Jej wysokość Zosia: Była sobie księżniczka

Jej wysokość Zosia: Była sobie księżniczka

Premiera      zaakceptowany
9,00/10  Ilość głosów6
Oceń:
Shirya

Płeć: Mężczyzna
Dołączył: 09 mar 2009
Punkty: 5662$
Podziękowania: 1339
Posty: 3402
Post 17 kwi 2013, 01:09
ocenił na: 0
Jej wysokość Zosia: Była sobie księżniczka

Disney przedstawia swoją pierwszą małą księżniczkę w filmie Jej wysokość Zosia: Była sobie księżniczka. Jest to przepełniona muzyką pełnometrażowa animacja dla całej rodziny, którą po raz pierwszy zobaczymy na kanale Disney Junior w sobotę 20 kwietnia o 11:00.
Ponadto 11 maja w Disney Junior odbędzie się premiera serialu telewizyjnego Jej wysokość Zosia.

Obraz

Akcja serialu rozgrywa się w bajkowym świecie. Mała Zosia jest zwykłą dziewczynką, której matka pewnego dnia wychodzi za mąż za króla. Jej życie ulega całkowitej przemianie, przenosi się do pełnego przepychu, czasem niezrozumiałego, pompatycznego świata królewskiej rodziny. Należy do niej, między innymi, przybrane rodzeństwo świeżo upieczonej księżniczki. W serialu i filmie wystąpią trzy Dobre Wróżki z disneyowskiego klasyka – Śpiąca królewna – w roli nauczycielek w akademii, do której uczęszcza Zosia wraz z innymi księżniczkami i książętami. Przy specjalnych okazjach będą pojawiać się też inne dobrze znane postaci, takie jak Kopciuszek czy Księżniczki Disneya.

Obraz

Disneyowskie bajki o księżniczkach czarują widzów już od ponad 70 lat, ale Jej wysokość Zosia jest pierwszą serią, w której główna bohaterka jest małą dziewczynką. Poszczególne opowieści zawierają pozytywny przekaz i morały odpowiednie dla widzów w wieku przedszkolnym. Zarówno serial, jak i film zostały wyprodukowane przez Disney Television Animation.

Nancy Kanter, wiceprezes oraz manager generalna ds. produkcji w Disney Junior Worldwide mówi: „Zosia to księżniczka z sąsiedztwa, dziewczynka, z którą młodzi widzowie mogą się identyfikować, ponieważ przeżywają podobne problemy jak ona – uczą się życia w społeczeństwie, zawierania nowych przyjaźni, opanowywania nowych umiejętności i budowania relacji z rodzeństwem. To prawda, że mała bohaterka ma mnóstwo olśniewających sukienek i pięknych butów, ale dzięki tym opowieściom zarówno ona, jak i nasi widzowie przekonają się, że o byciu księżniczką decyduje to, co jest w środku, a nie na zewnątrz. To wewnętrzna dobroć, szczodrość, lojalność, uczciwość i wdzięk, a nie stroje decydują o wyjątkowości człowieka”.

Pomysłodawcą, scenarzystą i producentem wykonawczym filmu jest Craig Gerber (Wielkie zawody w Przystani Elfów). Drugim producentem wykonawczym i reżyserem jest Jamie Mitchell (Agent specjalny Oso). Autorem piosenek i kierownikiem muzycznym jest John Kavanaugh (Maleństwo i przyjaciele), a muzykę skomponował Kevin Kliesch (I żyli długo i zaplątani).
_____
Obraz
„Koniec jest zaledwie początkiem.”

Watch: Dagashi Kashi, Gakusen Toshi Asterisk 2, Pełna lista anime...,
Lucyfer, Csi: Cyber, Shadowhunters, DC's Legends of Tomorrow

"Kokoro-ni jo-o orosi."
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieXziomXKopiuj nick
XziomX

Płeć: Mężczyzna
Dołączył: 15 paź 2008
Punkty: 1152$
Podziękowania: 1109
Posty: 6219
Post 21 kwi 2013, 00:10
ocenił na: 0
Trochę dziwna animacja na tych screenach ale ogółem fajnie, że disney myśli jeszcze o najmłodszych widzach w dobie ciężkiej komerchy :dobrze:
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisiecoselaKopiuj nick
0,1%
cosela

Płeć: Kobieta
Dołączyła: 22 kwi 2013
Punkty: 2$
Podziękowania: 0
Posty: 1
Post 22 kwi 2013, 00:08
ocenił na: 0
Jest ta bajka w internecie?

Pisz dłuższe wiadomości.
@Nillay
Nie ma w serwisiegambit1134Kopiuj nick
0,2%
gambit1134

Płeć: Mężczyzna
Dołączył: 19 cze 2012
Punkty: 0$
Podziękowania: 0
Posty: 2
Post 22 kwi 2013, 10:43
ocenił na: 0
Gdzie mogę obejrzeć te bajkę online?
Nie ma w serwisieclio17Kopiuj nick
0,1%
clio17

Płeć: Kobieta
Dołączyła: 29 maja 2013
Punkty: 2$
Podziękowania: 0
Posty: 1
Post 29 maja 2013, 15:09
ocenił na: 0
gdzie to mogę obejrzeć jak ktoś coś wie to niech poda linka do strony :)