Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1417)
Ostatnio dodane
Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem

Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem (2016)
nowośćToen mijn vader een struik werd

Akcja Dramat Familijny Wojenny PrzygodowyPokaż opis
Toda mieszka z ojcem i babcią. Dla rezolutnej dziewczynki największą radością jest pomaganie tacie w pieczeniu ciastek. Ta sielanka kończy się wraz z wybuchem wojny.
0,000 głosów
Magiczne Święta

Magiczne Święta (2015)
nowośćJulekongen - Full rustning

Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Mira i Kevin wracają do Doliny Rycerzy, gdzie dowiadują się, iż zły czarodziej Snerk przejął nad nią kontrolę.
0,000 głosów
Na kłopoty - ferrari

Na kłopoty - ferrari (2012)
nowośćFerrari Ki Sawaari

Komedia Dramat Familijny SportowyPokaż opis
Okazuje się, że szalony pościg za ferrari może pomóc w spełnieniu marzeń chłopca. Ferrari należy do gwiazdy krykieta. Chłopiec uprawia ten sport i chce jechać na obóz.
0,000 głosów
Trolls Holiday

Trolls Holiday (2017)
nowośćFilm

Animowany Familijny Fantasy Komedia MusicalPokaż opis
Fabuła filmu obraca się wokół Poppy, królowej Trolli, która dowiaduje się, że Bergeni nie mają w swoim kalendarzu żadnego święta. Postanawia ruszyć w misję, by naprawić ten problem, którego Bergeni w ogóle nie zauważyli.
0,000 głosów
Gazeciarze

Gazeciarze (1992)
nowośćNewsies

Dramat Familijny Historyczny MusicalPokaż opis
Film przedstawia tydzień z życia młodych sprzedawców gazet u schyłku XIX wieku w Nowym Jorku. Wydawca Joseph Pulitzer próbuje zaoszczędzić na swoich pracownikach, którzy w odwecie organizują strajk przeciwstawiający się jego regułom. Przewodzi im Jack Kelly (Christian BaleChristian Bale).
0,000 głosów
Auta 3

Auta 3 (2017)
nowośćCars 3

Animowany Dla dzieci Familijny Komedia Przygodowy SportowyPokaż opis
Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!
9,502 głosy
Alpejska przygoda

Alpejska przygoda (2015)
nowośćSchellen-Ursli

Dramat Familijny PrzygodowyPokaż opis
Ursli zmierzy się z prawdziwą alpejską zimą, by odzyskać ważną rodzinną pamiątkę - dzwon Chalandamarz.
0,000 głosów
Bambi 2

Bambi 2 (2006)
nowośćBambi II

Animowany FamilijnyPokaż opis
Mały Bambi musi zamieszkać z ojcem – Wielkim Księciem. Początkowo jest im trudno zrozumieć się wzajemnie. Bambi musi nauczyć się wielu nowych rzeczy, poznać życie w puszczy i odnaleźć w sobie wielką odwagę. Z kolei Wielki Książę otwiera swoje serce na małego synka.
7,333 głosy
Bambi

Bambi (1942)
nowośćFilm

Animowany Dramat FamilijnyPokaż opis
Bajka rozpoczyna się wraz z narodzinami księcia - jelonka Bambi. Będziemy towarzyszyć maluchowi w poznawaniu pięknego świata, znajdowaniu przyjaciół i zabawach. Bambi będzie się uczył, jak się żyje w lesie i co jest zagrożeniem dla jeleni. Będzie musiał sobie także poradzić, gdy na świecie zabraknie jego mamy, a w przyszłości założyć własna rodzinę.
8,754 głosy
Inspektor Gadżet 2

Inspektor Gadżet 2 (2003)
nowośćInspector Gadget 2

Akcja Familijny Komedia Sci-fiPokaż opis
Ledwo w Riverton zapanowała chwila spokoju , a już sprawy zaczynają przybierać zły ogrót . Inspektor Gadżet (French Stewart)odbywa swój policyjny staż , gdy tymczasem Claw inscenizuje brawurową ucieczkę z więzienia i planuje nowe "przestępstwo stulecia" . Tymczasem burmistrz prezentuje udoskonalony model G2 - całkowicie sztucznego robota , wyposażonego w gadżety najnowszej generacji i wyglądającego jak kobieta . Potem Inspektor Gadżet i G2 (Elaine Hendrix) wyruszają razem na ratunek światu ... Pomagają im w tym - Brian i Penny ...
0,000 głosów
Bruno i Bucior: To niemożliwe w Macdonald Hall

Bruno i Bucior: To niemożliwe w Macdonald Hall (2017)
nowośćBruno and Boots: This Can't Be Happening at Macdonald Hall

Familijny KomediaPokaż opis
Największe zgrywusy w Macdonald Hall to Bruno i Boots. Gdy zostają przyłapani, stają w obliczu strasznej kary; rozdzielenia do różnych pokojów.
0,000 głosów
Pingwiny z Madagaskaru

Pingwiny z Madagaskaru (2014)
nowośćPenguins of Madagascar

Animowany Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Kinowy film animowany o przygodach paczki pingwinów, bohaterów bijącego rekordy popularności serialu TV i trzech filmów z serii "Madagaskar", które w polskich kinach obejrzało w sumie niemal 5 500 000 widzów.
9,0616 głosów
Pingwiny z Madagaskaru: Misja Świąteczna

