Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (41)
Ostatnio dodane
Bullet Head

Bullet Head (2017)
nowośćFilm

Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
Po zuchwałym skoku trzech złodziei chowa się w magazynie, licząc na to, że policja ich tam nie znajdzie. Znajduje ich tam za to coś znacznie gorszego.
0,000 głosów
Victor Young Perez

Victor Young Perez (2013)
nowośćFilm

BiograficznyPokaż opis
Victor "Young" Perez urodził się w Tunezji w żydowskiej rodzinie. W wieku 14 lat razem ze starszym bratem zaczął trenować boks. Zaraz potem przyszły pierwsze sukcesy. W latach 1931-1932 dwukrotnie zdobył mistrzostwo świata. Wydawało się, że ma w życiu wszystko - sławę, pieniądze i miłość. 21 września 1943 roku Victor trafił do obozu koncentracyjnego w Auschwitz. Na miejscu został zmuszony do brania udziału w walkach bokserskich.
8,502 głosy
Acts of Vengeance

Acts of Vengeance (2017)
nowośćFilm

Akcja DramatPokaż opis
Gdy jego żona i córka zostają zamordowane, wygadany prawnik składa śluby milczenia i przygotowuje się do dokonania krwawej zemsty.
0,000 głosów
Król Belgów

Król Belgów (2016)
nowośćKing of the Belgians

Komedia DramatPokaż opis
Król Belgów, Nicolas III (Peter Van den Begin), udaje się w oficjalną delegację do Turcji. Jego towarzyszem podróży jest reżyser filmowy Duncan Lloyd (Pieter van der Houwen), który dokumentuje wszystkie ruchy monarchy. Pewnego dnia Walonia - jeden z belgijskich regionów - ogłasza niepodległość. Na wieść o tym Nicolas chce wrócić do domu. Burza magnetyczna sparaliżowała jednak ruch lotniczy. Król zmuszony jest wyruszyć w pełną przygód podróż przez Bałkany i Morze Śródziemne.
0,000 głosów
Day of the Dead: Bloodline

Day of the Dead: Bloodline (2018)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Podczas apokalipsy zombie przy życiu pozostało niewielu ludzi. Grupka złożona z personelu armii i kilku ocalonych cywilów chroni się w podziemnym bunkrze. Oprócz próby przeżycia w świecie pełnym żywych trupów, bohaterowie starają się znaleźć lekarstwo na wirusa, który opanował cały świat.
0,000 głosów
Bodyguard Zawodowiec

Bodyguard Zawodowiec (2017)
nowośćThe Hitman's Bodyguard

Komedia AkcjaPokaż opis
Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.
9,673 głosy
Rajski apartament

Rajski apartament (2015)
nowośćThe Paradise Suite

DramatPokaż opis
We współczesnym Amsterdamie sześcioro imigrantów stawia czoła przeciwnościom losu. Aspirująca bułgarska modelka Jenya (Anjela Nedyalkova) przybyła do stolicy Holandii na sesję zdjęciową. Niestety, została dotkliwie pobita i zgwałcona, a później zmuszona do prostytucji. Yaya (Isaka Sawadogo), który sam pochodzi z pogrążonego w chaosie afrykańskiego państwa, robi wszystko, aby poprawić warunki życia uchodźców. Serbski zbrodniarz wojenny Ivica (Boris Isakovic) dopiero co został ojcem i właśnie uzmysławia sobie, że nigdy nie będzie w stanie odpokutować za swoje grzechy. Bośniaczka Seka (Jasna Djuricic) pała pragnieniem zemsty. Tymczasem powszechnie ceniony szwedzki dyrygent (Magnus Krepper) dochodzi do wniosku, że zamiłowanie do muzyki wpływa niszczycielsko na jego relacje z synem (Erik Adelöw).
0,000 głosów
Albion: The Enchanted Stallion

Albion: The Enchanted Stallion (2016)
nowośćFilm

Familijny Fantasy Komedia PrzygodowyPokaż opis
12-latka zostaje przetransportowana przez magicznego, czarnego konia do mistycznego świata Albionu, gdzie odkrywa, że jest jedyną nadzieję na ocalenie rasy ludzkiej.
10,001 głos
Nowe imperium

