Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1959)
Ostatnio dodane
Piła: Dziedzictwo

Piła: Dziedzictwo (2017)
nowośćJigsaw

Dramat Horror Kryminał ThrillerPokaż opis
Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje...
0,000 głosów
Pogromca demonów

Pogromca demonów (2016)
nowośćDon't Kill It

Akcja Fantasy Horror KomediaPokaż opis
Pogromca demonów Jebediah Woodley (Dolph Lundgren) wyrusza do małego miasteczka na południu Mississippi, aby zgładzić siejącą postrach pradawną bestię. Do walki z okrutnym demonem, potrafiącym przejmować władzę nad ciałami swoich wrogów stanie razem z agentką FBI Evelyn Pierce (Kristina Klebe).
0,000 głosów
Kształt wody

Kształt wody (2017)
nowośćThe Shape of Water

Dramat Fantasy Horror Romans Thriller PrzygodowyPokaż opis
Elisa Esposito pracuje jako woźna w tajnym rządowym laboratorium. Jej życie ulega nagłej zmianie, gdy odkrywa pilnie strzeżony sekret
0,000 głosów
Anihilacja

Anihilacja (2018)
nowośćAnnihilation

Akcja Dramat Fantasy Przygodowy Sci-fi Thriller HorrorPokaż opis
Biolożka Lena, której mąż zaginął w trakcie sekretnej misji, dołącza do ekspedycji zmierzającej do tajemniczego regionu odizolowanego od świata przez amerykański rząd.
0,000 głosów
Prometeusz

Prometeusz (2012)
nowośćPrometheus

Horror Akcja Sci-fiPokaż opis
Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem najnowszy film Ridleya Scotta ("Robin Hood", "Królestwo niebieskie"), jego pierwszy film science fiction od czasu legendarnego "Łowcy androidów", którego akcja nawiązywać będzie do wątków słynnej serii o Obcym. W rolach głównych: niezapomniana Lisbeth Salander z trylogii "Millennium" Noomi Rapace i Michael Fassbender ("Bękarty wojny", "X-Men: Pierwsza klasa"
7,504 głosy
Niebezpieczni intruzi

Niebezpieczni intruzi (2017)
nowośćKeep Watching

Horror ThrillerPokaż opis
Członkowie rodziny zostają uwięzieni we własnym domu przez intruzów, którzy zmuszają ich do gry, w której stawką są ich życia. Tajemnicze zasady stają się jasne w miarę upływu nocy.
0,000 głosów
Slumber

Slumber (2017)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Alice (Maggie Q) jest cenioną specjalistką zajmującą się zaburzeniami snu. O pomoc do niej zwraca się rodzina, która jest nawiedzana przez prastarego demona. Paraliżuje on swoje ofiary w czasie snu, stając się ich prawdziwym koszmarem i uwalniając straszną agresję. Alice musi porzucić naukowy racjonalizm, aby pokonać własne demony i pomóc nękanej rodzinie.
0,000 głosów
The Lodgers. Przeklęci

The Lodgers. Przeklęci (2017)
nowośćThe Lodgers

Horror Melodramat ThrillerPokaż opis
Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat bliźniak - Edward samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez dawnych mieszkańców - The Lodgers. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Simon, zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg domu, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.
0,000 głosów
The Demented

The Demented (2013)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Szóstka przyjaciół z uczelni wyjeżdża na weekend do małego miasteczka, w którym dochodzi do zamachu terrorystycznego. W efekcie większość mieszkańców zostaje przemieniona w zombie.
0,000 głosów
Śmierć nadejdzie dziś

Śmierć nadejdzie dziś (2017)
nowośćHappy Death Day

HorrorPokaż opis
Tree Gelbman musi dowiedzieć się, kto jest jej zabójcą, aby przestać przeżywać swoje ostatnie urodziny każdego dnia.
10,001 głos
Tajemnica Marrowbone

Tajemnica Marrowbone (2017)
nowośćEl secreto de Marrowbone

Dramat Thriller HorrorPokaż opis
Rose wraz z dziećmi ucieka od przeszłości w Wielkiej Brytanii i znajduje schronienie w odziedziczonym domu w Ameryce. Wkrótce kobieta umiera wskutek ciężkiej choroby. Dzieci chcąc pozostać razem postanawiają zachować śmierć matki w tajemnicy do momentu uzyskania wieku 21 lat przez najstarszego z nich - Jacka. Okazuje się, że dom poza rodzeństwem kryje jeszcze jednego mieszkańca, którym jest złowrogi duch. Jak długo uda im się utrzymać sekret i jak poradzą sobie z nękającą ich tajemniczą obecnością?
0,000 głosów
Still/Born

Still/Born (2017)
nowośćStill Born

Horror ThrillerPokaż opis
Maria rodzi bliźnięta, ale tylko jedno z nich żyje. Opiekując się żyjącym dzieckiem, Adamem, podejrzewa, że coś opanowało go, coś nadprzyrodzonego...
0,000 głosów
Między nami wampirami

