Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (2116)
Ostatnio dodane
Park Yeol

Park Yeol (2017)
nowośćAnarchist From Colony

Akcja Biograficzny DramatPokaż opis
Lee Je Hun w bardzo interesującej dla siebie roli, która przełamuje jego spokojny wizerunek, wciela się w tytułowego anarchistę Park Yeola. Jest poetą, dorabia jako rikszarz, ale ogólnie robi rozróbę w Tokio, a raczej marzy o niej, ponieważ nie tak łatwo przeszmuglować jakąkolwiek bombę z Szanghaju. Pod wpływem społecznego niepokoju spowodowanego Wielkim Trzęsieniem Ziemi w Kanto władze japońskie masakrują wielu Koreańczyków, obwiniając ich o wszystkie zbrodnie, często na podstawie zaledwie plotek. Park Yeol i jego anarchistyczne ugrupowanie zostaje aresztowane pod zarzutem terroryzmu i domniemanej próby zamachu na księcia Hirohito. Wielu z nich zostaje wypuszczonych, ale Park Yeol i jego kobieta Kaneko Fumiko przyznają się do rzeczy, które może planowali zrobić i zostają początkowo skazani na śmierć. Brakuje jednak twardych dowodów, więc w końcu stają przed sądem, wyśmiewając przy tym cały czas nieudolność rządu, jak i cesarstwa.
0,000 głosów
Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem

Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem (2016)
nowośćToen mijn vader een struik werd

Akcja Dramat Familijny Wojenny PrzygodowyPokaż opis
Toda mieszka z ojcem i babcią. Dla rezolutnej dziewczynki największą radością jest pomaganie tacie w pieczeniu ciastek. Ta sielanka kończy się wraz z wybuchem wojny.
0,000 głosów
DC Batman kontra Dwie Twarze

DC Batman kontra Dwie Twarze (2017)
nowośćDC Batman vs Two-Face

Animowany Akcja KomediaPokaż opis
Nowy animowany film pełnometrażowy DC Comics. Tym, razem Batman zmierzy się z byłym prokuratorem generalnym Gotham City, który przeszedł na stronę zbrodni, przyjmując imię Dwie Twarze. Czy o losach Gotham zadecyduje rzut monetą?
0,000 głosów
Rescue Under Fire

Rescue Under Fire (2017)
nowośćZona hostil

Akcja Dramat Thriller WojennyPokaż opis
Akcja rozgrywa się w 2012 roku w Afganistanie. Oparta na faktach opowieść przedstawia historię ekipy helikoptera ratunkowego, która miała wypadek pomagając hiszpańsko-amerykańskiemu oddziałowi. Hiszpańska armia miała zaledwie dobę na zorganizowanie akcji ratunkowej, by ocalić medyków przed Talibami.
0,000 głosów
Atomic Blonde

Atomic Blonde (2017)
nowośćFilm

Thriller AkcjaPokaż opis
Ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona. Berlin, czasy Zimnej Wojny. Lorraine Broughton, tajna agentka MI6, zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów. Misja nie będzie łatwa, Lorraine nie może ufać nikomu i często musi bronić swojego zdania, również pięściami.
0,000 głosów
Darkland

Darkland (2017)
nowośćUnderverden

Akcja Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
"Darkland" to opowieść o znanym lekarzu Zaidzie (w tej roli Dar Salim), który w czasie napadu gangu traci brata. Mężczyzna postanawia porzucić swoje uporządkowane życie i pomścić członka rodziny. Przywdziewa czarny kask i jako zamaskowany wojownik na motorze zaczyna wymierzać sprawiedliwość.
0,000 głosów
Begum Jaan

Begum Jaan (2017)
nowośćFilm

Akcja Dramat HistorycznyPokaż opis
W sierpniu 1947 roku, brytyjczycy uchwalił ustawę dotyczącą podziału Bengalu. Autor filmu zagłębia się w ponurą historię rozbioru. Akcja toczy się na granicy, która przebiega przez zabudowania burdelu z którego utrzymuje się 11 kobiet.
0,000 głosów
Powrót lwa

Powrót lwa (2014)
nowośćSingham Returns

Akcja DramatPokaż opis
Singham to uczciwy, choć w gorącej wodzie kąpany policjant. Kiedy fałszywy guru i skorumpowany polityk zabijają jego mentora, Lew poprzysięga zemstę.
0,000 głosów
Boost

