Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19025)
Ostatnio dodane
After School Massacre

After School Massacre (2014)
nowośćFilm

Horror KomediaPokaż opis
After being fired, a high school educator goes on a killing spree, stalking his former female students at their slumber party.
0,000 głosów
After School Special

After School Special (2017)
nowośćFilm

Przygodowy Komedia KryminałPokaż opis
Teen stepbrothers, Danny, a wannabe entrepreneur, and Ajay, an artistic dreamer, pull off an elaborate prank on the last day of school. Caught in the act, they're assigned to a summer mentor: lascivious bar owner, Tyler Lavey. When Tyler enlists the boys to make a delivery to a private party, they unwittingly stumble upon an underground society hiding some very dirty secrets. After Tyler's own niece is taken captive, he turns to proteges Danny and Ajay and former CIA agent Grandma Alice to stage one kick-ass rescue. Written by Switzer Entertainment Group
0,000 głosów
After School Special

After School Special (2003)
nowośćFilm

KomediaPokaż opis
Szkoła licealna. Troje prawiczków zajmuje sie kopiowaniem filmów porno z wypożyczalni w której pracuje jeden z nich. Gdy zostaje zwolniony i źródełko dochodowe wysycha, postanawiają sami nakręcić taki film. Nie spodziewają sie jednak ile kłopotów i problemów będą mieli przez ten film.
0,000 głosów
Ocalona

Ocalona (2015)
nowośćSurvivor

Thriller AkcjaPokaż opis
Zagraniczny oficer służb specjalnych, oskarżony o przestępstwa, których nie popełnił, próbuje zapobiec zamachowi terrorystycznemu w Nowym Jorku.
9,001 głos
Stretch

Stretch (2014)
nowośćFilm

Komedia AkcjaPokaż opis
Arogancki miliarder (Richard) pilnie poszukuje kierowcy swojej limuzyny po tym jak jego szofer (Mick), stracił kontrolę nad pojazdem i rozjechał na przyjęciu weselnym byłego przyjaciela amerykańskiego prezydenta. Los chciał iż na owym przyjęciu przypadkiem spotkał byłego kaskadera (Stretcha), któremu zaoferował pracę. Niestety Stretch nie ma pojęcia o tym, że Richard jest bogatym mężem Alicji (J.Alba), z którą chwilę wcześniej romansował. Pikanterii dodaje fakt, że ich pierwsza podróż ma się odbyć wspólnie we troje do oddalonej o 10h drogi kolumbijskiej dżungli gdzie owy miliarder prowadzi nielegalne interesy oraz, że wszystko to jest uknutą intrygą i kłamstwem.
0,000 głosów
Mów mi Vincent

Mów mi Vincent (2014)
nowośćSt. Vincent

KomediaPokaż opis
Vincent (Bill Murray) to zgryźliwy mizantrop, któremu dni upływają na wyścigach konnych, w ulubionym barze i w towarzystwie zaprzyjaźnionej nocnej damy (Naomi Watts). Pewnego dnia do domu obok wprowadza się Maggie (Melissa McCarthy) z synem Oliverem. Powitanie nowych sąsiadów odbywa się bez ciepłych słów i nie zapowiada początku pięknej przyjaźni. Jednak wiecznie spłukany Vin dostrzega szansę na podratowanie swego opłakanego budżetu. Zostaje może nie najtańszą, ale na pewno najbardziej ekscentryczną niańką w mieście.
6,001 głos
Części zamienne

Części zamienne (2015)
nowośćSpare Parts

SportowyPokaż opis
Czwórka nastoletnich emigrantów z Meksyku, uczących się w prowincjonalnej szkole w Arizonie, za namową nauczyciela postanawia podjąć wyzwanie i przystąpić do organizowanego pod patronatem NASA konkursu robotyki. Nie mają funduszy ani doświadczenia, ale wierzą, że uda im się zbudować robota, który zapewni im zwycięstwo i otworzy przed nimi bramy najlepszej uczelni na świecie - Massachusetts Institute of Technology.
0,000 głosów
Stacja kosmiczna 76