Nowe imperium (2006)
nowośćL'Inchiesta

Przygodowy Thriller Dramat historycznyPokaż opis
35 rok naszej ery. Cesarz Tyberiusz jest zaniepokojony nasilaniem się dziwnych zjawisk, takich jak jednoczesne zaćmienie słońca i trzęsienie ziemi. Jego astrolodzy są zgodni - znaki te zapowiadają, że dawni bogowie przestaną istnieć, a świat czeka wielki wstrząs. Na wschodzie powstanie nowe królestwo. Cesarz wzywa na pomoc najwybitniejszego śledczego Rzymu, Taurusa, aby ten odnalazł przyczynę złowieszczych zjawisk. Wszystko wskazuje na to, że mają one związek ze śmiercią ubogiego żydowskiego rabina, zwanego Jezusem z Nazaretu. Taurus udaje się do Jerozolimy i odkrywa tajemnicę tak potężną, że zagrozić może istnieniu imperium rzymskiego. [b]Obsada:[/b] Dolph Lundgren - Brixos Daniele Liotti - Tytus Waleriusz Taurus Mónica Cruz - Tabita Hristo Shopov - Poncjusz Piłat Max von Sydow - Tyberiusz Vincenzo Bocciarelli - Kaligula Fernando Guillén Cuervo - Szaweł z Tarsu F. Murray Abraham - Natan
0,000 głosów
Mamuśka i inni pomyleńcy w rodzinie

Mamuśka i inni pomyleńcy w rodzinie (2015)
nowośćAnyám és más futóbolondok a családból

DramatPokaż opis
Cztery pokolenia „pomyleńców” pod bacznym okiem 94-letniej matki, która w ciągu życia doświadczyła aż dwudziestu siedmiu przeprowadzek. Zmiana miejsca zamieszkania była jej jedynym sposobem na radzenie sobie z problemami, zagrożeniami i konfliktami. W rzeczywistości to sama historia goniła ją przez życie, odciskając na kobiecie piętno burzliwego XX wieku. Teraz kobieta wraca do przeszłych wydarzeń, opowiadając swojej córce prawie stuletnią historię rodu pełną barwnych postaci i wyjątkowych zdarzeń.
0,000 głosów
Wyścig po życie

Wyścig po życie (2013)
nowośćGetaway

Kryminał AkcjaPokaż opis
Dramatyczny wyścig po życie ukochanej kobiety. Były kierowca rajdowy (Ethan Hawke) dostaje tajemnicze zadanie do wykonania. Od tej chwili desperacko walczy z czasem i porywaczami - jeśli zawiedzie, jego żona zginie.
9,506 głosów
Zamachowiec

Zamachowiec (2007)
nowośćThe Contractor

SensacyjnyPokaż opis
Strzelec wyborowy, ex-agent CIA James Dial (Wesley Snipes) dostaje zadanie, którego celem jest złapanie niebezpiecznego przestępcy w Londynie. Były pracodawca Jamesa jest przekonany, że tylko on może schwytać terrorystę.
8,754 głosy
Londyn w ogniu

Londyn w ogniu (2016)
nowośćLondon Has Fallen

AkcjaPokaż opis
Premier Wielkiej Brytanii umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego pogrzeb to największe zgromadzenie przywódców wolnego świata od dziesiątków lat. Wszystko wskazuje na to, że jest to najlepiej strzeżona impreza w dziejach, dopóki nie okaże się, że terrorystyczny spisek sięga samych szczytów zachodnich służb specjalnych, a spotkanie w Londynie od początku planowane było jako okazja do zamachu. Jedynym człowiekiem, który może jeszcze odwrócić bieg dramatycznych zdarzeń jest szef ochrony prezydenta USA czyli agent Mike Banning (Gerard Butler).
8,502 głosy
Mała syrenka

Mała syrenka (1976)
nowośćRusalochka (aka The Little Mermaid, Русалочка)

Familijny Fantasy Musical RomansPokaż opis
Film oparty na powieści Hansa Christiana Andersena. Mała Rusałka wodna zakochuje się w Księciu, którego niegdyś ocaliła ze straszliwego sztormu. W imię swej miłości musi zrezygnować z dotychczasowego życia. Lecz czy Książę zrozumie próbę na jaką został wystawiony czy straci Rusałkę na zawsze?
10,001 głos
Brawa!

Brawa! (2015)
nowośćAferim!

