Zaloguj

Flashpoint [PL]

7,00/10  Ilość głosów1
Oceń:
pawcio9999pl

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 106$
Podziękowania: 235
Posty: 176
ocenił na: 0
Obraz
Opis:
Seria "Flashpoint" to przełomowe wydarzenie, które na zawsze kończy znane wszystkim uniwersum DC i daje początek nowemu światu i nowym bohaterom. Dzięki temu nowi czytelnicy mogą zagłębić się we wszystkie serie bez konieczności znajomości poprzednich zdarzeń.

Wszystko zaczyna się w momencie, gdy Barry Allen "Flash" budzi się w świecie, który drastycznie różni się od tego, który znał. Europa została zatopiona i stała się polem bitwy pomiędzy armiami Aquamana i Wonder Woman. Superbohaterowie zniknęli lub działają w zupełnym ukryciu. Dla Flasha najważniejszą zmianą jest jednak fakt, że jego matka wciąż żyje.

Mimo to Barry Allen próbuje się dowiedzieć, dlaczego tylko on pamięta, jak dawniej wyglądał świat oraz, co stało się z jego wszystkimi towarzyszami superbohaterami. Pytanie tylko, czy uda mu się zmienić zastany rzeczy i powrócić do znanego sobie świata, zanim całkowicie o nim zapomni? Lub co gorsza zanim cały świat zostanie zniszczony przez wielką wojnę pomiędzy dwoma dawnymi superbohaterami?

Scenariusz: Geoff Johns
Rysunki: Andy Kubert
Liczba dostępnych zeszytów: 5/5


Download:
Flashpoint #1
Kod:
Tekst widoczny dla zalogowanych.

Flashpoint #2
Kod:
Tekst widoczny dla zalogowanych.

Flashpoint #3
Kod:
Tekst widoczny dla zalogowanych.

Flashpoint #4
Kod:
Tekst widoczny dla zalogowanych.

Flashpoint #5
Kod:
Tekst widoczny dla zalogowanych.

UWAGA!!! Żeby otwierać pliki cbz trzeba mieć CDisplay