Stacja kosmiczna 76 (2014)
nowośćSpace Station 76

Dramat Komedia Sci-fiPokaż opis
Akcja filmu rozegra się na tytułowej stacji kosmicznej, a przedstawiona w obrazie wizja przyszłości będzie zgodna z tą, jaką roztaczano w latach 70. Patrick Wilson wcieli się w zgorzkniałego kapitana stacji o skłonnościach samobójczych, a Tyler - w jego nową asystentkę, która budzi spore zainteresowanie członków załogi.
4,001 głos
Poradnik pozytywnego myślenia

Poradnik pozytywnego myślenia (2012)
nowośćSilver Linings Playbook

Dramat KomediaPokaż opis
Pat Solitano, po tym jak stracił pracę, dom oraz żonę, spędził w szpitalu psychiatrycznym kilka miesięcy. Wrócić do społeczeństwa pomagają mu rodzice, przyjaciele i piękna dziewczyna.
6,405 głosów
Silent Hill: Apokalipsa

Silent Hill: Apokalipsa (2012)
nowośćSilent Hill: Revelation 3D

HorrorPokaż opis
Zmagając się ze zniknięciem ojca, główna bohaterka odkrywa przerażający sekret, który prowadzi ją w głąb demonicznego świata.
7,001 głos
Niezły Meksyk

Niezły Meksyk (2014)
nowośćSearch Party

KomediaPokaż opis
Nardo właśnie się żeni. Zamierza porzucić szalony żywot kawalera i wieść nudne, uporządkowane życie małżeńskie. Niespodziewanie ślub przerywa jego przyjaciel Jasson, a wściekła panna młoda nokautuje niedoszłego męża. Nardo budzi się nagi w środku meksykańskiej pustyni ... Ale kumple nie zostawią go w biedzie. Ruszają na ratunek i wywołują lawinę awantur.
5,502 głosy
Nocny pościg

Nocny pościg (2015)
nowośćRun All Night

Dramat Kryminał AkcjaPokaż opis
W życiu brooklińskiego gangstera i niezawodnego płatnego zabójcy Jimmy’ego Conlona (Neeson), niegdyś znanego jako Grabarz, bywało już lepiej. 55-letniego gangstera, starego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire’a (Harris), prześladują nie tylko grzechy przeszłości, lecz także zawzięty detektyw, który przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu po piętach. Wydaje się, że tylko whisky może ukoić jego nerwy. Gdy jednak jego dawno niewidziany syn Mike (Kinnaman) staje się celem, Jimmy musi dokonać wyboru pomiędzy swoją przestępczą rodziną, a synem, którego porzucił wiele lat temu. Mike musi uciekać. Jedynym sposobem, w jaki Jimmy może odpokutować za błędy przeszłości, może okazać się uchronienie syna przed losem, jaki według Jimmy’ego jest pisany jemu samemu - znalezienie się po złej stronie lufy pistoletu. Jimmy nie ma dokąd uciec, a w ciągu jednej nocy musi podjąć decyzję, komu jest winien lojalność.
8,673 głosy
Resident Evil 3: Zagłada

Resident Evil 3: Zagłada (2007)
nowośćResident Evil 3: Extinction

Horror AkcjaPokaż opis
Milla Jovovich wraca w trzeciej odsłonie Resident Evil! Ten przepełniony akcją i niesamowitymi efektami specjalnymi film rozgrywa się tym razem na pustyni w Nevadzie, gdzie rozgrywa się największa w historii walka pomiędzy zombie a ludźmi! Las Vegas to rozrywka i słońce... No tak, przynajmniej jest tu jeszcze słońce... Miasto wygląda jak reszta pustyni, a jedynie kilka zardzewiałych znaków przypomina o czasach minionej świetności! Tłumy żądnych krwi zombie szukają świeżych ofiar. By ocalić planetę ulepszona Alice i jej nowo uformowana drużyna (Oded Fehr, Mike Epps, Ali Larter, Ashanti) muszą stawić czoła hordzie prawie martwych istot! Zjednoczeni i gotowi na wszystko obrońcy ludzkości mają jeden cel - nie dopuścić do całkowitej dominacji mięsożernych zombie i sprawić, by martwi wrócili do grobów!
9,754 głosy
Resident Evil: Zaświaty

