Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (2506)
Ostatnio dodane
Woodshock

Woodshock (2017)
nowośćFilm

Dramat ThrillerPokaż opis
Produkcja dotyczy izolacji i paranoi w surrealistycznym świecie pomiędzy snem a jawą. Główną bohaterką filmu jest Therese, młoda kobieta, która zmaga się z żałobą po stracie bliskiej osoby. Jej wizje są spotęgowane przez uzależniający lek, który powoli ją wyniszcza.
0,000 głosów
Radius

Radius (2017)
nowośćFilm

Sci-fi ThrillerPokaż opis
Liam (Diego Klattenhoff) budzi się po wypadku samochodowych i nie pamięta kim jest oraz gdzie się znajduje. Szukając pomocy, dociera do miasta, gdzie odnajduje tylko martwe ciała. Każdy z nieboszczyków ma dziwne, jasne oczy. Liam podejrzewa, że niewyjaśnione zgony są wynikiem nieznanego wirusa, który jest obecny w powietrzu. Wkrótce odkrywa on jednak okropną prawdę – każda osoba, która znajdzie się w promieniu 50 stóp od niego, natychmiast umiera. Liam, aby chronić innych, próbuje żyć w odosobnieniu. Pewnego dnia podchodzi do niego pewna kobieta i nie umiera. Jane (Charlotte Sullivan) również cierpi na amnezją i tak jak Liam szuka odpowiedzi. Razem wyruszają w podróż, aby odkryć, kim są i co się wydarzyło w momencie wypadku.
0,000 głosów
Rescue Under Fire

Rescue Under Fire (2017)
nowośćZona hostil

Akcja Dramat Thriller WojennyPokaż opis
Akcja rozgrywa się w 2012 roku w Afganistanie. Oparta na faktach opowieść przedstawia historię ekipy helikoptera ratunkowego, która miała wypadek pomagając hiszpańsko-amerykańskiemu oddziałowi. Hiszpańska armia miała zaledwie dobę na zorganizowanie akcji ratunkowej, by ocalić medyków przed Talibami.
0,000 głosów
Atomic Blonde

Atomic Blonde (2017)
nowośćFilm

Thriller AkcjaPokaż opis
Ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona. Berlin, czasy Zimnej Wojny. Lorraine Broughton, tajna agentka MI6, zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów. Misja nie będzie łatwa, Lorraine nie może ufać nikomu i często musi bronić swojego zdania, również pięściami.
0,000 głosów
Darkland

Darkland (2017)
nowośćUnderverden

Akcja Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
"Darkland" to opowieść o znanym lekarzu Zaidzie (w tej roli Dar Salim), który w czasie napadu gangu traci brata. Mężczyzna postanawia porzucić swoje uporządkowane życie i pomścić członka rodziny. Przywdziewa czarny kask i jako zamaskowany wojownik na motorze zaczyna wymierzać sprawiedliwość.
0,000 głosów
Wzloty i upadki Normana

Wzloty i upadki Normana (2016)
nowośćNorman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer

Dramat ThrillerPokaż opis
Norman Oppenheimer jest niewyróżniającym się z tłumu urzędnikiem, który zaprzyjaźnia się z młodym politykiem. Trzy lata później, gdy ów polityk zostaje wpływowym liderem światowej polityki, życie Normana drastycznie się zmienia...
0,000 głosów
Boost

Boost (2017)
nowośćFilm

Akcja Dramat Kryminał Thriller PrzygodowyPokaż opis
Nastoletni Hakeem (Nabil Rajo) jest synem pochodzących ze wschodniej Afryki migrantów. Rodzina żyje nieopodal Parc-Ex w Montrealu. Chłopak pracuje razem ze swoim najlepszym kumplem Anthonym 'A-Mac' McDonaldem (Jahmil French) w myjni samochodowej. Aby zdobyć dodatkowe pieniądze, chłopcy współpracują też z lokalnym gangiem. Pewnego dnia A-Mac przekonuje Hakeema do kradzieży auta, co prowadzi do fatalnych w skutkach konsekwencji.72 dramatyczne godziny z życia dwójki nastolatków, którzy muszą odnaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
0,000 głosów
Nie zabiłam mojej siostry

Nie zabiłam mojej siostry (2016)
nowośćMurder Unresolved

Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
Heather znajduje zwłoki swojej siostry. Detektyw Cruz podejrzewa o zbrodnię męża ofiary, z którym była ona w trakcie rozwodu. Gdy udaje mu się oczyścić z zarzutów, oskarżona zostaje Heather.
0,000 głosów
Przemoc po amerykańsku

Przemoc po amerykańsku (2017)
nowośćAmerican Violence

Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
Doktor Amanda Tyler (Denise Richards) to światowej sławy psycholog. Prowadzi badania dotyczące przemocy. Pewnego dnia zyskuje możliwość przeprowadzenia wywiadu z Jacksonem Sheą (Kaiwi Lyman-Mersereau), który został skazany na śmierć. Kiedy rozpoczynają rozmowę, okazuje się, że Amanda musi dowiedzieć się, czy mężczyzna rzeczywiście zasługuje na wymierzoną mu karę.
0,000 głosów
Better Watch Out

