Kreskówki

Dodaj

Popularne stacje

TeleTOON+ (dawniej ZigZap oraz MiniMax) to stacja telewizyjna adresowana do widzów w przedziale wiekowym 7-12 lat, dostępna na cyfrowej platformie satelitarnej CYFRA+. Na antenie kanału można zobaczyć głównie seriale animowane i aktorskie oraz autorskie programy twórców stacji. Kanał nadaje przez 15 godzin na dobę, a po 21:00 na jego miejscu nadaje kanał Hyper. Z kolei stacja MiniMini powstała 20 grudnia 2003 roku i emituje wyłącznie bajki pozbawione przemocy.
Cartoon Network (CN) to jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce emitująca stare, dobre produkcje oraz wiele nowych seriali animowanych. Stacja zdobyła swoją popularność dzięki kreskówkom takim jak "Ed,Edd n Eddy" lub "Scooby Doo". Z kolei stacja Boomerang należy do Cartoon Network i emituje kreskówki podobnej kategorii. CN ma też dodatkowe pasma jak Adult Swim - przeznaczone tylko dla dorosłych widzów czy Toonami, gdzie możemy obejrzeć kreskówki akcji.
Disney Channel to kanał telewizyjny, który w Polsce rozpoczął nadawanie 2 grudnia 2006 roku. Emitowane są tam w większości kreskówki Disney'a oraz filmy pełnometrażowe. Do bardziej znanych możemy zaliczyć takie produkcje jak Kim Kolwiek czy też Wymiennicy. Oczywiście stacja emituje też sporo seriali dla młodzieży co polepsza ramówkę tego kanału. Disney XD to stacja należąca do Disney'a emitująca głównie seriale dziecięce. Wystartowała w lutym 2009 roku zastępując Toon Disney i Jetix.

Wyniki (841)
Ostatnio dodane
Invizimals

Invizimals (2013)
nowośćInvizmale

Sci-fi AnimowanyPokaż opis
Ekipa nieustraszonych ryzykantów wyrusza w podróż, by poznać sekrety Invizimali, niewidzialnych stworzeń, które żyją wokół nas, w równoległej rzeczywistości.
0,000 głosów
Tarzan i Jane

Tarzan i Jane (2017)
nowośćTarzan and Jane

Animowany PrzygodowyPokaż opis
Przeżył katastrofę samolotu i zyskał supermoce. Teraz nastoletni Tarzan wraz z dzielną, choć pochodzącą z miasta Jane rusza na ratunek swojej rodzinnej dżungli.
0,000 głosów
LEGO Friends: Moc przyjaźni

LEGO Friends: Moc przyjaźni (2016)
nowośćLEGO Friends: The Power of Friendship

Animowany Dla dzieci PrzygodowyPokaż opis
Pięć najlepszych przyjaciółek przeżywa wspólne przygody w rodzinnym mieście. Zabawne psoty, pierwsze miłości i śmieszne wpadki smakują lepiej w doborowym gronie!
0,000 głosów
O czym szumią wierzby

O czym szumią wierzby (1983)
nowośćThe Wind in the Willows

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Kiedy zbliża się wiosna, pan Krecik i jego przyjaciel Szczurek postanawiają udać się na piknik nad rzekę, tam spotykają szalejącego swoim nowym samochodem pana Ropucha. Niestety wkrótce szalejący Ropuch popada w tarapaty przez swoje zachowanie i kontakty z łasicami. Pan Krecik, Szczurek oraz Bosruk postanawiają pomóc swojemu lekkomyślnemu przyjacielowi Ropuchowi.
7,001 głos
Przygody Animków

Przygody Animków (1990)
nowośćTiny Toon Adventures

Animowany Dla dzieci Familijny KomediaPokaż opis
Przygody Animków – bardziej znane jako Animki (ang. Tiny Toon Adventures lub Steven Spielberg Presents Tiny Toon Adventures, 1990-1994) – amerykański serial animowany, zrealizowany przy współpracy z Warner Bros. Inc. Bohaterami serialu są królik Kinio i jego najlepsza przyjaciółka Kinia. W tym serialu czasami pojawiają się bohaterowie serii filmów Zwariowane Melodie.
9,3010 głosów
Jabberjaw