Resident Evil: Zaświaty (2010)
nowośćResident Evil: Afterlife

Horror AkcjaPokaż opis
W świecie spustoszonym przez wirus zamieniający ofiary w żywy trupy Alice kontynuuje swoją podróż. Bohaterka odnajduje ocalałych ludzi i stara się zapewnić im bezpieczeństwo. Gdy walka na śmierć i życie z korporacją Umbrella sięga szczytu, bohaterka otrzymuje pomoc od starego przyjaciela. Nowy przywódca, który obiecuje bezpieczną przystań, wiedzie ocalałych do Los Angeles. Jednak miasto okazuje się być oblegane przez tysiące zombie. Alice i jej towarzysze znajdują się o krok od śmiertelnej pułapki.
9,147 głosów
Resident Evil 2: Apokalipsa

Resident Evil 2: Apokalipsa (2004)
nowośćResident Evil 2: Apocalypse

Horror AkcjaPokaż opis
Po sukcesie, jaki odniósł "Resident Evil", przyszła kolej na drugi odcinek przygód agentki walczącej z zombie. W centrum Raccoon City niewielka grupa ludzi walczy o przetrwanie. Wśród nich znajduje się Alice (Milla Jovovich). Przedzierając się przez hordy żywych trupów bohaterowie usiłują uciec z miasta. Ich jedyną nadzieją jest dr. Charles Ashford. Zgadza się on im pomóc, pod warunkiem, że odnajdą jego córkę. A w samym mieście pojawia się genetycznie zmodyfikowana istota, o kryptonimie "Nemezis"...
10,002 głosy
Dzikie historie

Dzikie historie (2014)
nowośćRelatos salvajes

Czarna komediaPokaż opis
Niedocenianemu muzykowi, biznesmenowi, pannie młodej, znanemu milionerowi, kelnerce oraz specjaliście od materiałów wybuchowych puszczają nerwy.
7,001 głos
[Rec] 3: Geneza

[Rec] 3: Geneza (2012)
nowość[Rec] 3 : Génesis

Dramat HorrorPokaż opis
Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z "Sierocińcem" zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory. Na fabułę "Rec 3: Geneza" składają się przerażające wydarzenia, mające miejsce z dala od kamienicy, w której epidemia zabójczego wirusa przemieniła niewinnych mieszkańców w krwiożercze bestie. Sprytny zabieg scenarzystów "Rec" i "Rec 2" pozwoli widzom, spragnionym wyjaśnień co do źródeł zagrożenia, pójść śladami ukrytymi w fabule dotychczasowych części, ku rozwiązaniu zagadki rozprzestrzeniającego się zła.
7,673 głosy
[REC]

[REC] (2007)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Kolejny po "Labiryncie fauna" i "Sierocińcu" fenomen hiszpańskiego kina grozy. Uznany za najbardziej nowatorski horror tej dekady i absolutny przełom w historii gatunku. Ekipa lokalnej telewizji towarzyszy brygadzie strażaków w ich nocnym dyżurze. Reportaż ma przybliżyć widzom pracę zawodowców - od zwykłych zadań, aż po chwile ekstremalnego ryzyka. Jednakże już przy pierwszej interwencji sytuacja wymyka się spod kontroli, a to co miało być rutynową procedurą zmienia się w piekło. Ekipa telewizyjna wraz z kilkoma strażakami zostaje uwięziona w budynku, w którym dzieją się niewyjaśnione rzeczy. Bohaterowie muszą stawić czoła czemuś przerażającemu i bezwzględnemu, czego nie potrafią nawet nazwać. Rozpoczyna się, cały czas rejestrowana przez kamerą, walka o przetrwanie.
7,502 głosy
R.I.P.D. Agenci z zaświatów

R.I.P.D. Agenci z zaświatów (2013)
nowośćFilm

Komedia kryminalna AkcjaPokaż opis
Adaptacja komiksu o departamencie sprawiedliwości, w którym rządy sprawują martwi funkcjonariusze policji.
9,888 głosów
Prometeusz

Prometeusz (2012)
nowośćPrometheus

Horror Akcja Sci-fiPokaż opis
Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem najnowszy film Ridleya Scotta ("Robin Hood", "Królestwo niebieskie"), jego pierwszy film science fiction od czasu legendarnego "Łowcy androidów", którego akcja nawiązywać będzie do wątków słynnej serii o Obcym. W rolach głównych: niezapomniana Lisbeth Salander z trylogii "Millennium" Noomi Rapace i Michael Fassbender ("Bękarty wojny", "X-Men: Pierwsza klasa"
7,333 głosy