Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (200)
Ostatnio dodane
Ri-eol

Ri-eol (2017)
nowośćReal

AkcjaPokaż opis
W podziemiach mrocznego i fikcyjnego miasta Jang Tae-yeong (Kim Soo-hyun) jest osobą od "rozwiązywania problemów", a także właścicielem dużego kasyna. Jedynym problemem jest jego druga osobowość, Jang postanowia zwrócić się o pomoc do dr Choi Jin-ki. Terapia przynosi nieoczekiwane konsekwencje.
0,000 głosów
Geukbisusa

Geukbisusa (2015)
nowośćThe Classified File

Akcja Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
Akcja rozgrywa się w Busanie w 1978 roku. Córka wpływowego biznesmena zostaje porwana, a policja jest w ślepym zaułku, gdyż porywacz przez dwa tygodnie się nie odzywa. Zakładają więc, że zginęła. Zrozpaczona matka Eun Joo prosi o pomoc szamana Kim Joong Sana, a ten ją przekonuje, że jej dziecko jeszcze żyje, ale żeby ją uratować, musi to zrobić detektyw Gong Gil Yong. Ojciec używa swoich wpływów, aby go ściągnąć i włączyć do śledztwa, mimo że to nie jest jego jurysdykcja, dlatego miejscowy oddział traktuje go z pogardą jako jakiegoś „rywala”. Nie za bardzo wierzący w szamańskie przepowiednie Gil Yong wkrótce przekonuje się, że wiele wskazówek Joong Sana okazuje się być trafnych.
0,000 głosów
Gra cieni

Gra cieni (2016)
nowośćMil-jeong

Akcja Dramat Szpiegowski ThrillerPokaż opis
Koniec lat 20. w okupowanej przez Japonię Korei. Grupa tajnych agentów zajmuje się przemytem materiałów wybuchowych, które mają posłużyć do zniszczenia w Seulu kluczowych budynków zajmowanych przez Japończyków.
0,000 głosów
Super Spark: Gwiezdna misja

Super Spark: Gwiezdna misja (2017)
nowośćSpark: A Space Tail

Animowany Komedia Familijny Sci-fiPokaż opis
Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii - Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark z przyjaciółmi Vix i Chunkiem. Wyruszają razem, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!
0,000 głosów
Fabricated City

Fabricated City (2017)
nowośćJo-jak-doen Do-si

Akcja ThrillerPokaż opis
Kwon Yoo jest byłym sportowcem a obecnie obibokiem, który jest mistrzem gier online. Ni stąd ni zowąd główny bohater staje się podejrzanym gwałtu i morderstwa dziewczyny w motelu i zostaje brutalnie wybudzony ze snu w trakcie aresztowania, mimo że narzędzie zbrodni jakoś w zbyt oczywisty sposób leży w jego pokoju. Trafia do więzienia, a media tak się na niego uwzięły, że jego obrona jest praktycznie niemożliwa. Staje się czarną owcą i obiektem polowania jednego z więziennych bossów, Ma Deok Soo (Kim Sang Ho). W międzyczasie jego matka umiera, dlatego wreszcie postanawia jakoś się stamtąd wydostać i oczyścić swoje imię. Z pomocą przychodzą mu znajomi gracze, których pierwszy raz widzi w „realu” – hakerka Yeo Wool (Shim Eun Kyung), Demolition (Ahn Jae Hong), Beauty of Space (Kim Ki Chun) i Ascetic Yong (Kim Min Kyo).
0,000 głosów
Mi-ok

Mi-ok (2017)
nowośćA Special Lady

Akcja KryminałPokaż opis
Na Hyun Jung jest prawą ręką gangstera Kima i jego dawną kochanką, która poszła za niego do więzienia. Pracuje w gruncie rzeczy jako alfons i szantażystka wielu polityków. Wykiwany prokurator Choi mści się w okrutny sposób, natomiast jeden ze stałych najemników, obsesyjnie zakochany w głównej bohaterce Lim Sang Hun postanawia w końcu przejąć funkcję bossa. Hyun Jung musi walczyć o przeżycie w tym męskim świecie, a kartą przetargową staje się syn z Kimem, Joo Hwan, który sam zna ją przelotnie jako sekretarkę ojca.
0,000 głosów
W sieci

