Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (301)
Ostatnio dodane
Waleczni mnisi z klasztoru Shaolin

Waleczni mnisi z klasztoru Shaolin (1976)
nowośćSiu lam ji

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Fong Si Yu jako dziecko stracił ojca. Mężczyzna został zamordowany. Wyszkolony najpierw przez matkę, a potem w klasztorze Shaolin, Fong stał się jednym z najlepszych szermierzy. Wraz z przyjacielem Hu Wei Chienem, którego ojciec również został zabity, stawiają czoła wspólnemu wrogowi. Parze szermierzy z pomocą przychodzi młodszy brat Fonga.
0,000 głosów
Łowca androidów

Łowca androidów (1982)
nowośćBlade Runner

Thriller Sci-fi DramatPokaż opis
Film "Łowca androidów" opowiada historię Ricka Deckarda - jednego z Łowców Androidów. Replikanci, bo tak nazwano tych androidów, byli używani do niebezpiecznych badań i kolonizacji innych planet. Po krwawym buncie zespołu androidów na pozaziemskiej kolonii, Replikanci nie mogli przebywać legalnie na Ziemi. Byli oni owładnięci panicznym strachem przed nieuchronną śmiercią i za wszelką cenę starają się dotrzeć do ich konstruktorów - jedynych ludzi mogących przedłużyć ich życie. Replikanci zostali bowiem zabezpieczeni przed długotrwałym życiem ze względu na rozwijające się w nich uczucia. Specjalny oddział policji - tytułowi "Łowcy Androidów" - są detektywami, którzy mają za zadanie odnaleźć i wyeliminować zbiegłych androidów. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w 2019 roku, gdy jeden z najlepszych Łowców zostaje ranny podczas wykonywania testu Voigta-Kampffa na jednym z androidów i właśnie Deckard przejmuje jego zadanie - wyeliminowanie zbiegłych androidów typu Nexus-6.
10,002 głosy
Krew: Ostatni wampir

Krew: Ostatni wampir (2009)
nowośćBlood: The Last Vampire

Horror AkcjaPokaż opis
Rok 1970. Saya (Gianna Jun) uczy się w liceum zlokalizowanym w amerykańskiej bazie wojskowej w Tokio. Dziewczyna, mimo że wygląda na nastolatkę, tak naprawdę jest kilkusetletnią pół kobietą, pół wampirem. W tajemnicy przed wszystkimi współpracuje z agencją tropiącą złe duchy. Od lat czeka też na okazję do zemsty na potężnym demonie Onigen (Koyuki), która zamordowała jej ojca. Jej wróg poluje teraz na Alice (Allison Miller), córkę szefa bazy, generała McKee (Larry Lamb). Wkrótce mężczyzna zostaje zamordowany. Zbrodnia ta przelewa czarę goryczy. Alice i Saya łączą siły, by ostatecznie rozprawić się z okrutną Onigen. Ekranizacja popularnego komiksu anime jest efektem pracy producenta Billa Konga, odpowiedzialnego za sukces "Hero" i "Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka", oraz reżysera Chrisa Nahona, twórcy "Imperium wilków" i "Pocałunku smoka". Autorem muzyki jest Clint Mansell, który zasłynął ścieżką dźwiękową do przejmujących obrazów Darrena Aronofsky'ego "Requiem dla snu", "Zapaśnik" i "Czarny łabędź". Atutem produkcji są kapitalne zdjęcia Hanga-Sanga Poona.
8,502 głosy
Meow

Meow (2017)
nowośćFilm

Komedia Familijny FantasyPokaż opis
Obca forma życia z odległej planety rezyduje na Ziemi od tysięcy lat. Przemieniają się w koty i zaludniają każdy obszar globu. Ich inteligencja i adoracja doprowadziły do ​​tego, że byli traktowani jak królowie i królowe przez swoich ludzkich stworów. Xi Xili jest najnowszym gościem z ich rodzinnej planety, Planet Meow. Jest uroczą, podobną do kota istotą, która przybyła, by zaatakować Ziemię i zapewnić przetrwanie swojej planecie.
0,000 głosów
Paradox

Paradox (2017)
nowośćSha po lang: taam long

Akcja KryminałPokaż opis
Policyjny mediator z Hongkongu Lee Chung-Chi po tym jak dowiaduje się, że jego 16-letnia córka Wing-Chi zagineła udaje się do Tajlandii by wraz z chińskim oficerem Tsui oraz jego partnerem rozpracować gang przemytników, którymi rządzi człowiek o imieniu Sacha.
0,000 głosów
Wonder Woman

