Zaloguj

Kreskówki

Dodaj

Wyniki (891)
Ostatnio dodane
Zgaduj z Jessem

Zgaduj z Jessem (2010)
nowośćGuess with Jess

Dla dzieci AnimowanyPokaż opis
Serial opowiada o czarno-białym kocie – Jessem i jego przyjaciołach, którzy obserwują, badają otaczający ich świat i odpowiadają na pytania.
10,001 głos
Dexter: Early Cuts

Dexter: Early Cuts (2009)
nowośćKreskówka

Animowany Dramat Kryminał ThrillerPokaż opis
"Dexter: Early Cuts” ma przybliżyć fanom techniki i sposoby jakie Dexter Morgan stosował, zanim wprawił się w rolę wzorowego mordercy. Wygląda na to, że zobaczymy wiele początkowo śmiesznych i wymagających sporo pracy metod, które w serialu urosły do miana ‘kultowych’ dla naszego bohatera.
0,000 głosów
Timmy i przyjaciele

Timmy i przyjaciele (2009)
nowośćTimmy Time

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Timmy i jego znajomi muszą nauczyć dzielić się z innymi, zapoznawać się z innymi. Są pouczani przez pewnych nauczycieli - Harriet i Osbourne. Kreskówka jest głównie dla młodszych dzieci.
9,003 głosy
Stinky i Jake przedstawiają

Stinky i Jake przedstawiają (1994)
nowośćThe Animal Show with Stinky and Jake

Animowany FamilijnyPokaż opis
Niezwykle dowcipny i inteligentny serial dla dzieci i rodziców. Gospodarzami programu są poczciwy niedźwiedź polarny o imieniu Jake oraz jego niepokorny pomocnik, skunks Stinky. W programie pojawia się wielu ciekawych gości. Serial urozmaicają niezwykłe reportaże przygotowywane przez stałych współpracowników. Niedźwiedź brunatny Bunny wraz z sokołem o imieniu Armstrong specjalizują się na przykład w felietonach o wystroju wnętrz: przybliżają nam zwyczaje mieszkaniowe zwierząt z całego świata.
9,001 głos
Don Kojot i Sancho Panda

Don Kojot i Sancho Panda (1990)
nowośćKreskówka

Animowany Familijny PrzygodowyPokaż opis
Serial animowany o dwa nierozłączne towarzyszy Don Coyote i pandy pełne humoru sytuacje Sancha.Serial ..... serial parodie sławnych rycerzy w Kichota ... gdzie jest rola zwierząt w świecie wędrówki daleko .... Ten serial animowany jest o Don Coyote, szlachetny bohater, który zawsze stara się uratować tych, którzy wierzą, że są w niebezpieczeństwie, ale nie są. Jego przyjaciel, Sancho Panda jest tylko jeden z pary, która wie, co się dzieje i zawsze stara się powstrzymać Don Coyote zanim on się w kłopoty i zostaje ranny.
0,000 głosów
Freefonix

Freefonix (2007)
nowośćFreefonix

Animowany Dla dzieciPokaż opis
BeeBee, Freezbone i Mostart to trójka maksymalnie zakręconych i naładowanych energią nastolatków, członków kapeli Freefonix. Wraz ze swoją załogą Freewavers gotowi są walczyć o prawo do grania rocka nawet przez całą noc. Jednak w ich rodzinnym mieście Los Bomos panują "trochę" odmienne zwyczaje. Rządząca miastem złowroga korporacja Coma Co. dyktuje mieszkańcom, jak mają żyć, zupełnie nie licząc się z ich własnym zdaniem. Coma Co. uważa, że ma monopol na ludzkie szczęście. Czy solidna dawka rocka pozwoli miastu przebudzić się i wyrwać ze szponów korporacji? Freefonix to najnowsza animacja 3D pełna energii, niebezpiecznej dawki śmiechu i najlepszej muzyki.
9,577 głosów
Bionic 6

