Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (713)
Ostatnio dodane
Katie Fforde: Szczęście Belli

Katie Fforde: Szczęście Belli (2017)
nowośćKatie Fforde: Bellas Gluck

RomansPokaż opis
Bella postanawia wyjechać razem z synem Jaydenem do swoich rodziców. Niestety, na miejscu dowiaduje się, że zamierzają się rozwieść i sprzedać dom. Do takiego kroku namówił ich przebiegły makler.
0,000 głosów
Katie Fforde: Morze w tobie

Katie Fforde: Morze w tobie (2014)
nowośćKatie Fforde - Das Meer in dir

RomansPokaż opis
Marie próbuje uporać się ze swoją przeszłością. Tymczasem okazuje się, że jej nastoletni syn dopuścił się kradzieży i musi stanąć przed sądem. Zrozpaczona Marie próbuje go ratować.
0,000 głosów
Wakacyjny trójkąt

Wakacyjny trójkąt (2016)
nowośćEine Sommerliebe zu Dritt

Romans DramatPokaż opis
Jackie i Martin pragną stworzyć szczęśliwą rodzinę. Mężczyzna dostał w Monachium dobrze płatną pracę, a kobieta niebawem urodzi pierwsze dziecko. Wszystko się zmienia, gdy Jackie poznaje przystojnego Francuza imieniem Serge. Wkrótce zatrudnia się na próbę w jego naleśnikarni. Jackie i Serge od początku czują do siebie sympatię. Niebawem okazuje się, że i Martin jest zachwycony Francuzem.
0,000 głosów
Pewnego razu w Bombaju

Pewnego razu w Bombaju (2010)
nowośćOnce Upon a Time in Mumbaai

Akcja Kryminał Dramat RomansPokaż opis
Opowieść o dwóch gangsterach; z przeszłości i teraźniejszości, których życia zaczynają biec równolegle, gdy próbują przetrwać w kryminalnym podziemiu Bombaju.
0,000 głosów
Sms Do Ciebie

Sms Do Ciebie (2016)
nowośćSMS für Dich

Dramat RomansPokaż opis
Clara nie potrafi pozbierać się po śmierci ukochanego. Ciągle wysyła wiadomości na numer należący do zmarłego. Nie wie, że został on już dawno przydzielony owdowiałemu dziennikarzowi, Markowi.
0,000 głosów
Bang Bang!

Bang Bang! (2014)
nowośćFilm

Akcja Komedia RomansPokaż opis
Harleen, młoda recepcjonistka z banku, zostaje wciągnięta w kradzież klejnotu Koh-i-Noor, stając się wspólniczką Rajveera, którego tożsamość jest tajemnicą.
0,000 głosów
Maria Skłodowska-Curie

Maria Skłodowska-Curie (2016)
nowośćFilm

Biograficzny Dramat RomansPokaż opis
"Maria Skłodowska-Curie" to nie tylko wierna faktom opowieść o niesamowitym życiu naukowca, odkrywczyni dwóch pierwiastków – polonu i radu, ale przede wszystkim portret niezwykłej kobiety, która dzięki swojej inteligencji i wiedzy oraz nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie świat nauki, od zawsze zdominowany przez mężczyzn. Jako pierwsza kobieta w Europie uzyskała tytuł doktora. W 1906 roku przyznano jej profesurę i równocześnie objęła własną katedrę na paryskiej Sorbonie, co we Francji było wydarzeniem bez precedensu. Była też pierwszą uczoną, która zdobyła Nobla. W dziejach tej nagrody nadal jest jedynym podwójnym laureatem, wyróżnionym w dwóch różnych dziedzinach naukowych. Film w reżyserii Marie Noëlle to jednak przede wszystkim portret Skłodowskiej-Curie, jakiej nie znaliśmy – czułej matki, kochającej żony, kobiety charyzmatycznej, zdecydowanej, choć pełnej dylematów i sprzeczności.
0,000 głosów
Mając 17 lat

