Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (15607)
Ostatnio dodane
Był sobie pies

Był sobie pies (2017)
nowośćA Dog's Purpose

Familijny KomediaPokaż opis
Pies odnajduje sens swego istnienia, gdy po odejściu z tego świata niespodziewanie odradza się ponownie w kolejnym psim wcieleniu.
10,002 głosy
Odyseja

Odyseja (2016)
nowośćL'odyssée

Biograficzny PrzygodowyPokaż opis
Zapierająca dech w piersi biograficzna opowieść o niezwykłych losach kapitana Cousteau. Słynny podróżnik, odkrywca, wynalazca i gwiazda ówczesnych mediów przez lata swej działalności sprawił, że opinia publiczna zainteresowała się życiem oceanów, dostrzegła ich tajemnicze piękno i znaczenie dla planety. Opowieść rozpoczyna się w roku 1979, gdy kapitan Cousteau, załamany śmiercią syna w wypadku lotniczym, jest bliski usunięcia się w cień i porzucenia kariery naukowej. Na szczęście u jego boku stoi drugi syn, który stawia sobie za cel przywrócenie ojcu wiary w sens życia. Jednak by to mogło się dokonać, rodzina Cousteau musi wyruszyć w najważniejszą ze swych podróży, podczas której mierzyć się będzie z swoimi słabościami, wstydliwymi tajemnicami i grzechami sprzed lat. A wszystko to w niezwykłej scenerii bezkresnych oceanów, podmorskich raf i dalekich lądów.
0,000 głosów
Jej twarz

Jej twarz (2016)
nowośćThe Last Face

DramatPokaż opis
Historia miłosna osadzona na tle rozdartej wojną Afryki. Miguel (Javier Bardem), bohaterski, hiszpański lekarz wyrusza na czarny ląd, by zająć się ofiarami powstań zbrojnych. Wren (Charlize Theron) jest rzeczniczką organizacji, która finansuje pomoc medyczną dla biednych krajów na całym świecie. Oboje spotykają się w Liberii, gdzie wybucha między nimi gorący romans.
0,000 głosów
Historia zemsty

Historia zemsty (2017)
nowośćVengeance: A Love Story

ThrillerPokaż opis
Teena (Anna Hutchison) jest samotną matką. Wraz z córką mieszka w niewielkim amerykańskim miasteczku. Pewnego wieczoru podczas powrotu z wieczornej imprezy u przyjaciół zostaje napadnięta. Pobita i brutalnie zgwałcona na oczach swojej córki, zostaje porzucona na pewną śmierć. Policji udaje się ująć sprawców. Ci jednak nie przyznają się do winy i wynajmują słynącego z bezwzględności, cenionego adwokata Jaya Kirkpatricka (Don Johnson), zaś ten stara się całkowicie zdyskredytować Teenę i jej zeznania. Prowadzący śledztwo John Dromoor (Nicolas Cage) zamierza zrobić wszystko, by sprawiedliwość zatryumfowała. Nawet jeśli trzeba będzie wymierzyć ją poza salą sądową. [b]Obsada:[/b] Nicolas Cage - John Dromoor Deborah Kara Unger - Agnes Anna Hutchison - Teena Talitha Bateman - Bethie Maguire Joshua Mikel - Marvin Fick Emily Sandifer - Ursula Elizabeth Hunter - Annie Jwaundace Candece - Nocna pielęgniarka
0,000 głosów
T2: Trainspotting

T2: Trainspotting (2017)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Druga część kultowego filmu lat dziewięćdziesiątych XX wieku, dzięki której poznamy dalsze losy Marka Rentona (Ewan McGregor). Dowiemy się, czy rzeczywiście udało mu się wyrwać na dobre z brudnego, podziemnego życia Edynburga i heroinowego nałogu, przestępczego półświatka, w którym każdy czyn motywowany jest narkotykowym głodem.
0,000 głosów
Toni Erdmann

Toni Erdmann (2016)
nowośćFilm

Komedia DramatPokaż opis
Lekkoduch Winfried postanawia złożyć swojej zapracowanej córce wizytę w Bukareszcie. Spotkaniu towarzyszy jego ekscentryczne alter ego "Toni Erdmann", przedstawiający się jako coach szefa dziewczyny.
0,000 głosów
Misja: Bangkok

