Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (5021)
Ostatnio dodane
Park Yeol

Park Yeol (2017)
nowośćAnarchist From Colony

Akcja Biograficzny DramatPokaż opis
Lee Je Hun w bardzo interesującej dla siebie roli, która przełamuje jego spokojny wizerunek, wciela się w tytułowego anarchistę Park Yeola. Jest poetą, dorabia jako rikszarz, ale ogólnie robi rozróbę w Tokio, a raczej marzy o niej, ponieważ nie tak łatwo przeszmuglować jakąkolwiek bombę z Szanghaju. Pod wpływem społecznego niepokoju spowodowanego Wielkim Trzęsieniem Ziemi w Kanto władze japońskie masakrują wielu Koreańczyków, obwiniając ich o wszystkie zbrodnie, często na podstawie zaledwie plotek. Park Yeol i jego anarchistyczne ugrupowanie zostaje aresztowane pod zarzutem terroryzmu i domniemanej próby zamachu na księcia Hirohito. Wielu z nich zostaje wypuszczonych, ale Park Yeol i jego kobieta Kaneko Fumiko przyznają się do rzeczy, które może planowali zrobić i zostają początkowo skazani na śmierć. Brakuje jednak twardych dowodów, więc w końcu stają przed sądem, wyśmiewając przy tym cały czas nieudolność rządu, jak i cesarstwa.
0,000 głosów
Ellen

Ellen (2016)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Ellen (Jessica Barden) jest sprawiającą problemy wychowawcze nastolatką, która nie stroni od rozmaitych używek. Czuje się nierozumiana i zagubiona w rzeczywistości. Wszystko zmienia się, kiedy dziewczyna poznaje Kaylę (Yasmin Monet Prince). Nowa przyjaźń pozwala jej się wyciszyć i spojrzeć inaczej na otaczający ją świat. Jej dom jednak w dalszym ciągu jest pogrążony w chaosie. Ellen nie widuje wcale ojca, a uzależniona od alkoholu matka (Jaime Winstone) ignoruje ją. Czy wrażliwa nastolatka jest w stanie przetrwać trudne chwile.
0,000 głosów
Zwariować ze szczęścia

Zwariować ze szczęścia (2016)
nowośćLa pazza gioia

Dramat KomediaPokaż opis
Gadatliwa mitomanka i wrażliwa introwertyczka uciekają ze szpitala psychiatrycznego...............................................................................................................
0,000 głosów
Woodshock

Woodshock (2017)
nowośćFilm

Dramat ThrillerPokaż opis
Produkcja dotyczy izolacji i paranoi w surrealistycznym świecie pomiędzy snem a jawą. Główną bohaterką filmu jest Therese, młoda kobieta, która zmaga się z żałobą po stracie bliskiej osoby. Jej wizje są spotęgowane przez uzależniający lek, który powoli ją wyniszcza.
0,000 głosów
Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem

Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem (2016)
nowośćToen mijn vader een struik werd

Akcja Dramat Familijny Wojenny PrzygodowyPokaż opis
Toda mieszka z ojcem i babcią. Dla rezolutnej dziewczynki największą radością jest pomaganie tacie w pieczeniu ciastek. Ta sielanka kończy się wraz z wybuchem wojny.
0,000 głosów
Rescue Under Fire

Rescue Under Fire (2017)
nowośćZona hostil

Akcja Dramat Thriller WojennyPokaż opis
Akcja rozgrywa się w 2012 roku w Afganistanie. Oparta na faktach opowieść przedstawia historię ekipy helikoptera ratunkowego, która miała wypadek pomagając hiszpańsko-amerykańskiemu oddziałowi. Hiszpańska armia miała zaledwie dobę na zorganizowanie akcji ratunkowej, by ocalić medyków przed Talibami.
0,000 głosów
Mudbound

Mudbound (2017)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Dwie rodziny z Missisipi — jedna biała, druga czarna — muszą odnaleźć się w brutalnej powojennej rzeczywistości, kiedy uprzedzenia znaczą czasem więcej niż przyjaźń.
0,000 głosów
Darkland

Darkland (2017)
nowośćUnderverden

Akcja Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
"Darkland" to opowieść o znanym lekarzu Zaidzie (w tej roli Dar Salim), który w czasie napadu gangu traci brata. Mężczyzna postanawia porzucić swoje uporządkowane życie i pomścić członka rodziny. Przywdziewa czarny kask i jako zamaskowany wojownik na motorze zaczyna wymierzać sprawiedliwość.
0,000 głosów
Begum Jaan

Begum Jaan (2017)
nowośćFilm

Akcja Dramat HistorycznyPokaż opis
W sierpniu 1947 roku, brytyjczycy uchwalił ustawę dotyczącą podziału Bengalu. Autor filmu zagłębia się w ponurą historię rozbioru. Akcja toczy się na granicy, która przebiega przez zabudowania burdelu z którego utrzymuje się 11 kobiet.
0,000 głosów
Powrót lwa

Powrót lwa (2014)
nowośćSingham Returns

Akcja DramatPokaż opis
Singham to uczciwy, choć w gorącej wodzie kąpany policjant. Kiedy fałszywy guru i skorumpowany polityk zabijają jego mentora, Lew poprzysięga zemstę.
0,000 głosów
Katie Fforde: U twego boku

