Zaloguj

Kreskówki

Dodaj

Wyniki (882)
Ostatnio dodane
Woody Woodpecker

Woody Woodpecker (1957)
nowośćThe Woody Woodpecker Show

Animowany FamilijnyPokaż opis
Woody Woodpecker - postać dzięcioła z kreskówek wytwórni Universal Studios stworzona w 1940 roku przez Bena "Bugs" Hardawaya, który użyczył głosu Woody Woodpeckerowi w latach 1942-1949, ale najpierw to zrobił Mel Blanc w latach 1940-1941. Do przyjaciół dzięcioła Woody'ego należą Andy Panda, mors Wally, pingwinek Chilly Willy, siostrzeńcy Knothead i Splinter, myszołów Buzz i inne postaci z kreskówek Waltera Lantza, który stworzył też dzięcioła Woody'ego w 1940 roku.
10,001 głos
Dżdżownica Jim

Dżdżownica Jim (1995)
nowośćEarthworm Jim

Animowany Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Serial opowiada o dżdżownicy o imieniu Jim, której ciężko jest przeżyć na świecie pełnym dla niej niebezpieczeństw. Jednak pewnego dnia los się do niej uśmiechnął, dostaje kosmiczny kombinezon. Po wejściu w ten strój dżdżownica staje się czymś na postać człowieka z nadprzyrodzoną siłą. Staje się obrońcą kosmosu.
0,000 głosów
Barney i przyjaciele

Barney i przyjaciele (1992)
nowośćBarney and Friends

Familijny Komedia EdukacyjnyPokaż opis
Barney i przyjaciele (org. Barney & Friends) – serial produkcji amerykańskiej z 1992 roku. Emitowany na kanale Polsat JimJam.Barney to uroczy, miły antropomorficzny T-rex, który przeżywa swoje niesamowite przygody z przyjaciółmi – dinozaurami Baby Bopem, BJ-em i Riffem. Historię tej niezwykłej grupy przyjaciół poznajemy, gdy Kami, jedna z przyjaciółek Barneya, zamartwia się tym, że nie nadąża za rówieśnikami. Nie chce już być ostatnia. Dlatego przyjaciele postanawiają ją pocieszyć, jednak udaje im się to dopiero, gdy znajdują wagonik kolejki. W tych wagonach zwykle siadają konduktorzy. Barney z przyjaciółmi pomagają Kami wejść do wagonika i nazywają ją Konduktorem Dnia. Barney i przyjaciele to uznany na całym świecie serial, który zdobył wiele nagród.
10,001 głos
Roly Mo zaprasza

Roly Mo zaprasza (2004)
nowośćRoly Mo Show

FamilijnyPokaż opis
Roly Mo – serial edukacyjny brytyjskiej produkcji, spin-off serialu Fimbusie. Wyprodukowano sto 15-minutowych odcinków. Serial jest aktualnie emitowany na kanale CBeebies. Od sierpnia 2008 w Polsce wydany na DVD.
0,000 głosów
Duży i Mały

Duży i Mały (2008)
nowośćBig and Small

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Duży jest sporych rozmiarów spokojnym fioletowym stworem mieszkającym w swoim domku na wsi. Pewnego dnia do jego drzwi niespodziewanie puka szalony pomarańczowy Mały, który oświadcza, że się wprowadza. Po początkowych nieporozumieniach, zaprzyjaźniają się i przeżywają przygody, wraz z myszką Ruby mieszkającą w piwnicy domu Dużego i robakiem Droidą, która ma swoje lokum w sadzie.
0,000 głosów
Agent Tomek

Agent Tomek (2010)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Najnowszy serial twórców „Kapitana Bomby“. Nieprzekupny Agent Tomek rozprawia się ze skorumpowanymi celebrytami!
0,000 głosów
Rozbójnik Rumcajs

