Zaloguj

Kreskówki

Dodaj

Wyniki (879)
Ostatnio dodane
Zawiadowca Ernie

Zawiadowca Ernie (2006)
nowośćKreskówka

Animowany Dla dzieci FamilijnyPokaż opis
Zawiadowca Ernie (ang. Underground Ernie) – serial animowany w CBeebies po serialu animowanym Czarodziejskie kalosze Williama. Serial składa się z 26 odcinków.
4,001 głos
Niezły kanał

Niezły kanał (2007)
nowośćKreskówka

Animowany KrótkometrażowyPokaż opis
Krótkie odcinki produkcji canal+ opowiadające o pewnej przezabawnej rodzince.
10,003 głosy
Ooohhh Asis

Ooohhh Asis (2007)
nowośćKreskówka

Komedia PrzygodowyPokaż opis
Przezabawne show opowiadające o niezwykłych przygodach zwierząt rozgrywające się na pustyni.
8,001 głos
Mam rakietę

Mam rakietę (2007)
nowośćI Got a Rocket!

AnimowanyPokaż opis
Trzynastolatek dostał właśnie najlepszy prezent, jaki każdy nastoletni chłopiec mógłby sobie wymarzyć. Prezent ten zmienia jego nudne i mało atrakcyjne życie w zabawę i szaleństwo. Z lokalnego nieudacznika, o osobliwych rysach twarzy i śmiesznych włosach staje się on najszybszym i najbardziej "odjechanym" w okolicy chłopcem o... osobliwych rysach twarzy i śmiesznych włosach. Jego życie zmienia się na zawsze bo... on ma Rakietę!
5,006 głosów
Log Jam

Log Jam (2008)
nowośćKreskówka

Animowany KomediaPokaż opis
Brak opisu, osoby mogące opisać kreskówkę proszę o PW.
8,001 głos
Klasa 3000

Klasa 3000 (2006)
nowośćClass of 3000

Animowany Komedia MuzycznyPokaż opis
Pewna grupa dzieciaków ma duże zdolności muzyczne. Aby je rozwijać potrzebują nauczyciela z pasją. W tej roli odnajduje się były gwiazdor estrady- Sunny Bridges (André Benjamin) . Razem pokonują życiowe przeszkody oraz eksperymentują z różnymi gatunkami muzycznymi. Sercem każdego odcinka jest nowa piosenka opowiadająca o aktualnych rozterkach bohaterów.
10,002 głosy
The Adventures of Pete and Pete

The Adventures of Pete and Pete (1993)
nowośćKreskówka

Dramat Familijny KomediaPokaż opis
Przygody Pete & Pete to kroniki o przygodach dwóch braci (oboje o imieniu Pete), ich rodziny i przyjaciół, a miasto w którym żyją nie jest normalne.
8,001 głos
Action League Now!

Action League Now! (1996)
nowośćKreskówka

Animowany Akcja Przygodowy KomediaPokaż opis
Kreskowka Action League Now to kreskowka opowiadajaca o 4 plastikowych super bohaterach: O Osiłku (The Fash) , Kobiecie Piorun (Thunder Gril) , Szambonurku (Stinky Diver) i o Stopionym Czowiełku (Melt Man). Każdy kto oglądał Nickelodeon w latach 90 to na pewno pamięta te bajke.
10,001 głos
Rajdowcy

Rajdowcy (1993)
nowośćSpeed Racer

Familijny Przygodowy AkcjaPokaż opis
Przenieśmy się do świata niedalekiej przyszłości w którym technika jest bardzo rozwinięta, samochody mają olbrzymią moc i wyposażone są w komputery.
9,002 głosy
Quick Draw McGraw

Quick Draw McGraw (1959)
nowośćKreskówka

Animowany Komedia WesternPokaż opis
Serial opowiada o przygodach Quick Drawa McGrawa oraz jego przyjaciela o imieniu Babalouie. Bohaterowie są kowbojami żyjącymi na Dzikim Zachodzie i zajmują się łapaniem przestępców i zamykaniu ich w więzieniu oraz pomagają ludziom w rozwiązywaniu ich problemów.
7,003 głosy
Lew Lippy i Hardy Har-Har

Lew Lippy i Hardy Har-Har (1962)
nowośćLippy the Lion & Hardy Har Har

Animowany FamilijnyPokaż opis
Bohaterami są dwaj włóczędzy: Lew Lippy i czerwona hiena o imieniu Hardy. Lippy nosi podartą kamizelkę i różowy, nieco zniszczony kapelusz. Cechuję się wielkim optymizmem i niekiepską pomysłowością na znalezienie miejsca na świecie dla siebie i przyjaciela. W tym celu, podróżują i próbują różnych zajęć. Hardy jest jego przeciwieństwem: Imię to znaczy „Odważny” parodiuje jego charakter. Ciężki przypadek depresji. Bardzo często mówi: „Oh me, oh my, oh dear.” Każde spodziewane wydarzenie przewiduje w najczarniejszy sposób, najmniejszą przeszkodę uznaje za nie do pokonania, posiada kamienną, wiecznie smutną twarz. A w razie nawet niewielkich kłopotów: „Wiedziałem, wiedziałem!” Jest wobec wszystkiego bierny i do niczego niezdolny, jeśli nie zostanie przymuszony przez Lippiego. Na końcu czołówki, gdy pojawia się tytuł konkretnego odcinka, uśmiecha się. To jedyny moment, kiedy ma inny wyraz twarzy.
10,001 głos
Szanowni Państwo X

