Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (306)
Ostatnio dodane
Wielki mistrz

Wielki mistrz (2013)
nowośćThe Grandmaster

Biograficzny Dramat Sztuki walkiPokaż opis
Historia dwojga mistrzów kung-fu: Ip Mana (Tony Leung Chiu Wai) z południowych Chin i Gong Er (Ziyi Zhang) z północnych. Ich drogi krzyżują się w jego rodzinnym mieście Foshan, na dzień przed japońską inwazji w 1936 roku. Zmierzają do legendarnego Złotego Pawilonu, gdzie ma odbyć się ceremonia przejścia na emeryturę słynnego mistrza Gong Yutian (Qingxiang Wang), ojca Gong Er. Podczas ceremonii odbywa się ostatni pojedynek Yutiana, który pragnie zjednoczyć przedstawicieli północnego i południowego stylu sztuk walki. Opowieść o zdradzie, honorze i miłość, która rozgrywa się na tle wojny i okupacji.
0,000 głosów
The Empty Hands

The Empty Hands (2017)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Pół japonka pół obywatelka Hongkongu Mari Hirakawa, która po tragicznej śmierci swojego ojca przejmuje połowę praw do Dojo, drugą połowę zmarły ojciec przekazał swojemu najgorszemu uczniowi Chanowi Keungowi. Dwójka urządza konkurs sztuk walki, a wygrany przejmie całość praw do Dojo.
0,000 głosów
Droga smoka

Droga smoka (1972)
nowośćThe Way of The Dragon

Komedia Sztuki walkiPokaż opis
Tang Lung przyjeżdża do Rzymu, aby pomóc kuzynowi w prowadzeniu restauracji. Mafia chce wymusić na nich sprzedaż interesu i nie zawaha się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Tang jednak nie ma zamiaru ulec żadnym naciskom, a mafia nie może się go pozbyć. W końcu szef mafii wynajmuje kilku Japończyków i Europejczyków, aby walczyli z Tangiem. On jednak szybko się z nimi rozprawia. W końcu zostaje wynajęty Amerykanin Colt, który będzie walczył z Tangiem w sławnym rzymskim Koloseum. 
0,000 głosów
Bestia

Bestia (2003)
nowośćBelly of the Beast

AkcjaPokaż opis
Jessica, córka byłego agenta CIA Jake'a Hoppera, i jej przyjaciółka Sara, córka senatora, zostają uprowadzone w trakcie wakacyjnej podróży do Tajlandii. W sprawę zamieszana jest grupa islamskich fundamentalistów, którzy żądają uwolnienia z amerykańskich więzień 20 rodaków. Ponieważ negocjacje władz nie przynoszą efektów, Jake wyrusza do Tajlandii. By dotrzeć do porywaczy, uruchamia dawne znajomości. W czasie poszukiwań wpada na trop afery politycznej, jednak zrobi wszystko, by uwolnić córkę.
0,000 głosów
Manhunt

Manhunt (2017)
nowośćFilm

AkcjaPokaż opis
Manhunt opowieada o prokuratorze, który zostaje oskarżony o potworne zbrodnie i postanawia oczyścić swoje imię z zarzutów.
0,000 głosów
Chui lung

Chui lung (2017)
nowośćChasing the Dragon

Akcja Biograficzny Kryminał HistorycznyPokaż opis
Historia przebywającego w Hongkongu nielegalnego imigranta z Chin, który staje się bezlitosnym lordem narkotykowym.
0,000 głosów
Cudowny chłopak

Cudowny chłopak (2017)
nowośćWonder

Dramat FamilijnyPokaż opis
Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.
10,001 głos
Strefa Śmierci

Strefa Śmierci (2005)
nowośćSha po lang

Sensacyjny Sztuki walkiPokaż opis
Detektyw Chan (Simon Yam), dzięki nieuleczalnemu guzowi mózgu jest przygotowany do odejścia na emeryturę. Chan wie, że istnieje tylko jedna droga dla niego i jego lojalnej grupy aby zająć się triadą - siła na siłę. Ale nie wiadomo jak mocno oni będą naciskali - a naciskają bardzo mocno - Szef odpiera atak z jeszcze większą siłą. Chan i jego chłopcy łamią wszystkie podstawowe procedury policyjne, a wszystko po to by doszło do aresztowania.
9,003 głosy
Ebola Zombie

