Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (292)
Ostatnio dodane
Half Girlfriend

Half Girlfriend (2017)
nowośćFilm

Dramat RomansPokaż opis
Madhav zakochuje się w dziewczynie z Delhi imieniem Riya. Po próbie przekonania jej, by była jego dziewczyną, Riya zgadza się być jego "dziewczyną na pół etatu".
0,000 głosów
2 Stany

2 Stany (2014)
nowość2 States

DramatPokaż opis
2 States to historia Krisha Malhotry (Arjun Kapoor) i Ananyi Swaminathan (Alia Bhatt), którzy poznają się w szkole. Między dwojgiem szybko pojawia się uczucie i wszystko zdaje się iść po ich myśli. Problemy zaczynają się dopiero, gdy para podejmuję decyzję o zawarciu małżeństwa. Pochodzą oni bowiem z różnych stanów Indii i ich otoczenia drastycznie się różnią. Młodzi postanawiają pobrać się tylko za zgodą rodziców. A to oznacza dopiero początek kłopotów...
0,000 głosów
Magia Uczuć

Magia Uczuć (2006)
nowośćThe Fall

Dramat Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Miejski szpital w Los Angeles, rok 1912. Roy Walker odniósł poważne obrażenia podczas kręcenia jednej z kaskaderskich scen filmowych. Złamane zostało również jego serce, kiedy ukochana dziewczyna uciekła z pewnym aktorem. Zrozpaczony i zdesperowany chłopak ma plan ostatecznego uwolnienia się od cierpienia, ale, unieruchomiony na szpitalnym łóżku, nie jest w stanie sam go zrealizować. Zaprzyjaźnia się więc z małą pacjentką ze złamaną ręką, 5-letnią Aleksandrią. Codziennie opowiada dziewczynce kolejny fragment fantastycznej opowieści. Na tle zapierających dech w piersiach krajobrazów i pełnych przepychu pałaców rozgrywa się historia miłosnego trójkąta, którego bohaterami są: piękna księżniczka Evelyn, nikczemny gubernator Odious oraz tajemniczy Niebieski Bandyta, który z pomocą kilku egzotycznych herosów walczy ze złem, ucieleśnianym przez gubernatora. Aleksandria zrobi wszystko, żeby poznać dalszy ciąg tej olśniewającej historii o miłości i zdradzie. Z czasem jednak granice między rzeczywistością a fikcją zacierają się, a dziewczynka zaczyna zdawać sobie sprawę, że chodzi tu o coś więcej niż los wyimaginowanych bohaterów...
10,001 głos
Bajirao i Mastani

Bajirao i Mastani (2015)
nowośćBajirao Mastani

Dramat Historyczny RomansPokaż opis
Film "Bajirao Mastani" opiera się na życiu Peshwa Bajirao (Baji Rao I) i jego ukochanej Mastani. Baji Rao był od 1720 roku premierem czwartego cesarza Marathów - Chhattrapati Shahu.Za zadanie rozwijać miał imperium Marathów (które trwało 1674-1818). Baji Rao jest znany jako najbardziej wpływowy premier.
0,000 głosów
Baadshaho

Baadshaho (2017)
nowośćFilm

Akcja Thriller PrzygodowyPokaż opis
Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Indyjska królowa prosi swojego ochroniarza o kradzież złota odebranego jej przez rząd indyjski w czasie kryzysu w 1975 roku.
0,000 głosów
Bahubali: Finał

Bahubali: Finał (2017)
nowośćBahubali: The Conclusion

Akcja Dramat Fantasy Przygodowy HistorycznyPokaż opis
Druga część opowieści o królestwie Mahishmathi i konflikcie między dwoma braćmi w walce o tron, który sprowadził do krainy koszmar wojny.
0,000 głosów
Wystrzałowy Raja

Wystrzałowy Raja (2013)
nowośćBullett Raja

Akcja Kryminał DramatPokaż opis
Zwykły mężczyzna staje się gangsterem i zaczyna walczyć z systemem, w którym do niedawna posłusznie funkcjonował. Rzuca wyzwanie policji, rządowi i przemysłowi.
0,000 głosów
English Vinglish

English Vinglish (2012)
nowośćAangilam Vaangilam

Komedia Dramat FamilijnyPokaż opis
Pieniądze, sława i znajomość języka angielskiego, w Indiach, te trzy elementy odgrywają dużą rolę w tym, w jaki sposób społeczeństwo ocenia jednostkę. "English Vinglish" to historia kobiety, która nie zna angielskiego, jest niepewna siebie i w dużej mierze zależna od rodziny. Film jest opowieścią o podróży, która przemienia Shashi (Sridevi). Okoliczności sprawiają, że główna bohaterka jest zdecydowana pokonać tę niepewność, opanować język, dać światu lekcję na drodze stawania się asertywną i pewną siebie kobietą.
0,000 głosów
Weselny Pilaf

