyjna adresowana do widzów w przedziale wiekowym 7-12 lat, dostępna na cyfrowej platformie satelitarnej CYFRA+. Na antenie kanału można zobaczyć głównie seriale animowane i aktorskie oraz autorskie programy twórców stacji. Kanał nadaje przez 15 godzin na dobę, a po 21:00 na jego miejscu nadaje kanał Hyper. Z kolei stacja MiniMini powstała 20 grudnia 2003 roku i emituje wyłącznie bajki pozbawione przemocy.
Cartoon Network (CN) to jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce emitująca stare, dobre produkcje oraz wiele nowych seriali animowanych. Stacja zdobyła swoją popularność dzięki kreskówkom takim jak "Ed,Edd n Eddy" lub "Scooby Doo". Z kolei stacja Boomerang należy do Cartoon Network i emituje kreskówki podobnej kategorii. CN ma też dodatkowe pasma jak Adult Swim - przeznaczone tylko dla dorosłych widzów czy Toonami, gdzie możemy obejrzeć kreskówki akcji.
Disney Channel to kanał telewizyjny, który w Polsce rozpoczął nadawanie 2 grudnia 2006 roku. Emitowane są tam w większości kreskówki Disney'a oraz filmy pełnometrażowe. Do bardziej znanych możemy zaliczyć takie produkcje jak Kim Kolwiek czy też Wymiennicy. Oczywiście stacja emituje też sporo seriali dla młodzieży co polepsza ramówkę tego kanału. Disney XD to stacja należąca do Disney'a emitująca głównie seriale dziecięce. Wystartowała w lutym 2009 roku zastępując Toon Disney i Jetix.

Wyniki (844)
Ostatnio dodane
Atommrówek

Atommrówek (1965)
nowośćThe Atom Ant Show

AnimowanyPokaż opis
Serial animowany wytwórni Hanna-Barbera opowiadający o przygodach małej mrówki o niezwykłych zdolnościach.
7,673 głosy
Goryl Magilla

Goryl Magilla (1964)
nowośćMagilla Gorilla

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Goryl Magilla większość czasu spędza na próbowaniu zwrócenia na siebie uwagi, poprzez fałszywe omdlenia w przedniej szybie wystawowej sklepu ze zwierzętami pana Peeblesa. Poza tym je banany, a od czasu do czasu prowadzi księgowość w sklepie. Pan Peebles mając dość gadatliwej małpy postanawia znacznie obniżyć cenę goryla. Kiedy Magilla zostaje wreszcie kupiony, zmienia się, oczywiście na krótko, potem aranżuje fałszywe porwanie własnego siebie, aby na końcu z powrotem trafić do sklepu pana Peeblesa.
7,006 głosów
Batman

Batman (1992)
nowośćBatman: The Animated Series

Animowany Akcja FantasyPokaż opis
Serial animowany, który powstał na fali popularności filmu "Batman" Tima Burtona. Opowiada o przygodach "Mrocznego Rycerza" z Gotham City kilka lat po rozpoczęciu przez niego kariery pogromcy zła, czyli jego walce z przestępczością przy sporadycznej pomocy Robina i Batgirl.
9,2114 głosów
Zwariowane melodie

Zwariowane melodie (1990)
nowośćLooney Tunes

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Zwariowane melodie seria krótkich, animowanych filmów, produkowana przez wytwórnię Worner Bros. Epizody opowiadają o przygodach królika Bugsa, kaczora Dafiego, kota Sylwestra, ptaszka Tweetiego, myśliwego Elmera, Diabła Tasmańskiego Taza, Kojota i Strusia Pędziwiatra, Pirata Sama, Babci i innych postaci.
8,5020 głosów
Bajeczki Maszy (2012-2016)

Bajeczki Maszy (2012-2016) (2012)
nowośćKreskówka

Animowany KomediaPokaż opis
Sympatyczna i niesforna Masza, znana z popularnej serii "Masza i Niedźwiedź”, przedstawia nową porcję klasycznych bajek w zupełnie nowych, przezabawnych wersjach. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji i niespodziewany morał przedstawiony przez Maszę to mieszanka, która rozbawi widzów w każdym wieku! Zobaczycie przezabawne wersje bajek: „Wilk i siedem koźlątek”, „Jaś i Małgosia”, „Lisica i zając”, „Czerwony Kapturek”, „Dziadek Mróz”, „Kalif, Wierzchołki i korzonki”, „Królewna żabka”, „Śnieżynka”, „Tomcio Paluch”, „Dziewczynka kruszynka”, „Smolny byczek”, „Trzy prosiaki”, „Dzielny krawczyk”, „Ali Baba”, „Kopciuszek”, „Wilk i lis”, „Ziarenko grochu”, „Świniopas”, „Sinobrody”, „Trzy życzenia”, „Lisica z wałkiem”, „Kasza na siekierze”, „Zły car”, „Kogucik złoty grzebyczek”, „Konik garbusek”.
0,000 głosów
Kong - król małp