W sieci (2016)
nowośćGeu-mul

DramatPokaż opis
Ubogiemu rybakowi sieć zaplątuje się w silnik łodzi, która dryfuje do brzegów niewłaściwej Korei. Tam żołnierze uznają go za szpiega i rozpoczyna się gehenna przesłuchań.
0,000 głosów
Gang Wiewióra 2

Gang Wiewióra 2 (2017)
nowośćThe Nut Job 2: Nutty by Nature

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!
9,502 głosy
Pani Zło

Pani Zło (2017)
nowośćThe Villainess

Akcja DramatPokaż opis
Napędzana chęcią zemsty na mordercach swojego ojca, Sook-hee od dziecka szkolona jest przez przestępców na śmiertelnie niebezpieczną zabójczynię. Jednak dziewczyna zostaje aresztowana i włączona do tajnego programu, mającego uczynić z niej rządową agentkę. Zgodnie z obietnicą, po 10 latach takiej pracy będzie znowu wolna, ale taka przeszłośc nie daje o sobie łatwo zapomnieć.
0,000 głosów
Taeksi Woonjunsa

Taeksi Woonjunsa (2017)
nowośćA Taxi Driver

Akcja Dramat HistorycznyPokaż opis
Owdowiały taksówkarz zabiera niemieckiego reportera z Seulu do Gwangju, aby zdać relację z powstania w 1980 roku.
0,000 głosów
Park Yeol

Park Yeol (2017)
nowośćAnarchist From Colony

Akcja Biograficzny DramatPokaż opis
Lee Je Hun w bardzo interesującej dla siebie roli, która przełamuje jego spokojny wizerunek, wciela się w tytułowego anarchistę Park Yeola. Jest poetą, dorabia jako rikszarz, ale ogólnie robi rozróbę w Tokio, a raczej marzy o niej, ponieważ nie tak łatwo przeszmuglować jakąkolwiek bombę z Szanghaju. Pod wpływem społecznego niepokoju spowodowanego Wielkim Trzęsieniem Ziemi w Kanto władze japońskie masakrują wielu Koreańczyków, obwiniając ich o wszystkie zbrodnie, często na podstawie zaledwie plotek. Park Yeol i jego anarchistyczne ugrupowanie zostaje aresztowane pod zarzutem terroryzmu i domniemanej próby zamachu na księcia Hirohito. Wielu z nich zostaje wypuszczonych, ale Park Yeol i jego kobieta Kaneko Fumiko przyznają się do rzeczy, które może planowali zrobić i zostają początkowo skazani na śmierć. Brakuje jednak twardych dowodów, więc w końcu stają przed sądem, wyśmiewając przy tym cały czas nieudolność rządu, jak i cesarstwa.
0,000 głosów
Zamach

Zamach (2015)
nowośćAssassination

Dramat Historyczny Thriller AkcjaPokaż opis
Okupowana Korea. Ruch oporu planuje zamach na japońskiego dowódce, ale akcja jest zagrożona, ponieważ w powstańczych szeregach ukrył się zdrajca.
0,000 głosów
Chungnyeon gyungchal

Chungnyeon gyungchal (2017)
nowośćMidnight Runners

Akcja Komedia KryminałPokaż opis
Ki Joon i Hee Yeol zostają studentami w Wyższej Szkole Policji Koreańskiej. Są świadkami uprowadzenia młodej kobiety więc postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce.
0,000 głosów
Glory Day

Glory Day (2016)
nowośćOne Way Trip

DramatPokaż opis
Debiut reżyserski Choi Jeong-Yeol skupia się na czwórce 20-letnich przyjaciół. Każdy z nich staje przed trudnymi wyborami decydującymi o ich przyszłości. Przyjaciół poznajemy w momencie, gdy są ścigani przez dwóch policjantów. Dochodzi do tragedii i Sang-Woo zostaje potrącony przez samochód. Trafia do szpitala, a pozostała trójka na posterunek policji. Jak się okazuje, w związku z wstąpieniem Sang-Woo do wojska, koledzy wybrali się w krótką podróż do Pohang. Nocą w porcie byli świadkami maltretowania bezbronnej kobiety. Bez zastanowienia ruszyli jej na pomoc, jednak konsekwencje tej decyzji pociągają za sobą serię nieoczekiwanych zdarzeń.
0,000 głosów
Gra wstępna

