Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1224)
Ostatnio dodane
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O soli cenniejszej niż złoto

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O soli cenniejszej niż złoto (2015)
nowośćDie Salzprinzessin

FantasyPokaż opis
Gdy księżniczka Amalie wyznaje ojcu, że kocha go jak sól, władca wygania córkę z zamku.
0,000 głosów
Katie Fforde: Szczęście Belli

Katie Fforde: Szczęście Belli (2017)
nowośćKatie Fforde: Bellas Gluck

RomansPokaż opis
Bella postanawia wyjechać razem z synem Jaydenem do swoich rodziców. Niestety, na miejscu dowiaduje się, że zamierzają się rozwieść i sprzedać dom. Do takiego kroku namówił ich przebiegły makler.
0,000 głosów
Atomic Blonde

Atomic Blonde (2017)
nowośćFilm

Thriller AkcjaPokaż opis
Ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona. Berlin, czasy Zimnej Wojny. Lorraine Broughton, tajna agentka MI6, zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów. Misja nie będzie łatwa, Lorraine nie może ufać nikomu i często musi bronić swojego zdania, również pięściami.
0,000 głosów
Katie Fforde: Morze w tobie

Katie Fforde: Morze w tobie (2014)
nowośćKatie Fforde - Das Meer in dir

RomansPokaż opis
Marie próbuje uporać się ze swoją przeszłością. Tymczasem okazuje się, że jej nastoletni syn dopuścił się kradzieży i musi stanąć przed sądem. Zrozpaczona Marie próbuje go ratować.
0,000 głosów
Katie Fforde: U twego boku

Katie Fforde: U twego boku (2014)
nowośćKatie Fforde - An deiner Seite

DramatPokaż opis
Po wypadku prawniczka Alicia traci pamięć.Wkrótce niejaki Will żąda, by pomogła mu uzyskać prawo do opieki nad osieroconym Linusem. Twierdzi, że to ona odpowiada za śmierć rodziców chłopca.
0,000 głosów
Rosemari

Rosemari (2016)
nowośćFraming Mom

DramatPokaż opis
Podczas swojego przyjęcia weselnego Unn Tove (Tuva Novotny) znajduje w toalecie noworodka. Przekazuje dziewczynkę odpowiednim służbom. Szesnaście lat później jako pracująca w telewizji rozwódka z dwojgiem dzieci ponownie ją spotyka. Dorastająca Rosemari (Ruby Dagnall) stara się za wszelką cenę odnaleźć swoją biologiczną matkę. Unn postanawia jej pomóc. Chce przygotować reportaż, który umożliwiłby nawiązanie kontaktu z poszukiwaną kobietą. Razem z nastolatką wyrusza przez Norwegię do Danii. Podczas wspólnej podróży kobiety zbliżają się do siebie.
0,000 głosów
Wakacyjny trójkąt

Wakacyjny trójkąt (2016)
nowośćEine Sommerliebe zu Dritt

Romans DramatPokaż opis
Jackie i Martin pragną stworzyć szczęśliwą rodzinę. Mężczyzna dostał w Monachium dobrze płatną pracę, a kobieta niebawem urodzi pierwsze dziecko. Wszystko się zmienia, gdy Jackie poznaje przystojnego Francuza imieniem Serge. Wkrótce zatrudnia się na próbę w jego naleśnikarni. Jackie i Serge od początku czują do siebie sympatię. Niebawem okazuje się, że i Martin jest zachwycony Francuzem.
0,000 głosów
Sms Do Ciebie

Sms Do Ciebie (2016)
nowośćSMS für Dich

Dramat RomansPokaż opis
Clara nie potrafi pozbierać się po śmierci ukochanego. Ciągle wysyła wiadomości na numer należący do zmarłego. Nie wie, że został on już dawno przydzielony owdowiałemu dziennikarzowi, Markowi.
0,000 głosów
Detoks

Detoks (2002)
nowośćD-Tox

ThrillerPokaż opis
Maniakalny zabójca zamordował żonę i partnera Jacka Malloya. Osobista tragedia sprawiła, że ten do niedawna dobrze zapowiadający się agent FBI, coraz częściej zagląda do kieliszka. Bliski załamania, dostaje ostatnią szansę - izolowana klinika w mrożnym Wyoming to miejsce, w którym wraz z dziewięciorgiem innych gliniarzy ma poddać się kuracji. Pomimo pozornego spokoju panującego dookoła, Malloy miewa straszne wizje, słyszy dziwne głosy. Pewnego dnia burza śnieżna zrywa komunikację ze światem - zaczyna się horror. W klinice w tajemniczy sposób giną ludzie. Zabójcą może być każdy, ofiarą również.
0,000 głosów
Prognoza na życie

