Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1868)
Ostatnio dodane
Better Watch Out

Better Watch Out (2016)
nowośćFilm

Komedia Horror ThrillerPokaż opis
When you think the suburbs, you think safety, but this holiday night the suburbs are anything but safe. Ashley (Olivia DeJonge) thought this babysitting job was going to be an easy night, but the night takes a turn when dangerous intruders break in and terrorize her and the twelve-year-old boy, Luke (Levi Miller), she's caring for. Ashley defends her charge to the best of her ability only to discover this is no normal home invasion.
0,000 głosów
To przychodzi po zmroku

To przychodzi po zmroku (2017)
nowośćIt Comes at Night

HorrorPokaż opis
Wyobraź sobie koniec świata. A teraz wyobraź sobie coś znacznie gorszego... Paul zrobi wszystko, żeby ochronić swoją rodzinę przed nadciągającym, tajemniczym wirusem. Na całym świecie nie ma dla nich bezpiecznego miejsca, oprócz opuszczonego domku w środku lasu. Żyją według surowych zasad, chcąc przetrwać najgorsze. Sytuacja komplikuje się, gdy do chatki trafia kolejna rodzina poszukująca schronienia...
0,000 głosów
Labirynt Dave'a

Labirynt Dave'a (2017)
nowośćDave Made a Maze

Horror Komedia PrzygodowyPokaż opis
Znudzony życiem Dave tworzy w swoim mieszkaniu escape room, w którym nieoczekiwanie zostaje uwięziony.
0,000 głosów
Totem

Totem (2017)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Owdowiały mężczyzna prosi swoją nową partnerkę, aby zamieszkała z nim i jego dwiema córkami. Obydwie dziewczyny mają duży problem, aby pogodzić się ze zmianą. Na domiar złego w domu zaczynają wydarzać się trudne do wyjaśnienia rzeczy. Za sprawą pewnego naszyjnika siostry odkrywają też, że z ich matką przed śmiercią działo się coś dziwnego. Jedna z nastolatek postanawia zapanować nad obecnymi w ich domu złymi mocami. Porywający horror, pełen niewyjaśnionych zjawisk i nadprzyrodzonych sił.
0,000 głosów
Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Narodziny zła (2017)
nowośćAnnabelle: Creation

HorrorPokaż opis
Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.
0,000 głosów
Bunnyman Vengeance

Bunnyman Vengeance (2017)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Człowiek znany jako Bunnyman powraca do domu, aby odkryć, że jego rodzina prowadzi atrakcję, którą jest nawiedzony dom. Bliscy z radością witają bohatera, lecz wkrótce zdają sobie sprawę, iż niemożliwe jest udomowienie dzikiego zwierzęcia.
0,000 głosów
Mroczne lato

Mroczne lato (2015)
nowośćDark Summer

Horror ThrillerPokaż opis
Siedemnastolatek jest w domowym areszcie w lato podczas kiedy jego mama wyjechała w sprawach biznesowych.W domu jednak dochodzi do przerażającego zdarzenia....
0,000 głosów
Wyspa doktora Moreau

Wyspa doktora Moreau (1977)
nowośćThe Island of Dr. Moreau

Przygodowy Horror Sci-fiPokaż opis
Jest rok 1911. Rozbitkowie, Andrew Braddock i jego przyjaciel, lądują na brzegu egzotycznej wyspy gdzieś na Pacyfiku. Poszukując ludzkich osad wpadają w pułapkę. Charlie ginie, zaś Braddock, odzyskawszy przytomność stwierdza, że znajduje się w rękach szalonego doktora Moreau, zajmującego się tworzeniem straszliwych istot - pół ludzi, poł zwierząt...
10,001 głos
Opiekunka

Opiekunka (2017)
nowośćThe Babysitter

HorrorPokaż opis
Pewnej nocy Cole odkrywa, że jego seksowna opiekunka należy do sekty satanistycznej. Jej członkowie zrobią wszystko, by utrzymać to w tajemnicy.
8,001 głos
Śmierć nadejdzie dziś

Śmierć nadejdzie dziś (2017)
nowośćHappy Death Day

HorrorPokaż opis
Tree Gelbman musi dowiedzieć się, kto jest jej zabójcą, aby przestać przeżywać swoje ostatnie urodziny każdego dnia.
0,000 głosów
Piła: Dziedzictwo

Piła: Dziedzictwo (2017)
nowośćJigsaw

Dramat Horror Kryminał ThrillerPokaż opis
Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje...
0,000 głosów
To

To (2017)
nowośćIt

Dramat Horror ThrillerPokaż opis
Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci..
0,000 głosów
Evolution