Mając 17 lat (2016)
nowośćQuand on a 17 ans

Dramat RomansPokaż opis
Damiena (Kacey Mottet Klein) i Thomasa (Corentin Fila) dzieli wszystko - od różnicy klasowej po rasową. Pierwszy z nich to szpaner ze świetnie sytuowanej rodziny. Drugi - adoptowany chłopak afrykańskiego pochodzenia, który musi pomagać rodzicom przy gospodarstwie. Siedzą razem w jednej ławce i nienawidzą się tak bardzo, że w jednej chwili potrafią przejść od obelg do rękoczynów. Przewrotny los sprawia, że muszą zamieszkać pod jednym dachem. Ich niechęć przeradza się w koleżeństwo i wzajemną fascynację. Do głosu dochodzą hormony.
0,000 głosów
Godzinki

Godzinki (2017)
nowośćThe Little Hours

Komedia RomansPokaż opis
The Little Hours to sprośna komedia o zakonnicach, które nieco mijają się z powołaniem.
0,000 głosów
A Gentleman

A Gentleman (2017)
nowośćFilm

Akcja Komedia RomansPokaż opis
W spokojnej dzielnicy w Stanach Zjednoczonych, Gaurav (Sidharth) ma misję osiedlenia się. Ma nudną pracę od 9 do 5 i właśnie kupił duży dom i minivana. Teraz próbuje zrobić wszystko, aby urocza Kavya (Jaqueline) poślubiła go.
0,000 głosów
Angelika i sułtan

Angelika i sułtan (1968)
nowośćAngélique et le sultan

Kostiumowy Przygodowy RomansPokaż opis
"Angelika i sułtan" to piąta i ostatnia część przygód pięknej markizy Angeliki. Angelika zostaje sprzedana do haremu sułtana. Leila, jego pierwsza żona, za wszelką ceną stara się pozbyć pięknej rywalki. Tymczasem uratowany przez markizę francuski niewolnik pomaga jej w ucieczce z haremu. Rozwścieczony władca rusza w pościg za uciekinierami. Czy koszmar Angeliki nigdy się nie skończy? Czy odnajdzie w końcu miłość swojego życia, hrabiego Joffrey?a de Peyrac? [opis dystrybutora]
0,000 głosów
Angelika wśród piratów

Angelika wśród piratów (1967)
nowośćIndomptable Angélique

Kostiumowy Przygodowy RomansPokaż opis
W czwartej części filmu Angelika wyrusza królewską galerą w poszukiwaniu swojego męża. W czasie podróży, statek staje się łupem piratów, którym przewodzi hrabia Joffrey de Peyrac. Jednak markiza wpada do morza i ślad po niej ginie. Wyławia ją Escrainville, handlarz niewolników, który sprzedaje ją na targu. Kupcem okazuje się Joffrey. Jednak ich szczęście nie trwa długo, ponieważ Angelikę ponownie porywa Escrainville. Hrabia rusza w pościg. Czy uda mu się odnaleźć piękną Angelikę?
0,000 głosów
Angelika i król

Angelika i król (1966)
nowośćAngélique et le roy

Kostiumowy Przygodowy RomansPokaż opis
"Angelika i król" to trzecia część dalszych losów markizy Angeliki. Oczarowany urodą i sprytem markizy, król Ludwik XIV powierza jej specjalną misję: ma ona nakłonić posła szacha, Bachtiary Beya do odwiedzenia Wersalu i podpisania traktatu pokojowego. Bachtiary zgadza się pod jednym warunkiem. W zamian żąda Angeliki. Po wielu perypetiach i niespodziewanych zwrotach akcji Angelika dowiaduje się, że jej mąż, hrabia Joffrey de Peyrac, żyje. Wyruszą więc na poszukiwanie ukochanego.
0,000 głosów
Piękna Angelika

Piękna Angelika (1965)
nowośćMerveilleuse Angélique

Kostiumowy Przygodowy RomansPokaż opis
"Piękna Angelika" to drugi z kolekcji filmów o barwnym życiu niezwykłej markizy. Angelika jest świadkiem zbrodni popełnionej przez królewskiego brata. Przyjaciel markizy nagłaśnia ten haniebny czyn w swych pamfletach. Aby zatuszować sprawę, Król Słońca ofiaruje jej koncesję na sprzedaż czekolady. Dzięki temu Angelika szybko się bogaci i zdobywa miłość marszałka Francji, Filipa de Plessis- Bellieres, który, jak się później okazuje, również jest zamieszany w spisek przeciwko królowi.
0,000 głosów
Markiza Angelika