Kong - król małp (2016)
nowośćKong - King of the Apes

Animowany PrzygodowyPokaż opis
Młoda małpa zostaje uratowana przez Lucasa. Od tego momentu rodzina chłopca wychowuje Konga, jednak nie wszyscy są mu życzliwi.
0,000 głosów
Tom i Jerry

Tom i Jerry (1965)
nowośćTom and Jerry

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Tej pary nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo ciągłych konfliktów ta para nie może bez siebie żyć. Ich nieprzeciętnie zabawne wyczyny śmieszą już kilka pokoleń dzieci i młodzieży na całym świecie.
9,8419 głosów
Mój rycerz i ja

Mój rycerz i ja (2016)
nowośćMy Knight And Me

Animowany Dla dzieci Komedia PrzygodowyPokaż opis
Henry jest rycerzem, któremu przyświecają szlachetne cele. Niestety, ich realizację utrudnia wrodzona niezdarność bohatera, ale na szczęście towarzyszą mu wierni kompani: syn Jimmy oraz odważna księżniczka Cat. Wyjątkowe trio zapewnia masę dobrego humoru i zabawy w ponurych czasach średniowiecza.
10,001 głos
Kumple z dżungli - na ratunek

Kumple z dżungli - na ratunek (2011)
nowośćLes As de la Jungle - À la rescousse !

Animowany FamilijnyPokaż opis
Serial przedstawia przygody grupy przyjaciół. Maurice to pingwin, wychowany przez tygrysicę, który przez całe życie zgłębiał tajniki sztuk walki. Wraz ze swoimi kumplami rusza na podbój dżungli, towarzyszą Mu: przybrany syn Junior, Miguel, Gilbert, Al, Bob, Fred i Patricia.
0,000 głosów
Tex Avery przedstawia

Tex Avery przedstawia (1942)
nowośćTex Avery Show

AnimowanyPokaż opis
Tex Avery to amerykański twórca i reżyser filmów animowanych. Pracował przede wszystkim dla wytwórni Warner Bros. i Metro-Goldwyn-Mayer, tworząc takie postaci jak wilk, kaczor Daffy, królik Bugs oraz pies Droopy.
6,333 głosy
Krudowie u zarania dziejów

Krudowie u zarania dziejów (2015)
nowośćDawn of the Croods

Animowany FamilijnyPokaż opis
Akcja serialu rozgrywa się na długo przed wydarzeniami z filmu i opowiada o perypetiach rodziny jaskiniowców – Eep, Graga, Thunka, Uggi, Sandy i Babcii, którzy codziennie przeżywają niezwykłe przygody w poszukiwaniu nowych przyjaciół i niesamowitych stworzeń.
0,000 głosów
Miki w szortach

Miki w szortach (2013)
nowośćMickey Mouse

Animowany Dla dzieci Familijny Komedia KrótkometrażowyPokaż opis
Nowa odsłona przygód disneyowskich bohaterów, od kilkudziesięciu lat świetnie znanych kolejnym pokoleniom dzieci. Myszka Miki, Kaczor Donald i inne kultowe postacie pojawiają się m.in. we współczesnym Paryżu czy Nowym Jorku.
9,205 głosów
Transformers: Zamaskowane Roboty

Transformers: Zamaskowane Roboty (2015)
nowośćTransformers: Robots in Disguise

Akcja Animowany Dla dzieci Przygodowy KomediaPokaż opis
Akcja serialu rozgrywa się wiele lat później po wydarzeniach z filmu Transformers Prime: Łowcy bestii – Predacons Rising. Weteran Autobotów – Bumblebee powraca na Ziemię, aby rozpocząć bitwę z poszukiwanymi Decepticonami oraz postanawia założyć młodą grupę Autobotów, w skład w których wchodzą: Sideswipe, Strongarm i Fixit. Ponadto Bumblebee będzie miał również wizje od lidera Autobotów – Optimusa Prime'a.
8,005 głosów
Ben 10 2016

Ben 10 2016 (2016)
nowośćBen 10 Reboot

AnimowanyPokaż opis
Szykuje się powrót Bena Tennysona. Nie będzie to jednak planowany kilka lat temu film kinowy. Cartoon Network uznało, że już najwyższy czas dokonać rebootu serialu "Ben 10". Projekt ma trafić na antenę stacji jesienią.
10,001 głos
Kroniki rodziny królewskiej