Evolution (2015)
nowośćÉvolution

Dramat Horror KryminałPokaż opis
Wyspa, na której mieszka Nicholas zamieszkana jest jedynie przez chłopców w jego wieku i ich matki. Na wyspie znajduje się szpital, który przeprowadza zabiegi na chłopcach. Kobiety natomiast udają się na plażę i oddają tajemniczym rytuałom. Nicholas zaczyna kwestionować otaczającą go rzeczywistość.
0,000 głosów
Kult laleczki Chucky

Kult laleczki Chucky (2017)
nowośćCult of Chucky

HorrorPokaż opis
Akcja rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z szóstego filmu. Nica Pierce spędziła ten czas w zakładzie psychiatrycznym przekonana, że to ona zabiła swoją rodzinę. Pewnego dnia jej terapeuta wprowadza nowe narzędzie – lalkę, którą Nica zna aż nazbyt dobrze. Wkrótce w zakładzie psychiatrycznym zaczynają ginąć ludzie.
10,001 głos
Osad

Osad (2015)
nowośćResidue

Horror Sci-fiPokaż opis
Niedaleka przyszłość. Rząd próbuje zatuszować przyczyny ogromnej eksplozji, która zniszczyła część brytyjskiej metropolii, jednak zdeterminowana dziennikarka odkrywa, że sprawa powiązana jest ze zjawiskami paranormalnymi.
0,000 głosów
LEGO Scooby-Doo! Klątwa Piratów

LEGO Scooby-Doo! Klątwa Piratów (2017)
nowośćLego Scooby-Doo! Blowout Beach Bash

Animowany Familijny Fantasy Horror KomediaPokaż opis
Nowy film pełnometrażowy ze Scooby-Doo w świecie LEGO®! Tym razem Brygada Detektywów wyjeżdża nad morze. Szybko jednak przekona się, że nic nie psuje wakacji skuteczniej niż duchy piratów! Aby powstrzymać upiornych awanturników i uratować doroczny Bingo Bal w Bajecznym Brzegu, Brygada będzie musiała zapomnieć o rozgrzanym słońcem piasku i połączyć siły z nowymi przyjaciółmi. Wyluzuj się, popłyń na fali dobrych wibracji i weź udział w detektywistycznej przygodzie ze Scooby-Doo!
0,000 głosów
Leatherface

Leatherface (2017)
nowośćFilm

Horror ThrillerPokaż opis
Nastoletni Leatherface ucieka ze szpitala psychiatrycznego, porywając młodą pielęgniarkę.
0,000 głosów
Notatnik Śmierci: Ostatnie imię

Notatnik Śmierci: Ostatnie imię (2006)
nowośćDeath Note The last name

Horror Kryminał PrzygodowyPokaż opis
Shinigami posiada notatnik nazywany "Death Notes" (notatnik śmierci), który używany jest jako urządzenie śmierci. Czyjekolwiek imie zostanie tam zapisane ten umrze w ciągu 40 sekund. Shinigami Ryuku upuszcza niechcący notatnik śmierci w świecie ludzi, gdzie zostaje znaleziony przez honorowego ucznia szkoły średniej - Lighta. Notatnik zawiera w sobie informacje odnośnie tego jak go używać i Light szybko odkrywa, że posiada moc dyskretnego zabijania ludzi. Tą nową moc planuje wykorzystać aby uczynić świat lepszym poprzez zabijanie kryminalistów. Ostatecznie Rządy większości krajów zauważają nietypowe ilości zgonów ich największych kryminalistów i domyślają się, że ktoś za tym stoi, jednak nie wiedzą jak to odkryć. Wtedy też zatrudniają L - mistrza detektywów - aby odkrył kto stoi za tymi morderstwami.
9,333 głosy
Notatnik Śmierci

Notatnik Śmierci (2006)
nowośćDeath Note

Horror KryminałPokaż opis
Adaptacja popularnej w Japonii i Korei Południowej mangi. Nastolatek Light Yagami znajduje tajemniczy notatnik - narzędzie boga śmierci. Notatnik ten pozwala na zabicie każdej osoby, której nazwisko zostanie w nim zapisane. Chłopiec postanawia z jego pomocą uczynić świat lepszym. Gdy w niewyjaśnionych okolicznościach zaczynają ginąć przestępcy, sprawą zaczyna się interesować policyjny detektyw.
9,254 głosy
Klątwa Downers Grove

Klątwa Downers Grove (2015)
nowośćThe Curse of Downers Grove

Dramat Horror ThrillerPokaż opis
Chrissie (Bella Heathcote) jest w ostatniej klasie liceum. Dziewczyna mieszka w niewielkim miasteczku, nad którym ciąży klątwa. Każdego roku ginie jeden z absolwentów miejscowej szkoły. Nastolatka obawia się, że może być następną ofiarą.
0,000 głosów