Zaloguj
Październik 2017 na Cartoon Network

Październik 2017 na Cartoon Network

Zapowiedź      zaakceptowany
7,00/10  Ilość głosów1
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Październik 2017 na Cartoon Network

BEN 10: OMNI-TRICKI
PREMIERA W SOBOTĘ 21 PAŹDZIERNIKA O 8:45
EMISJA W SOBOTĘ 21 PAŹDZIERNIKA O 8:45

Cartoon Network zaprasza na film „Ben 10: Omni-tricki”. W trakcie podróży do Portland Ben Tennyson odkryje Gaxa - nowego, jedenastego kosmitę, w którego może się zmieniać. Chłopca czeka też pojedynek z jednym z potworów Doktora Animo oraz ogromne kłopoty z Omnitrixem.
Awaria zegarka sprawi, że bohater nie będzie mógł zapanować nad obcymi i zdecyduje się na naprawę urządzenia. O pomoc poprosi tajemniczego przyjaciela dziadka Maxa.

BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 23 PAŹDZIERNIKA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50

W październiku na antenie Cartoon Network premiera drugiego sezonu przygód Bena Tennysona. Chłopiec jest z pozoru zwykłym dzieckiem, ale dzięki wyjątkowemu zegarkowi zyskał umiejętność zmieniania się w kosmitów, którzy dysponują supermocami.
W drugim sezonie serialu główny bohater razem z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem wybiorą się razem na wakacje. Po drodze nie zabraknie ekscytujących przygód, nowych kosmitów i kolejnych wrogów, których trzeba będzie pokonać. W trakcie podróży odkryją również nieznane dotąd właściwości Omnitrixa.

CLARENCE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 PAŹDZIERNIKA O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:35

Niepoprawny optymista Clarence powraca na antenę Cartoon Network. W trzecim sezonie bohater pozna przyjaciela, który udowodni mu, że życie może wyglądać zupełnie inaczej, spotka też dziewczynkę, skrywającą wyjątkowy sekret. Clarence i jego kumple nie spoczną, dopóki nie odkryją jej tajemnicy.
Ponadto w nowych odcinkach chłopiec razem z mieszkańcami będzie usiłował uratować budynek szkoły przed powodzią i zaangażuje się akcję odnalezienia zaginionego zwierzaka.

MAGICZNE MAGIIMIECZE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 PAŹDZIERNIKA O 17:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:25

Prohyas i Vambre znów w akcji! Dzielne rodzeństwo wojowników do wynajęcia stanie tym razem przed wyjątkowo trudnym zadaniem – po raz pierwszy zostaną wyznaczeni oddzielnie do wykonania tej samej misji i będą zmuszeni zmierzyć się ze sobą.
O tym, kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku i jakie magiczne magiimiecze okażą się tym razem pomocne, widzowie przekonają się oglądając w październiku nowe odcinki pierwszego sezonu serialu.

STRASZNIE STRASZNY MARATON GUMBALLA
EMISJA W SOBOTĘ 28 PAŹDZIERNIKA O 8:15

28 października z okazji zbliżającego się Halloween Cartoon Network zaprasza na „Strasznie straszny maraton Gumballa”. W ramach maratonu stacja wyemituje premierowo specjalny odcinek „Niesamowitego świata Gumballa” – „The Puppets” stworzony przez autorów popularnego internetowego serialu „Don’t Hug Me I’m Scared”.
Najlepszy przyjaciel Gumballa – Darwin będzie zachwycony, gdy odkryje swoje zabawki z dzieciństwa. Szybko okaże się, że lepiej nie ruszać rzeczy, które należą do przeszłości. Tego dnia stacja przypomni również te odcinki serialu, w których bohaterowie przeżyli wyjątkowo straszne przygody.

HALLOWEEN Z CARTOON NETWORK
EMISJA WE WTOREK 31 PAŹDZIERNIKA O 6:00

31 października to dzień pełen strachów i psikusów. Z okazji Halloween Cartoon Network zaprasza na maraton, podczas którego wyemitowany zostanie m.in. specjalny odcinek ostatniego sezonu „Zwyczajnego serialu”.
Widzowie będą mogli przekonać się, jak wygląda Halloween pracowników parku Papcia, którzy spędzą ten dzień w przestrzeni kosmicznej. Bohaterowie odwiedzą dom pełen wampirów i będą opowiadać sobie mrożące krew w żyłach historie.
Podziękowania dla autora posta:
danima, Dagu, yenx