Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1475)
Ostatnio dodane
Za niebieskimi drzwiami

Za niebieskimi drzwiami (2016)
nowośćFilm

Dla młodzieży Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Film "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja, zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci - ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele - magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata "we śnie". Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.
1,001 głos
Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem

Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem (2016)
nowośćToen mijn vader een struik werd

Akcja Dramat Familijny Wojenny PrzygodowyPokaż opis
Toda mieszka z ojcem i babcią. Dla rezolutnej dziewczynki największą radością jest pomaganie tacie w pieczeniu ciastek. Ta sielanka kończy się wraz z wybuchem wojny.
0,000 głosów
Łapacze duchów

Łapacze duchów (2016)
nowośćGhost Patrol

Animowany PrzygodowyPokaż opis
Dwójka dzieciaków i ich pies, których pasją jest tropienie duchów, mają okazję zbadać pierwszy dom, który rzeczywiście jest nawiedzony.
0,000 głosów
Magiczne Święta

Magiczne Święta (2015)
nowośćJulekongen - Full rustning

Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Mira i Kevin wracają do Doliny Rycerzy, gdzie dowiadują się, iż zły czarodziej Snerk przejął nad nią kontrolę.
0,000 głosów
Boost

Boost (2017)
nowośćFilm

Akcja Dramat Kryminał Thriller PrzygodowyPokaż opis
Nastoletni Hakeem (Nabil Rajo) jest synem pochodzących ze wschodniej Afryki migrantów. Rodzina żyje nieopodal Parc-Ex w Montrealu. Chłopak pracuje razem ze swoim najlepszym kumplem Anthonym 'A-Mac' McDonaldem (Jahmil French) w myjni samochodowej. Aby zdobyć dodatkowe pieniądze, chłopcy współpracują też z lokalnym gangiem. Pewnego dnia A-Mac przekonuje Hakeema do kradzieży auta, co prowadzi do fatalnych w skutkach konsekwencji.72 dramatyczne godziny z życia dwójki nastolatków, którzy muszą odnaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
0,000 głosów
Gang Wiewióra 2

Gang Wiewióra 2 (2017)
nowośćThe Nut Job 2: Nutty by Nature

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!
0,000 głosów
Labirynt Dave'a

Labirynt Dave'a (2017)
nowośćDave Made a Maze

Horror Komedia PrzygodowyPokaż opis
Znudzony życiem Dave tworzy w swoim mieszkaniu escape room, w którym nieoczekiwanie zostaje uwięziony.
0,000 głosów
Lucek i Luśka - strażnicy Teksasu

Lucek i Luśka - strażnicy Teksasu (2009)
nowośćSuske en Wiske: De Texas Rakkers

Animowany Komedia Przygodowy WesternPokaż opis
Zły i tajemniczy Jim Parasite sterroryzował miasteczko w Teksasie. Teraz planuje zostać największym i najpotężniejszym człowiekiem na ziemi. Schwytał wszystkich wojowników, którzy bronili tego miejsca. Jednak jednemu z nich udało się uciec z rąk złoczyńcy i trafił do Lucka i Luśki, którzy wraz z przyjaciółmi postanawiają wyruszyć miasteczku na pomoc. Gdy przybywają, odkrywają, że wszyscy przedstawiciele władz, z szeryfem na czele są skorumpowani. Prowadząc śledztwo, odkryli również, że w miejscowym hotelu jest skład broni.
0,000 głosów
Thor: Opowieści z Asgardu

Thor: Opowieści z Asgardu (2011)
nowośćThor: Tales of Asgard

Animowany Przygodowy AkcjaPokaż opis
Film animowany opisujący młodość Thora, kiedy żądny podróży bóg wyrusza wraz ze swoim bratem w dalekie i nieznane ziemie, by odnaleźć legendarny miecz o potężnej mocy.
9,002 głosy
Auta 3

Auta 3 (2017)
nowośćCars 3

Animowany Dla dzieci Familijny Komedia Przygodowy SportowyPokaż opis
Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!
9,502 głosy
Alpejska przygoda

Alpejska przygoda (2015)
nowośćSchellen-Ursli

Dramat Familijny PrzygodowyPokaż opis
Ursli zmierzy się z prawdziwą alpejską zimą, by odzyskać ważną rodzinną pamiątkę - dzwon Chalandamarz.
0,000 głosów
Gun Shy

Gun Shy (2017)
nowośćFilm

Akcja Komedia Kryminał Thriller PrzygodowyPokaż opis
Produkcja opowiada o starzejącym się rockmanie Turku Henrym, którego żona-supermodelka zostaje uprowadzona w czasie ich wakacji w Chile. Mężczyzna z godziny na godzinę musi porzucić swój wygodny styl życia i wyruszyć na poszukiwania ukochanej.
0,000 głosów
Inspektor Gadżet

Inspektor Gadżet (1999)
nowośćInspector Gadget

Akcja Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Komedia fantastyczno-przygodowa, kinowa wersja bijącego rekordy popularności serialu telewizyjnego. Jej bohaterem jest pracownik ochrony, szary przeciętniaczek, który nieoczekiwanie zmienia się w super inspektora policji, zdolnego do niezwykłych transformacji i dysponującego najnowszymi zdobyczami techniki. Tylko on może stawić czoła najbogatszemu i najgroźniejszemu złoczyńcy świata.
5,001 głos
Pingwiny z Madagaskaru

