Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (64)
Ostatnio dodane
Zoom

Zoom (2015)
nowośćFilm

Animowany Dramat KomediaPokaż opis
Emma (Alison Pill) pracuje w fabryce lalek dla dorosłych, jednak jej prawdziwą pasją są komiksy. Kobieta tworzy po godzinach komiks, którego bohaterem jest Edward (Gael García Bernal), reżyser filmowy skrywający przed światem pewną tajemnicę dotyczącą jego anatomii. Artysta pracuje nad filmem o byłej modelce i początkującej pisarce - Michelle (Mariana Ximenes). Ta z kolei pisze książkę o Emmie, pracującej w fabryce lalek dla dorosłych autorce komiksów…
0,000 głosów
The Killer

The Killer (2017)
nowośćO Matador

WesternPokaż opis
Cabeleira przemierza dzikie regiony rządzone przez bandytów, aby poznać prawdę o swoim wyjętym spod prawa ojcu, i wkrótce sam staje się groźnym zabójcą.
0,000 głosów
Anakonda

Anakonda (1997)
nowośćAnaconda

Horror PrzygodowyPokaż opis
Ekipa filmowa wybiera się na wyprawę Amazonką, aby sfilmować zwyczaje pewnego tajemniczego indiańskiego plemienia. Po drodze spotykają mężczyznę - Paula (Jon Voight), którego statek ugrzązł na mieliźnie. Obiecuje on im doprowadzenie do wioski Indian. Niestety powodzenie wyprawy szybko staje pod znakiem zapytania. Jeden z uczestników zostaje użądlony przez osę wodną i trzeba go jak najprędzej odwieźć do cywilizowanego szpitala. Na swojej drodze napotykają tamę. Przy jej wysadzaniu beczki z paliwem spadają z pokładu.  Zatrzymują się przy opuszczonym wraku z nadzieją znalezienia paliwa do dalszej drogi. Nie znajdują go, a kapitan statku ginie niepostrzeżenie. Paul przynosi skrzynię ze skórami wielkich węży i sprzętem do polowania na anakondy. Okazuje się on łowcą tych zwierząt, terroryzuje załogę i rozpoczyna polowanie. Od tej pory gigantyczny wąż będzie towarzyszył bohaterom przez cały czas. Członkowie ekipy giną po kolei, ale niektórym udaje się przetrwać w dżungli. Będą musieli stoczyć walkę nie tylko z człowiekiem, ale i anakondą....
0,000 głosów
Starość: Aquarius

Starość: Aquarius (2016)
nowośćAquarius

DramatPokaż opis
Clara (Sonia Braga) to 65-letnia wdowa i emerytowana krytyczka muzyczna. Urodziła się w tradycyjnej rodzinie w nadmorskim mieście Recife w północno-wschodniej Brazylii. Kobieta jest ostatnią rezydentką Aquariusa, czyli oryginalnego dwupiętrowego budynku zbudowanego w latach 40. z myślą o klasie wyższej. Wszystkie sąsiednie mieszkania zostały kupione przez spółkę, która ma własne plany wobec działki. Clara jednak nie chce się wyprowadzić - rozpoczyna wojnę z deweloperem, a napięcie tym spowodowane burzy jej spokój, wytrąca z codziennej rutyny i zmusza do zadumy nad przeszłością i przyszłością.
0,000 głosów
Mali mężczyźni

Mali mężczyźni (2016)
nowośćLittle Men

Dramat FamilijnyPokaż opis
Relacja dwójki nowych przyjaciół zostaje wystawiona na próbę przez kłótnie ich rodziców.
0,000 głosów
Rosario Tijeras

Rosario Tijeras (2005)
nowośćRosario - Die eiskalte Killerin

Kryminał Dramat RomansPokaż opis
"Rosario Tijeras" stała się największym filmowym przebojem w historii kolumbijskiej kinematografii. Jej postać poruszyła serca całej opinii publicznej. Była piękna i odważna, kochała i zabijała z jednakowym wdziękiem. Gwałtowne i niebezpieczne Medellín, Kolumbia, koniec lat 80 to sceneria romansu pomiędzy czarującą Rosario, a dwoma dobrze sytuowanymi młodzieńcami. Rosario, Antonio i Emilio zdobywają i niszczą wszystko, co stanie na ich drodze. Tworzą związek, który nigdy nie powinien powstać i w którym każdy znajduje dokładnie to, czego szuka. Rosario jest piękna i inteligentna - mogłaby wieść szczęśliwe życie, ale urodziła się w slumsach, gdzie przemoc, narkotyki i wojny gangów są na porządku dziennym. Postanawia więc odpłacić światu za doznane krzywdy w jedyny sposób, jaki zna - zostaje płatną morderczynią o przydomku Tijeras (Nożyczki). W krótkim czasie Rosario Tijeras staje się żywą legendą.
0,000 głosów
Inna Wieczność

Inna Wieczność (2016)
nowośćAnother Forever

DramatPokaż opis
Zrozpaczona po śmierci ukochanego kobieta postanawia wyruszyć w spontaniczną podróż do swojej przyjaciółki w poszukiwaniu utraconego sensu życia.
0,000 głosów
Kalifornia