Wonder Woman (2017)
nowośćFilm

Akcja Fantasy Przygodowy Sci-fi WojennyPokaż opis
Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.
8,836 głosów
Narodziny legendy

Narodziny legendy (2014)
nowośćRise of the Legend

Dramat Akcja BiograficznyPokaż opis
Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o kultowej postaci chińskiej kultury. Wong Fei Hung (Eddie Peng) jest wojownikiem kung-fu, nauczycielem, medykiem i rewolucjonistą, którego ojciec został zabity przez mroczną moc. Film przedstawia historię jego młodości. Powrócił wtedy do rodzinnego Kantonu, by rozliczyć się z przeszłością i przywrócić sprawiedliwość w mieście.
0,000 głosów
Zabić, żeby żyć

Zabić, żeby żyć (2016)
nowośćCall of Heroes

Akcja Sztuki walki KostiumowyPokaż opis
Chiny, początek XX wieku. Trwająca wojna pogrąża cały kraj w chaosie. Sytuacja niewielkiej wioski Pucheng staje się jeszcze gorsza, gdy władze przerzucają wojskowe oddziały na linię frontu. Na miejsce przybywa chciwy i nikczemny Cao (Louis Koo). Yang (Ching Wan Lau), miejscowy stróż prawa, usiłuje powstrzymać wybuch paniki, jednak przybysze zabijają niewinnego człowieka. Teraz Yang oraz jego wierni towarzysze są gotowi na wszystko, aby wymierzyć sprawiedliwość oprawcom i zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim.
0,000 głosów
Obłąkany świat

Obłąkany świat (2016)
nowośćMad World

DramatPokaż opis
Młody mężczyzna, Tung, wychodzi ze szpitala po długotrwałym leczeniu; jego karierę w finansach przerwał ostry epizod choroby dwubiegunowej. Wraca pod opiekę ojca, kierowcy kursującego na szlaku między Hongkongiem a Chinami kontynentalnymi. Bohaterowie staną przed podwójnym wyzwaniem; zbudowania na nowo własnej relacji oraz zmierzenia ze społeczeństwem, które przed osobami chorymi psychicznie bezlitośnie zamyka wiele drzwi.
0,000 głosów
Krwawe igrzyska

Krwawe igrzyska (2016)
nowośćLady Bloodfight

AkcjaPokaż opis
Jane (Amy Johnston) jest piękną młodą kobietą i typem niespokojnego ducha. Kiedy podczas samotnej wyprawy do Hongkongu pokonuje trzech bandytów, zwraca na siebie uwagę Shu (Muriel Hofmann), mistrzyni sztuki walki Wudang. Shu proponuje Jane trening i udział w nielegalnym turnieju, w którym kobiety toczą wyjątkowo brutalne walki. Po miesiącach morderczego treningu Jane jest gotowa stanąć do walki przeciw najniebezpieczniejszym zawodniczkom na świecie, wśród których znajduje się Ling (Jenny Wu), odwieczna rywalka Shu.
6,001 głos
Rycerze z Szanghaju

Rycerze z Szanghaju (2003)
nowośćShanghai Knights

Komedia PrzygodowyPokaż opis
Chon Wang (Jackie Chan) i Roy O'Bannon (Owen Wilson) idąc śladami mordercy ojca Chona trafiają do wiktoriańskiej Anglii, gdzie odkrywają spisek, mający na celu uśmiercenie całej rodziny królewskiej. Próbują zapobiec przewidywanym zamachom, a przy okazji dokonać prywatnej zemsty na mordercach. W poszukiwaniach bardzo pomocna okazuje się siostra Chona - Lin.
8,003 głosy
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski (2017)
nowośćSmurfs: The Lost Village

Animowany Dla dzieci Familijny Komedia Przygodowy FantasyPokaż opis
W całej wiosce Łasuch, Ważniak, Papa Smerf, Laluś mają jakieś zadania. Co jednak ma robić Smerfetka? Jedyna dziewczyna w całej grupie niebieskich smerfów? W poszukiwaniu odpowiedzi towarzyszyć jej będą inne Smerfy. Wspólnie wyruszą w wielką podróż, która odkryje przed nami niezwykłą tajemnicę... Ale, uwaga, każdy ich krok śledzi Gargamel.
9,004 głosy
Zemsta tygrysa z Shaolin

