Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1203)
Ostatnio dodane
Radius

Radius (2017)
nowośćFilm

Sci-fi ThrillerPokaż opis
Liam (Diego Klattenhoff) budzi się po wypadku samochodowych i nie pamięta kim jest oraz gdzie się znajduje. Szukając pomocy, dociera do miasta, gdzie odnajduje tylko martwe ciała. Każdy z nieboszczyków ma dziwne, jasne oczy. Liam podejrzewa, że niewyjaśnione zgony są wynikiem nieznanego wirusa, który jest obecny w powietrzu. Wkrótce odkrywa on jednak okropną prawdę – każda osoba, która znajdzie się w promieniu 50 stóp od niego, natychmiast umiera. Liam, aby chronić innych, próbuje żyć w odosobnieniu. Pewnego dnia podchodzi do niego pewna kobieta i nie umiera. Jane (Charlotte Sullivan) również cierpi na amnezją i tak jak Liam szuka odpowiedzi. Razem wyruszają w podróż, aby odkryć, kim są i co się wydarzyło w momencie wypadku.
0,000 głosów
Łapacze duchów

Łapacze duchów (2016)
nowośćGhost Patrol

Animowany PrzygodowyPokaż opis
Dwójka dzieciaków i ich pies, których pasją jest tropienie duchów, mają okazję zbadać pierwszy dom, który rzeczywiście jest nawiedzony.
0,000 głosów
Boost

Boost (2017)
nowośćFilm

Akcja Dramat Kryminał Thriller PrzygodowyPokaż opis
Nastoletni Hakeem (Nabil Rajo) jest synem pochodzących ze wschodniej Afryki migrantów. Rodzina żyje nieopodal Parc-Ex w Montrealu. Chłopak pracuje razem ze swoim najlepszym kumplem Anthonym 'A-Mac' McDonaldem (Jahmil French) w myjni samochodowej. Aby zdobyć dodatkowe pieniądze, chłopcy współpracują też z lokalnym gangiem. Pewnego dnia A-Mac przekonuje Hakeema do kradzieży auta, co prowadzi do fatalnych w skutkach konsekwencji.72 dramatyczne godziny z życia dwójki nastolatków, którzy muszą odnaleźć się w sytuacji bez wyjścia.
0,000 głosów
Nie zabiłam mojej siostry

Nie zabiłam mojej siostry (2016)
nowośćMurder Unresolved

Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
Heather znajduje zwłoki swojej siostry. Detektyw Cruz podejrzewa o zbrodnię męża ofiary, z którym była ona w trakcie rozwodu. Gdy udaje mu się oczyścić z zarzutów, oskarżona zostaje Heather.
0,000 głosów
Gang Wiewióra 2

Gang Wiewióra 2 (2017)
nowośćThe Nut Job 2: Nutty by Nature

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!
0,000 głosów
Dobrzy gliniarze 2

Dobrzy gliniarze 2 (2017)
nowośćBon Cop Bad Cop 2

Akcja Komedia KryminałPokaż opis
Dwóch doświadczonych gliniarzy wraca do akcji. Tym razem muszą rozpracować grupę złodziei samochodów, która okazuje się groźniejsza, niż mogło się wydawać.
0,000 głosów
Dobrzy gliniarze

Dobrzy gliniarze (2006)
nowośćBon Cop, Bad Cop

Akcja Komedia kryminalnaPokaż opis
Na granicy francuskojęzycznego Quebeku i anglosaskiego Ontario w Kanadzie zostaje znalezione ciało. Okazuje się, że zwłoki należą do Benoit Brisseta, który był działaczem sportowym związanym z ligą hokeja.
0,000 głosów
Czy jesteś moją córką

Czy jesteś moją córką (2015)
nowośćStolen Dreams

ThrillerPokaż opis
Od piętnastu lat Laura Paddington żyje nadzieją na odnalezienie córki. Pewnego dnia spotyka Rebekkę, która pomimo upływu czasu do złudzenia przypomina zaginioną. Choć badania DNA utwierdzają Laurę w przekonaniu, że ma do czynienia z własnym dzieckiem, były policjant Garwin Sales wątpi, czy Rebecca jest tym, za kogo się podaje. Wszystko, co kobieta rzekomo pamięta ze swojej przeszłości, można odnaleźć w aktach sprawy. Wraz z Richardem, ojcem zaginionej dziewczynki, Garwin próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o dotychczasowym życiu Rebekki.
0,000 głosów
Noc w muzeum 2

Noc w muzeum 2 (2009)
nowośćNight at the Museum: Battle of the Smithsonian

Familijny Fantasy KomediaPokaż opis
Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot, w którym Amelia Earhart przeleciała Atlantyk, pamiątki po Alu Capone i pantofelki Dorotki z filmowego "Czarnoksiężnika z krainy Oz".
10,001 głos
Virginia

Virginia (2002)
nowośćVirginia's Run

Dramat FamilijnyPokaż opis
Młoda nastolatka Virginia (Lindze Letherman) próbuje pozbierać się po śmierci swojej matki, która zginęła w wypadku podczas jazdy konnej dwa lata wcześniej. Aby poradzić sobie ze stratą zajmuje się hodowlą źrebaka klaczy, na której zginęła jej matka. Koń ten, nazwany przez Virginię "Stormy", należy do lokalnego potentata, Pana Blake'a Rainesa (Robert Guy Miranda). Zbyt opiekuńczy ojciec Virginii, Ford (Gabriel Byrne), zabrania jej jeździć konno nie chcąc, aby podzieliła ten sam los, co jej matka. Ostatecznie Ford ustępuje, kiedy pojawia się zdolna trenerka Jessie (Joanne Whaley), która została wynajęta do opieki nad koniem. Siostra Virginii, Caroline (Rachel Skarsten) umawia się synem Blake'a, Darrowem (Kevin Zegers), który rok w rok wygrywa turniej jeździecki. Kiedy Virginia zamierza wziąć w nim udział, Darrow sabotuje jej udział w tym wyścigu. Tym samym Blake staje się potężnym wrogiem, a Virginia i jej rodzina dowiadują się jak daleko Blake i inni potrafią posunąć się, aby zachować swoją władzę.
0,000 głosów
Bruno i Bucior: To niemożliwe w Macdonald Hall