Markiza Angelika (1964)
nowośćAngélique, marquise des anges

Kostiumowy Przygodowy RomansPokaż opis
Pierwszy z pięciu filmów o niezwykłych przygodach pięknej markizy Angeliki. Angelika jest przypadkowym świadkiem rozmowy spiskowców planujących zamach na króla Francji, Ludwika XIV. Gdy sekret markizy wychodzi na jaw, przywódca spiskowców, Książę Kondeusz, umieszcza ją w klasztorze. Po powrocie do domu, Angelika dowiaduje się, że ojciec wybrał jej kandydata na męża - hrabiego Joffreya de Peyrac. Podczas przyjęcia weselnego, Ludwik XIV z zawiścią podziwia fortunę hrabiego i piękną żonę. Postanawia oskarżyć go o herezję i skazać na stos. Czy Angelice uda się uratować męża? [opis dystrybutora]
0,000 głosów
Markiza Angelika

Markiza Angelika (2013)
nowośćAngélique

Kostiumowy Przygodowy RomansPokaż opis
Francja, druga połowa XVII wieku. Piękna i młoda Angelika zgodnie z wolą ojca musi poślubić znacznie starszego od siebie hrabiego Joffreya de Peyrac, zwanego z racji charakterystycznej ułomności Wielkim Kulawcem z Langwedocji. Czas sprawia, że początkowo nieufna dziewczyna przekonuje się do uczuć mężczyzny, z którym związał ją los. Gdy mający ochotę zawładnąć ogromnym majątkiem hrabiego de Peyrac król Ludwik XIV oskarża go o herezję, Angelika zrobi wszystko, by uratować męża przed śmiercią.
7,001 głos
SPF-18

SPF-18 (2017)
nowośćFilm

RomansPokaż opis
Spokojne życie pewnej nastolatki i jej chłopaka zostaje wywrócone do góry nogami gdy do Malibu przybywa pewien tajemniczy muzyk.
0,000 głosów
Wpadka

Wpadka (2016)
nowośćSlam: Tutto Per Una Ragazza

Komedia Dramat RomansPokaż opis
Sam, nastolatek oczekujący narodzin dziecka, zastanawia się, jak wygląda życie rodzica. Zaskakująco pomocne okazuje się czytanie o jego idolu, skaterze Tonym Hawku.
0,000 głosów
Titanic

Titanic (1996)
nowośćFilm

Akcja Dramat Historyczny Katastroficzny Melodramat RomansPokaż opis
W kwietniu 1912 roku wypływa w swój pierwszy rejs "Titanic" - najpotężniejszy w ówczesnych czasach pasażerski liniowiec transatlantycki, na pokładzie którego znajduje się dwa tysiące dwustu pasażerów - wśród nich para młodych kochanków - Isabella Paradine (Catherine Zeta Jones) i Wynn Park (Peter Gallagher), odważna i wyzwolona Molly Brown (Marilu Henner) i inne barwne postacie. Podczas podróży załoga zauważa w odległości pół mili ogromną górę lodową. Na ominięcie groźnej przeszkody jest już zbyt późno. Dochodzi do tragedii - potężne bryły lodu rozdzierają burtę statku, płynącego pełną mocą silników. "Titanic" zaczyna tonąć, a łodzie ratunkowe mogą pomieścić niecałe siedemset osób..
0,000 głosów
Zwiąż mnie

Zwiąż mnie (1990)
nowość!Átame!

Dramat Kryminał RomansPokaż opis
Ricky (Antonio Banderas) wychodzi ze szpitala dla umysłowo chorych. Pierwsze kroki kieruje do byłej kochanki, "gwiazdki" kina porno, Mariny (Victoria Abril). Dziewczyna nie wykazuje zainteresowania kontynuowaniem dawno zakończonej znajomości, odtrącając adoratora. Ricky nie może pogodzić się z porażką. Zdesperowany, nachodzi ją w domu, a gdy Marina nie chce go wpuścić, ogłusza ją uderzeniem w głowę. Nieprzytomną zaciąga do sypialni i przywiązuje do łóżka. Dziewczyna staje się więźniem we własnym domu... Z czasem więzy, które początkowo były torturą, stają się elementem zmysłowej, erotycznej gry, w której nagrodą jest prawdziwe uczucie...
0,000 głosów