Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (770)
Ostatnio dodane
Rapa Nui

Rapa Nui (1994)
nowośćFilm

Akcja Dramat Historyczny Romans PrzygodowyPokaż opis
Zamieszkujące Rapa Nui dwa wrogie plemiona rywalizują o panowanie na wyspie. Jeden z wojowników bierze udział w zawodach, by zakończyć konflikt i uratować ukochaną.
0,000 głosów
Pełnia życia

Pełnia życia (2017)
nowośćBreathe

Biograficzny Dramat RomansPokaż opis
Życie Robina było jak marzenie. Przystojny, błyskotliwy, odnoszący sukcesy młody mężczyzna, przykuwający uwagę kobiet, stojący u progu życiowego sukcesu. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko przekreślić może jedna diagnoza brzmiąca jak wyrok: polio. Wyniszczająca choroba przykuwa Robin do szpitalnego łóżka, a w końcu doprowadza do paraliżu. Jak w takiej sytuacji odnaleźć siłę do walki? Gdzie szukać nadziei? „Breathe” to opowieść o niezwykłej miłości pięknej dziewczyny i sparaliżowanego mężczyzny, którzy postanawiają rzucić wyzwanie losowi.
0,000 głosów
Maudie

Maudie (2016)
nowośćFilm

Biograficzny Romans DramatPokaż opis
Opowieść o romansie pomiędzy samotnikiem, a kruchą, ale pełną energii kobietą - Maud Lewis - uważaną za jedną z najważniejszych kanadyjskich malarek.
0,000 głosów
Dziewczyna z Jersey

Dziewczyna z Jersey (2004)
nowośćJersey Girl

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Komedia. Film oparty jest na osobistych doświadczeniach reżysera jako ojca i męża. Pewien promotor muzyczny (Ben Affleck) na przyjęciu gwiazdkowym spotyka śliczną kobietę, która jest wydawcą książek (Jennifer Lopez). Obydwoje oczywiście szaleńczo się w sobie zakochują. Wkrótce pobierają się, mają dzieci i wtedy, jak to często w życiu bywa, wszystko zaczyna się komplikować...
8,002 głosy
Leila i Nick

Leila i Nick (2005)
nowośćBarfuss

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Niezwykle piękna i poruszająca komedia romantyczna w reżyserii Tila Schweigera ("Bandyta", "Wyścig", "Pukając do nieba bram"). Nick Keller (Til Schweiger) traci pracę za pracą. W oczach swojej rodziny uchodzi za wyjątkowego nieudacznika. Jako ostatnią szansą dostaje dorywcze zajęcie klinice psychiatrycznej. Tam niemal w ostatniej sekundzie udaremnia samobójczą próbę młodej Leili (Johanna Wokalek). Skutki okazują się nieprzewidziane. Leila ucieka z ośrodka i pojawia się nagle przed drzwiami jego mieszkania: w koszuli nocnej i boso. Nick, który jeszcze nigdy nie wziął odpowiedzialności za nikogo poza samym sobą, robi wszystko, aby Leila wróciła do szpitala. Leila jednak już postanowiła - zostanie u niego na zawsze. Leila, która dziwi się światu dziecięcymi oczyma, i Nick udają się na wspólną podróż – niedobrana para, która szarpiąc się ze sobą, zbliża się do siebie... i przeżywa przy tym przygodę, która odmieni ich życie... na zawsze.
0,000 głosów
Nieznośny pan Darcy

Nieznośny pan Darcy (2016)
nowośćUnleashing Mr. Darcy

Dramat RomansPokaż opis
Elizabeth Scott ma rasowego spaniela, którego chętnie prezentuje na wystawach psów i konkursach. Kolejną imprezą ma być prestiżowy konkurs w Nowym Jorku. Elizabeth marzy o wygranej dla swojego pupila. Głównym sędzią jest nieprzystępny Donovan Darcy.
7,001 głos
Two Lovers and a Bear