Kalifornia (2015)
nowośćCalifórnia

DramatPokaż opis
Jest rok 1984. Estela przechodzi burzliwy okres dojrzewania, próbuje sobie poradzić ze skomplikowanym światem seksu, miłości i przyjaźni. Najbardziej podziwia swojego wujka Carlosa i chce go odwiedzić w Kalifornii. Gdy jednak on wraca do Brazylii wychudzony, słaby i chory, wszystko się zmienia. Estela przeżyje kryzys i odtąd już zawsze będzie patrzyła na świat w inny sposób. [b]Obsada:[/b] Clara Gallo - Estela Caio Horowicz - JM Caio Blat - Carlos Giovanni Gallo - Xande Letícia Fagnani - Joana Livia Gijon - Alessandra Virginia Cavendish - Cris Paulo Miklos - Beto
0,000 głosów
Jules and Dolores

Jules and Dolores (2016)
nowośćO Roubo da Taca

Historyczny Komedia KryminałPokaż opis
W 1983 roku puchar Mistrzostw Świata został skradziony z siedziby brazylijskiego Związku Piłki Nożnej. Film jest opowieścią o tym nietypowym wydarzeniu.
0,000 głosów
Skrzypek

Skrzypek (2015)
nowośćThe violin teacher

Dramat MuzycznyPokaż opis
Laerte, utalentowany skrzypek, któremu nie udaje się dostać posady w orkiestrze,zatrudnia się w publicznej szkole jako nauczyciel muzyki. Początkowe trudności z czasem rekompensuje mu rodząca się między nim a uczniami więź
0,000 głosów
Miłość nie wybiera

Miłość nie wybiera (2016)
nowośćO Amor no Diva

Komedia Romans DramatPokaż opis
Po wizycie dwójki młodych klientów doświadczona terapeutka par dochodzi do wniosku, że to ona potrzebuje pomocy w ratowaniu własnego małżeństwa.
0,000 głosów
The Devil Lives Here

The Devil Lives Here (2015)
nowośćO Diabo Mora Aqui

Fantasy Horror ThrillerPokaż opis
Trzech nastolatków robi weekendowy wypad do znajomego, który mieszka w starym gospodarstwie. Nie spodziewają się, że utkną w środku stuletniej wojny pomiędzy dobrem i złem.
0,000 głosów
Nise: O Coração da Loucura

Nise: O Coração da Loucura (2015)
nowośćNise: The Heart of Madness

Biograficzny Dramat HistorycznyPokaż opis
W tym opartym na faktach dramacie lekarz psychiatra, zamiast stosować terapię elektrowstrząsami, zachęca swoich chorych na schizofrenię pacjentów do tworzenia sztuki.
0,000 głosów
Operacoes Especiais

Operacoes Especiais (2015)
nowośćOperações Especiais

Akcja KryminałPokaż opis
W zepsutej do szpiku kości dzielnicy Rio de Janeiro grupa uczciwych policjantów, w tym pewien zdeterminowany nowicjusz, walczy z korupcją i brakiem lojalności.
0,000 głosów
Rio

Rio (2011)
nowośćFilm

Animowany Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Najnowszy film animowany twórców "Epoki lodowcowej". Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.
8,8614 głosów
Rio 2

Rio 2 (2014)
nowośćFilm

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel.
9,4511 głosów
Paulina

Paulina (2015)
nowośćLa Patota

ThrillerPokaż opis
Inteligentna i błyskotliwa prawniczka Paulina (Dolores Fonzi) postanawia porzucić swoją dynamicznie rozwijającą się karierę i zostać nauczycielką w pogrążonym w ogromnym kryzysie regionie Argentyny. Po przyjeździe na miejsce kobieta zostaje jednak brutalnie napadnięta i zgwałcona przez gang młodych ludzi, wśród których są też jej uczniowie. Mimo tragedii, która ją spotkała i traumy Paulina postanawia wciąż walczyć o swoje ideały.
0,000 głosów
Dzienniki motocyklowe

Dzienniki motocyklowe (2004)
nowośćDiarios de motocicleta

Biograficzny Dramat PrzygodowyPokaż opis
Film opowiada o podróży przez Amerykę Południową, którą zdezelowanym motocyklem podjęli w 1952 roku dwaj młodzi Argentyńczycy, biochemik-Alberto Granado i student medycyny- Ernesto Guevara. Obaj wędrowcy, synowie dobrych rodzin, tak zaplanowali trasę, by dokładnie poznać kontynent, niesłusznie ich zdaniem podzielony...
0,000 głosów
Bem Casados

Bem Casados (2015)
nowośćHappily Married

Komedia RomansPokaż opis
Życie weselnego kamerzysty, Heitora, wywraca się do góry nogami, gdy poznaje buntowniczą Penelope, która nie chce dopuścić do ślubu jej byłego kochanka z inną kobietą.
0,000 głosów
Entre Idas e Vindas

Entre Idas e Vindas (2016)
nowośćBack and Forth

Komedia Dramat RomansPokaż opis
Gdy ich samochód psuje się w drodze do São Paulo, ojciec i syn korzystają z propozycji podwózki w towarzystwie czterech pięknych telemarketerek.
0,000 głosów