Dramat historycznyPokaż opis
Wołoszczyzna, 1835 rok. Dwóch jeźdźców przemierza jałowy krajobraz. To lokalny policjant Constandin i jego syn. Jeden ma na wszystko gotowy aforyzm, drugi prezentuje bardziej kontemplacyjny stosunek do świata. Szukają zbiegłego "cygańskiego niewolnika", który uciekł pewnemu szlachcicowi i podejrzany jest o kradzież. W podróży spotykają ludzi różnych narodowości i przekonań: Turków i Rosjan, Rumunów i Węgrów, chrześcijan i żydów. Wszyscy pielęgnują uprzedzenia i przesądy przekazywane z pokolenia na pokolenie. I nawet gdy ów zbieg zostaje odnaleziony, przygoda wcale się nie kończy…
0,000 głosów
Dzień sądu

Dzień sądu (2014)
nowośćSadilishteto

DramatPokaż opis
Mitio (Assen Blatechki) mieszka na pograniczu bułgarsko-turecko-greckim. Nieprzemyślane decyzje sprawiły, że stracił żonę i źródło dochodów. Nie cieszy się również szacunkiem swojego osiemnastoletniego syna Vasko (Ovanes Torosian). Zadłużony mężczyzna szuka sposobu, by utrzymać dom. W końcu decyduje się pracować dla jednego z najbardziej wpływowych ludzi w okolicy. Na jego zlecenie ma przemycać nielegalnych imigrantów. Zyskuje też okazję rozliczenia się z własną przeszłością. Obraz walczył o główną nagrodę na Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym.
0,000 głosów
W imię króla 3: Ostatnia misja

W imię króla 3: Ostatnia misja (2014)
nowośćIn the Name of the King 3: The Last Mission

Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Zawodowy zabójca Hazen Kaine przyjmuje ostatnie zlecenie. Porywa dwie dziewczyny. Jedna z nich ma naszyjnik, który przypomina tatuaż na ręku mężczyzny. Artefakt otwiera portal do innego wymiaru i przenosi Kaine'a do średniowiecza, gdzie ten musi się zmierzyć ze smokiem.
0,000 głosów
Przeznaczenie Wikinga

Przeznaczenie Wikinga (2014)
nowośćViking Quest

Fantasy AkcjaPokaż opis
Młody wiking o imieniu Erick łączy siły z członkami zwaśnionego klanu, by ocalić uprowadzoną księżniczkę. Okazuje się jednak, że ewentualna śmierć dzielnych śmiałków jest niczym w porównaniu z siłami, które mogą zbudzić. Ich wyprawa zapoczątkuje bowiem Ragnarök - przepowiadany w legendach koniec świata...
0,000 głosów
Aż do śmierci

Aż do śmierci (2007)
nowośćUntil Death

Kryminał Thriller AkcjaPokaż opis
"Til Death" to mroczny thriller. Van Damme gra tu powszechnie nielubianego porucznika policji Lowe'a, narkomana przyjaźniącego się z gangsterami. Podczas jednej ze strzelanin Lowe zostaje ciężko ranny. Ledwo unika śmierci, a na parę miesięcy zapada w śpiączkę. Kiedy się z niej budzi postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie...
0,000 głosów
Bunt L.

Bunt L. (2006)
nowośćBuntat na L.

Dramat AkcjaPokaż opis
W czasie nocy i balu kończącego studia na wydziale języków obcych, Loris postanawia uciec na upragniony Zachód. Zostaje jednak zdradzony, schwytany i osądzony jako więzień polityczny, który dopuścił się zdrady państwa. Jest rok 1986. Na jednej ze ścian więziennych duży czerwony napis głosi: „Jeśli nie wiesz, nauczymy cię. Jeśli nie możesz – pokażemy ci jak to zrobić. Jeśli nie chcesz – i tak cię zmusimy”. Slogan często jest wprowadzany w praktykę: tortury, wszechobecny cynizm i przemoc psychiczna zmieniają młodego i utalentowawego Lorisa w obojętnego i zimnego obserwatora. W Berlinie runął mur, więźniów obejmuje amnestia. W końcu wolny Loris trafia do świata, w którym czuje się wyalienowany i obcy. Wprawdzie nie siedział długo, lecz zmiany polityczne, które zaszły w otaczającej go rzeczywistości sprawiły, że nie potrafi się odnaleźć. Loris desperacko pragnie uciec od świata, w którym się znalazł, pragnie się zemścić na tych, którzy zrujnowali mu życie i karierę. Niespodziewanie jednak zamiast zemsty, Loris znajduje – miłość… Czas na walkę o zupełnie inne wartości. I innych ludzi.
0,000 głosów