Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (14984)
Ostatnio dodane
Wonder Woman

Wonder Woman (2017)
nowośćFilm

Akcja Sci-fiPokaż opis
Diana, amazońska księżniczka, przybywa do cywilizowanego świata, stając się najpotężniejszą superbohaterką.
9,002 głosy
Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia (2008)
nowośćThe Day the Earth Stopped

Dramat Sci-fiPokaż opis
Setki ogromnych międzygalaktycznych robotów pojawiają się we wszystkich najważniejszych stolicach świata. Do mieszkańców Ziemi skierowane zostaje ultimatum: Wykazać wartość ludzkiej cywilizacji lub ulegnie ona zniszczeniu. Agent rządowy, Josh Myron, podejmuje walkę z czasem, aby udowodnić najeźdźcom wartość ludzkiego życia na Ziemi.
8,297 głosów
Samsara

Samsara (2011)
nowośćFilm

DokumentalnyPokaż opis
Drugi film reżysera "Baraki" to dokumentalna podróż przez najpiękniejsze zakątki 25 krajów na całym świecie z muzyką Lisy Gerrard i Dead Can Dance.
0,000 głosów
Życie za śmierć

Życie za śmierć (2005)
nowośćThe Dark

HorrorPokaż opis
Adele wraz z córką przyjeżdża do męża zamieszkującego wiejską Walię. Kiedy dziewczynka znika, zjawia się tajemnicza Ebrill.
7,001 głos
Poranek kojota

Poranek kojota (2001)
nowośćFilm

Komedia SensacyjnyPokaż opis
Kojot to ma ciężkie życie. Wszędzie czyhają na niego pułapki, a kiedy już w jakąś wpadnie, gotów jest nawet odgryźć sobie łapę, byle tylko wydostać się na wolność. W podobnej sytuacji znajduje się Kuba, młody niespełniony rysownik komiksów, który zakochuje się w znanej, powiązanej ze światem gangsterskim piosenkarce.
9,004 głosy
Konwój

Konwój (2017)
nowośćFilm

ThrillerPokaż opis
Dyrektor więzienia ściąga doświadczonego strażnika do transportu groźnego więźnia. Wkrótce dowiaduje się, że nieoczekiwanie w skład ekipy konwojentów wszedł też jego zięć.
7,003 głosy
Hickok

Hickok (2017)
nowośćFilm

WesternPokaż opis
Legendarny prawnik i strzelec, Dziki Bill Hickok, ma za zadanie utrzymać porządek w najdzikszym miasteczku na zachodzie.
3,001 głos
Porady na zdrady

Porady na zdrady (2017)
nowośćFilm

Komedia romantycznaPokaż opis
Dwie kobiety, Kalina i Fretka, zostawione przez swoich partnerów zakładają firmę, w której chcą zajmować się rozwiązywaniem problemów z niewiernością facetów. Gdy ta pierwsza ma uwieść coacha Macieja, cały plan spala na panewce.
10,001 głos
Paragraf 44

Paragraf 44 (2011)
nowośćCatch 44

Dramat ThrillerPokaż opis
Dla Tes (Malin Akerman) i jej dwóch towarzyszek Kary (Nikki Reed) oraz Dawn (Deborah Ann Woll) zadanie wydawało się dość łatwe: przechwycić transport narkotyków dla szefa mafii, Mela (Bruce Willis). Jednak gdy uruchamia się łańcuch wydarzeń i zamieszanych w niego dziwnych nieznajomych, dziewczyny znajdują się w centrum strzelaniny. Zdają sobie sprawę, że nikt nie jest tym za kogo się podaje, a zadanie jest czymś więcej niż zwykłą eliminacją konkurencji. To, co zaczęło się prostą instrukcją, zamienia się w śmiertelną grę w kotka i myszkę.
0,000 głosów
Paragraf 187

Paragraf 187 (1997)
nowośćOne Eight Seven

Dramat ThrillerPokaż opis
W systemie edukacji znajdującym się na krawędzi upadku, jeden człowiek został doprowadzony do ostateczności. Trevor Garfield, oddany swojej pracy nauczyciel fizyki w jednej ze szkół na Brooklynie, walczy o pracę w systemie, w którym pogoń za wiedzą musi czasem ustąpić miejsca walce o przetrwanie. Obserwuje jak szkoła zamienia się w strefę wojny. Kiedy Trevor odmawia przepuszczenia na egzaminie jednego ze swoich uczniów, ten w rewanżu rani nauczyciela nożem i zostawia go na krawędzi śmierci. Rok później zraniony i zachwiany wewnętrznie Trevor powraca do nauczania w Los Angeles, gdzie znajduje taki sam świat pełen przemocy.
0,000 głosów
Ciężkie czasy

