Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19777)
Ostatnio dodane
Jej własny miesiąc miodowy

Jej własny miesiąc miodowy (2011)
nowośćHoneymoon for One

Komedia RomansPokaż opis
Eve Parker (Nicollette Sheridan) dowiaduje się, że jej narzeczony ją zdradza. Zrywa z nim zaledwie tydzień przed ślubem. Samotnie wyrusza w poszukiwaniu przygody, jadąc na zaplanowany wcześniej miesiąc miodowy do pięknego irlandzkiego zamku.
0,000 głosów
Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata

Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata (2017)
nowośćL'empereur

DokumentalnyPokaż opis
Pokryta lodem Antarktyka tętni życiem. Młody pingwin przygotowuje się na swoją pierwszą wielką wędrówkę. Tajemniczy instynkt prowadzi go w nieznaną podróż, która potrwa dziesiątki dni. Pod czujną opieką przewodnika stada rozpoczyna się przygoda życia niedoświadczonego pingwina. Kamery będą bacznie śledzić jego zmagania, wątpliwości oraz wielkie wyzwania, jakie czekają go podczas wędrówki.
0,000 głosów
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok (2017)
nowośćFilm

Akcja Fantasy Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!
10,002 głosy
Piła: Dziedzictwo

Piła: Dziedzictwo (2017)
nowośćJigsaw

Dramat Horror Kryminał ThrillerPokaż opis
Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje...
0,000 głosów
Noc Czarownicy

Noc Czarownicy (2017)
nowośćHouse of the Witch

HorrorPokaż opis
Grupa nastolatków, nie zważając na miejscową legendę, urządza halloweenowe przyjęcie. Wkrótce młodzi ludzie pożałują swojej decyzji.
0,000 głosów
Pospieszny do Chennai

Pospieszny do Chennai (2013)
nowośćChennai Express

Komedia romantyczna Akcja PrzygodowyPokaż opis
Historia mężczyzny podróżującego pociągiem z Mumbaju do Rameswaramu, który chce spełnić ostatnią wolę dziadka.
0,000 głosów
Na zawsze razem

Na zawsze razem (2009)
nowośćAlways and Forever

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Grace (Rena Sofer) i Michael (Dean McDermott) to znajomi, którzy w czasach liceum nie widzieli poza sobą świata. Gdy spotykają się po dwudziestu latach na rocznicy ukończenia szkoły, okazuje się, że miłość, która ich kiedyś łączyła przetrwała próbę czasu. Para postanawia zejść się na nowo, jednak jest to utrudnione, ponieważ Grace ma partnera, a Michael bardzo wścibską matkę.
0,000 głosów
Gra w miłość

Gra w miłość (2007)
nowośćLove Is a Four Letter Word

Komedia Komedia romantyczna RomansPokaż opis
Para 60-latków postanawia się rozwieść. Żona wynajmuje Emily, której przeciwnikiem zostaje adwokat Kenton. Oboje nie wierzą w miłość. Jednak wkrótce między prawnikami rodzi się uczucie.
0,000 głosów
Linia życia

Linia życia (2017)
nowośćFlatliners

Dramat Horror Sci-fi ThrillerPokaż opis
Pięcioro studentów medycyny pragnie poznać tajemnicę tego, co niedostępne człowiekowi. Chcąc dowiedzieć się, co znajduje się tuż za granicą życia, biorą udział w niebezpiecznym, śmiałym eksperymencie. Poprzez czasowe zatrzymywanie akcji serca doświadczają stanów bliskich śmierci. Coraz bardziej ryzykowne badania zmuszają młodych ludzi do skonfrontowania się z grzechami przeszłości oraz paranormalnymi konsekwencjami wtargnięcia na „drugą stronę”.
7,001 głos
Przeobrazenie

Przeobrazenie (2017)
nowośćThe Transfiguration

Dramat HorrorPokaż opis
Queens w Nowym Jorku. 14-letni Milo jest outsiderem, sierotą ignorowanym przez szkolnych kolegów i zastraszanym przez starszych chłopaków. Jego schronieniem staje się mieszkanie, które dzieli ze starszym bratem. Aby uciec od samotności, zanurza się w świecie wampirów. Milo skrywa też mroczny sekret. Pewnego dnia, spotyka nową sąsiadkę Sophie. Czy chęć zbliżenia się do niej będzie silniejsza i pozwoli na stłumienie mrocznych pragnień?
0,000 głosów
Przeobrażenie

Przeobrażenie (2013)
nowośćThe Makeover

KomediaPokaż opis
Hannah Higgins ukończyła Harvard i pracuje jako konsultantka w firmie zajmującej się edukacją. Pragnie rozpocząć karierę polityczną, jednak przegrywa wybory. Razem ze wspólniczką, Colleen Pickering, analizują przyczyny klęski i dochodzą do wniosku, że na wygraną ma szansę ktoś bardziej przypominający wyborców. Postanawiają przygotować do startu w kolejnych wyborach Elliota Doolittle'a, dostawcę piwa.
10,001 głos
Uciekająca panna młoda