Jabberjaw (1976)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Jabberjaw – amerykański serial animowany wyprodukowany przez studio Hanna-Barbera w 1976-1978 roku. Zawiera 16 odcinków. Serial emitowany jest przez Boomerang w języku polskim. Serial - o fabule nieco zbliżonej do innej produkcji wytwórni Hanna-Barbera, Scooby-Doo, opowiada o przygodach członków grupy muzycznej "Neptunsi", którzy podróżując po podwodnym świecie wzorowanym na dzisiejszym natrafiają na różne afery kryminalne. Zazwyczaj są to próby zawładnięcia nad światem. Członkowie grupy walczą, by plany złoczyńców się nie spełniły.
0,000 głosów
Pies Huckleberry

Pies Huckleberry (1958)
nowośćThe Huckleberry Hound Show

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Huckleberry to pies o niebieskim umaszczeniu, pochodzacy z południa i z umiłowaniem wyśpiewujacy serenadę o ukochanej Klementynie. W tej kreskówce tytułowy pies występuje też jako: naukowiec (próbuje stworzyć, gigantycznego, myślącego ziemniaka), detektyw Scotland Yardu (prowadzi śledztwo w sprawie Dr. Jekyll i Mr. Hyde oraz w sprawie złego naukowca Dr. Frankensteina, który w roku 1900 stworzył legendarngo potwora), żołnierz obcego legionu (zdradza Francuzów i przechodzi do Arabów), nowoczesny policjant (próbujący schwytać figlarną małpę o imieniu Wee Willie). Te epizody kończą się wraz z całą kreskówką o Huckleberrym. Pomiędzy tymi epizodami jest ukazywana też kreskówka o dwóch psotnych myszach, Pixie i Dixie oraz kłótliwym kocie Jinksie. Czasami w kreskówce występują też: wilk Hokey oraz miś Yogi.
8,004 głosy
Figle z Flinstonami

Figle z Flinstonami (1980)
nowośćFlintstone Frolics

AnimowanyPokaż opis
Figle z Flintstonami (ang. Flintstone Frolics lub The Flinstone Comedy Show, 1980-1982) – amerykański blok seriali animowanych, o przygodach Flintstonów i ich przyjaciół ze Skaliska. Jest to kontynuacja serialu Flintstonowie.
8,388 głosów
Snag

Snag (1961)
nowośćSnagglepuss

Animowany KomediaPokaż opis
Serial opowiada o Snagglepusie, różowym lwie i jego zapędach dekoratorsko-inżynierskich. Lubiący przygody lew mieszka w jaskini, którą za wszelką cenę stara się unowocześnić. Niestety jego pomysły zamiast ułatwić mu życie, zwykle je utrudniają.
7,502 głosy
Pixie, Dixie i Pan Jinks

Pixie, Dixie i Pan Jinks (1958)
nowośćPixie and Dixie and Mr. Jinks

Animowany Dla dzieci KomediaPokaż opis
Pixie, Dixie i Pan Jinks (ang. Pixie and Dixie and Mr. Jinks) – serial animowany wyprodukowany w latach 1958-1962 roku przez studio Hanna-Barbera. Powstały 3 sezony, wyprodukowano 57 odcinków. W Polsce serial po raz pierwszy można było oglądać w latach 70. w programie Zwierzyniec. Obecnie emitowany na kanale Boomerang. Od 25 listopada 2010 roku serial jest emitowany w TV Puls w paśmie Junior TV.
8,004 głosy
Detektyw Pchełka na tropie (1973-1974)

Detektyw Pchełka na tropie (1973-1974) (1973)
nowośćInch High, Private Eye

Animowany KomediaPokaż opis
Tytułowy bohater Inch High, Private Eye to miniaturowy detektyw, który z pomocą swojej siostrzenicy, jej chłopaka i ich psa rozwiązuje różne zagadki i tajemnice.
0,000 głosów
Hong Kong Phooey

Hong Kong Phooey (1974)
nowośćHong Kong Phooey

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Serial animowany wytwórni Hanna-Barbera opowiadający o woźnym Packu który w razie niebezpieczeństwa staje się superbohaterem - Hong Kong Phooey.
10,006 głosów
Atommrówek

Atommrówek (1965)
nowośćThe Atom Ant Show

AnimowanyPokaż opis
Serial animowany wytwórni Hanna-Barbera opowiadający o przygodach małej mrówki o niezwykłych zdolnościach.
7,673 głosy
Goryl Magilla