Pingwiny z Madagaskaru (2014)
nowośćPenguins of Madagascar

Animowany Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Kinowy film animowany o przygodach paczki pingwinów, bohaterów bijącego rekordy popularności serialu TV i trzech filmów z serii "Madagaskar", które w polskich kinach obejrzało w sumie niemal 5 500 000 widzów.
9,0616 głosów
Niedźwiadek

Niedźwiadek (1988)
nowośćThe Bear / L'ours

Dramat Familijny PrzygodowyPokaż opis
Ekranizacja należącej do klasyki młodzieżowej literatury przygodowej powieści Jamesa Olivera Curwooda "Władca skalnej doliny" ("The Grizzly King"). Osierocony niedźwiadek znajduje opiekuna w starym niedźwiedziu-samotniku. Razem uciekają przed ścigającymi ich ludźmi. Myśliwi jeszcze nie wiedzą, że przyroda udzieli im lekcji pokory...
0,000 głosów
Uderzenie

Uderzenie (2016)
nowośćDishoom

Akcja Komedia Kryminał PrzygodowyPokaż opis
48 godzin przed finałem turnieju krykieta na Bliskim Wschodzie znika najlepszy zawodnik reprezentacji Indii, Viraj Sharma (Saqib Saleem). Przedstawiciele rządu Indii dostają nagranie wideo, na którym anonimowy fan Reprezentacji Pakistanu twierdzi, że porwał Viraja żeby ten nie zagrał w meczu przeciwko jego drużynie. Aby uniknąć sensacji, Minister obrony Indii wysyła do Zjednoczonych Emiratów Arabskich agenta specjalnego, Kabira Sgergilla (John Abraham), z misją odnalezienia zaginionego gracza. Kabir łączy siły z niedoświadczonym policjantem, Junaidem Ansarim (Varun Dhawan) , który co prawda nigdy nie rozwiązał żadnej sprawy ale za to doskonale zna miasto.
0,000 głosów
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia (2003)
nowośćLara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life

PrzygodowyPokaż opis
Kryjąca w swoim wnętrzu nieznane dotąd ludzkości siły zła, puszka Pandory ukryta jest na kontynencie afrykańskim, na obszarze znanym jako 'kolebka życia'. Zadaniem światowej sławy badacza grobów - Tomb Raidera - Lary Croft (Angelina Jolie) jest znalezienie tego okrytego złą sławą przedmiotu zanim wpadnie on w ręce maniakalnego naukowca, zdobywcy nagrody Nobla Dr Jonathana Reissa (Ciarán Hinds). Mający w swoich zamiarach okiełznanie na własny użytek sił zła, Reiss musi zostać za wszelką cenę powstrzymany.
9,437 głosów
Tomb Raider: The Adventures of Lara Croft

Tomb Raider: The Adventures of Lara Croft (2001)
nowośćFilm

PrzygodowyPokaż opis
Kryjąca w swoim wnętrzu nieznane dotąd ludzkości siły zła, puszka Pandory ukryta jest na kontynencie afrykańskim, na obszarze znanym jako 'kolebka życia'. Zadaniem światowej sławy badacza grobów - Tomb Raidera - Lary Croft (Angelina Jolie) jest znalezienie tego okrytego złą sławą przedmiotu zanim wpadnie on w ręce maniakalnego naukowca, zdobywcy nagrody Nobla Dr Jonathana Reissa (Ciarán Hinds). Mający w swoich zamiarach okiełznanie na własny użytek sił zła, Reiss musi zostać za wszelką cenę powstrzymany.
9,004 głosy
Mis Bamse i miasto złodziei

Mis Bamse i miasto złodziei (2014)
nowośćBamse och tjuvstaden

Animowany Familijny Komedia Musical PrzygodowyPokaż opis
Bamse musi chronić swoją babcię przed złym lisem Reynardem. Niestety, ta zostaje porwana, co uniemożliwiło jej zrobienie miodu, który czyni Bamse najsilniejszym niedźwiedziem na świecie. Postanawia zatem wraz z przyjaciółmi – żółwiem i zajączkiem – wyruszyć w niebezpieczną podróż do Lasu Złodziei. Pełna przygód wyprawa pozwoli im przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni.
0,000 głosów
Wyspa doktora Moreau

Wyspa doktora Moreau (1977)
nowośćThe Island of Dr. Moreau

Przygodowy Horror Sci-fiPokaż opis
Jest rok 1911. Rozbitkowie, Andrew Braddock i jego przyjaciel, lądują na brzegu egzotycznej wyspy gdzieś na Pacyfiku. Poszukując ludzkich osad wpadają w pułapkę. Charlie ginie, zaś Braddock, odzyskawszy przytomność stwierdza, że znajduje się w rękach szalonego doktora Moreau, zajmującego się tworzeniem straszliwych istot - pół ludzi, poł zwierząt...
10,001 głos