Ciężkie czasy (2005)
nowośćHarsh Times

Dramat SensacyjnyPokaż opis
Historia przedstawia dwóch bohaterów: bezrobotnego, lecz szukającego pracy Mike'a Alvareza (Freddy Rodriguez) i świeżo przyjętego do FBI agenta Jima Davida (Christian Bale), którego głównym zadaniem będzie odwalanie części czarnej roboty w Kolumbii. To para diabelsko wychowanych, ciągle pijących piwo popaprańców, którzy mając trochę wolnego czasu w rękach jeżdżą po południowo-centralnym Los Angeles wpadając w kłopoty i siejąc za sobą spustoszenie. Do czasu, aż wszystko sprzysięgnie się przeciwko nim i dobre czasy obrócą się w piekło...
0,000 głosów
Osaczona

Osaczona (2016)
nowośćShut In

ThrillerPokaż opis
Życie dziecięcej psycholog Mary Portman (Naomi Watts) legło w gruzach, gdy w wypadku samochodowym zginął jej mąż, a syn został sparaliżowany. Obecnie, z wymagającym stałej opieki Stevenem (Charlie Heaton), zamieszkuje pusty dom w Nowej Anglii. Kiedy w jej gabinecie pojawia się kolejny mały pacjent - Tom (Jacob Tremblay), kobieta zaczyna traktować go z matczyną czułością i w bliskości dziecka odnajduje upragniony spokój. Niestety w trakcie burzy śnieżnej, która nawiedza okolicę, chłopiec znika bez śladu... Poszukiwania nie przynoszą skutku, a wszyscy dookoła są przekonani, że Tom nie żyje. Wszyscy poza Mary, która od tragicznej nocy zaczyna doświadczać niepokojących wizji. Szybko okazuje się, że atak przyrody był tylko preludium do koszmaru, który czeka kobietę w opuszczonym domu. Wraz z kolejnymi niepokojonymi i niedającymi się racjonalnie wytłumaczyć wydarzeniami, Mary - krok po kroku - przybliża się do odkrycia straszliwej prawdy.
0,000 głosów
Umysł w Ogniu

Umysł w Ogniu (2016)
nowośćBrain on Fire

Biograficzny DramatPokaż opis
Młoda dziennikarka z New York Post zaczyna powoli tracić zmysły i popada w stan katatonii.
0,000 głosów
Blind

Blind (2016)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Popularny powieściopisarz, Bill Oakland, traci w wypadku samochodowym żonę oraz wzrok. Po kilku latach poznaje Suzanne, która na mocy wyroku sądu musi przychodzić do niego trzy razy w tygodniu, aby czytać mu książki i gazety. Z biegiem czasu między dwójką bohaterów rodzi się uczucie.
0,000 głosów
Vincent i Roxxy

Vincent i Roxxy (2016)
nowośćVincent N Roxxy

Dramat Kryminał ThrillerPokaż opis
Główni bohaterowie, w tych rolach Emile Hirsch i Zoë Kravitz, wpadają na siebie całkowicie przypadkowo - Vincent ratuje dziewczynę przed dealerem narkotyków. W konsekwencji oboje zostają zmuszeni do ucieczki i ukrycia się. Razem jadą w rodzinne strony mężczyzny, gdzie zakochują się w sobie, mimo dzielących ich różnic. Jak się jednak przekonają, nie da się uciec od własnej przeszłości.
0,000 głosów
The Saint

The Saint (2017)
nowośćFilm

Akcja Przygodowy KryminałPokaż opis
Simon Templar, znany również jako Święty, zostaje poproszony przez zdesperowanego milionera o pomoc w odnalezieniu jego porwanej córki.
0,000 głosów
Skazana

Skazana (2015)
nowośćLa taularde

DramatPokaż opis
Kobieta pomaga mężowi uciec z więzienia i staje się przy tym główną podejrzaną. Złapana przez policję milczy jednak i nie chce powiedzieć, gdzie ukrywa się mężczyzna, ryzykując tym samym długą odsiadkę w więzieniu. O bezsensie zachowania kobiety jest przekonany jej syn, Adrien. Z pomocą prawniczki próbuje przekonać matkę do zmiany decyzji, ta jednak pozostaje nieugięta. W więzieniu będzie musiała jednak stawić czoła współwięźniarkom i rzeczywistości, którą sama wykreowała.
0,000 głosów
Aż do kości

Aż do kości (2017)
nowośćTo the Bone

Dramat KomediaPokaż opis
Ellen, 20-letnia anorektyczka, rozpoczyna niekonwencjonalną terapię, która jest dla niej początkiem trudnej, choć momentami też zabawnej drogi do samopoznania.
0,000 głosów
Zderzenie

Zderzenie (2016)
nowośćCollide

Thriller AkcjaPokaż opis
Para zakochanych Amerykanów ucieka niemiecką autostradą po tym, kiedy nieświadomie wplątali się w sprawy dwóch niebezpiecznych i bezwzględnych handlarzy narkotyków.
0,000 głosów
Szajbus i pingwiny

Szajbus i pingwiny (2015)
nowośćOddball And The Penguins

FamilijnyPokaż opis
Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej – wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy – pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków.
0,000 głosów