Kreskówki

Dodaj

Popularne stacje

TeleTOON+ (dawniej ZigZap oraz MiniMax) to stacja telewizyjna adresowana do widzów w przedziale wiekowym 7-12 lat, dostępna na cyfrowej platformie satelitarnej CYFRA+. Na antenie kanału można zobaczyć głównie seriale animowane i aktorskie oraz autorskie programy twórców stacji. Kanał nadaje przez 15 godzin na dobę, a po 21:00 na jego miejscu nadaje kanał Hyper. Z kolei stacja MiniMini powstała 20 grudnia 2003 roku i emituje wyłącznie bajki pozbawione przemocy.
Cartoon Network (CN) to jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce emitująca stare, dobre produkcje oraz wiele nowych seriali animowanych. Stacja zdobyła swoją popularność dzięki kreskówkom takim jak "Ed,Edd n Eddy" lub "Scooby Doo". Z kolei stacja Boomerang należy do Cartoon Network i emituje kreskówki podobnej kategorii. CN ma też dodatkowe pasma jak Adult Swim - przeznaczone tylko dla dorosłych widzów czy Toonami, gdzie możemy obejrzeć kreskówki akcji.
Disney Channel to kanał telewizyjny, który w Polsce rozpoczął nadawanie 2 grudnia 2006 roku. Emitowane są tam w większości kreskówki Disney'a oraz filmy pełnometrażowe. Do bardziej znanych możemy zaliczyć takie produkcje jak Kim Kolwiek czy też Wymiennicy. Oczywiście stacja emituje też sporo seriali dla młodzieży co polepsza ramówkę tego kanału. Disney XD to stacja należąca do Disney'a emitująca głównie seriale dziecięce. Wystartowała w lutym 2009 roku zastępując Toon Disney i Jetix.

Wyniki (844)
Ostatnio dodane
Zakręceni Gliniarze

Zakręceni Gliniarze (2003)
nowośćFunky Cops

Animowany Akcja Komedia kryminalnaPokaż opis
Ace i Dick przypominają sławny duet Starsky i Hutch. Są lekkoduchami i wykonują swój zawód dosyć niefrasobliwie, co często prowadzi do różnych zabawnych i podchwytliwych sytuacji. W pracy są znani ze swojej niekompetencji. Mają jednak wiele cennych umiejętności i charyzmy zwłaszcza, kiedy nocą stają się najlepszymi tancerzami Disco występującymi w nocnych klubach San Francisco.
5,673 głosy
Pełzaki

Pełzaki (1991)
nowośćRugrats

Animowany Dla dzieci KomediaPokaż opis
Bohaterami serialu są małe dzieci - Tommy Pickles i jego starsza kuzynka Angelica; Chuckie Finster; bliźnięta Phil i Lil DeVille, a także rodzice wcześniej wymienionych dzieci. Istotną rolę w serialu odgrywa pies Spike, lalka Anglic'y - Cynthia oraz dinozaur Reptar.
8,336 głosów
Maximini

Maximini (2011)
nowośćKreskówka

Pokaż opis
Kolejne animowane dzieło Studia Ankama. Każdy odcinek opowiada o innych bohaterach i ma miejsce w innym czasie, jednak łączy je fakt, że każdy rozgrywa się w Świecie Dwunastu.
7,502 głosy
Monsuno

Monsuno (2012)
nowośćMonsuno: World Master

Akcja AnimowanyPokaż opis
Monsuno : amerykańsko-japoński serial animowany wyprodukowany przez Jakks Pacific, FremantleMedia, Dentsu Entertainment Inc., The Topps Company. Światowa premiera serialu miała miejsce 23 lutego 2012 roku na kanale Nicktoons. Monsuno (Monsuno: World Master) W zamierzchłych czasach, długo przed pojawieniem się pierwszego człowieka na Ziemi, oni przemierzali kosmos. Kiedy dotarli do niebieskiej planety, szturmem przedarli się przez jej atmosferę, po czym rozpierzchli się na cztery krańce świata, siejąc chaos i zniszczenie oraz budząc grozę wśród wszystkich żywych istot. Aż ślad po nich niespodziewanie zaginął? do teraz. Monsuno wracają by dokończyć dzieła zniszczenia. Tym razem jednak spotkają godnego przeciwnika - na ich drodze stanie dzielny, choć nieobliczalny nastolatek - Chase Suno. Dane Techniczne/wersja 1080p Nazwa pliku: Monsuno_.World.Master.S01E01.Clash.PL.DUB.1080p.WEB-DL.H264-Pikanet128 Kodek: (V_MPEG4/ISO/AVC) AVC Format: AVC Rozmiar Obrazu: 1920x1080 FrameRate: 23.976 fps Aspect ratio: 16:9 BitRate: 4 831 Kbps Audio (0): Kodek: (MPA1L3) MPEG-1 Audio layer 3 Format: MPEG Audio Kanały: 2 channels BitRate: 128 Kbps Język: Polish Source Video: WEB-DL.H264-Pikanet128 [Thanks!] Audio:PL z zsychronizowane przez eend
0,000 głosów