Bruno i Bucior: To niemożliwe w Macdonald Hall (2017)
nowośćBruno and Boots: This Can't Be Happening at Macdonald Hall

Familijny KomediaPokaż opis
Największe zgrywusy w Macdonald Hall to Bruno i Boots. Gdy zostają przyłapani, stają w obliczu strasznej kary; rozdzielenia do różnych pokojów.
0,000 głosów
Przynęta

Przynęta (2000)
nowośćBait

Komedia AkcjaPokaż opis
Komedia o złodziejaszku, który podczas pobytu w więzieniu przypadkiem zdobywa cenną informację od innego kryminalisty. Rzecz dotyczy ukrytego złota. Agent federalny zajmujący się tą sprawą, będąc przekonany, że złodziejaszek zna tajemnicę ukrytego skarbu, postanawia wypuścić go na wolność, aby jako żywa przynęta zwabił partnera kryminalisty i odkrył kryjówkę ze skradzionym złotem.
0,000 głosów
Panna młoda na Gwiazdkę

Panna młoda na Gwiazdkę (2012)
nowośćA Bride for Christmas

RomansPokaż opis
Po tym, jak Jessie zrywa swoje trzecie zaręczyny, przysięga sobie, że nie będzie wiązała się z nikim na serio dopóki nie znajdzie tego jedynego. I wtedy w jej życiu pojawia się uroczy, zatwardziały singiel - Aiden. Aiden założył się ze swoimi przyjaciółmi, że przekona jakąś kobietę, żeby wyszła za niego jeszcze przed Bożym Narodzeniem, które już za cztery tygodnie.
0,000 głosów
Northpole - miasteczko Świętego Mikołaja

Northpole - miasteczko Świętego Mikołaja (2014)
nowośćNorthpole

FantasyPokaż opis
Northpole to magiczne miasteczko, gdzie mieszka Święty Mikołaj (Robert Wagner) wraz ze swoimi elfami. Miejsce to istnieje tylko dzięki ludziom wierzącym w magię Bożego Narodzenia. Jednakże w obecnych czasach każdy jest zbyt zajęty i pochłonięty własnymi sprawami, by odczuwać świąteczną atmosferę, przez co wioska Mikołaja zaczyna obumierać. Młody chłopiec, Kevin (Max Charles), postanawia ocalić Northpole i przekonać swoją sceptyczną matkę, dziennikarkę Chelsea (Tiffani Thiessen), do celebrowania tego okresu. Pomagają mu w tym charyzmatyczny nauczyciel Ryan (Josh Hopkins), tajemnicza i przypominająca elfa Clementine (Bailee Madison) oraz wokalistka muzyki gospel Josephine (Candice Glover).
5,001 głos
Growing the Big One

Growing the Big One (2010)
nowośćFilm

RomansPokaż opis
DJ radiowy, Emma Silver (Shannen Doherty) powadzi pełne blasku życie w Seattle. Gdy pewnego dnia dowiaduje się o śmierci ukochanego dziadka, wyrusza do Valleyville, by dopilnować szczegółów pogrzebu. Niespodziewanie dowiaduje się, że farma, którą otrzymała w spadku, jest poważnie zadłużona. Aby zapobiec sprzedaży Emma musi znaleźć sposób, by uzbierać wymaganą kwotę. Postanawia wziąć udział w dorocznym konkursie na największą dynię, w którym do zdobycia będzie 50 tys. dolarów, które pozwolą jej zatrzymać farmę. Z pomocą sąsiada, Setha (Kavan Smith) Emma postanawia podjąć wyzwanie.
0,000 głosów
Dziewczyna kontra Potwór

Dziewczyna kontra Potwór (2012)
nowośćGirl vs. Moster

Komedia Sci-fiPokaż opis
Przygoda zaczyna się w Halloween, gdy Skylar – nieustraszona nastolatka z potężnym głosem, przygotowuje się do ostatniego Halloween z najlepszymi przyjaciółmi, Henrym i Sadiem. Plan Skylar zaśpiewania na imprezie – z zespołem rockowym - kruszy się, gdy rodzice każą jej zostać w domu. Wtedy wymyka się z domu i nieświadomie uwalnia potwora – Deimatę – który jest zdeterminowany, aby zmienić losy Skylar i jej rodziny na zawsze.
8,5014 głosów
Godzinki

Godzinki (2017)
nowośćThe Little Hours

Komedia RomansPokaż opis
The Little Hours to sprośna komedia o zakonnicach, które nieco mijają się z powołaniem.
0,000 głosów
Undercover Grandpa

Undercover Grandpa (2017)
nowośćFilm

Akcja Komedia FamilijnyPokaż opis
Randka Jake’a z wymarzoną dziewczyną nie idzie po jego myśli: dziewczyna znika, a dziadek Jake’a — były agent wywiadu — wyrusza na jej poszukiwania.
0,000 głosów
Piła: Dziedzictwo

Piła: Dziedzictwo (2017)
nowośćJigsaw

Dramat Horror Kryminał ThrillerPokaż opis
Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje...
0,000 głosów
To

To (2017)
nowośćIt

Dramat Horror ThrillerPokaż opis
Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci..
0,000 głosów