Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (11617)
Ostatnio dodane
Lęk wysokości

Lęk wysokości (1977)
nowośćHigh Anxiety

KomediaPokaż opis
Doktor Richard H. Thomdyke (Mel Brooks), wybitny psychiatra, przyjeżdża do pewnego zakładu psychiatrycznego, by objąć stanowisko ordynatora. Jego poprzednik zginął w tajemniczych okolicznościach. Wychodzi na jaw, że dawny ordynator został zamordowany przez doktora Charlesa Montague'a (Harvey Korman) i siostrę Charlotte Diesel (Cloris Leachman). Richard odkrywa też, że personel placówki dopuszcza się oszustw, przetrzymując w ośrodku zdrowych pacjentów. Mimo to Thorndyke nie poddaje się i chce przywrócić zakładowi utraconą renomę. Wkrótce spotyka tajemniczą blondynkę (Madeline Kahn), która prosi go, aby uwolnił z zakładu jej ojca.
0,000 głosów
Inni

Inni (2001)
nowośćThe Others

ThrillerPokaż opis
Grace wraz z dziećmi mieszka w olbrzymim domu mieszczącym się na wyspie u wybrzeży Anglii. Mąż Grace przebywa na wojnie i rodzina z niepokojem oczekuje nie tylko jego powrotu, ale każdej wiadomości od niego. Dzieci Grace cierpią na poważną chorobę, która uniemożliwia im przebywanie na słońcu. W związku z tym ich życie na wyspie reguluje szereg zasad, których łamać nie wolno. Pewnego dnia jednak Grace zostaje zmuszona do przyjęcia na służbę kilku mieszkańców wyspy. Wraz z ich przybyciem w posiadłości zaczynają dziać się dziwne rzeczy.
8,506 głosów
Pachnidło: Historia mordercy

Pachnidło: Historia mordercy (2006)
nowośćFilm

Dramat ThrillerPokaż opis
"W osiemnastym stuleciu żył we Francji człowiek, którego spośród jakże licznych w tej epoce genialnych i odrażających postaci zaliczyć wypada do najbardziej genialnych i najbardziej odrażających. (...) Nazywał się Jean-Baptiste Grenouille" "Pachnidło" Patrick Süskind "Pachnidło", adaptacja bestsellerowej powieści Patricka Süskinda, to historia człowieka obdarzonego genialnym węchem. Jean-Baptiste Grenouille, zafascynowany zmysłowym światem aromatów, pragnie stworzyć najpiękniejsze pachnidło na świecie. Z chwilą gdy poznaje zapach kobiety, jego fantazja staje się obsesją. Aby zaspokoić swoje pragnienie, nie zawaha się zostać mordercą.
6,673 głosy
Zawodowcy

Zawodowcy (1966)
nowośćThe Professionals

WesternPokaż opis
Akcja "Zawodowców" toczy się w roku 1917. W Meksyku dogorywa rewolucja, wojska rządowe, tzw. federales, bezlitośnie tępią walczące jeszcze oddziały wierne sprawie Pancho Villi i Emiliano Zapaty. Na tym tle rozgrywa się opowieść o wyprawie czterech zawodowych rewolwerowców, którzy mają odnaleźć i przywieźć amerykańskiemu milionerowi jego żonę, uprowadzoną do Meksyku przez dowódcę jednego z oddziałów.
8,001 głos
Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Więzień labiryntu: Lek na śmierć (2018)
nowośćMaze Runner: The Death Cure

Akcja Sci-fi ThrillerPokaż opis
W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie.
0,000 głosów
Dakota's Summer

Dakota's Summer (2014)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Bohaterką filmu jest wychowana na prowincji dziewczyna, która wiąże swoją przyszłość z rodzinnym ranczem i turniejami rodeo. Jednak w 18 urodziny dowiaduje się czegoś ze swojej przyszłości, co na zawsze zmieni jej życie.
0,000 głosów
Kodachrome

Kodachrome (2017)
nowośćFilm

Dramat KomediaPokaż opis
Umierający fotograf i skłócony z nim syn zarządzający firmą muzyczną razem udają się na wyprawę do ostatniego zakładu, który wciąż wywołuje klisze Kodachrome.
0,000 głosów
Ziomalki

Ziomalki (2018)
nowośćDude

Komedia DramatPokaż opis
Cztery przyjaciółki przygotowują się do ważnych zmian w życiu — i palą mnóstwo zielska — podczas dwóch ostatnich tygodni liceum.
0,000 głosów
Dwunastu odważnych