Bionic 6 (1987)
nowośćBionic Six

Animowany Sci-fiPokaż opis
Bionic Six (1987) - W Polsce serial emitowany był na kanale RTL7. Serial opowiada o przygodach rodziny Bennettów, którzy są w posiadaniu niezwykłej mocy. Bennettowie mają za zadanie pokonać Dr. Scaraba, nim będzie za późno.
8,502 głosy
Struś Pędziwiatr

Struś Pędziwiatr (1967)
nowośćRoad Runnes

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Każdy odcinek zbudowany jest wedle tego samego schematu: w kilku następujących po sobie scenkach głodny kojot bez skutku próbuje złapać pędzącego strusia, często buduje przy tym skomplikowane pułapki lub korzysta z urządzeń firmy ACME.
9,004 głosy
Opowiastki z krypty

Opowiastki z krypty (1993)
nowośćNew Tales from the Cryptkeeper

Animowany Dla dzieci Familijny HorrorPokaż opis
Jest to animowana wersja bardzo popularnego swego czasu, serialu grozy "Opowieści z krypty". Także i tutaj występuje Strażnik Krypty, lecz historie są te bardziej odpowiednie dla dzieci.
9,502 głosy
Woody Woodpecker

Woody Woodpecker (1957)
nowośćThe Woody Woodpecker Show

Animowany FamilijnyPokaż opis
Woody Woodpecker - postać dzięcioła z kreskówek wytwórni Universal Studios stworzona w 1940 roku przez Bena "Bugs" Hardawaya, który użyczył głosu Woody Woodpeckerowi w latach 1942-1949, ale najpierw to zrobił Mel Blanc w latach 1940-1941. Do przyjaciół dzięcioła Woody'ego należą Andy Panda, mors Wally, pingwinek Chilly Willy, siostrzeńcy Knothead i Splinter, myszołów Buzz i inne postaci z kreskówek Waltera Lantza, który stworzył też dzięcioła Woody'ego w 1940 roku.
10,001 głos
Dżdżownica Jim

Dżdżownica Jim (1995)
nowośćEarthworm Jim

Animowany Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Serial opowiada o dżdżownicy o imieniu Jim, której ciężko jest przeżyć na świecie pełnym dla niej niebezpieczeństw. Jednak pewnego dnia los się do niej uśmiechnął, dostaje kosmiczny kombinezon. Po wejściu w ten strój dżdżownica staje się czymś na postać człowieka z nadprzyrodzoną siłą. Staje się obrońcą kosmosu.
0,000 głosów
Barney i przyjaciele

Barney i przyjaciele (1992)
nowośćBarney and Friends

Familijny Komedia EdukacyjnyPokaż opis
Barney i przyjaciele (org. Barney & Friends) – serial produkcji amerykańskiej z 1992 roku. Emitowany na kanale Polsat JimJam.Barney to uroczy, miły antropomorficzny T-rex, który przeżywa swoje niesamowite przygody z przyjaciółmi – dinozaurami Baby Bopem, BJ-em i Riffem. Historię tej niezwykłej grupy przyjaciół poznajemy, gdy Kami, jedna z przyjaciółek Barneya, zamartwia się tym, że nie nadąża za rówieśnikami. Nie chce już być ostatnia. Dlatego przyjaciele postanawiają ją pocieszyć, jednak udaje im się to dopiero, gdy znajdują wagonik kolejki. W tych wagonach zwykle siadają konduktorzy. Barney z przyjaciółmi pomagają Kami wejść do wagonika i nazywają ją Konduktorem Dnia. Barney i przyjaciele to uznany na całym świecie serial, który zdobył wiele nagród.
10,001 głos
Roly Mo zaprasza