Goryl Magilla (1964)
nowośćMagilla Gorilla

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Goryl Magilla większość czasu spędza na próbowaniu zwrócenia na siebie uwagi, poprzez fałszywe omdlenia w przedniej szybie wystawowej sklepu ze zwierzętami pana Peeblesa. Poza tym je banany, a od czasu do czasu prowadzi księgowość w sklepie. Pan Peebles mając dość gadatliwej małpy postanawia znacznie obniżyć cenę goryla. Kiedy Magilla zostaje wreszcie kupiony, zmienia się, oczywiście na krótko, potem aranżuje fałszywe porwanie własnego siebie, aby na końcu z powrotem trafić do sklepu pana Peeblesa.
7,006 głosów
Batman

Batman (1992)
nowośćBatman: The Animated Series

Animowany Akcja FantasyPokaż opis
Serial animowany, który powstał na fali popularności filmu "Batman" Tima Burtona. Opowiada o przygodach "Mrocznego Rycerza" z Gotham City kilka lat po rozpoczęciu przez niego kariery pogromcy zła, czyli jego walce z przestępczością przy sporadycznej pomocy Robina i Batgirl.
9,2114 głosów
Zwariowane melodie

Zwariowane melodie (1990)
nowośćLooney Tunes

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Zwariowane melodie seria krótkich, animowanych filmów, produkowana przez wytwórnię Worner Bros. Epizody opowiadają o przygodach królika Bugsa, kaczora Dafiego, kota Sylwestra, ptaszka Tweetiego, myśliwego Elmera, Diabła Tasmańskiego Taza, Kojota i Strusia Pędziwiatra, Pirata Sama, Babci i innych postaci.
8,5020 głosów
Bajeczki Maszy (2012-2016)

Bajeczki Maszy (2012-2016) (2012)
nowośćKreskówka

Animowany KomediaPokaż opis
Sympatyczna i niesforna Masza, znana z popularnej serii "Masza i Niedźwiedź”, przedstawia nową porcję klasycznych bajek w zupełnie nowych, przezabawnych wersjach. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji i niespodziewany morał przedstawiony przez Maszę to mieszanka, która rozbawi widzów w każdym wieku! Zobaczycie przezabawne wersje bajek: „Wilk i siedem koźlątek”, „Jaś i Małgosia”, „Lisica i zając”, „Czerwony Kapturek”, „Dziadek Mróz”, „Kalif, Wierzchołki i korzonki”, „Królewna żabka”, „Śnieżynka”, „Tomcio Paluch”, „Dziewczynka kruszynka”, „Smolny byczek”, „Trzy prosiaki”, „Dzielny krawczyk”, „Ali Baba”, „Kopciuszek”, „Wilk i lis”, „Ziarenko grochu”, „Świniopas”, „Sinobrody”, „Trzy życzenia”, „Lisica z wałkiem”, „Kasza na siekierze”, „Zły car”, „Kogucik złoty grzebyczek”, „Konik garbusek”.
0,000 głosów
Kong - król małp

Kong - król małp (2016)
nowośćKong - King of the Apes

Animowany PrzygodowyPokaż opis
Młoda małpa zostaje uratowana przez Lucasa. Od tego momentu rodzina chłopca wychowuje Konga, jednak nie wszyscy są mu życzliwi.
0,000 głosów
Tom i Jerry

Tom i Jerry (1965)
nowośćTom and Jerry

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Tej pary nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo ciągłych konfliktów ta para nie może bez siebie żyć. Ich nieprzeciętnie zabawne wyczyny śmieszą już kilka pokoleń dzieci i młodzieży na całym świecie.
9,8419 głosów
Mój rycerz i ja

Mój rycerz i ja (2016)
nowośćMy Knight And Me

Animowany Dla dzieci Komedia PrzygodowyPokaż opis
Henry jest rycerzem, któremu przyświecają szlachetne cele. Niestety, ich realizację utrudnia wrodzona niezdarność bohatera, ale na szczęście towarzyszą mu wierni kompani: syn Jimmy oraz odważna księżniczka Cat. Wyjątkowe trio zapewnia masę dobrego humoru i zabawy w ponurych czasach średniowiecza.
10,001 głos