Dwunastu odważnych (2018)
nowość12 Strong

Akcja Dramat Historyczny WojennyPokaż opis
Po zamachach z 11 września 2001 roku Amerykanie wysyłają do Afganistanu oddział specjalny pod wodzą kapitana Mitcha Nelsona (Chris Hemsworth). Jego zadaniem jest nawiązanie współpracy z dowodzącym siłami Sojuszu Północnego generałem Dostumem (Navid Negahban) celem wspólnej walki z talibami i ich sojusznikami z Al-Kaidy. Amerykanie muszą pokonać nie tylko wzajemną nieufność i bariery kulturowe, ale także nauczyć się od walczących konno mudżahedinów trudnej sztuki przetrwania w pustynnych realiach.
0,000 głosów
Skok stulecia

Skok stulecia (2018)
nowośćDen of Thieves

Akcja Dramat Kryminał ThrillerPokaż opis
Nick Flanagan (Gerard Butler) stoi na czele cieszącej się złą sławą w przestępczym światku grupy agentów, którzy zasłynęli likwidacją najbardziej niebezpiecznych gangów. Wszyscy wiedzą, że Flanagan stosuje metody równie brutalne jak jego przeciwnicy i nigdy nie odpuszcza. Ray Merriman (Pablo Schreiber) właśnie opuścił więzienie i organizuje skok, który ma go ustawić do końca życia. Nikt dotąd nie porwał się na realizację tak śmiałego planu, ale Merriman to złodziej wizjoner. Gdy jeden z jego wspólników zdradza policji plany skoku, do akcji z całą brutalnością wkracza ekipa Flanagana. Tym razem jednak przeciwnik okaże się niezwykle wymagający. Plan Merrimana okazuje się znacznie bardziej wyrafinowany niż można było przypuszczać…
0,000 głosów
Trojańska Odyseja

Trojańska Odyseja (2017)
nowośćTroy the Odyssey

Akcja Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Grecki wódz Odyseusz (Dylan Vox) wraz z wiernymi mu towarzyszami wracają do domu po wojnie trojańskiej. W czasie wyprawy przeżywają wiele przygód.
10,001 głos
Legion samobójców: Piekielna misja

Legion samobójców: Piekielna misja (2018)
nowośćSuicide Squad: Hell to Pay

Animowany AkcjaPokaż opis
Nowość DC Universe! Pora raz jeszcze spuścić ze smyczy Legion samobójców! Tym razem celem przebiegłych złoczyńców będzie zdobycie mistycznego przedmiotu o tak wielkiej mocy, że chętnie zaryzykują życie, aby go ukraść. To gotowy przepis na chaos! Pakuj manatki i ruszaj w szaloną podróż z Legionem samobójców!
0,000 głosów
Deep Blue Sea 2

Deep Blue Sea 2 (2018)
nowośćFilm

Akcja Horror Sci-fiPokaż opis
Genialny miliarder Carl Durant eksperymentuje na rekinach..................................................................................
0,000 głosów
The Disaster Artist

The Disaster Artist (2017)
nowośćFilm

Biograficzny Dramat KomediaPokaż opis
Film „The Disaster Artist” opowiada prawdziwą, tragikomiczną historię początkującego twórcy filmowego i niesławnego wyrzutka Hollywoodu, Tommy’ego Wiseau — artysty, który realizował swoją pasję w co najmniej dyskusyjny sposób. Reżyser James Franco („Kiedy umieram”, „Dziecię boże”) uczynił z niej afirmację przyjaźni, ekspresji artystycznej i pogoni za marzeniami na przekór przeciwnościom losu. Komediodramat „The Disaster Artist” oparty jest na bestsellerze Grega Sestero opisującym proces powstawania kultowego „najgorszego filmu na świecie” Tommy’ego Wiseau „The Room”. Ta niesamowita i przezabawna historia udowadnia, że legendą można zostać z różnych powodów. Nawet nie mając pojęcia o tym, co się robi, można zajść bardzo daleko.
0,000 głosów
Stan łaski