Ebola Zombie (2015)
nowośćEbola Zombies

HorrorPokaż opis
Po napadzie, grupa złodziei ukrywa się w mieszczącej się na uboczu, opuszczonej fabryce. Mężczyźni szybko odkrywają, że znaleźli się w tajnym laboratorium.
0,000 głosów
Bezwzględna gra

Bezwzględna gra (2007)
nowośćFlash Point

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Akcja filmu poprzedza fabułę ukazaną w SPL ("Strefa śmierci"). Inspektor Jun Ma reprezentujący policję miasta Hongkong słynie z braku litości ścigając groźnych przestępców. Toczy się wobec niego postępowanie dyscyplinarne o nadużywanie siły i praktycznie jest już przesądzone, iż zostanie przeniesiony do innej jednostki. Dzięki wstawiennictwu przełożonych ma miesiąc, aby wspólnie z zakonspirowanym w szeregach wroga agentem Wilsonem rozpracować wietnamski gang będący zmorą lokalnej społeczności.
0,000 głosów
Więzień

Więzień (1990)
nowośćIsland of Fire

Dramat Kryminał AkcjaPokaż opis
Gang rozbójników pragnących odbić swego przywódcę z rąk policji porywa syna generała. Generał nie zgadza się jednak na wymianę i wysyła swą córkę Złotą Jaskółkę by ta uwolniła brata. Z pomocą żebraka, Pijanego Kota, Jaskółka odnajduje kryjówkę porywaczy. Film King Hu uznawany jest często za najlepszy film produkcji hongkongskiej w historii. Dwa lata po swej premierze doczekał się kontynuacji, pt. "Golden Swallow" wyreżyserowanej tym razem przez najpłodniejszego z reżyserów braci Shaw, Chang Cheh, a tytułową rolę zagrała ponownie Cheng Pei Pei - znana polskiej publiczności głównie z roli Nefrytowej Lisicy w "Przyczajonym Tygrysie, Ukrytym Smoku".
0,000 głosów
Pięść smoka

Pięść smoka (1979)
nowośćLong quan

Dramat Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Jackie Chan jako Juan, jest uczniem sztuk walki, którego Mistrz zostaje zamordowany. Ogarnięty żalem Juan, udaje się na tajną wyprawę, żeby pomścić śmierć i oczyścić pamięć Mistrza. Rusza w daleką drogę i na miejscu odkrywa, że zabójca Mistrza żyje w wielkim poczuciu winy. Żeby zadośćuczynić dokonanej zbrodni, zabójca Mistrza ucina sobie nogę. Będący pod wielkim wrażeniem umiejętności Juana silny, miejscowy złoczyńca, próbuje za pomocą podstępu namówić go do pracy dla własnych korzyści. Teraz Juan, musi zdecydować czy podążać za swoją prawdziwą naturą czy walczyć po stronie przestępcy. Ten wypełniony akcją dramat, ukazuje niesamowity kunszt walki .
8,001 głos
Niania w akcji

Niania w akcji (2006)
nowośćBo bui gai wak

Komedia AkcjaPokaż opis
Fong Ka Ho (Jackie Chan) i Octopus (Louis Koo) są złodziejami. Dzięki temu stać ich na życie. Fong jest nałogowym hazardzistą więc siedzi w długach po uszy, na dotatek odwróciła się od niego rodzina. Octopus natomiast każde nowo ukradzione pieniądze przeznacza na bogatą kobietę, z którą się potajemnie spotyka przed żoną. Zdesperowani przyjaciele dostają szansę zarobienia dużej sumy. Muszą tylko ukraść dziecko znanego finansisty. Fong postanawia, że to będzie jego ostatnia misja....
10,002 głosy
Łowca androidów

Łowca androidów (1982)
nowośćBlade Runner

Thriller Sci-fi DramatPokaż opis
Film "Łowca androidów" opowiada historię Ricka Deckarda - jednego z Łowców Androidów. Replikanci, bo tak nazwano tych androidów, byli używani do niebezpiecznych badań i kolonizacji innych planet. Po krwawym buncie zespołu androidów na pozaziemskiej kolonii, Replikanci nie mogli przebywać legalnie na Ziemi. Byli oni owładnięci panicznym strachem przed nieuchronną śmiercią i za wszelką cenę starają się dotrzeć do ich konstruktorów - jedynych ludzi mogących przedłużyć ich życie. Replikanci zostali bowiem zabezpieczeni przed długotrwałym życiem ze względu na rozwijające się w nich uczucia. Specjalny oddział policji - tytułowi "Łowcy Androidów" - są detektywami, którzy mają za zadanie odnaleźć i wyeliminować zbiegłych androidów. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w 2019 roku, gdy jeden z najlepszych Łowców zostaje ranny podczas wykonywania testu Voigta-Kampffa na jednym z androidów i właśnie Deckard przejmuje jego zadanie - wyeliminowanie zbiegłych androidów typu Nexus-6.
10,002 głosy
Waleczni mnisi z klasztoru Shaolin