Misja: Bangkok (2014)
nowośćOn a marché sur Bangkok

Komedia PrzygodowyPokaż opis
Były dziennikarz telewizyjny Serge Renart (Kad Merad) i Natacha Bison (Alice Taglioni), korespondentka wojenna odsunięta od pracy, gdyż stanowiła zbyt duże zagrożenie dla swoich kolegów, mają wspólnie przeprowadzić śledztwo w sprawie jednej z największych tajemnic współczesnej historii. Nietypowa para ma ustalić, co tak naprawdę zobaczyli widzowie śledzący transmisję telewizyjną z wyprawy statku kosmicznego Apollo 11. Próba odkrycia, czy 20 lipca 1969 roku człowiek po raz pierwszy postawił nogę na Księżycu, zawiedzie ich aż do Tajlandii. [b]Obsada:[/b] Kad Merad - Serge Renart Alice Taglioni - Natacha Bison Olivier Baroux - Rodolphe Picon Peter Coyote - Burt Lowell Michel Aumont - Poséidon Claude Perron - Dominique Broux Claire Nadeau - Jacqueline Gérard Jugnot - Joseph
0,000 głosów
You Get Me

You Get Me (2017)
nowośćFilm

ThrillerPokaż opis
Po nocy spędzonej z nowo poznanym chłopakiem, Tylerem, Holly ogarnia niezdrowa obsesja na jego punkcie. Przenosi się do jego liceum i próbuje kontynuować ich „związek”.
0,000 głosów
Pracująca dziewczyna

Pracująca dziewczyna (1988)
nowośćWorking Girl

ObyczajowyPokaż opis
Tess McGill (Melanie Griffith) jest sekretarką Katharine Parker (Sigourney Weaver), kobiety sukcesu prowadzącej firmę maklerską na Wall Street. By zdobyć jej uznanie, Tess podsuwa przełożonej pomysł kupna stacji radiowej. Gdy Katharine łamie nogę na nartach, ambitna Tess zastępuje ją na stanowisku. Wtedy przypadkiem odkrywa, że Katherine zamierzała wykorzystać jej pomysł jako własny. Dziewczyna nie ma nic do stracenia. Podszywając się pod własną szefową, rozpoczyna negocjacje z grubymi rybami biznesu. Jej partnerem jest przystojny Jack Trainer (Harrison Ford).
7,001 głos
Pożegnanie z niewinnością

Pożegnanie z niewinnością (2010)
nowośćTrust

Dramat ThrillerPokaż opis
Rodzina Cameronów mieszka w dużym, eleganckim domu na przedmieściach. Will (Clive Owen) i Lynn (Catherine Keener) wychowują trójkę udanych dzieci w miłości i wzajemnym zrozumieniu. Są przekonani, że zapewniają im całkowite bezpieczeństwo i że ich szczęśliwej rodzinie nie może stać się żadna krzywda. 14-letnia Annie (Liana Liberato) poznaje w Internecie 16-letniego Charliego. Chłopak jest miły, bystry, przystojny, zabawny – i w ogóle słodki. Ziszczenie marzeń nastolatki o idealnym partnerze. Annie coraz bardziej angażuje się w wirtualną znajomość. Rodzice nie maja nic przeciwko, w końcu takie zauroczenie jest typowe dla dziewcząt w tym wieku. A potem Annie spotyka się z Charliem – i okazuje się, że rzeczywistość jest szokująco inna od wyobrażanej. To spotkanie pociąga za sobą dramatyczne wydarzenia i zmienia życie całej rodziny na zawsze...
9,001 głos
Gwiazda Południa

Gwiazda Południa (1969)
nowośćThe Southern Star

Komedia PrzygodowyPokaż opis
Komedia przygodowa oparta na powieści Juliusza Verne'a o wzlotach i upadkach złodziei klejnotów w dzikiej Afryce około roku 1900. George Segal gra tu pociągającego bohatera, Dana Rocklanda, zakochanego w córce milionera Kramera, którą gra Ursula Andress. Główny bohater znajduje ogromny diament i oddaje go Kramerowi, czym zyskuje sobie jego życzliwość. Podczas przyjęcia, na którym ów diament zostaje nazwany Gwiazdą Południa, drogocenny kamień znika. Kramer podejrzewa o kradzież młodego afrykańskiego chłopaka - Matakita, który bojąc się kary, ucieka. Jego śladem rusza Dan, córka Kramera - Erica i szef ochrony Kramera - Karl Ludwig, który także podkochuje się w Erice.
0,000 głosów
Annie Hall

Annie Hall (1977)
nowośćFilm

Komedia obyczajowaPokaż opis
Historia burzliwego związku Alvy'ego Singera, błyskotliwego nowojorskiego komika, z piosenkarką Annie Hall.
0,000 głosów
Everest

