Zaloguj
Wrzesień 2017 w Nick Jr.

Wrzesień 2017 w Nick Jr.

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Wrzesień 2017 w Nick Jr.

Nowe pozycje w ramówce kanału wraz z weekendowymi maratonami przypadły do gustu nie tylko najmłodszym, ale i rodzicom, którzy chętnie wybierają Nicka Jr. spośród innych dziecięcych kanałów. Stacja wciąż decyduje się na bezpieczne i edukacyjne treści, co skutkuje pełnym zaufaniem zatroskanych o rozwój swoich pociech rodziców.

PREMIEROWE ODCINKI WE WRZEŚNIU

PSI PATROL - od 4 września, poniedziałek-piątek, godz. 17:00
Psi patrol to seria dla przedszkolaków, ukazująca perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye, które pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyruszają na ratunek potrzebującym.

RAFCIO ŚRUBKA - od 17 września, poniedziałek-piątek, godz. 17:45

Chłopiec imieniem Rusty wykorzystuje swoją wiedzę dotyczącą inżynierii, aby użyć części niedziałających maszyn do stworzenia całkiem nowych gadżetów. Mieszka w Sparkton, gdzie przyjaźni się z dziewczynką Ruby, robotem Botasaurem oraz licznymi małymi robotami, nazywanymi Bitsami.

WALLYKAZAM! - od 18 września, poniedziałek-piątek, godz. 15:45

Mały troll, Wally Trollman to 6-letni poszukiwacz przygód. Wally posiada różdżkę, za pomocą której dokonuje niezwykłych rzeczy i potrafi przeobrażać otaczający go świat. Razem ze swoim smokiem Norvillem oraz przyjaciółmi codziennie wyruszają w poszukiwaniu kolejnych wyzwań.

RYCERKA NELLA - od 25 września, poniedziałek-piątek, godz. 7:30 i 16:10

Nella to 8-letnia księżniczka, kochająca przygody. Jej najlepszym przyjacielem jest jednorożec Trinket, który wprost przepada za najnowszymi trendami ze świata mody. Gdy królestwu zagraża niebezpieczeństwo, Nella bez zastanowienia przywdziewa zbroje i przeobraża się w rycerkę! Wraz ze swym czterokopytnym kompanem staje na straży porządku.

MARATON:

BLAZE I MEGA MASZYNY - sobota, 2 września, 9:00 – 13:00

Młody technik AJ i jego czerwony monstertruck Blaze są nierozłączni. Razem przemierzają miasto Axle City napotykając co rusz niesamowite przygody, a przy tym rozwiązując nie jeden problem. Maraton kończy się dwoma premierowymi odcinkami.
Podziękowania dla autora posta:
yenx