Zaloguj

Kreskówki

Dodaj

Wyniki (890)
Ostatnio dodane
Podcats

Podcats (2009)
nowośćLes Podcats

AnimowanyPokaż opis
Senzo, Mimo, Gala i Bella to postacie, które uciekły z wirtualnego świata gier, aby założyć rockową kapelę. Razem tworzą "Podcats" - super band, grający cyber-vintage. Zespół ma jeden cel, zamierza zachęcać ludzi do tańca i zabawy. Cała czwórka ukryta w swojej tajnej bazie miksuje, nagrywa hity i gromadzi siły, które potrzebne będą podczas koncertów podczas trasy "The Whack Tour".
5,502 głosy
Zevo-3

Zevo-3 (2010)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Serial animowany opowiadający o przygodach trzech superbohaterów: Z-Strap'a, Elastiki i Kewl Breeze'a.
7,001 głos
Planetes

Planetes (2003)
nowośćKreskówka

Dramat Komedia Sci-fi AnimePokaż opis
Jest rok 2075. W kosmosie jest pełno złomu: opuszczone satelity, szczątki statków i stacji kosmicznych. Wszystkie te pozostałości stanowią potencjalne zagrożenie dla statków kursujących w kosmosie. Powołanych zostaje wiele załóg zbieraczy śmieci, aby wreszcie zebrać niebezpieczne odpadki i oczyścić kosmos. Ci kosmiczni śmieciarze należą do sekcji Debris. Ai Tanabe, młoda ochotniczka pełna zasad i złudzeń, zostaje przydzielona do jednej z załóg nie cieszących się najlepszą opinią... [opis dystrybutora]
0,000 głosów
Niebywałe przypadki Przyssawek

Niebywałe przypadki Przyssawek (2009)
nowośćSuckers

Pokaż opis
Głównym bohaterem jest Travis - zabawny stworek, który wraz z grupą przyjaciół mieszka we wnętrzu samochodu. Prawdziwa zabawa zaczyna się, kiedy właściciel samochodu wysiada i zamyka swój pojazd, a Travis i jego przyjaciele zaczynają żyć swoim życiem.
1,001 głos
Sówka

Sówka (2009)
nowośćLa Chouette

Animowany KrótkometrażowyPokaż opis
Las wypełniony jest bezczelnymi dzięciołami, popisującymi się, sadystycznymi świetlikami i innymi kreaturami. Zmaganie się z nimi nie będzie łatwe dla małej różowej sówki. Codziennie, bowiem staje ona oko w oko z wyzwaniem jak pozostać w jednym kawałku. Czy szuka kłopotów czy też one ją znajdują? Faktem jest, że sówka ma pecha. Pozornie nieszkodliwe sytuacje czy prawa fizyki zwykle obracają się przeciwko niej. Tak, czy inaczej – zawsze kończy albo w kawałkach, albo spłaszczona jak naleśnik albo spalona na węgiel.
7,506 głosów
Bruno The Great

Bruno The Great (2009)
nowośćKreskówka

Pokaż opis
Niemy serial krótkometrażowy, w którym tytułowy Bruno pragnie w każdym wypadku być lepszy od swojego konkurenta. Próbuję tę czynność powtórzyć wielokrotnie, co nie zawsze mu się udaje. Jednak w końcowej próbie dzięki sprzyjającemu szczęściu, Bruno wykonuje zamierzone działanie w bardziej efektowny sposób od swojego przeciwnika.
0,000 głosów
Gruby pies Mendoza

Gruby pies Mendoza (1998)
nowośćFat Dog Mendoza

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Dziesięcioletni Buddy marzy o zostaniu superbohaterem. Wraz ze swoim czworonożnym kompanem, nieustraszonym psem o imieniu Mendoza, mieszka w dzielnicy, która z pozoru wydaje się normalną okolicą. Nagle wszystko się zmienia, gdy ktoś odkrywa, że Himalaje, starożytny Rzym i miejsce testów nuklearnych znajdują się tuż za rogiem.
6,333 głosy
Prawdziwe potwory

Prawdziwe potwory (1994)
nowośćAaahh!!! Real Monsters

Animowany KomediaPokaż opis
Serial pokazuje nam dzień powszedni młodych potworów. Trzy zaprzyjaźnione potworki uczą się jak straszych ludzi w szkole. Często ich próby nie wychodzą tak, jak planowali.
9,001 głos
Przygody Jonny'ego Questa