Uciekająca panna młoda (1999)
nowośćRunaway Bride

Komedia romantycznaPokaż opis
Maggie Carpenter (Julia Roberts) już trzy razy uciekała sprzed ołtarza, wprawiając w osłupienie niedoszłych mężów. Jest ładna, sympatyczna, powszechnie lubiana i ma powodzenie u mężczyzn, ale ciągle nie może się zdecydować na tego jedynego. Mieszkańcy rodzinnego miasteczka zastanawiają się, kiedy w końcu kapryśna panna młoda włoży obrączkę. Tymczasem o "uciekającej pannie młodej" dowiaduje się przypadkowo Ike Graham (Richard Gere), nowojorski dziennikarz. Postanawia napisać o niej artykuł.
0,000 głosów
Stolik 19

Stolik 19 (2017)
nowośćTable 19

Dramat KomediaPokaż opis
Była druhna postanawia mimo wszystko pojawić się na weselu i zostaje posadzona z pięcioma ‚przypadkowymi’ gośćmi przy okropnym stoliku numer 19.
0,000 głosów
Drużba nie żyje

Drużba nie żyje (2012)
nowośćBest Man Down

Dramat KomediaPokaż opis
Młodzi małżonkowie, Scott (Justin Long) i Kristin (Jess Weixler), przerywają miesiąc miodowy i powracają do Minneapolis. Mają zamiar pochować swojego świadka, Lumpyego (Tyler Labine), który niespodziewanie zmarł po ceremonii. Na miejscu spotykają Ramsey (Addison Timlin), od której dowiadują się, że Lumpy nie do końca był tym, za kogo się podawał.
0,000 głosów
Drużba

Drużba (2004)
nowośćFeestje

Komedia romantycznaPokaż opis
Romantyczna komedia o chłopaku imieniem Thijs, który nie wierzy w miłość ani związki. Jego najlepszy przyjaciel Ben, myśli podobnie, do czasu gdy na jego drodze staje piękna Sussan. Ben zakochuje się w niej bez pamięci i prosi ją o rękę. Podczas przyjęcia zaręczynowego Ben prosi Thijsa, aby został jego drużbą. [Opis dystrybutora]
0,000 głosów
Kształt wody

Kształt wody (2017)
nowośćThe Shape of Water

Dramat Fantasy Horror Romans ThrillerPokaż opis
Elisa Esposito pracuje jako woźna w tajnym rządowym laboratorium. Jej życie ulega nagłej zmianie, gdy odkrywa pilnie strzeżony sekret
0,000 głosów
Drużba

Drużba (1999)
nowośćThe Best Man

Komedia DramatPokaż opis
Lance Sullivan (Morris Chestnut) i Mia Morgan (Monica Calhoun) proszą swojego przyjaciela z czasów studenckich, młodego pisarza Harpera Stewarta (Taye Diggs), by został drużbą na ich ślubie. Mężczyzna przyjmuje propozycję, ma jednak powody, by obawiać się nadchodzącej uroczystości. Lada dzień bowiem ma ukazać się jego autobiograficzna książka, w której wspomina czas spędzony w college'u, przedstawiając swoich przyjaciół w niezbyt korzystnym świetle. Ujawnia również kilka tajemnic - m.in. swój związek z przyszłą panną młodą. Jego obawy okazują się jak najbardziej uzasadnione - na wesele zjeżdżają dawni znajomi - Quentin (Terrence Howard), Murch (Harold Perrineau) i piękna Jordan (Nia Long). Ożywają studenckie wspomnienia, spory i namiętności. Wszystkie te emocje i opisane w książce sekrety wywołują spore zamieszanie i prowadzą do odwołania ślubu.
0,000 głosów
Brat Bajrangi

Brat Bajrangi (2015)
nowośćBajrangi Bhaijaan

DramatPokaż opis
Pawan, człowiek o wielkim sercu, pomaga niemej, młodej Pakistance zagubionej w Indiach wrócić do ojczyzny.
0,000 głosów
Czas na przyjaźń

Czas na przyjaźń (2013)
nowośćThe Best Man Holiday

Komedia DramatPokaż opis
Mia (Monica Calhoun) i Lance (Morris Chestnut), którzy są od 15 lat małżeństwem, organizują świąteczny weekend dla starych przyjaciół, na który zapraszają ich drużbę, Harpera (Taye Diggs), a także pozostałych przyjaciół z czasów studenckich: Quentina (Terrence Howard), Jordan (Nia Long), Robyn (Sanaa Lathan), Murcha (Harold Perrineau), Candy (Regina Hall) i Shelby (Melissa De Sousa). To ich pierwsze spotkanie od czasu ślubu Mii i Lance'a. Każdy ma za sobą szereg emocjonalnych i zawodowych doświadczeń, a jednak dawno zapomniane rywalizacje i łączące ich niegdyś uczucia szybko odżywają. Jednocześnie wychodzą na jaw skrywane przez lata tajemnice.
0,000 głosów
Coś nowego

Coś nowego (2006)
nowośćSomething New

Dramat Komedia RomansPokaż opis
"Something New" to romantyczna komedia o tym, że miłość przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Czarnoskóra Kenya Denise McQueen robi karierę w prestiżowej firmie księgowej w Los Angeles i jest o krok od zostania wspólnikiem w firmie. W życiu prywatnym nie ma jednak chłopaka. I kiedy musi spędzić kolejne Walentynki w biurze pracując do późna, zgadza się umówić na randkę w ciemno z Brianem Kelly - seksownym architektem. Okazuje się jednak, że Brian nie wygląda zupełnie tak jak wyobrażała sobie Kenya - Brian jest bowiem biały. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby Kenya się zakochała w nim na zabój.
0,000 głosów