Waleczni mnisi z klasztoru Shaolin (1976)
nowośćSiu lam ji

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Fong Si Yu jako dziecko stracił ojca. Mężczyzna został zamordowany. Wyszkolony najpierw przez matkę, a potem w klasztorze Shaolin, Fong stał się jednym z najlepszych szermierzy. Wraz z przyjacielem Hu Wei Chienem, którego ojciec również został zabity, stawiają czoła wspólnemu wrogowi. Parze szermierzy z pomocą przychodzi młodszy brat Fonga.
0,000 głosów
Krew: Ostatni wampir

Krew: Ostatni wampir (2009)
nowośćBlood: The Last Vampire

Horror AkcjaPokaż opis
Rok 1970. Saya (Gianna Jun) uczy się w liceum zlokalizowanym w amerykańskiej bazie wojskowej w Tokio. Dziewczyna, mimo że wygląda na nastolatkę, tak naprawdę jest kilkusetletnią pół kobietą, pół wampirem. W tajemnicy przed wszystkimi współpracuje z agencją tropiącą złe duchy. Od lat czeka też na okazję do zemsty na potężnym demonie Onigen (Koyuki), która zamordowała jej ojca. Jej wróg poluje teraz na Alice (Allison Miller), córkę szefa bazy, generała McKee (Larry Lamb). Wkrótce mężczyzna zostaje zamordowany. Zbrodnia ta przelewa czarę goryczy. Alice i Saya łączą siły, by ostatecznie rozprawić się z okrutną Onigen. Ekranizacja popularnego komiksu anime jest efektem pracy producenta Billa Konga, odpowiedzialnego za sukces "Hero" i "Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka", oraz reżysera Chrisa Nahona, twórcy "Imperium wilków" i "Pocałunku smoka". Autorem muzyki jest Clint Mansell, który zasłynął ścieżką dźwiękową do przejmujących obrazów Darrena Aronofsky'ego "Requiem dla snu", "Zapaśnik" i "Czarny łabędź". Atutem produkcji są kapitalne zdjęcia Hanga-Sanga Poona.
8,502 głosy
Meow

Meow (2017)
nowośćFilm

Komedia Familijny FantasyPokaż opis
Obca forma życia z odległej planety rezyduje na Ziemi od tysięcy lat. Przemieniają się w koty i zaludniają każdy obszar globu. Ich inteligencja i adoracja doprowadziły do ​​tego, że byli traktowani jak królowie i królowe przez swoich ludzkich stworów. Xi Xili jest najnowszym gościem z ich rodzinnej planety, Planet Meow. Jest uroczą, podobną do kota istotą, która przybyła, by zaatakować Ziemię i zapewnić przetrwanie swojej planecie.
0,000 głosów
Paradox

Paradox (2017)
nowośćSha po lang: taam long

Akcja KryminałPokaż opis
Policyjny mediator z Hongkongu Lee Chung-Chi po tym jak dowiaduje się, że jego 16-letnia córka Wing-Chi zagineła udaje się do Tajlandii by wraz z chińskim oficerem Tsui oraz jego partnerem rozpracować gang przemytników, którymi rządzi człowiek o imieniu Sacha.
0,000 głosów
Wonder Woman

Wonder Woman (2017)
nowośćFilm

Akcja Fantasy Przygodowy Sci-fi WojennyPokaż opis
Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.
8,836 głosów
Narodziny legendy

Narodziny legendy (2014)
nowośćRise of the Legend

Dramat Akcja BiograficznyPokaż opis
Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o kultowej postaci chińskiej kultury. Wong Fei Hung (Eddie Peng) jest wojownikiem kung-fu, nauczycielem, medykiem i rewolucjonistą, którego ojciec został zabity przez mroczną moc. Film przedstawia historię jego młodości. Powrócił wtedy do rodzinnego Kantonu, by rozliczyć się z przeszłością i przywrócić sprawiedliwość w mieście.
0,000 głosów