Zemsta tygrysa z Shaolin (1976)
nowośćShaolin Wooden Men

Sztuki walkiPokaż opis
Larry i jego żona Carol mieszkają w Nowym Jorku na Manhattanie. Pewnego dnia spotykają swych sąsiadów - sympatyczne starsze małżeństwo. Paul i Lillian zapraszają ich na kawę. Następnego dnia dowiadują się, że sąsiadka nie żyje. Jej mąż Paul nie wygląda na załamanego. Jest podekscytowany i dziwnie ożywiony. Carol zaczyna podejrzewać, że starszy pan uśmiercił swoją małżonkę. Postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie zabójstwa, choć Larry jest przekonany o niewinności spokojnego sąsiada.
0,000 głosów
Shaolin Soccer

Shaolin Soccer (2001)
nowośćSiu lam juk kau

Komedia AkcjaPokaż opis
Oddany swej sztuce, praktykujący kung-fu mężczyzna szuka sposobu, aby rozpowszechnić swój sport. Spotka na swej drodze byłego piłkarza, kóry przeżywa właśnie kryzys. Wktórce okazuje się że dwaj obcy mężczyźni mogą sobie bardzo pomóc...
9,003 głosy
Nieustraszona hiena

Nieustraszona hiena (1979)
nowośćXiao quan guai zhao

Komedia Sensacyjny Sztuki walkiPokaż opis
Film sensacyjny z Jackie Chanem, mistrzem sztuk walki, w roli głównej. Żyje on ze swoim dziadkiem, który uczy go kung-fu. Młody chłopak, mimo ostrzeżeń swojego opiekuna, aby nie pokazywał innym swoich umiejętności, często wdaje się w bójki. Pewnego dnia jego dziadek zostaje zamordowany, a nasz bohater poprzysięga zemstę.
0,000 głosów
Chongtian huo

Chongtian huo (2016)
nowośćSky on Fire

Akcja Kryminał ThrillerPokaż opis
Strażnik zostaje uwikłany w walkę o ochronę badań nad komórkami macierzystymi, które mogą potencjalnie leczyć raka, przed dostaniem się w niewłaściwe ręce.
0,000 głosów
Praktykant

Praktykant (2016)
nowośćApprentice

DramatPokaż opis
28-letni Aiman (Firdaus Rahman) ma idealistyczne podejście do życia. Chłopak rozpoczyna pracę w singapurskim więzieniu, gdzie bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Jego sumienność zwraca uwagę charyzmatycznego Rahima (Wan Hanafi Su), więziennego kata, który wkrótce ma przejść na emeryturę. Kiedy jego asystent nagle rezygnuje ze stanowiska, mężczyzna proponuje posadę Aimanowi. Sprawy szybko jednak zaczynają się komplikować. Wychodzi na jaw, że Rahim i jego nowy pomocnik połączeni są mroczną tajemnicą z przeszłości.
0,000 głosów
Białogłowa Wróżka z Księżycowego Królestwa

Białogłowa Wróżka z Księżycowego Królestwa (2014)
nowośćThe White Haired Witch Of Lunar Kingdom

Fantasy AkcjaPokaż opis
Korupcja za czasów dynastii Ming istniała,jak w obecnych czasach u nas,młody Mistrz ma zanieść Cesarzowi lekarstwo,jednak zostaje oskarżony o zabójstwo Cesarza,kryje się w Księżycowym Forcie gdzie zakochuje się w przywódczyni tego fortu.W filmie mamy widowiskowe walki,miłość i zdradę.
7,001 głos
Niebezpieczna kraina

Niebezpieczna kraina (2005)
nowośćQing dian da sheng

Akcja Dramat Fantasy Komedia Romans Sci-fiPokaż opis
Więziony przez króla gadów wojowniczy mnich, Triptaka, otrzymuje od Meiyan, kobiety-demona, pomoc w ucieczce oraz szansę na uratowanie swoich uczniów.
0,000 głosów
Ng goh siu hai dik hau jeung

Ng goh siu hai dik hau jeung (2015)
nowośćLittle Big Master

Biograficzny DramatPokaż opis
Historia na faktach, która opowiada o zmaganiach najsłabiej opłacanej dyrektorki szkoły w historii Hongkongu.
0,000 głosów