Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (951)
Ostatnio dodane
Wildling

Wildling (2018)
nowośćFilm

Fantasy HorrorPokaż opis
Film Wildling opowiada tajemniczą historię Anny (Bel Powley), która wychowywana była w małym pokoju przez tajemniczego mężczyznę (Brad Dourif). W wieku 16 lat Anna zostaje uratowana przez szeryf Ellen Cooper (Liv Tyler), u której znajduje tymczasowy dom. Pobyt dziewczyny po raz pierwszy w otwartym świecie powoduje serię dziwnych zdarzeń.
0,000 głosów
The Four 2

The Four 2 (2013)
nowośćSi Da Ming Fu II

Fantasy AkcjaPokaż opis
Czterech legendarnych funkcjonariuszy prawa łączy siły, chcąc powstrzymać Mistrza Zhuge - niepokonanego mistrza kung-fu, który nie cofnie się przed niczym, by uzyskać władzę absolutną.
0,000 głosów
The Four 3

The Four 3 (2014)
nowośćSi Da Ming Fu III

Fantasy AkcjaPokaż opis
Czterech legendarnych funkcjonariuszy prawa łączy siły, chcąc powstrzymać Mistrza Zhuge - niepokonanego mistrza kung-fu, który nie cofnie się przed niczym, by uzyskać władzę absolutną.
0,000 głosów
The Four

The Four (2012)
nowośćSi da ming fu

Fantasy AkcjaPokaż opis
Czterech funkcjonariuszy prawa łączy siły w śledztwie i odkrywa spisek, który ma na celu obalenie rządu przy pomocy armii nieumarłych.
0,000 głosów
Tajemniczy Mikołaj

Tajemniczy Mikołaj (1998)
nowośćDear Santa

Familijny FantasyPokaż opis
Doskonała opowieść bożonarodzeniowa dla całej rodziny. Dla każdego z nas najważniejsza jest rodzina. Można to poczuć zwłaszcza w cudowną noc Bożego Narodzenia. Gordon dopiero to zrozumie, kiedy po raz kolejny złamie obietnicę spędzenia świąt ze swoją rodziną. Wtedy pojawi się elf i zamieni go… w Świętego Mikołaja. Teraz Gordon musi zdążyć z wręczeniem prezentów wszystkim dzieciom na świecie, złapać złodziei i rzecz jasna, zorganizować święta dla swojej rodziny...
0,000 głosów
Wampiry

Wampiry (2017)
nowośćVurdalaki

Fantasy ThrillerPokaż opis
XVIII wiek. Caryca Elżbieta wysyła swojego chrześniaka Andrieja (Konstantin Kriukow) do klasztoru w nawiedzonej górskiej okolicy Karpat, by odszukał i sprowadził z powrotem do Petersburga na dwór przebywającego tam na wygnaniu jej byłego spowiednika (Michaił Porieczenkow) posiadającego tajemną wiedzę. Na miejscu Andriej jest świadkiem niesamowitych i przerażających zjawisk, których jego racjonalny umysł nie jest w stanie w żaden sposób wytłumaczyć. Spotyka tam także piękną dziewczynę, w której szybko się zakochuje. Zagraża jej ogromne niebezpieczeństwo. Andriej będzie musiał zmierzyć się z nadprzyrodzonym złem, by ocalić ukochaną. Film na podstawie opowiadania Aleksieja Tołstoja "Rodzina wilkołaka".
0,000 głosów
Niewidzialny chłopiec

Niewidzialny chłopiec (2014)
nowośćIl ragazzo invisibile

Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Michele ma 13 lat i mieszka z matką w małym miasteczku. W szkole nie jest popularny, nie jest też sportowcem. Nie jest także prymusem. Lecz to dla niego nic nie znaczy. Pragnie tylko aby zauważyła go Stella w której jest zakochany. Ale wydaje się, że ona w ogóle nie wie o jego istnieniu. Jest dla niej niewidzialny. Lecz los lubi płatać figle. Pewnego wieczora, podczas imprezy kostiumowej Michele jak zwykle jest atakowany przez klasowych dręczycieli. Lecz wszystko zmienia się gdy okaże się, że posiadł moc bycia niewidzialnym. Gdy Michele odkryje, że jego rodzina i całe otoczenie nie są takie jakimi się wydawały jego życie zmieni się na zawsze. To będzie prawdziwa przygoda. Poznajcie nowego superbohatera.
0,000 głosów
Dragon Age: Świt Poszukiwacza

Dragon Age: Świt Poszukiwacza (2001)
nowośćBlood Mage no Seisen (aka Dawn of the Seeker)