Rozbójnik Rumcajs (1967)
nowośćO loupežníku Rumcajsovi

AnimowanyPokaż opis
Serial opowiada o przygodach rozbójnika Rumcajsa zamieszkującego, wraz z żona Hanką i synkiem Cypiskiem, żacholecki las. Akcja nie dzieje się jednak tylko w lesie, ale także w pobliskim mieście - Iczynie. W iczyńskim zamku zamieszkuje bowiem Jaśnie Pan Hrabia wraz ze swoją małżonką, który - jak przystało na Hrabiego - nie przepada za rozbójnikiem, czego efektem są liczne przygody Rumcajsa i jego rodziny.
6,673 głosy
Opowieści mamy Mirabelle

Opowieści mamy Mirabelle (2007)
nowośćKreskówka

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Opowieści mamy Mirabelle (ang. Mama Mirabelle's Home Movies) – brytyjski serial animowany emitowany obecnie na kanale MiniMini. Wyprodukowany został w 2007 roku.
10,002 głosy
Dziewczyny, Chłopaki

Dziewczyny, Chłopaki (2002)
nowośćGirlstuff, Boystuff

Animowany Dla dzieci Dla młodzieżyPokaż opis
Historia opisuje przygody szóstki przyjaciół (3 chłopaków, 3 dziewczyn): Talii, Hanny, Reanne, Bena, Simona i Jasona. Wszyscy są skrajnie różni, ale zawsze są razem i przeżywają typowe dla tego wieku (14 lat) kłopoty. Typowa komedia oparta na podchodzeniu do pewnych problemów przez chłopaków zupełnie inaczej niż dziewczyny i odwrotnie.
8,673 głosy
Pippi

Pippi (1998)
nowośćPippi Longstocking

Animowany Familijny FantasyPokaż opis
Pippi (ang. Pippi Longstocking, 1998) – kanadyjsko-niemiecko-szwedzki opowiadający o sympatycznej rudej i piegowatej dziewczynce Pippi Langstrump (w filmie w wersji angielskiej – Pippi Longstocking, na podstawie książki Astrid Lindgren).
6,002 głosy
PituPitu

PituPitu (2012)
nowośćKreskówka

Dla dzieci AnimowanyPokaż opis
Niezwykły serial animowany o niezwykle zwykłej parze. „On to typ mądrali. Stara się być poważny, odpowiedzialny i krytycznie nastawiony do rzeczywistości. Lubi pouczać i z komiczną wyższością wyrażać kategoryczne sądy. Kontestuje. „Ona jest słodka jak dziecko. Z rozbrajającą czułością, zainteresowaniem lub powątpiewaniem wpatruje się wielkimi oczami w ukochanego. Tych dwoje to jeden z najbardziej komediowych duetów, jakie świat widział w ostatnich latach!
10,002 głosy
Hej Arnold

Hej Arnold (1996)
nowośćHey Arnold!

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Sympatyczny i ciekawy świata łebski chłopiec mieszkający z dziadkami w jednym z wielkich miast. Dzięki swej wybujałej wyobraźni nigdy się nie nudzi, a jego nieustanna chęć zabawy sprawia, że przeżywa mnóstwo fascynujących przygód. Wraz ze swym przyjacielem Geraldem i przyjaciółką Helgą codziennie odkrywa, że życie w metropolii jest pełne zaskakujących niespodzianek, którego go cieszą i z którymi trzeba się niekiedy uporać. Każdego dnia Arnold przekonuje się, że oprócz ukochanego baseballa, jest mnóstwo innych interesujących rzeczy.
8,504 głosy
Podcats

Podcats (2009)
nowośćLes Podcats

AnimowanyPokaż opis
Senzo, Mimo, Gala i Bella to postacie, które uciekły z wirtualnego świata gier, aby założyć rockową kapelę. Razem tworzą "Podcats" - super band, grający cyber-vintage. Zespół ma jeden cel, zamierza zachęcać ludzi do tańca i zabawy. Cała czwórka ukryta w swojej tajnej bazie miksuje, nagrywa hity i gromadzi siły, które potrzebne będą podczas koncertów podczas trasy "The Whack Tour".
5,502 głosy
Zevo-3