Prognoza na życie (2005)
nowośćThe Weather Man

Dramat KomediaPokaż opis
Prezenter pogody z Chicago podejmuje pracę w innym mieście, co uniemożliwia mu godzenie życia osobistego i zawodowego.
0,000 głosów
Maria Skłodowska-Curie

Maria Skłodowska-Curie (2016)
nowośćFilm

Biograficzny Dramat RomansPokaż opis
"Maria Skłodowska-Curie" to nie tylko wierna faktom opowieść o niesamowitym życiu naukowca, odkrywczyni dwóch pierwiastków – polonu i radu, ale przede wszystkim portret niezwykłej kobiety, która dzięki swojej inteligencji i wiedzy oraz nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie świat nauki, od zawsze zdominowany przez mężczyzn. Jako pierwsza kobieta w Europie uzyskała tytuł doktora. W 1906 roku przyznano jej profesurę i równocześnie objęła własną katedrę na paryskiej Sorbonie, co we Francji było wydarzeniem bez precedensu. Była też pierwszą uczoną, która zdobyła Nobla. W dziejach tej nagrody nadal jest jedynym podwójnym laureatem, wyróżnionym w dwóch różnych dziedzinach naukowych. Film w reżyserii Marie Noëlle to jednak przede wszystkim portret Skłodowskiej-Curie, jakiej nie znaliśmy – czułej matki, kochającej żony, kobiety charyzmatycznej, zdecydowanej, choć pełnej dylematów i sprzeczności.
0,000 głosów
Zjadacz grzechów

Zjadacz grzechów (2003)
nowośćThe Order

Horror ReligijnyPokaż opis
Thriller. Młody, zbuntowany ksiądz jedzie do Rzymu, by wyjaśnić okoliczności tajemniczej śmierci swojego mentora. Na miejscu trafia na ślad mistycznej postaci, która od wieków odgrywa rolę "Boga na Ziemi", tzw. "pożeracza grzechów", dającego ludziom rozgrzeszenie poza kościołem, polegające na dosłownym zjadaniu ich przewinień.
0,000 głosów
Hördur - Zwischen den Welten

Hördur - Zwischen den Welten (2015)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Ailyn w klasie nazywana jest psychiczną głównie dlatego, że nie reaguje na liczne zaczepki. Że nie ma pieniędzy? Że musi się opiekować młodszym bratem? Że ojciec od śmierci mamy marzy o tym, by wrócić do Turcji? Co oni o niej wiedzą? Nic! Tylko ile razy można nadstawiać drugi policzek? Ten jeden raz Ailyn nie wytrzymuje i … sąd rodzinny wymierza jej karę 50 godzin pracy społecznej. Na szczęście trafia do stadniny koni. Jeden z kucy przykuwa jej uwagę. Pochodzący z Islandii Hördur nigdy nie będzie mógł wrócić do domu. A ona? W czasie ciężkiej pracy w stajniach rodzi się w niej marzenie i potrzeba, żeby o nie walczyć. "Hördur" znaczy przecież wojownik.
0,000 głosów
Jak rozbić bank

Jak rozbić bank (2016)
nowośćVier gegen die Bank

Komedia kryminalnaPokaż opis
Bokser Chris (Til Schweiger), były aktor Peter i ekscentryczny specjalista od reklamy Max od lat odkładają pieniądze w tym samym banku. Każdy z nich jest o krok od realizacji swoich marzeń, gdy okazuje się, że pieniądze wyparowały. Ich rachunki prowadził ten sam doradca inwestycyjny Tobias. Niestety dyrektor banku za wszelką cenę chciał się pozbyć Tobiasa i swoimi machinacjami sprawił, że rachunki jego klientów w jednej chwili stopniały do zera. Teraz czterej panowie bez grosza przy duszy i bez perspektyw postanawiają zemścić się na banku i jego dyrektorze.
0,000 głosów
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia (2003)
nowośćLara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life

PrzygodowyPokaż opis
Kryjąca w swoim wnętrzu nieznane dotąd ludzkości siły zła, puszka Pandory ukryta jest na kontynencie afrykańskim, na obszarze znanym jako 'kolebka życia'. Zadaniem światowej sławy badacza grobów - Tomb Raidera - Lary Croft (Angelina Jolie) jest znalezienie tego okrytego złą sławą przedmiotu zanim wpadnie on w ręce maniakalnego naukowca, zdobywcy nagrody Nobla Dr Jonathana Reissa (Ciarán Hinds). Mający w swoich zamiarach okiełznanie na własny użytek sił zła, Reiss musi zostać za wszelką cenę powstrzymany.
9,437 głosów
Tomb Raider: The Adventures of Lara Croft