Two Lovers and a Bear (2016)
nowośćFilm

Dramat RomansPokaż opis
W małej miejscowości blisko Bieguna Północnego, gdzie każda droga pogrąża się w nieskończonej bieli, dwie niespokojne dusze odnajdują się. Ale ich pragnienie spokoju zakłócają duchy z przeszłości kobiety, przed którymi próbuje uciec.
0,000 głosów
Buster

Buster (1988)
nowośćFilm

Komedia Kryminał Dramat RomansPokaż opis
Film oparty na autentycznych wydarzeniach. Opowiada o "napadzie stulecia" na pociąg pocztowy w Wielkiej Brytanii. Łupem złodziei pada kilka milionów funtów. Buster jest szefem gangu. Kiedy okazuje się, że policja nie zaprzestanie jego poszukiwań, ucieka, ale bez żony i dziecka. Doprowadza do spotkania w Meksyku, gdzie mają zacząć życie od nowa.
0,000 głosów
Deszczowa piosenka

Deszczowa piosenka (1952)
nowośćSingin' in the Rain

Komedia Musical RomansPokaż opis
Stany Zjednoczone, koniec ery filmu niemego. Producenci jednej z większych wytwórni filmowych mają duże problemy z udźwiękowieniem swoich nowych filmów, gdyż ich wielka gwiazda, Lina Lemont (Jean Hagen), ma głos, który...przypomina skrzypiące drzwi. Mimo lekcji wymowy Lina nie "brzmi" dobrze - ani na ekranie, ani w życiu prywatnym. Jej partner, słynny amant, Don Lockwood (Gene Kelly) poznaje bardzo interesującą młodziutką aktorkę, Kathy Selden (Debbie Reynolds), która zarabia śpiewając na przyjęciach. Pomimo początkowej niechęci ta dwójka zaprzyjaźnia się i w końcu zakochuje w sobie. Pozostaje już tylko jeden problem: głos Liny, który trzeba zastąpić cudzym. Ten zabawny musical już stał się klasykiem, przede wszystkim dzięki tytułowej piosence "Singin' in the rain", nieskrępowanie wyrażającej radość życia.
0,000 głosów
Inga Lindstrom: Wszyscy kochają Elin

Inga Lindstrom: Wszyscy kochają Elin (2016)
nowośćAlle lieben Elin

Dramat RomansPokaż opis
Sztokholm. Pielęgniarka Elin jest bardzo bezpośrednia i prawdomówna. W końcu traci pracę i narzeczonego. Kobieta przyjmuje posadę w niewielkim miasteczku. Opiekuje się zgryźliwym Ingmarem Anderssonem.
6,001 głos
Tamte dni, tamte noce

Tamte dni, tamte noce (2018)
nowośćCall Me By Your Name

Dramat RomansPokaż opis
Nastoletni chłopak zakochuje się w gościu, który przyjechał na wakacje do jego rodziców. ........................................................
0,000 głosów
Lato w Danii

Lato w Danii (2016)
nowośćEin Sommer in Dänemark

RomansPokaż opis
Tłumaczka Lena wybiera się służbowo do Kopenhagi, by zebrać informacje na temat autorki książek. Jednak prawdziwy powód jej podróży jest całkiem inny - zamierza odnaleźć swojego ojca.
0,000 głosów
Rosamunde Pilcher: Dawna miłość

Rosamunde Pilcher: Dawna miłość (2016)
nowośćRosamunde Pilcher: Ex & Liebe

Dramat RomansPokaż opis
Bruno jest przekonany, że kobieta, z którą ongiś przeżył jednodniową przygodę, mogłaby stać się miłością jego życia. Niestety zupełnie stracił z nią kontakt i nie może jej odnaleźć. Nagle spotyka ją na swojej drodze - i to dosłownie, na ulicy, kiedy psuje mu się samochód. Mimo starań Bruna, Sophie znów daje mu kosza, ponieważ właśnie się zaręczyła. Ale to nie koniec. Na dodatek jej narzeczony przyczynił się do tego, że rodzice Bruna wpadli w długi.
6,001 głos
Rosamunde Pilcher: Anioł Stróż