Przygody Jonny'ego Questa (1996)
nowośćKreskówka

Animowany Familijny Thriller Sci-fiPokaż opis
Serial ten opisuje przygody pewnego chłopcaJohny'ego Questa. Jego ojciec, doktor Benton jest bogaty, ma wspaniałą willę nad morzem i często zabiera syna w swe dalekie i odległe wyprawy. Zdarzają im się tam niezwykłe i niebepieczne przygody, z których zawsze wychodzą zwycięsko. Przyjaciel doktora Bentona, "Race" Bannon i kolega Johny'ego, Hadji często towarzyszą ojcu i synowi w tych wyprawach.
0,000 głosów
0,000 głosów
Mała Lulu

Mała Lulu (1995)
nowośćThe Little Lulu Show

AnimowanyPokaż opis
Jest to seria zabawnych i interesujących przygód małej, acz bardzo pomysłowej jak na swój wiek, dziewczynki. Lulu nie daje sobie w kaszę dmuchać i bez wątpienia potrafi utrzeć nosa nawet najbardziej zarozumiałym chłopcom - Tubby'emu, Iggy'emu, Jimmy'emu i Wilber'owi. Pomagają jej w tym przyjaciółki i towarzyszki - obdarzona krzywym zgryzem Amie oraz mająca skłonności do samouwielbienia Gloria. Każdy odcinek jest pełen dowcipu i wartkiej akcji i często kończy się nadzwyczaj "dorosłym" morałem.
0,000 głosów
Zawiadowca Ernie

Zawiadowca Ernie (2006)
nowośćKreskówka

Animowany Dla dzieci FamilijnyPokaż opis
Zawiadowca Ernie (ang. Underground Ernie) – serial animowany w CBeebies po serialu animowanym Czarodziejskie kalosze Williama. Serial składa się z 26 odcinków.
4,001 głos
Niezły kanał

Niezły kanał (2007)
nowośćKreskówka

Animowany KrótkometrażowyPokaż opis
Krótkie odcinki produkcji canal+ opowiadające o pewnej przezabawnej rodzince.
10,003 głosy
Ooohhh Asis

Ooohhh Asis (2007)
nowośćKreskówka

Komedia PrzygodowyPokaż opis
Przezabawne show opowiadające o niezwykłych przygodach zwierząt rozgrywające się na pustyni.
8,001 głos
Mam rakietę

Mam rakietę (2007)
nowośćI Got a Rocket!

AnimowanyPokaż opis
Trzynastolatek dostał właśnie najlepszy prezent, jaki każdy nastoletni chłopiec mógłby sobie wymarzyć. Prezent ten zmienia jego nudne i mało atrakcyjne życie w zabawę i szaleństwo. Z lokalnego nieudacznika, o osobliwych rysach twarzy i śmiesznych włosach staje się on najszybszym i najbardziej "odjechanym" w okolicy chłopcem o... osobliwych rysach twarzy i śmiesznych włosach. Jego życie zmienia się na zawsze bo... on ma Rakietę!
5,006 głosów
Log Jam

Log Jam (2008)
nowośćKreskówka

Animowany KomediaPokaż opis
Brak opisu, osoby mogące opisać kreskówkę proszę o PW.
8,001 głos
Klasa 3000

Klasa 3000 (2006)
nowośćClass of 3000

Animowany Komedia MuzycznyPokaż opis
Pewna grupa dzieciaków ma duże zdolności muzyczne. Aby je rozwijać potrzebują nauczyciela z pasją. W tej roli odnajduje się były gwiazdor estrady- Sunny Bridges (André Benjamin) . Razem pokonują życiowe przeszkody oraz eksperymentują z różnymi gatunkami muzycznymi. Sercem każdego odcinka jest nowa piosenka opowiadająca o aktualnych rozterkach bohaterów.
10,002 głosy
The Adventures of Pete and Pete

The Adventures of Pete and Pete (1993)
nowośćKreskówka

Dramat Familijny KomediaPokaż opis
Przygody Pete & Pete to kroniki o przygodach dwóch braci (oboje o imieniu Pete), ich rodziny i przyjaciół, a miasto w którym żyją nie jest normalne.
8,001 głos
Action League Now!

Action League Now! (1996)
nowośćKreskówka

Animowany Akcja Przygodowy KomediaPokaż opis
Kreskowka Action League Now to kreskowka opowiadajaca o 4 plastikowych super bohaterach: O Osiłku (The Fash) , Kobiecie Piorun (Thunder Gril) , Szambonurku (Stinky Diver) i o Stopionym Czowiełku (Melt Man). Każdy kto oglądał Nickelodeon w latach 90 to na pewno pamięta te bajke.
10,001 głos
Rajdowcy

Rajdowcy (1993)
nowośćSpeed Racer

Familijny Przygodowy AkcjaPokaż opis
Przenieśmy się do świata niedalekiej przyszłości w którym technika jest bardzo rozwinięta, samochody mają olbrzymią moc i wyposażone są w komputery.
9,002 głosy