Roly Mo zaprasza (2004)
nowośćRoly Mo Show

FamilijnyPokaż opis
Roly Mo – serial edukacyjny brytyjskiej produkcji, spin-off serialu Fimbusie. Wyprodukowano sto 15-minutowych odcinków. Serial jest aktualnie emitowany na kanale CBeebies. Od sierpnia 2008 w Polsce wydany na DVD.
0,000 głosów
Duży i Mały

Duży i Mały (2008)
nowośćBig and Small

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Duży jest sporych rozmiarów spokojnym fioletowym stworem mieszkającym w swoim domku na wsi. Pewnego dnia do jego drzwi niespodziewanie puka szalony pomarańczowy Mały, który oświadcza, że się wprowadza. Po początkowych nieporozumieniach, zaprzyjaźniają się i przeżywają przygody, wraz z myszką Ruby mieszkającą w piwnicy domu Dużego i robakiem Droidą, która ma swoje lokum w sadzie.
0,000 głosów
Agent Tomek

Agent Tomek (2010)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Najnowszy serial twórców „Kapitana Bomby“. Nieprzekupny Agent Tomek rozprawia się ze skorumpowanymi celebrytami!
0,000 głosów
Rozbójnik Rumcajs

Rozbójnik Rumcajs (1967)
nowośćO loupežníku Rumcajsovi

AnimowanyPokaż opis
Serial opowiada o przygodach rozbójnika Rumcajsa zamieszkującego, wraz z żona Hanką i synkiem Cypiskiem, żacholecki las. Akcja nie dzieje się jednak tylko w lesie, ale także w pobliskim mieście - Iczynie. W iczyńskim zamku zamieszkuje bowiem Jaśnie Pan Hrabia wraz ze swoją małżonką, który - jak przystało na Hrabiego - nie przepada za rozbójnikiem, czego efektem są liczne przygody Rumcajsa i jego rodziny.
6,673 głosy
Opowieści mamy Mirabelle

Opowieści mamy Mirabelle (2007)
nowośćKreskówka

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Opowieści mamy Mirabelle (ang. Mama Mirabelle's Home Movies) – brytyjski serial animowany emitowany obecnie na kanale MiniMini. Wyprodukowany został w 2007 roku.
10,002 głosy
Dziewczyny, Chłopaki

Dziewczyny, Chłopaki (2002)
nowośćGirlstuff, Boystuff

Animowany Dla dzieci Dla młodzieżyPokaż opis
Historia opisuje przygody szóstki przyjaciół (3 chłopaków, 3 dziewczyn): Talii, Hanny, Reanne, Bena, Simona i Jasona. Wszyscy są skrajnie różni, ale zawsze są razem i przeżywają typowe dla tego wieku (14 lat) kłopoty. Typowa komedia oparta na podchodzeniu do pewnych problemów przez chłopaków zupełnie inaczej niż dziewczyny i odwrotnie.
8,673 głosy
Pippi

Pippi (1998)
nowośćPippi Longstocking

Animowany Familijny FantasyPokaż opis
Pippi (ang. Pippi Longstocking, 1998) – kanadyjsko-niemiecko-szwedzki opowiadający o sympatycznej rudej i piegowatej dziewczynce Pippi Langstrump (w filmie w wersji angielskiej – Pippi Longstocking, na podstawie książki Astrid Lindgren).
6,002 głosy
PituPitu

PituPitu (2012)
nowośćKreskówka

Dla dzieci AnimowanyPokaż opis
Niezwykły serial animowany o niezwykle zwykłej parze. „On to typ mądrali. Stara się być poważny, odpowiedzialny i krytycznie nastawiony do rzeczywistości. Lubi pouczać i z komiczną wyższością wyrażać kategoryczne sądy. Kontestuje. „Ona jest słodka jak dziecko. Z rozbrajającą czułością, zainteresowaniem lub powątpiewaniem wpatruje się wielkimi oczami w ukochanego. Tych dwoje to jeden z najbardziej komediowych duetów, jakie świat widział w ostatnich latach!
10,002 głosy