Stan łaski (1990)
nowośćState of Grace

Dramat ThrillerPokaż opis
Frankie Flannery (Ed Harris) to najpotężniejszy gangster w zachodniej dzielnicy Manhattanu. Wymuszenia i napady to specjalność jego gangu, w skład którego wchodzi cała rodzina Flannerych. Do zawodu właśnie jest wprowadzany młodszy brat Frankiego, Jackie (Gary Oldman). Tylko ich siostra - piękna Kathleen (Robin Wright) - zdaje się nie mieć nic wspólnego ze światem przestępczym. Do tego świata powraca po latach nieobecności Terry Noonan (Sean Penn). Niegdyś wychowywał się razem z Jackim, a Kathleen była jego pierwszą miłością. Terry zostaje od razu wciągnięty w rodzinny interes. Jednak nikt nie wie, że Terry jest policjantem rozpracowującym podejrzany światek zachodniej dzielnicy. Nie jest to dla niego łatwe. Jest rozdarty między wspomnieniami z dzieciństwa i poczuciem lojalności wobec darzących go zaufaniem ludzi, a poczuciem obowiązku i pracą.
0,000 głosów
Furia

Furia (1978)
nowośćThe Fury

Horror Sci-fiPokaż opis
Akcja filmu rozgrywa się w dwóch planach: sensacyjno-politycznym i parapsychologicznym, które wzajemnie się przenikają. Jest rok 1977. Peter Sandza (K. Douglas), amerykański agent służb specjalnych, spędza wakacje na Środkowym Wschodzie ze swym kilkunastoletnim synem Robinem (A. Stevens), obdarzonym wybitnymi zdolnościami parapsychologicznymi. Towarzyszy im także przyjaciel i służbowy partner Petera, Childress (J. Cassavetes). Kiedy beztrosko spędzają czas na plaży, grupa Arabów zaczyna strzelać do nich z broni maszynowej. Robin i Childress chowają się bezpiecznie pod dachem, natomiast Peter grzęźnie w samym środku strzelaniny. Jedynym miejscem ucieczki staje się morze. Jednak ponton, z którego skorzystał, wkrótce staje w płomieniach. Przerażony Robin patrzy na to, co się dzieje i jest przekonany, że ojciec zginął. Inicjatorem zamachu był Childress, który chciał wykorzystać zdolności Robina do swych niecnych celów. Teraz wywozi chłopca do USA, by poddać go szkoleniu w Instytucie Telepatycznym...
0,000 głosów
Kocham Cię Phillip Morris

Kocham Cię Phillip Morris (2009)
nowośćI Love You Phillip Morris

Dramat KomediaPokaż opis
Film przedstawia prawdziwą historię Stevena Russella (Jim Carrey), męża i ojca, który trafia do teksańskiego więzienia. Zakochuje się tam w swoim koledze z celi (Ewan McGregor), który w końcu zostaje wypuszczony na wolność, co skłania Russella do ucieczek z różnych więzień w całym stanie Teksas.
4,333 głosy
Max 2: White House Hero

Max 2: White House Hero (2017)
nowośćFilm

FamilijnyPokaż opis
Dalsze przygody Maxa - psa pomagającego żołnierzom w Afganistanie. Tym razem będzie odbywał służbę w Białym Domu w Waszyngtonie.
0,000 głosów
Belfer

Belfer (1996)
nowośćThe Substitute

AkcjaPokaż opis
Akcja filmu rozgrywa się w Columbus High School na Florydzie. Uczy się w niej młodzież sprawiająca kłopoty wychowawcze, wchodząca w konflikt z prawem, handlująca narkotykami. Jedna z nauczycielek, atrakcyjna Jane Hetzko zostaje brutalnie napadnięta przez uczniów. Narzeczony Jane rządowy agent do zadań specjalnych Shale postanawia zemścić się na napastnikach. Nie wyjawiając swego związku z Jane, zajmuje jej miejsce jako nauczyciel na zastępstwie. Wkrótce odkrywa, że szkołą rządzi zorganizowana siatka handlarzy narkotyków.
0,000 głosów
Za cenę życia

Za cenę życia (2006)
nowość10th & Wolf

Dramat KryminałPokaż opis
Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, uznawanymi za ostateczny cios zadany słynnej Cosa Nostrze. Weteran wojny w Zatoce Perskiej, Tommy (James Marsden), dostaje od FBI propozycję nie do odrzucenia. Ma wrócić do Pensylwanii i pomóc w rozbiciu struktur mafijnych, które rządzą w jego rodzinnym mieście ? w przeciwnym razie jego brat i kuzyn trafią za kratki. Lojalność wobec rodziny kłóci się z lojalnością wobec praw ulicy, na której się wychował. Tommy decyduje się wrócić do środowiska, z którego tak bardzo próbował się wyrwać. W ekstremalnych sytuacjach pozna granice wierności i zdrady, dobra i zła, dowie się jaką wartość ma jego własne życie.
0,000 głosów