Fantasy AnimowanyPokaż opis
Wspaniały rycerz Cassandra służy "Zakonowi" rządzącym światem. Pewnego dnia dowiaduje się, że dziewczyna zabrana z więzienia jest kluczem do rozwiązania wielkiej intrygi związanej z "Zakonem". Pewnej nocy Zakon zostaje zaatakowany przez grupę magów pod przywództwem złego maga krwi. Dzięki poświęceniu Byrona, który jest nauczycielem, Cassandrze udaje się uniknąć śmierci, ale prawdziwa tożsamość przywódcy ataku pozostaje nieznana. Dla odmiany jest ona szkolona, by działać przeciwko osobom zamieszanym w spisek. Dziewczyna staje się żywym narzędziem, które następnie ucieka ze Szpitala Rycerzy, pod wodzą komtura. Ucieka z Garianem, magiem, który przypadkowo znalazł się w tym miejscu. Cassandra i Garian poszukują prawdy związanej z tą tajemnicą i źródła nienawiści maga krwi. Wkrótce znajdą się w samym środku krucjaty, której wynik przesądzi o losach Zakonu...
10,001 głos
Wszystkowidząca

Wszystkowidząca (2015)
nowośćSkammerens datter

Przygodowy FantasyPokaż opis
Dina ma umiejętność zaglądania w głąb każdego człowieka i rozpoznawania jego zamiarów. Jej matka, po której to odziedziczyła, zostaje wezwana do zamku, aby pomogła rozwiązać sprawę morderstwa rodziny królewskiej. Na drugi dzień po Dinę przyjeżdża tajemniczy Drakan. Okazuje się, że to pułapka, a Drakan chce przejąć władzę. Dziewczynka trafia do lochu, gdzie poznaje jedynego spadkobiercę króla, Nico, który jest uznawany za winnego wymordowania swojej rodziny. Dina chce uciec z zamku, ale aby to zrobić, będzie musiała przejść przez legowisko smoków. Będzie to wyjątkowa trudna i obfitująca w niebezpieczne przygody przeprawa...
8,001 głos
Dzieci z Timpelbach

Dzieci z Timpelbach (2008)
nowośćLes Enfants de Timpelbach

Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Zapraszamy do Timpelbach, małej, spokojnej wsi. Cóż, nie tak bardzo spokojnej.. Rzeczywiście, przez kilka tygodni, dzieci bawiły się praktyczne w robieniu żartów i nieprzyjemnych sztuczek. Ofiarami to oczywiście były inne dzieci. ale także, a przede wszystkim ich rodzice. Wymęczone, decydują się na urlop na wsi, co ich zdaniem będzie tylko jeden dzień. Ale nic się nie dzieje zgodnie z planem: w drodze powrotnej, zostały one wzięte do niewoli przez grupę żołnierzy. W Timpelbach, wiadomość o wsi bez rodziców sprawia, że Oskar i jego banda złożona z wielu bandytów czuje się świetnie. Lecz tak do końca nie jest gdyż kilku odważnych, którzy decydują się odzyskać kontrolę nad miejscowością.
10,001 głos
Kitaro i klątwa milenium

Kitaro i klątwa milenium (2008)
nowośćKitaro and the Millennium Curse

Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Porywająca baśniowa opowieść fantasy. Kontynuacja przygód dzielnego nastolatka stojącego na straży równowagi między światem ludzi, a krainą duchów. Kitaro znów wyrusza w drogę, by stanąć oko w oko z mrocznymi siłami świata duchów, które zagrażają naszemu światu. Chłopiec musi także znaleźć w sobie siłę, by powstrzymać złowrogie dążenie w świecie ludzi.
10,001 głos
Kitaro

Kitaro (2007)
nowośćGegege no Kitarô

Fantasy AkcjaPokaż opis
We współczesnej Japonii światy ludzi i stworzeń, nazywanych yokai (duszków i demonów dysponujących ponad naturalnymi mocami) często się przenikają, niekoniecznie w sposób przyjemny dla ich mieszkańców. Walce o pokój pomiędzy obydwoma wymiarami poświęcił się Kitaro (Eiji Wentz), jednooki chłopiec, będący pól-człowiekiem, pół-yokai. Kitaro mieszka w Lesie Gegege ze swoimi kłótliwymi przyjaciółmi: Nezumi Otoko (Yo Oizumi) i Neko Musume (Rena Tanaka) oraz ze swym ojcem, który po śmierci odrodził się pod postacią gałki ocznej. Kiedy magiczna kula mocy dostaje się w niewłaściwe ręce, Kitaro musi ją odzyskać, inaczej światy ludzi i yokai znajdą się w poważnym niebezpieczeństwie...
10,002 głosy
Blade: Wieczny łowca II

Blade: Wieczny łowca II (2002)
nowośćBlade: Wieczny Łowca II

Przygodowy Thriller Akcja Fantasy Horror Sci-fiPokaż opis
Blade zawiera przymierze z wampirami, by pokonać nową, zmutowaną rasę potworów. Tym razem przywódcy świata wampirów proszą Blade'a o pomoc w wyeliminowaniu nowej rasy wampirów – Reapers (z ang. rozpruwacze), którzy są odporni na srebro i czosnek oraz zagrażają zwykłym wampirom. Blade staje na czele grupy zwanej Blood Pack i rozpoczyna walkę z mutantami-wampirami. Po pokonaniu wroga okazuje się, iż cała akcja była zasadzką na Blade'a, zostaje on schwytany oraz uwięziony przez wampiry. W tym samym czasie Nomak – nosiciel wampirzego wirusa Reapersów wdziera się do bazy wampirów chcąc zemścić się na ojcu za to, co mu się przydarzyło. Whistler uwalnia Blade'a, który stawia czoło Nomakowi, jednocześnie zabijając go.
9,205 głosów
Blade - Wieczny łowca