Weselny Pilaf (2015)
nowośćWedding Pullav

Komedia RomansPokaż opis
Wesela dwóch najlepszych przyjaciół, zamieniają się w koszmar, kiedy zakochują się w sobie.
0,000 głosów
Lucknow Central

Lucknow Central (2017)
nowośćFilm

Akcja Dramat Muzyczny ThrillerPokaż opis
Ambitny muzyk aresztowany za przestępstwo, którego nie popełnił, zakłada zespół wraz ze współwięźniami zakładu karnego Lucknow Central.
0,000 głosów
Housefull 3: Siostry

Housefull 3: Siostry (2016)
nowośćHousefull 3

Akcja Komedia RomansPokaż opis
Batook Patel (Boman Irani), bogaty przedsiębiorca nie chce, aby jego trzy córki brały ślub. Teraz to trzech mężczyzn musi spróbować przekonać ojca, że każdy jest dobrym rozwiązaniem dla jego córki.
0,000 głosów
Ona i On

Ona i On (2016)
nowośćKi and Ka

Komedia romantycznaPokaż opis
Ka jest synem wpływowego biznesmena, który jednak nie chce iść w ślady ojca. Woli jak matka, zajmować się domem. Ki to jego całkowite przeciwieństwo. Jest kobietą sukcesu, pienie się po szczeblach kariery i to jej się całkowicie poświęca. Pewnego dnia ich drogi krzyżują się.
0,000 głosów
Księżniczka łabędzi i piraci

Księżniczka łabędzi i piraci (2016)
nowośćThe Swan Princess: Princess Tomorrow, Pirate Today!

Animowany Familijny Komedia Musical PrzygodowyPokaż opis
Gdy rodzice młodej Alise wyjeżdżają na lato, księżniczka, która kocha zabawę, musi spędzić czas u królowej Uberta..................
0,000 głosów
Trzy osoby

Trzy osoby (2013)
nowośćMatru ki Bijlee ka Mandola

Komedia DramatPokaż opis
Harry jest przedsiębiorcą, który bardzo kocha swoją córkę Bijlee. Oboje przyjaźnią się z Matru. Plan Bijlee, która chce wyjść za mąż za syna polityka, wprowadza zamieszanie w życie bohaterów.
0,000 głosów
Ja łotr

Ja łotr (2014)
nowośćEk Villain

Akcja Kryminał Dramat Romans ThrillerPokaż opis
Kiedy ukochana Guru staje się ofiarą seryjnego mordercy, w poszukiwaniu zemsty przekracza on granicę między dobrem a złem.
0,000 głosów
Jab Harry met Sejal

Jab Harry met Sejal (2017)
nowośćFilm

Komedia Dramat RomansPokaż opis
Historia opowiada o podróży Harry'ego i Sejal po całej Europie. Poszukiwanie pierścionka zaręczynowego Sejal sprawia, że Harry lepiej zaczyna rozumieć miłość i relacje. Sejal doświadcza nowej odnalezionej wolności, bezpieczeństwa i pocieszenia w towarzystwie Harry'ego. I między tym wszystkim... jest miłość, życie, kłamstwa. Dreszczyk emocji, fantazja i wewnętrzny głos.
0,000 głosów
Autostrada

Autostrada (2014)
nowośćHighway

Romans Przygodowy Dramat KomediaPokaż opis
Tuż przed ślubem młoda kobieta zostaje porwana dla okupu. W miarę upływu czasu nawiązuje więź z porywaczem.
0,000 głosów
Ucieczka Happy

Ucieczka Happy (2016)
nowośćHappy Bhag Jayegi

Komedia RomansPokaż opis
Happy ma wziąć aranżowany ślub z Baggą, który pracuje w lokalnej administracji. W dniu ceremonii dziewczyna próbuje uciec ze swoim ukochanym, muzykiem Guddu. Przez pomyłkę Happy wsiada do furgonetki, która jedzie do Lahore w Pakistanie. Dziewczyna trafia do domu początkującego polityka, Bilala. Domaga się, by gospodarz umożliwił jej skontaktowanie się z Guddu. Mężczyzna nie chce jej pomóc. Tymczasem Bagga więzi Guddu, żeby zmusić narzeczoną do powrotu.
0,000 głosów
Powrót lwa

Powrót lwa (2014)
nowośćSingham Returns

Akcja DramatPokaż opis
Singham to uczciwy, choć w gorącej wodzie kąpany policjant. Kiedy fałszywy guru i skorumpowany polityk zabijają jego mentora, Lew poprzysięga zemstę.
0,000 głosów
W pościgu za Dolly

W pościgu za Dolly (2015)
nowośćDolly Ki Doli

Komedia RomansPokaż opis
Dolly jest piękną kobietą, która wychodzi za mężczyzn, by w noc poślubną okraść ich z całego dobytku. Jej śladem rusza dwóch pokrzywdzonych i policjant. Całą czwórkę łączy pewna tajemnica.
0,000 głosów