Zaloguj
lolek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 850$
Podziękowania: 1970
Posty: 2471
ocenił na: 0
Ewentualnie moglibyśmy zmienić wszędzie sygnatury na button z 3 kropkami i wówczas moglibyśmy usunąć kreskę oddzielającą sygnatury od postów. Generalnie chodzi o to, żeby pokazać, że sygnatura nie jest częścią treści posta. Musi być jakieś oddzielenie. Być może to byłaby jakaś alternatywa. Drugi pomysł jak przychodzi mi do głowy to ciemniejsza linia od cła posta na 100% długości.
_____
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
Akatsuki4444
Przemek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 24$
Podziękowania: 1248
Posty: 2475
Ostrzeżenia: 3/7
ocenił na: 0
Proszę mnie banem w dopiskach moderacyjnych nie straszyć. Jak ktoś pisze perfidne kłamstwa to mam prawo się do nich ustosunkować. Nigdy nie byłem przeciwny propozycji awatarów na czacie. Gdzie mam zdementować te kłamstwa, jak nie w temacie w którym takie oskarżenia padły?

lolek, nie wiem czy dobrze rozumiem, ale przycisk z 3 kropkami miałby rozwijać całą sygnaturę? Jaki jest tego sens, jeśli w "Preferencjach" -> "Inne ustawienia" mamy opcję "Wyświetlaj sygnatury"? Jeśli komuś sygnatury przeszkadzają to ma już możliwość ich ukrycia. Dodatkowe spoilerowanie ich według mnie nie ma sensu. Ewentualnie można by zmienić działanie opcji "Wyświetlaj sygnatury NIE" na pokazywanie tych 3 kropek. Wtedy w każdym momencie sygnatura mogłaby zostać rozwinięta.

Co do 100% długości i ciemniejsza kreska, wyglądałoby to mniej-więcej tak:
Obraz
Tak jak przewidywałem w poprzednim poście: post-356271#p356271 nie brzydko to wygląda, ale oddzielenie jest bardziej efektowne.

Ogólnie to nie trzeba nic zmieniać, a jeśli już to można pobawić się ze stylem, długością. Całkowite usunięcie tej kreski, jak w propozycji autora tematu jest definitywnie wykluczone.

P.S, w kodzie HTML:
Kod:
Tekst widoczny dla zalogowanych.
Wygląda na to, że te "_____" nie jest konieczne, gdyż za styl i długość kreski odpowiada CSS sb. Można usunąć dla minimalnie szybszego wczytywania strony.
_____
Obraz
Sygnatura•••