Kroniki rodziny królewskiej (2015)
nowośćLong Live the Royals

AnimowanyPokaż opis
Historia przygotowań brytyjskiej rodziny królewskiej do corocznego święta. Każdy odcinek skupia się na innej postaci fikcyjnej, która w sobie charakterystyczny sposób przeżywa ważną uroczystość. Bohaterowie serialu to królowa Eleonora, król Rufus oraz ich dzieci - Rosalinda, Peter i Alex.
0,000 głosów
Gumisie

Gumisie (1985)
nowośćGummi Bears

Animowany Dla dzieci FantasyPokaż opis
Serial Disney'a opowiada o przygodach Gumisiów. 500 lat przed przedstawionymi wydarzeniami, mityczne, potężne Gumisie, opuściły swoje domy, w obawie przed ludźmi. W dawnej siedzibie pozostała ich mała garstka, która w ciągu pokoleń, przekazywała sobie wiedzę o swoich przodkach. Po wielu latach, w pamięci ludzi, pozostały już tylko legendy o tych małych stworkach. Ale one przetrwały, a obecne piąte pokolenie, szóstka mieszkańców, zajmuje siedzibę znajdującą się w ogromnym drzewie. Swoją wiedzę o starożytnych czerpią z ogromnej księgi, która jest pełna czarów i legend. O Gumisiach dowiaduje się Książę Igthorn, zły charakter, którego celem jest podbicie królestwa Dunwyn, którym rządzi jego brat. Choć Igthorn, dowodzi armią silnych orków, jest to za mało, żeby zdobyć zamek. Orkowie nie grzeszą inteligencją i to często prowadzi do niepowodzeń księcia. Dlatego też stara się pochwycić Gumisie, a wraz z nimi zdobyć tajemnice niezwykłego gumi-soku, który daje na pewien czas ogromną siłę, temu kto napój wypije...
9,1414 głosów
Dziwne przygody Koziołka Matołka

Dziwne przygody Koziołka Matołka (1969)
nowośćKreskówka

Dla dzieci AnimowanyPokaż opis
Koziołek Matołek udaje się w zamorską podróż. Kupuje balię, robi zapasy żywności. Wszyscy przyjaciele przychodzą, aby go pożegnać. Po długiej podróży koziołek dociera na wyspę małp. " Słynny polski serial animowany opowiadający o niezwykłych podróżach i przygodach niezdarnego, ale bardzo sympatycznego Koziołka Matołka. Celem wyprawy Matołka jest Pacanów, miasto słynące z kowali, którzy potrafią podkuwać kozy w piękny i elegancki sposób. Po drodze na kozioczyha wiele niebezpieczeństw, z których udaje mu się jednak wyjść obronna ręką. Zawdzięcza to swojemu sprytowi i pomocy innych, jak na przykład wtedy kiedy zostaje zaatakowany przez rozbójników. Ma również wiele przyjemnych spotkań, podczas których poznaje nowych ciekawych przyjaciół. Dzięki swej pomysłowości potrafił też pogodzić skłócone zwierzęta w dżungli organizując im orkiestrę i chór składający się z pięknie śpiewających ptaków. Wszystkie przygody Koziołka Matołka są dla niego pozytywną nauką na przyszłość i pozwalają mu dowiedzieć się czegoś nowego o otaczającym go świecie.
9,502 głosy
Lego Elf

Lego Elf (2015)
nowośćLego Elves

Animowany Dla dzieci Fantasy KomediaPokaż opis
Odkryj niezwykły świat LEGO® Elves! Poznaj Emily i jej nowych przyjaciół z magicznej krainy Elvandale. Aby wrócić do domu, Emily będzie musiała odnaleźć przejście między światem elfów i ludzi. Po drodze przeżyje niesamowite przygody!
10,002 głosy
Przyjaciele z Heart Lake City

Przyjaciele z Heart Lake City (2012)
nowośćLEGO Friends of Heartlake City

Familijny AnimowanyPokaż opis
Niezwykła filmowa ilustracja przebojowej serii dla dziewczynek Lego Friends – historia pięciu przyjaciółek. Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephanie mieszkają w HeartLake City, uroczym miasteczku zbudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Wspólnie organizują Klub LEGO Friends i dzielą swoje sekrety, organizują przyjęcia i pomagają innym mieszkańcom miasteczka. Przyjaciółki są zawsze gotowe na nowe przygody!
10,002 głosy
Planeta Sheena

Planeta Sheena (2010)
nowośćPlanet Sheen

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Amerykański serial animowany stworzony przez Keitha Alcorna i Steve'a Oedekerka. Jest to spin-off serialu Jimmy Neutron: mały geniusz. Premiera serialu odbyła się 2 października 2010 roku na amerykańskim Nickelodeon. Premiera serialu w Polsce odbyła się 14 maja 2011 roku na kanale Nickelodeon Polska.
8,673 głosy