Tomb Raider: The Adventures of Lara Croft (2001)
nowośćFilm

PrzygodowyPokaż opis
Kryjąca w swoim wnętrzu nieznane dotąd ludzkości siły zła, puszka Pandory ukryta jest na kontynencie afrykańskim, na obszarze znanym jako 'kolebka życia'. Zadaniem światowej sławy badacza grobów - Tomb Raidera - Lary Croft (Angelina Jolie) jest znalezienie tego okrytego złą sławą przedmiotu zanim wpadnie on w ręce maniakalnego naukowca, zdobywcy nagrody Nobla Dr Jonathana Reissa (Ciarán Hinds). Mający w swoich zamiarach okiełznanie na własny użytek sił zła, Reiss musi zostać za wszelką cenę powstrzymany.
9,004 głosy
Potworna rodzinka

Potworna rodzinka (2017)
nowośćHappy Family

Animowany KomediaPokaż opis
Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Sielscy zostali zamienieni w potwory! Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!
0,000 głosów
Pszczółka Maja. Film

Pszczółka Maja. Film (2014)
nowośćMaya the Bee Movie

Animowany Komedia Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Uskrzydlająca opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata w zupełnie nowej odsłonie wreszcie na wielkim ekranie! Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to ukochani bohaterowie milionów nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to jak zawsze potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Film zrealizowany przez jedno z najlepszych studiów animacji na świecie już wkrótce podbije nasze kina i serca.
8,001 głos
7 Krasnoludków Las to za mało Historia jeszcze prawdziwsza

7 Krasnoludków Las to za mało Historia jeszcze prawdziwsza (2006)
nowość7 Zwerge - Der Wald ist nicht genug

Fantasy KomediaPokaż opis
Bajkowa kraina, którą poznaliśmy w pierwszej części "7 krasnoludków", nie jest już tym samym miejscem. Królewna Śnieżka zamieszkała w zamku i urodziła synka. Krasnoludki opuściły swoją chatkę i rozeszły się po świecie. Gdy sługa Śnieżki ucieka, wystawia królewnę i jej synka na śmiertelne niebezpieczeństwo. Zjawia się zły smok, który oznajmia, że w pierwsze urodziny syna Śnieżki przyjdzie, by go jej odebrać. Jedyną szansą ocalenia maleństwa jest wyjawienie imienia potwora. Zrozpaczona Śnieżka szuka pomocy u krasnoludków. Okazuje się, że żaden z nich nie mieszka już okolicy poza Bubim. Czy Bubi odnajdzie swoich przyjaciół przed pierwszymi urodzinami księcia? I czy krasnoludki odgadną, że potwór nazywa się? Rumplestiltsken? Kontynuacja komedii dla dzieci i dorosłych z polskim dubbingiem w gwiazdorskiej obsadzie. Porwania, pościgi, flirty, bajkowe postacie, współczesne gwiazdy showbiznesu i obezwładniające poczucie humoru zbliżają klimatem "7 krasnoludków spotyka Czerwonego Kapturka" do "Shreka", "Czerwonego Kapturka. Prawdziwej historii" i "Epoki lodowcowej". Autorem polskiej wersji językowej filmu jest Jan Wecsile ("Iniemamocni", "Dżungla", "Auta").
0,000 głosów
7 Krasnoludków - Historia prawdziwa

7 Krasnoludków - Historia prawdziwa (2004)
nowość7 Zwerge

Familijny KomediaPokaż opis
Po Czerwonym Kapturku przyszedł czas na odkrycie całej prawdy o 7 krasnoludkach i Królewnie Śnieżce... Specjalna komisja śledcza powołana do zbadanie tej sprawy ujawniła fakty, których nikt się nie spodziewał. Za górami, za lasami, siedmiu krasnoludków schroniło się w lesie. Szczycik (Maciej Stuhr), Dołek (Paweł Wilczak), Knedel (Robert Makłowicz), Loczek (Jerzy Kryszak), Prezes (Cezary Morawski), Czak (Jarosław Boberek) i Młotek (Zbigniew Suszyński) wybrali własne towarzystwo nie zakłócane odgłosami łamanych serc. I żyliby sobie dalej tak spokojnie, gdyby nie nagłe pojawienie się Królewny Śnieżki (Joanna Jabłczyńska), która wywróciła do góry nogami ich uporządkowane życie. Ta sytuacja może jednak nie potrwać długo, gdyż na poszukiwanie Śnieżki wyruszył właśnie Wielki Łowczy (detektyw Krzysztof Rutkowski) wysłany przez Złą Królową (Katarzyna Figura). Ale na zamku – poza Złą Królową – czeka na Śnieżkę również wielka miłość w osobie Królewskiego Błazna (Kuba Wojewódzki).
10,003 głosy