Gra wstępna (1999)
nowośćÔdishon

Dramat ThrillerPokaż opis
Aoyama, wdowiec, postanawia ożenić się po raz drugi. Jego kumpel z pracy, siedzący w branży filmowej, pragnie mu pomóc. Wpada na pomysł, aby zorganizować casting do filmu, na który przyjdą dziewczyny starające się o główną rolę. Aoyama ma sobie wybrać jedną z nich na przyszłą żonę, z tymże wyjątkiem, że ma to być jedna z odrzuconych dziewcząt. Przeglądając papiery dziewczyn zwraca szczególną uwagę na jedną - Asami. Podoba mu się ona z wyglądu, a także ma odpowiadające mu zainteresowania i talenty. Na castingu dziewczyna jeszcze bardziej go zaciekawia. Szybko przechodzi do rzeczy, umawia się z nią, chodzą wspólnie na kolacje itd. Aoyamie wydaje się, że jest idealnie, jednak jego kolega próbuje się dowiedzieć więcej o jego wybrance. Po pewnym czasie zaleca mu znalezienie innej, ponieważ to co napisała w formularzu nie jest zgodne z prawdą, a poza tym ma ona dziwny związek z zaginięciem pewnego mężczyzny. Aoyama jednak nie zmienia zdania, nie wiedząc jaki błąd popełnia... Nowe dzięło Takashiego Miike, twórcy takich filmów jak Ichi The Killer, Dead or Alive czy Visitor Q. Ten film jest zupełnie różny od poprzednich filmów Takashiego. Tym razem zamiast gangów, strzelanin i ogromnej ilości flaków będziemy mieli okazje zobaczyć wspaniały, trzymający w napięciu thiller, który zaskoczy nie jednego z nas.
0,000 głosów
One Day

One Day (2017)
nowośćFilm

Dramat FantasyPokaż opis
Po śmierci żony, Gang-Soo (Kim Nam Gil) który pracuje jako agent ds. ubezpieczen wpadł w głęboką depresję. Po powrocie do pracy Gang-Soo zajmuje się sprawą Mi-So (Chun Woo-Hee), która jest teraz w stanie wegetatywnym. Aby zbadać jej sprawę, udaje się do szpitala. Tam spotyka kobietę, która przedstawia się jako Mi-So. Odkrywa, że jest jedynym, który ją widzi.
0,000 głosów
Memoir of a Murderer

Memoir of a Murderer (2017)
nowośćFilm

Akcja Dramat ThrillerPokaż opis
Były seryjny morderca, który cierpi na alzheimera, walczy o to by ochronić córkę przed jej socjopatycznym chłopakiem.
10,001 głos
Will You Be There?

Will You Be There? (2016)
nowośćDangshin Geogi Iteojoorraeyo

Dramat Fantasy RomansPokaż opis
Kambodża 2015 rok - lekarz czerwonego krzyża rezygnuje z ewakuacji, by przeprowadzić operację niemowlaka. W zamian otrzymuje flakonik ze specyfikiem, dzięki któremu we śnie może cofnąć się do 1985 roku. Tylko czy to na pewno sny? A jeśli nie, to czy można zmieniać przeszłość szantażując samego siebie i niszcząc jednocześnie teraźniejszość?
0,000 głosów
Okja

Okja (2017)
nowośćFilm

Dramat Przygodowy Sci-fi AkcjaPokaż opis
Młoda dziewczyna ryzykuje życie, chcąc powstrzymać międzynarodową korporację przed schwytaniem jej najlepszego przyjaciela, gigantycznego stworzenia o imieniu Okja.
9,502 głosy
A Man and A Woman

A Man and A Woman (2016)
nowośćNam-gwa yeo

RomansPokaż opis
Gong Yoo i Jeon Do Yeon wcielają się w parę ludzi, którzy przypadkowo poznają się podczas odprowadza swoich dzieci na obóz specjalny w rzeczonej Finlandii. Syn głównej bohaterki Sang Min cierpi na autyzm, dlatego ona nie potrafi tak łatwo się z nim pożegnać i chciałaby pojechać razem z nim. Ki Hong oferuje jej podwózkę, ale kończy się na tym, że spędzają ze sobą noc w łaźni. Ich drogi ponownie się spotykają, kiedy wracają do Seulu. Nie wiedzą o sobie kompletnie nic, ale wdają się w romans, zdradzając tym swoich małżonków, aby uciec od ponurej dla nich rzeczywistości.
10,001 głos