Pingwiny z Madagaskaru: Misja Świąteczna (2005)
nowośćFilm

Animowany Familijny Komedia KrótkometrażowyPokaż opis
Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy - pingwiny z nowojorskiego ZOO szykują się do świąt. Wszystko jest na miejscu, lodowa choinka, trzaskające na ekranie telewizora płomienie jako kominek, bożonarodzeniowe potrawy, no i cztery prezenty. Jednak dla Szeregowego nie wszystko jest ok. Wszyscy się bawią oprócz niedźwiedzia polarnego, Teda, który musi spędzać święta w pojedynkę. Prostoduszny Szeregowy postanawia wyruszyć do miasta i kupić prezent, jednak... to on zostaje kupiony. Skipper, Rico i Kowalski ruszają mu na pomoc. Zaczyna się Misja Świąteczna...
8,899 głosów
Anioły i Kowbojki

Anioły i Kowbojki (2012)
nowośćCowgirls n Angels

FamilijnyPokaż opis
Ida Clayton (Bailee Madison) nigdy nie poznała swego taty - jeźdźca rodeo. Teraz doszła do wniosku, że nadeszła na to pora. Podczas poszukiwań, poznaje grupę utalentowanych kowbojek Sweethearts of Rodeo, kierowanej przez byłego zawodnika rodeo Terence’a Parkera (James Cromwell). Zafascynowana Ida, mimo swego młodego wieku, przekonuje Parkera, by ją trenował, żeby mogła zostać jedną z kochających ryzyko kowbojek. Jeśli jej się powiedzie, może się okazać, że znalazła „rodzinę”, której tak bardzo pragnęła. W filmie znakomite kreacje stworzyli także Jackson Rathbone, Alicia Witt i Frankie Faison. Anioły i kowbojki to pogodna, wzruszająca opowieść, która mocno osadzi Cię w siodle.
0,000 głosów
Virginia

Virginia (2002)
nowośćVirginia's Run

Dramat FamilijnyPokaż opis
Młoda nastolatka Virginia (Lindze Letherman) próbuje pozbierać się po śmierci swojej matki, która zginęła w wypadku podczas jazdy konnej dwa lata wcześniej. Aby poradzić sobie ze stratą zajmuje się hodowlą źrebaka klaczy, na której zginęła jej matka. Koń ten, nazwany przez Virginię "Stormy", należy do lokalnego potentata, Pana Blake'a Rainesa (Robert Guy Miranda). Zbyt opiekuńczy ojciec Virginii, Ford (Gabriel Byrne), zabrania jej jeździć konno nie chcąc, aby podzieliła ten sam los, co jej matka. Ostatecznie Ford ustępuje, kiedy pojawia się zdolna trenerka Jessie (Joanne Whaley), która została wynajęta do opieki nad koniem. Siostra Virginii, Caroline (Rachel Skarsten) umawia się synem Blake'a, Darrowem (Kevin Zegers), który rok w rok wygrywa turniej jeździecki. Kiedy Virginia zamierza wziąć w nim udział, Darrow sabotuje jej udział w tym wyścigu. Tym samym Blake staje się potężnym wrogiem, a Virginia i jej rodzina dowiadują się jak daleko Blake i inni potrafią posunąć się, aby zachować swoją władzę.
0,000 głosów
Niedźwiadek

Niedźwiadek (1988)
nowośćThe Bear / L'ours

Dramat Familijny PrzygodowyPokaż opis
Ekranizacja należącej do klasyki młodzieżowej literatury przygodowej powieści Jamesa Olivera Curwooda "Władca skalnej doliny" ("The Grizzly King"). Osierocony niedźwiadek znajduje opiekuna w starym niedźwiedziu-samotniku. Razem uciekają przed ścigającymi ich ludźmi. Myśliwi jeszcze nie wiedzą, że przyroda udzieli im lekcji pokory...
0,000 głosów
Vaiana: Na Ryby

Vaiana: Na Ryby (2017)
nowośćMoana: Gone Fishing

Animowany Familijny Komedia KrótkometrażowyPokaż opis
Na Motunui, Maui próbuje złapać rybę swoim magicznym hakiem, ale zostaje zaskoczony przez ocean.
9,002 głosy
Opiekuńczy bracia

Opiekuńczy bracia (2016)
nowośćXiao men shen

Animowany FamilijnyPokaż opis
Kiedy chińska restauracja jest celem sabotażu przez konkurenta, dwóch opiekunów ze świata duchów pojawia się, aby ich chronić.
9,001 głos
Mis Bamse i miasto złodziei

Mis Bamse i miasto złodziei (2014)
nowośćBamse och tjuvstaden

Animowany Familijny Komedia Musical PrzygodowyPokaż opis
Bamse musi chronić swoją babcię przed złym lisem Reynardem. Niestety, ta zostaje porwana, co uniemożliwiło jej zrobienie miodu, który czyni Bamse najsilniejszym niedźwiedziem na świecie. Postanawia zatem wraz z przyjaciółmi – żółwiem i zajączkiem – wyruszyć w niebezpieczną podróż do Lasu Złodziei. Pełna przygód wyprawa pozwoli im przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni.
0,000 głosów
Undercover Grandpa

Undercover Grandpa (2017)
nowośćFilm

Akcja Komedia FamilijnyPokaż opis
Randka Jake’a z wymarzoną dziewczyną nie idzie po jego myśli: dziewczyna znika, a dziadek Jake’a — były agent wywiadu — wyrusza na jej poszukiwania.
0,000 głosów