Boost (2017)
nowośćFilm

Akcja Dramat Kryminał Thriller PrzygodowyPokaż opis
Nastoletni Hakeem (Nabil Rajo) jest synem pochodzących ze wschodniej Afryki migrantów. Rodzina żyje nieopodal Parc-Ex w Montrealu. Chłopak pracuje razem ze swoim najlepszym kumplem Anthonym 'A-Mac' McDonaldem (Jahmil French) w myjni samochodowej. Aby zdobyć dodatkowe pieniądze, chłopcy współpracują też z lokalnym gangiem. Pewnego dnia A-Mac przekonuje Hakeema do kradzieży auta, co prowadzi do fatalnych w skutkach konsekwencji.72 dramatyczne godziny z życia dwójki nastolatków, którzy muszą odnaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
0,000 głosów
Zamach

Zamach (2015)
nowośćAssassination

Dramat Historyczny Thriller AkcjaPokaż opis
Okupowana Korea. Ruch oporu planuje zamach na japońskiego dowódce, ale akcja jest zagrożona, ponieważ w powstańczych szeregach ukrył się zdrajca.
0,000 głosów
Rycerze Okrągłego Stołu: Pokolenie przyszłości

Rycerze Okrągłego Stołu: Pokolenie przyszłości (2017)
nowośćKing Arthur and the Knights of the Round Table

AkcjaPokaż opis
Zła czarownica Morgana i jej syn Mordred powracają z wieloletniego wygnania do współczesnego świata. Ich celem jest zdobycie nieograniczonej władzy. Potomkowie króla Artura i jego rycerzy stają do walki w obronie ludzkości.
0,000 głosów
Pewnego razu w Bombaju

Pewnego razu w Bombaju (2010)
nowośćOnce Upon a Time in Mumbaai

Akcja Kryminał Dramat RomansPokaż opis
Opowieść o dwóch gangsterach; z przeszłości i teraźniejszości, których życia zaczynają biec równolegle, gdy próbują przetrwać w kryminalnym podziemiu Bombaju.
0,000 głosów
Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian i Miasto Tysiąca Planet (2017)
nowośćValerian and the City of a Thousand Planets

Akcja Sci-fiPokaż opis
Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.
7,002 głosy
The Ghazi Attack

The Ghazi Attack (2017)
nowośćGhazi

Akcja Dramat Historyczny Thriller WojennyPokaż opis
Pakistańska łódź podwodna znika w tajemniczych okolicznościach. Film odkrywa tajemnicze okoliczności, w których PNS GHAZI zatonął u wybrzeża Visakhapatnam w 1971 roku.
0,000 głosów
Bóg Wojny

Bóg Wojny (2017)
nowośćDang kou feng yun

Akcja HistorycznyPokaż opis
Azja, połowa XVI wieku. Przedłużający się konflikt Chin z japońskimi piratami zmusza dwóch chińskim generałów do podjęcia walki na niespotykaną do tej pory skalę.
0,000 głosów
Dobrzy gliniarze 2

Dobrzy gliniarze 2 (2017)
nowośćBon Cop Bad Cop 2

Akcja Komedia KryminałPokaż opis
Dwóch doświadczonych gliniarzy wraca do akcji. Tym razem muszą rozpracować grupę złodziei samochodów, która okazuje się groźniejsza, niż mogło się wydawać.
0,000 głosów
Żelazny Mistrz Wu

Żelazny Mistrz Wu (2016)
nowośćChao ji bao biao

Akcja DramatPokaż opis
Po śmierci przywódcy klanu, Wu-Lin opuszcza wioskę i rusza do miasta. Tam zostaje ochroniarzem córki jednego z najbogatszych ludzi w okolicy.
0,000 głosów
Dobrzy gliniarze

Dobrzy gliniarze (2006)
nowośćBon Cop, Bad Cop

Akcja Komedia kryminalnaPokaż opis
Na granicy francuskojęzycznego Quebeku i anglosaskiego Ontario w Kanadzie zostaje znalezione ciało. Okazuje się, że zwłoki należą do Benoit Brisseta, który był działaczem sportowym związanym z ligą hokeja.
0,000 głosów
Kryptonim HHhH

Kryptonim HHhH (2017)
nowośćThe Man with the Iron Heart

Biograficzny Thriller Wojenny AkcjaPokaż opis
Rok 1942 – szczyt potęgi Trzeciej Rzeszy. Czeski ruch oporu w Londynie planuje najbardziej ambitną operację wojskową II wojny światowej; „Człekokształtni”. Dwóch młodych rekrutów zostaje wysłanych do Pragi, aby dokonać zamachu na szefa SS, twórcę Gestapo i „ostatecznego rozwiązania”, Reinharda Heydricha.
0,000 głosów
Thor: Opowieści z Asgardu

Thor: Opowieści z Asgardu (2011)
nowośćThor: Tales of Asgard

Animowany Przygodowy AkcjaPokaż opis
Film animowany opisujący młodość Thora, kiedy żądny podróży bóg wyrusza wraz ze swoim bratem w dalekie i nieznane ziemie, by odnaleźć legendarny miecz o potężnej mocy.
9,002 głosy