Szanowni Państwo X (2005)
nowośćThe X's

Animowany Komedia AkcjaPokaż opis
Serial opowiada o rodzinie superszpiegów, którym grozi utrata pracy za nieumiejętne skrywanie swojej tożsamości. Rodzina X pracuje dla ściśle tajnej organizacji SUPERIOR, która pozostaje w nieustannym konflikcie z inną organizacją szpiegowską o nazwie S.N.A.F.U.
9,504 głosy
Strażnicy z Chinatown

Strażnicy z Chinatown (2008)
nowośćThree Delivery

AnimowanyPokaż opis
Lata temu, młody, złowrogi uczeń Kong Li wykorzystał tajemną moc z magicznej książki kucharskiej, rozprzestrzeniając tajemne receptury w Chinatown. Dzięki starożytnemu zaklęciu, pole mocy zostało umieszczone wokół miasta, trzymając złe moce z dala od reszty świata. Niestety złowrogi Kong Li wrócił po to, aby odnaleźć przepis na najpotężniejszą z receptur. Jeśli mu się to uda, złe moce zostaną uwolnione, a świat będzie w poważnym niebezpieczeństwie. Trzech nastoletnich bohaterów przeciwstawia się Kong Li, by uratować świat
8,005 głosów
Klasyka Disneya

Klasyka Disneya (1936)
nowośćKreskówka

Pokaż opis
Klasyka Disneya (ang. Walt Disney’s It’s A Small World Of Fun!, 1936-1960) – filmy animowane z bohaterami Disneya w roli głównej m.in. Goofy, Kaczor Donald czy Myszka Miki. W Stanach Zjednoczonych wydano je tylko na płytach DVD. W Polsce emitowane na kanale Disney Channel. Podczas wakacji 2007 serial był emitowany w bloku Playhouse Disney. Obecnie jest emitowany w weekendy o godz. 21:50.
7,605 głosów
Nowy Testament

Nowy Testament (1989)
nowośćThe Miracles of Jesus

Animowany Musical KrótkometrażowyPokaż opis
Opowieści Biblijne / Stary Testament / Nowy Testament / Opowieści z Nowego Testamentu (ang. The Animated Stories from The Bible / The Animated Stories from the Old Testament / The Animated Stories from the New Testament, 1988-2005) – amerykański serial animowany opowiadający historie zawarte w Starym i Nowym Testamencie. Serial nadawany obecnie w TVP1 w godzinach porannych. Premiera – 8 września 2007 roku.
8,673 głosy
Zagroda według Otisa

Zagroda według Otisa (2007)
nowośćBack at the Barnyard,

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Serial animowany opowiadający o grupie przyjaciół zamieszkujących farmę. Otis (krowa rodzaju męskiego); Pip (myszka); Świnia (świnia); Peck (kogut); Freddy (fretka); Abby i Bessy (krowy) oraz Duke (pies) przeżywają wspónie szereg niesamowitych przygód. Nie tylko potrafą chodzić na dwóch nogach, mówić ale i Dobrze Się Bawić robiąc psikusy ludzią i wymyślając różne głupoty.
8,8010 głosów
Zakręceni Gliniarze

Zakręceni Gliniarze (2003)
nowośćFunky Cops

Animowany Akcja Komedia kryminalnaPokaż opis
Ace i Dick przypominają sławny duet Starsky i Hutch. Są lekkoduchami i wykonują swój zawód dosyć niefrasobliwie, co często prowadzi do różnych zabawnych i podchwytliwych sytuacji. W pracy są znani ze swojej niekompetencji. Mają jednak wiele cennych umiejętności i charyzmy zwłaszcza, kiedy nocą stają się najlepszymi tancerzami Disco występującymi w nocnych klubach San Francisco.
5,673 głosy
Pełzaki

Pełzaki (1991)
nowośćRugrats

Animowany Dla dzieci KomediaPokaż opis
Bohaterami serialu są małe dzieci - Tommy Pickles i jego starsza kuzynka Angelica; Chuckie Finster; bliźnięta Phil i Lil DeVille, a także rodzice wcześniej wymienionych dzieci. Istotną rolę w serialu odgrywa pies Spike, lalka Anglic'y - Cynthia oraz dinozaur Reptar.
8,336 głosów
Maximini

Maximini (2011)
nowośćKreskówka

Pokaż opis
Kolejne animowane dzieło Studia Ankama. Każdy odcinek opowiada o innych bohaterach i ma miejsce w innym czasie, jednak łączy je fakt, że każdy rozgrywa się w Świecie Dwunastu.
7,502 głosy