Zaloguj
Justice League Action, Sezon 1, Część 1 na DVD

Justice League Action, Sezon 1, Część 1 na DVD

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Jest w serwisiebodek610Kopiuj nick
bodek610

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 656$
Podziękowania: 274
Posty: 408
ocenił na: 0
Justice League Action, Sezon 1, Część 1 na DVD

Emitowany w Cartoon Network serial z Ligą Sprawiedliwych w roli głównej doczeka się polskiego wydania DVD.

Nowa animowana seria z superbohaterami DC Universe, pełna szalonego tempa, akcji i humoru. Zobacz Ligę Sprawiedliwości, jakiej jeszcze nie znałeś! Oprócz weteranów Ligi – Supermana, Batmana i Wonder Woman – do grupy dołączą kolejni zmieniający się sojusznicy i wrogowie, tacy jak John Constantine, Zod, Lobo czy Swamp Thing. Niezależnie od zagrożenia superbohaterowie stawią czoło każdemu wyzwaniu! Dzięki 26 zwariowanym odcinkom DC Justice League: Action nie oderwiesz wzroku od ekranu przez wiele godzin!


Wydanie będzie się składało z 2 płyt po 13 11-minutowych odcinków każdy w polskiej, angielskiej, węgierskiej, szwedzkiej, duńskiej, fińskiej oraz norweskiej ścieżce językowej.

Przypomnę, że serial ten jest emitowany w weekendy o 20:10 w Cartoon Network, a do 10 września będą emitowane premierowe odcinki 27-39.

Za dubbing do serii odpowiada studio MASTER FILM. W rolach głównych występują m.in: Radosław Pazura (Bruce Wayne/Batman), Jacek Rozenek (Clark Kent/Superman) oraz Agnieszka Fajlhauer (Diana Prince/Wonder Woman).

źródło: Link
_____
Obraz
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
yenx, jacobs
Maniek123404

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 435$
Podziękowania: 27
Posty: 95
ocenił na: 0
Udany serial :)