Zevo-3 (2010)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Serial animowany opowiadający o przygodach trzech superbohaterów: Z-Strap'a, Elastiki i Kewl Breeze'a.
7,001 głos
Planetes

Planetes (2003)
nowośćKreskówka

Dramat Komedia Sci-fi AnimePokaż opis
Jest rok 2075. W kosmosie jest pełno złomu: opuszczone satelity, szczątki statków i stacji kosmicznych. Wszystkie te pozostałości stanowią potencjalne zagrożenie dla statków kursujących w kosmosie. Powołanych zostaje wiele załóg zbieraczy śmieci, aby wreszcie zebrać niebezpieczne odpadki i oczyścić kosmos. Ci kosmiczni śmieciarze należą do sekcji Debris. Ai Tanabe, młoda ochotniczka pełna zasad i złudzeń, zostaje przydzielona do jednej z załóg nie cieszących się najlepszą opinią... [opis dystrybutora]
0,000 głosów
Niebywałe przypadki Przyssawek

Niebywałe przypadki Przyssawek (2009)
nowośćSuckers

Pokaż opis
Głównym bohaterem jest Travis - zabawny stworek, który wraz z grupą przyjaciół mieszka we wnętrzu samochodu. Prawdziwa zabawa zaczyna się, kiedy właściciel samochodu wysiada i zamyka swój pojazd, a Travis i jego przyjaciele zaczynają żyć swoim życiem.
1,001 głos
Sówka

Sówka (2009)
nowośćLa Chouette

Animowany KrótkometrażowyPokaż opis
Las wypełniony jest bezczelnymi dzięciołami, popisującymi się, sadystycznymi świetlikami i innymi kreaturami. Zmaganie się z nimi nie będzie łatwe dla małej różowej sówki. Codziennie, bowiem staje ona oko w oko z wyzwaniem jak pozostać w jednym kawałku. Czy szuka kłopotów czy też one ją znajdują? Faktem jest, że sówka ma pecha. Pozornie nieszkodliwe sytuacje czy prawa fizyki zwykle obracają się przeciwko niej. Tak, czy inaczej – zawsze kończy albo w kawałkach, albo spłaszczona jak naleśnik albo spalona na węgiel.
7,506 głosów
Bruno The Great

Bruno The Great (2009)
nowośćKreskówka

Pokaż opis
Niemy serial krótkometrażowy, w którym tytułowy Bruno pragnie w każdym wypadku być lepszy od swojego konkurenta. Próbuję tę czynność powtórzyć wielokrotnie, co nie zawsze mu się udaje. Jednak w końcowej próbie dzięki sprzyjającemu szczęściu, Bruno wykonuje zamierzone działanie w bardziej efektowny sposób od swojego przeciwnika.
0,000 głosów
Gruby pies Mendoza

Gruby pies Mendoza (1998)
nowośćFat Dog Mendoza

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Dziesięcioletni Buddy marzy o zostaniu superbohaterem. Wraz ze swoim czworonożnym kompanem, nieustraszonym psem o imieniu Mendoza, mieszka w dzielnicy, która z pozoru wydaje się normalną okolicą. Nagle wszystko się zmienia, gdy ktoś odkrywa, że Himalaje, starożytny Rzym i miejsce testów nuklearnych znajdują się tuż za rogiem.
6,333 głosy
Prawdziwe potwory

Prawdziwe potwory (1994)
nowośćAaahh!!! Real Monsters

Animowany KomediaPokaż opis
Serial pokazuje nam dzień powszedni młodych potworów. Trzy zaprzyjaźnione potworki uczą się jak straszych ludzi w szkole. Często ich próby nie wychodzą tak, jak planowali.
9,001 głos