Katie Fforde: U twego boku (2014)
nowośćKatie Fforde - An deiner Seite

DramatPokaż opis
Po wypadku prawniczka Alicia traci pamięć.Wkrótce niejaki Will żąda, by pomogła mu uzyskać prawo do opieki nad osieroconym Linusem. Twierdzi, że to ona odpowiada za śmierć rodziców chłopca.
0,000 głosów
Wzloty i upadki Normana

Wzloty i upadki Normana (2016)
nowośćNorman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer

Dramat ThrillerPokaż opis
Norman Oppenheimer jest niewyróżniającym się z tłumu urzędnikiem, który zaprzyjaźnia się z młodym politykiem. Trzy lata później, gdy ów polityk zostaje wpływowym liderem światowej polityki, życie Normana drastycznie się zmienia...
0,000 głosów
Rosemari

Rosemari (2016)
nowośćFraming Mom

DramatPokaż opis
Podczas swojego przyjęcia weselnego Unn Tove (Tuva Novotny) znajduje w toalecie noworodka. Przekazuje dziewczynkę odpowiednim służbom. Szesnaście lat później jako pracująca w telewizji rozwódka z dwojgiem dzieci ponownie ją spotyka. Dorastająca Rosemari (Ruby Dagnall) stara się za wszelką cenę odnaleźć swoją biologiczną matkę. Unn postanawia jej pomóc. Chce przygotować reportaż, który umożliwiłby nawiązanie kontaktu z poszukiwaną kobietą. Razem z nastolatką wyrusza przez Norwegię do Danii. Podczas wspólnej podróży kobiety zbliżają się do siebie.
0,000 głosów
Boost

Boost (2017)
nowośćFilm

Akcja Dramat Kryminał Thriller PrzygodowyPokaż opis
Nastoletni Hakeem (Nabil Rajo) jest synem pochodzących ze wschodniej Afryki migrantów. Rodzina żyje nieopodal Parc-Ex w Montrealu. Chłopak pracuje razem ze swoim najlepszym kumplem Anthonym 'A-Mac' McDonaldem (Jahmil French) w myjni samochodowej. Aby zdobyć dodatkowe pieniądze, chłopcy współpracują też z lokalnym gangiem. Pewnego dnia A-Mac przekonuje Hakeema do kradzieży auta, co prowadzi do fatalnych w skutkach konsekwencji.72 dramatyczne godziny z życia dwójki nastolatków, którzy muszą odnaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
0,000 głosów
Nie zabiłam mojej siostry

Nie zabiłam mojej siostry (2016)
nowośćMurder Unresolved

Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
Heather znajduje zwłoki swojej siostry. Detektyw Cruz podejrzewa o zbrodnię męża ofiary, z którym była ona w trakcie rozwodu. Gdy udaje mu się oczyścić z zarzutów, oskarżona zostaje Heather.
0,000 głosów
Na kłopoty - ferrari

Na kłopoty - ferrari (2012)
nowośćFerrari Ki Sawaari

Komedia Dramat Familijny SportowyPokaż opis
Okazuje się, że szalony pościg za ferrari może pomóc w spełnieniu marzeń chłopca. Ferrari należy do gwiazdy krykieta. Chłopiec uprawia ten sport i chce jechać na obóz.
0,000 głosów
Przemoc po amerykańsku

Przemoc po amerykańsku (2017)
nowośćAmerican Violence

Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
Doktor Amanda Tyler (Denise Richards) to światowej sławy psycholog. Prowadzi badania dotyczące przemocy. Pewnego dnia zyskuje możliwość przeprowadzenia wywiadu z Jacksonem Sheą (Kaiwi Lyman-Mersereau), który został skazany na śmierć. Kiedy rozpoczynają rozmowę, okazuje się, że Amanda musi dowiedzieć się, czy mężczyzna rzeczywiście zasługuje na wymierzoną mu karę.
0,000 głosów
Odnaleźć Emmę

Odnaleźć Emmę (2015)
nowośćStolen from the Suburbs

DramatPokaż opis
Samotna matka próbuje odnaleźć córkę porwaną przez handlarzy ludźmi..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
0,000 głosów
Wakacyjny trójkąt

Wakacyjny trójkąt (2016)
nowośćEine Sommerliebe zu Dritt

Romans DramatPokaż opis
Jackie i Martin pragną stworzyć szczęśliwą rodzinę. Mężczyzna dostał w Monachium dobrze płatną pracę, a kobieta niebawem urodzi pierwsze dziecko. Wszystko się zmienia, gdy Jackie poznaje przystojnego Francuza imieniem Serge. Wkrótce zatrudnia się na próbę w jego naleśnikarni. Jackie i Serge od początku czują do siebie sympatię. Niebawem okazuje się, że i Martin jest zachwycony Francuzem.
0,000 głosów
Zamach

Zamach (2015)
nowośćAssassination

Dramat Historyczny Thriller AkcjaPokaż opis
Okupowana Korea. Ruch oporu planuje zamach na japońskiego dowódce, ale akcja jest zagrożona, ponieważ w powstańczych szeregach ukrył się zdrajca.
0,000 głosów