Między nami wampirami (2017)
nowośćThe Little Vampire

Animowany Familijny Fantasy Komedia Przygodowy HorrorPokaż opis
Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Vigo, podobnie jak on sam, ma trzynaście lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, a nad picie krwi przekłada smak soku z buraczków! Odtąd Tony i jego nowy kumpel wampirek przeżyją razem wiele zdumiewających przygód, odkryją sekret latających krów oraz pokrzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego – niestrudzonego łowcy wampirów.
9,502 głosy
Jeździec bez głowy

Jeździec bez głowy (1999)
nowośćSleepy Hollow

HorrorPokaż opis
Ichabod Crane (Johnny Depp) jest nowojorskim policjantem. Przybywa on do małej osady Sleepy Hollow, by rozwiązać sprawę tajemniczych morderstw, które - jak twierdzą tamtejsi mieszkańcy - dokonywane są przez ukrywającego się w pobliskich lasach Jeźdzca bez głowy. Crane, w przeciwieństwie do mieszkańców, nie wierzy, aby w tym wypadku działały siły nadprzyrodzone. Jedną z niewielu życzliwych dla Crane'a osób jest Katrina Van Tassel (Christina Ricci), która pomoże mu w rozwikłaniu tej tajemniczej zagadki.
9,333 głosy
Krucyfiks

Krucyfiks (2017)
nowośćThe Crucifixion

Horror ThrillerPokaż opis
Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?
0,000 głosów
Troll 2

Troll 2 (1990)
nowośćFilm

Horror FantasyPokaż opis
Joshua jest przeciętnym młodym chłopakiem, który wraz ze swoją rodziną wyjeżdża na wakacje do uroczego, odludnego miasteczka. Tuż za nimi podąża grupa przyjaciół chłopka. Na miejscu okazuje się, że wszyscy mieszkańcy zachowują się dziwnie a do tego każdy z nich ma wytatuowaną na skórze koniczynę. Od samego początku, Joshuę nawiedza duch jego dziadka, który ostrzega go przed goblinami, które rządzą miasteczkiem. Nikt jednak z rodziny dziadka nie widzi, więc nie jest w stanie w porę spostrzec niebezpieczeństwa, bo w końcu mieszkańcy pokazują swą złą naturę roślinożernych goblinów, które za największy przysmak uważają ludzi zmienionych w rośliny. Od tej pory zaczyna się walka o życie.
0,000 głosów
Troll

Troll (1986)
nowośćFilm

Horror FantasyPokaż opis
Rodzina Potter'ów wprowadza się do nowego mieszkania w San Francisco. Podczas rozpakowywania rzeczy Wendy, ich młodsza córka, zostaje zaatakowana przez dziwne stworzenie - niegdyś wielkiego czarnoksiężnika, zamienionego w trolla. Wendy zaczyna zachowywać się bardzo dziwnie, staje się agresywna, co rodzice tłumaczą stresem po przeprowadzce do nowego miejsca. Jedyną osobą, która zauważa, że dzieje się coś bardzo złego jest ich syn - Harry Potter Jr. Zaczyna poszukiwać odpowiedzi...
0,000 głosów
Wygłodniali

Wygłodniali (2017)
nowośćRavenous

Dramat HorrorPokaż opis
Niewielka miejscowość w północnej części Quebecu zostaje zaatakowana przez zombie. Garstka ocalałych łączy siły przeciwko krwiożerczej hordzie.
0,000 głosów
Ostatni dom po lewej

Ostatni dom po lewej (1972)
nowośćThe Last House on the Left

Dramat HorrorPokaż opis
Debiut Wesa Cravena z 1972 roku. Lata '70. Dwie nastolatki, Mari i Phyllis wybierają się na koncert rockowy, mimo sprzeciwu rodziców. Jednak dziewczyny nie docierają na zabawę. Poszukiwana przez policję grupka morderców porywa je. Ofiary są gwałcone i torturowane, aż w końcu w brutalny sposób zamordowane. Przestępcy nieświadomie postanawiają przenocować u rodziców jednej z ofiar. Nie wiedzą jaki los zgotują im gospodarze domu, gdy dowiedzą się, co zrobili...
0,000 głosów
Devil's Tree: Rooted Evil

Devil's Tree: Rooted Evil (2018)
nowośćFilm

Horror ThrillerPokaż opis
Devil's Tree: Rooted Evil opowiada o początkującym dziennikarzu o imieniu Sam, który znajduje Drzewo o bardzo mrocznej historii. Ponieważ jej własna przeszłość ma demony, które ją prześladują, w końcu dowiaduje się, co nawiedza to złowieszcze Drzewo. Luźno oparte na prawdziwych wydarzeniach, rzeczywiste Drzewo wciąż stoi dzisiaj. Ten film zabierze Cię w podróż z krainy fantazji i do królestwa prawdziwego Zła.
0,000 głosów