Zaloguj
Jesień pełna magii w Disney Junior

Jesień pełna magii w Disney Junior

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Jesień pełna magii w Disney Junior

Disney Junior przygotował dla swoich widzów wyjątkową ofertę programową na jesień – ramówkę pełną magii, poruszających historii, muzyki, rozrywki z elementami edukacyjnymi oraz ulubionymi postaciami Disneya.

Już w listopadzie na kanale pojawi się nowy serial o przygodach śmiałego kaczorka Pana Kwackiego. Jesienne propozycje stacji to także kontynuacje znanych i lubianych przez dzieci seriali: „Miki i raźni rajdowcy”, „Jej Wysokość Zosia” oraz „Lwia Straż”.

PAN KWACKI – premierowe odcinki od poniedziałku, 20 listopada o 18:30

W drugiej połowie listopada w Disney Junior pojawi się zupełnie nowy serial „Pan Kwacki”. Seria przedstawia przygody nieustraszonego, ale pechowego młodego kaczorka z marzeniami zmieniającymi się każdego dnia, któremu towarzyszy dwoje najlepszych przyjaciół – Chrumpel i Wombasia. Jego niezachwiana wiara w siebie i pozytywna energia to gwarancja niesamowitych przygód. Cała trójka wyrusza w liczne podróże po całym świecie: od Paryża, gdzie bohaterowie odnowią Wieżę Eiffela aż do Chin, gdzie Wielki Mur zmienią w ogromną wodną zjeżdżalnię. Serial przeznaczony dla najmłodszych widzów w ciekawy sposób pokazuje jak podchodzić do wyzwań, przy okazji ucząc dzieci kreatywnego myślenia.

MIKI I RAŹNI RAJDOWCY – nowe odcinki, od poniedziałku do piątku o 17:45

W jesienne popołudnia największe gwiazdy Disneya ruszają pełnym gazem po zupełnie nowy przygody. Miki wraz z wiernymi przyjaciółmi zabierze widzów na pełną humoru i energii rajdową wyprawę. „Miki i raźni rajdowcy” to szalone wyścigi w niesamowitych samochodach, zaskakujące perypetie z doskonale znanymi przyjaciółmi i ważna lekcja o współpracy, przyjacielskiej rywalizacji i sportowym duchu.

JEJ WYSOKOŚĆ ZOSIA – nowe odcinki już w listopadzie; specjalne całodzienne maratony 30.12.2017-1.01.2018

Już w listopadzie widzowie Disney Junior zobaczą nowe odcinki „Jej Wysokość Zosi”, a w okresie noworocznym (30.12.2017 – 1.01.2018) specjalnie zaplanowane maratony z małą księżniczką. Zosia to 8-letnia dziewczynka, której życie całkowicie się zmienia za sprawą mamy, która poślubiła króla Rolanda. Od tamtej pory, Zosia musi mierzyć się z życiem w królewskiej rodzinie. Dziewczynka udowadnia, że w życiu nieważne są wspaniałe sukienki i bogactwo, ale to co leży w głębi jej serca i prawdziwi przyjaciele.

LWIA STRAŻ – premierowe emisje 2. sezonu już w grudniu

W grudniu na widzów Disney Junior czekają zupełnie nowe przygody z Kionem i jego przyjaciółmi. Jako drugi syn Króla Lwa, Kion utrzymuje pozycję lidera i najgroźniejszego członka Lwiej Straży – drużyny najlepszych z najlepszych, której zadaniem jest ochrona królestwa i jego mieszkańców. Zgodnie z tradycją o ochronę Lwiej Ziemi dbały lwy – najsilniejsze, najszybsze i najodważniejsze zwierzęta. Kion postanawia jednak to zmienić i zaciąga do Lwiej Straży swoich przyjaciół, którzy jego zdaniem doskonale pasują do tej ważnej roli. Są to: Bunga – nieustraszony ratel, Fuli – pewna siebie gepardzica, Beshte – beztroski hipopotam oraz Ono – intelektualna czapla. Serial przekazuje najważniejsze wartości za pośrednictwem przystępnych i angażujących całą rodzinę treści, poruszając istotne tematy takie jak rodzina, przyjaźń, społeczeństwo czy tolerancja.
Podziękowania dla autora posta:
yenx