Everest (2015)
nowośćFilm

Przygodowy ThrillerPokaż opis
Spektakularny thriller akcji oparty na jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest. Wszystko działo się w maju 1996 r., kiedy jednego dnia w śniegach Mount Everestu zginęło 15 wspinaczy. Film opowiada historię grupy ośmiorga himalaistów, którzy pod przewodnictwem Roba Halla (Jason Clarke) próbują zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami niedostępnego szczytu. Walka ze śmiertelnym zimnem, nawałnicami śnieżnymi, walka o tlen i przetrwanie. "Everest" to film o granicach ludzkiej wytrzymałości - fizycznej i psychicznej.
9,001 głos
Marzenie Joy

Marzenie Joy (2016)
nowośćHoliday Joy

KomediaPokaż opis
Po stracie matki 15-letnia Joy opiekuje się ojcem i braćmi. Z zazdrością obserwuje sąsiadów. W niewyjaśniony sposób staje się członkiem ich rodziny. Odkrywa, że rzeczywistość różni się od oczekiwań.
5,001 głos
3000 nocy

3000 nocy (2015)
nowość3000 Layla

DramatPokaż opis
Layal (Maisa Abd Elhadi) jest młodziutką palestyńską nauczycielką. Pewnego dnia kobieta zostaje oskarżona o przestępstwo, którego nie popełniła. Sąd skazuje ją na osiem lat pozbawienia wolności. Layal trafia do izraelskiego więzienia pod specjalnym nadzorem. Jako Palestynka nie ma tam łatwego życia. Co gorsza, w pewnym momencie odkrywa, że jest w ciąży. Pracujący w więzieniu lekarz próbuje zmusić ją do aborcji. Kobieta nie daje się jednak przekonać – postanawia zostać matką. Wzruszający dramat o poszukiwaniu nadziei, trudnych życiowych wyborach i determinacji w walce z przeciwnościami losu. Obsada: Maisa Abd Elhadi - Layal Hussein Nakhleh - Śledczy Abeer Zeibak Haddad - Hava Nadira Omran - Sanaa Raida Adon - Shulamit Nour Chamoun - Strażnik Khitam Edelbi - Ze'eva Laura Hawa - Rachel
0,000 głosów
Z czystym sercem

Z czystym sercem (2016)
nowośćTiszta Szívvel

Dramat Komedia AkcjaPokaż opis
Zolika (Zoltán Fenyvesi) ma dwadzieścia lat i porusza się na wózku. W jego życiu niewiele się dzieje. Jego najlepszy przyjaciel "Barba Papa" (Ádám Fekete) także jest niepełnosprawny. Pewnego dnia, razem z byłym strażakiem Rupaszovem (Szabolcs Thuróczy), który również nie może chodzić o własnych siłach, chłopcy postanawiają zostać płatnymi zabójcami i zaoferować swoje usługi przedstawicielom lokalnej mafii. Przewrotna czarna komedia o trójce poruszających się na wózkach mężczyzn. Obsada: Szabolcs Thuróczy - Rupaszov Zoltán Fenyvesi - Zolika Ádám Fekete - Barba Papa Mónika Balsai - Zita Lídia Danis - Évi Dusán Vitanovics - Rados Björn Freiberg - Dr. Björn György Gödény - Ochroniarz
0,000 głosów
The Bad Batch

The Bad Batch (2016)
nowośćFilm

RomansPokaż opis
The Bad Batch opowiada historię Arlen, która opuszczona w Teksasie, stara się dostosować do nowego środowiska. Złapana przez gang kanibali musi walczyć z jej nową rzeczywistością. Orientuje się przy tym, że kwestia dobra i zła zależy od tego kto stoi obok.
0,000 głosów
Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: Ostatni Rycerz (2017)
nowośćTransformers: The Last Knight

Akcja Sci-fiPokaż opis
Gdy na świecie Transformery i ludzie toczą wojnę, Cade Yeager wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie.
0,000 głosów
Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Wyspa Czaszki (2017)
nowośćKong: Skull Island

Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Kiedy grupa odkrywców trafia na wyspę zamieszkałą przez mitycznego Konga, ich misja badawcza zamienia się w walkę o przetrwanie.
0,000 głosów
Gwiazda szeptów

Gwiazda szeptów (2015)
nowośćHiso Hiso Boshi

Sci-fiPokaż opis
Film przedstawia świat przyszłości, w którym Wszechświat w 80% zamieszkany jest przez androidy. Yoko Suzuki jest jednym z tych, który posiada wbudowaną sztuczną inteligencję. Pełni ona funkcję międzyplanetarnego listonosza, gdyż jej praca polega na dostarczaniu przesyłek ludzion rozsianym po całej galaktyce. W trakcie długich podróży żeński android ma czas, aby zastanawiać się nad istotą człowieczeństwa. W głównej roli występuje Megumi Kagurazaka, prywatnie żona reżysera.
0,000 głosów