Better Watch Out (2016)
nowośćFilm

Komedia Horror ThrillerPokaż opis
When you think the suburbs, you think safety, but this holiday night the suburbs are anything but safe. Ashley (Olivia DeJonge) thought this babysitting job was going to be an easy night, but the night takes a turn when dangerous intruders break in and terrorize her and the twelve-year-old boy, Luke (Levi Miller), she's caring for. Ashley defends her charge to the best of her ability only to discover this is no normal home invasion.
0,000 głosów
Zamach

Zamach (2015)
nowośćAssassination

Dramat Historyczny Thriller AkcjaPokaż opis
Okupowana Korea. Ruch oporu planuje zamach na japońskiego dowódce, ale akcja jest zagrożona, ponieważ w powstańczych szeregach ukrył się zdrajca.
0,000 głosów
The Ghazi Attack

The Ghazi Attack (2017)
nowośćGhazi

Akcja Dramat Historyczny Thriller WojennyPokaż opis
Pakistańska łódź podwodna znika w tajemniczych okolicznościach. Film odkrywa tajemnicze okoliczności, w których PNS GHAZI zatonął u wybrzeża Visakhapatnam w 1971 roku.
0,000 głosów
Żołnierz doskonały

Żołnierz doskonały (2016)
nowośćThe Shadow Effect

ThrillerPokaż opis
Życie młodego człowieka odwraca się do góry nogami, gdy jego sny zaczynają mieszać się z rzeczywistością.
0,000 głosów
Kryptonim HHhH

Kryptonim HHhH (2017)
nowośćThe Man with the Iron Heart

Biograficzny Thriller Wojenny AkcjaPokaż opis
Rok 1942 – szczyt potęgi Trzeciej Rzeszy. Czeski ruch oporu w Londynie planuje najbardziej ambitną operację wojskową II wojny światowej; „Człekokształtni”. Dwóch młodych rekrutów zostaje wysłanych do Pragi, aby dokonać zamachu na szefa SS, twórcę Gestapo i „ostatecznego rozwiązania”, Reinharda Heydricha.
0,000 głosów
Like.Share.Follow

Like.Share.Follow (2017)
nowośćFilm

ThrillerPokaż opis
Garrett (Keiynan Lonsdale) wyrasta na gwiazdę mediów społecznościowych. Jego działania w serwisie YouTube śledzą tysiące osób na całym świecie. Chłopak dzieli się w sieci wieloma prywatnymi informacjami ze swojego życia. Szybko przychodzi mu za to zapłacić wysoką cenę. Fanka chłopaka (Ema Horvath) zaczyna mieć niezdrową obsesję na jego punkcie. Nie zawaha się przed niczym, żeby tylko się do niego zbliżyć. Sprawnie skonstruowany thriller, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.
0,000 głosów
Potop

Potop (2017)
nowośćOceans Rising

Akcja Katastroficzny Sci-fi ThrillerPokaż opis
Władze ignorują ostrzeżenia o nadchodzącej gigantycznej powodzi. Zlekceważony naukowiec postanawia zbudować arkę.
0,000 głosów
Geostorm

Geostorm (2017)
nowośćFilm

Akcja Sci-fi ThrillerPokaż opis
Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać istnieniu Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologie z dziedziny geoinżynierii zaprojektowane, aby powstrzymywać powstawanie klęsk żywiołowych. Po dwóch latach niezakłóconego działania system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom, którzy od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu. Muszą oni zdążyć rozwiązać problem, zanim olbrzymich rozmiarów geoburza pochłonie całą planetę.
0,000 głosów
Gun Shy

Gun Shy (2017)
nowośćFilm

Akcja Komedia Kryminał Thriller PrzygodowyPokaż opis
Produkcja opowiada o starzejącym się rockmanie Turku Henrym, którego żona-supermodelka zostaje uprowadzona w czasie ich wakacji w Chile. Mężczyzna z godziny na godzinę musi porzucić swój wygodny styl życia i wyruszyć na poszukiwania ukochanej.
0,000 głosów
Barwy nocy

Barwy nocy (1994)
nowośćColor of Night

Erotyczny ThrillerPokaż opis
Przechodzący załamanie psycholog odwiedza dawnego przyjaciela. Gdy ten zostaje zamordowany, Bill postanawia odnaleźć mordercę.
0,000 głosów
Czy jesteś moją córką

Czy jesteś moją córką (2015)
nowośćStolen Dreams

ThrillerPokaż opis
Od piętnastu lat Laura Paddington żyje nadzieją na odnalezienie córki. Pewnego dnia spotyka Rebekkę, która pomimo upływu czasu do złudzenia przypomina zaginioną. Choć badania DNA utwierdzają Laurę w przekonaniu, że ma do czynienia z własnym dzieckiem, były policjant Garwin Sales wątpi, czy Rebecca jest tym, za kogo się podaje. Wszystko, co kobieta rzekomo pamięta ze swojej przeszłości, można odnaleźć w aktach sprawy. Wraz z Richardem, ojcem zaginionej dziewczynki, Garwin próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o dotychczasowym życiu Rebekki.
0,000 głosów