Rosamunde Pilcher: Anioł Stróż (2016)
nowośćRosamunde Pilcher: Schutzengel

Dramat RomansPokaż opis
Odkąd Kate przyczyniła się do aresztowania i skazania męża, ona i jej syn Channing są objęci programem ochrony świadków koronnych i mieszkają w Kornwalii. Syn kobiety chce dowiedzieć się czegoś więcej o ojcu, przez co nieświadomie naraża siebie i matkę na niebezpieczeństwo. Policjant Dave, który pomagał im ukryć się, dowiaduje się, że mąż Kate, zostanie wcześniej zwolniony z więzienia. Mężczyzna jedzie do Kornwalii, by chronić kobietę i jej syna.
5,001 głos
Zabić Elvisa

Zabić Elvisa (2016)
nowośćShangri-La Suite

Kryminał Dramat RomansPokaż opis
Lato 1974. Psychopatyczni kochankowie wyruszają do LA z misją zabicia Elvisa.............................................................
0,000 głosów
Le secret de la chambre noire

Le secret de la chambre noire (2016)
nowośćFilm

Dramat Fantasy Horror RomansPokaż opis
Stéphane, fotograf mody, mieszka sam z córką Marie. Dziewczyna jest jego modelką długich posiedzeń przed obiektywem. Ojciec staje się coraz bardziej wymagający. Kiedy Jean - nowy początkujący asystent - wchodzi w ten mroczny i niebezpieczny świat, stopniowo uświadamia sobie, że musi ocalić Marie z toksycznego wpływu ojca.
0,000 głosów
Mężczyzna idealny

Mężczyzna idealny (1987)
nowośćMaking Mr. Right

Komedia Romans Sci-fiPokaż opis
Naukowiec Jeff Peters buduje androida, który wygląda tak samo jak on, aby mógł się udać w bardzo długą podróż kosmiczną. Jednak od czasu jego uruchomienia, dzieje się z nim coś innego, niż naukowiec zamierzał. Ulisses, bo tak ma na imię zaczyna odczuwać uczucia i zakochuje się z wzajemnością w jednej z koleżanek naukowca. Jednak czego go misja w kosmosie...
0,000 głosów
Lena Lorenz: Z daleka

Lena Lorenz: Z daleka (2016)
nowośćLena Lorenz - Von weit her

Familijny RomansPokaż opis
Lena postanawia odciąć się od Berlina i zamieszkać u matki w malowniczej miejscowości Himmelsruh. Obie kobiety mają dużo pracy - chcą przekształcić część gospodarstwa w praktykę położniczą. Przy okazji starają się ciągle pomagać innym. Otaczają opieką młodego uchodźcę i jego ciężarną matkę.
0,000 głosów
Ambulans

Ambulans (1990)
nowośćThe Ambulance

Akcja Komedia Horror Romans ThrillerPokaż opis
Josh Baker pragnie poznać piękną dziewczynę, którą widuje codziennie na ulicy. Gdy w końcu podejmuje z nią rozmowę po chwili dziewczyna słabnie, wzywają ambulans. Josh obiecuje, że odwiedzi ją w szpitalu, jednak okazuje się, że w żadnym jej nie ma. Z Joshem kontaktuje się współlokatorka zaginionej Sandry, wkrótce na jego oczach ambulans porywa dziewczynę. Josh zgłasza to na policję, ale z dużą rezerwą przyjmują zeznania napaleńca rysującego komiksy. Josh próbuje sam rozwiązać zagadkę ...
0,000 głosów
Frantz

Frantz (2017)
nowośćFilm

Dramat Historyczny Romans WojennyPokaż opis
Niewielkie niemieckie miasto, lata 20., tuż po wojnie. Młoda Niemka, Anna, odwiedza miejsce spoczynku poległego na froncie narzeczonego. Ku swemu zdumieniu, dziewczyna spotyka nad grobem Frantza tajemniczego mężczyznę obcego pochodzenia. Mężczyzna, Adrien, okazuje się przybyszem z Francji. Przedstawia się jako przyjaciel zmarłego. Z biegiem czasu między Francuzem a Niemką zaczyna się rodzić osobliwa więź. Tylko czy Adrien rzeczywiście jest tym, za kogo się podaje?
0,000 głosów