Blade - Wieczny łowca (1998)
nowośćBlade

Przygodowy Thriller Akcja Fantasy Horror Sci-fiPokaż opis
Pierwsza część kultowej trylogii! W roku 1967 umierająca kobieta zaatakowana przez niezidentyfikowanego sprawcę wydaje na świat dziecko. Trzydzieści lat później okazuje się, że chłopiec, który przyszedł wtedy na świat, jest istotą łączącą w sobie cechy człowieka i wampira. Służy ludziom, zwalcza wampiry, przyjmuje rady i naukę od swojego opiekuna - sędziwego uczonego, mistrza wiedzy tajemnej. Ten chłopiec to Blade. Świat w którym żyjesz to tylko fasada. Pod nim jest inna, prawdziwa rzeczywistość, w której rządzą wampiry. Od tysięcy lat żyją pośród nas mordując i siejąc strach. Dziś już nie boją się święconej wody ani krzyży, nie działają w pojedynkę jak kiedyś. Są jak wszechpotężna mafia, której macki oplatają świat polityki i biznesu. Jest jednak jeszcze ktoś kto budzi w nich strach. To Blade, pół-człowiek, pół-wampir. Pojawia się zawsze tam, gdzie wampiry zagrażają ludziom. Jego nadludzka siła sprawia, że jest im równy. Supernowoczesna broń daje mu nad nimi przewagę. Jednak to może już nie wystarczyć. Wampiry przygotowują ogólnoświatową inwazję, chcą zepchnąć nas do funkcji niewolników.
9,004 głosy
BFG: Bardzo Fajny Gigant

BFG: Bardzo Fajny Gigant (2016)
nowośćThe BFG

Familijny FantasyPokaż opis
Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy.
9,002 głosy
Ogr: Osada potworów

Ogr: Osada potworów (2008)
nowośćOgre

Fantasy HorrorPokaż opis
Czwórka młodych ludzi odkrywa w puszczy dziwną osadę. Okazuje się, że miasteczko, do którego trafili, zostało ponad 200 lat temu przeklęte. Od tamtej pory pozostaje zawieszone w czasie, a jego mieszkańców terroryzuje pradawna, przerażająca bestia, zrodzona z najmroczniejszej magii..
9,001 głos
Na mlecznej drodze

Na mlecznej drodze (2016)
nowośćOn the Milky Road

Dramat Komedia Romans Wojenny FantasyPokaż opis
Trwa wojna, a wokół rozkwita wiosna. Mleczarz Kosta (Emir Kusturica) codziennie przekracza linię frontu, aby dowieźć żołnierzom pożywienie. Los mu sprzyja: kule się go nie imają, piękna Milena (Sloboda Mićalović) oddała mu serce, a jego przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Do czasu. Wraz z przybyciem do wioski tajemniczej Włoszki (Monica Bellucci), życie Kosty wywraca się do góry nogami. Tak wygląda początek namiętnej i zakazanej miłości, przez którą para bohaterów zostanie wystawiona na niejedną niebezpieczną próbę. Skoro jednak połączył ich los, to nikt i nic nie może im zagrozić.
0,000 głosów
Krasnoludki i trolle

Krasnoludki i trolle (2008)
nowośćGnomes and Trolls

Animowany Familijny FantasyPokaż opis
Junior jest nastoletnim krasnalem. Nie pragnie niczego więcej, niż obmyślać nowe wynalazki w swoim mieszczącym się na drzewie małym laboratorium. Niestety, ojciec Juniora - najważniejszy krasnal w całym lesie - chce, by syn podążył w jego ślady. W przeddzień nadejścia zimy, Junior pomaga tacie rozdzielić racje żywieniowe dla zapadających w sen zimowy zwierząt. Nie spodziewają się, że psotne trolle postanowiły ukraść jedzenie z ich sekretnego schowka. Junior musi zrobić wszystko, by odzyskać pożywienie.
8,001 głos
Wojownik Bez Strachu

Wojownik Bez Strachu (2005)
nowośćDeath Trance

Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Dawno, dawno temu mistrz Samurai znany jako Grave (Tak Sakaguchi) wyrusza w poszukiwaniu ostatecznej bitwy. Bez cienia lęku przed każdą walką Grave okazuje się być jedynym śmiałkiem mogącym ukraść legendarną trumnę ze Świątyni Tougan. Nieświadomy Grave nie wie jednak, że jest śledzony przez młodą strażniczkę świątyni, której jedynym celem jest odnalezienie trumny skrywającej moc mogącą zniszczyć świat.
5,502 głosy
Coco

Coco (2017)
nowośćFilm

Animowany Komedia Familijny Fantasy MuzycznyPokaż opis
Bohaterem filmu jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. Po drodze spotyka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela...
9,673 głosy