Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (6709)
Ostatnio dodane
Ustawka

Ustawka (2017)
nowośćFist Fight

KomediaPokaż opis
Kiedy jeden nauczyciel powoduje, że drugi zostaje wyrzucony z pracy, szykuje się walka po lekcjach.
0,000 głosów
Mama Rosa

Mama Rosa (2016)
nowośćMa' Rosa

DramatPokaż opis
Jedna z ubogich dzielnic Manili. Każdy w okolicy zna Rosę, która razem z mężem Nestorem ma tu niewielki sklep spożywczy. Ludzie ją lubią. Żeby utrzymać rodzinę – a jest ich sześcioro – Rosa z Nestorem handlują narkotykami w niewielkich ilościach. Pewnego dnia policja robi nalot na sklep. Zaczyna się zabawa w kotka i myszkę, której zasady są dobrze znane obu stronom: albo płacą policji łapówkę i wszyscy zapominają o sprawie, albo podają nazwisko dostawcy narkotyków. Przerażona wizją więzienia Rosa nie ma wyjścia. Wysyła swoje dzieci, by zdobyły gotówkę.
0,000 głosów
Honorowy obywatel

Honorowy obywatel (2016)
nowośćEl ciudadano ilustre

Komedia DramatPokaż opis
Noblista Mantovani, który odmówił przyjęcia licznych prestiżowych nagród, akceptuje zaproszenie na wizytę w swoim rodzinnym mieście w Argentynie, które było inspiracją dla wszystkich jego książek. Okazuje się, że była to najgorsza decyzja w jego życiu. Korzystanie z realnie istniejących osób przy kreowaniu postaci książkowych może mieć nieoczekiwane konsekwencje...
0,000 głosów
Mecz życia

Mecz życia (2014)
nowośćKule kidz gråter ikke

Dramat Sportowy FamilijnyPokaż opis
Anja marzy o tym, by zostać piłkarką. Na przeszkodzie staje jej białaczka....................................................
0,000 głosów
Szaleni w miłości

Szaleni w miłości (2016)
nowośćÉperdument

Biograficzny Dramat RomansPokaż opis
38-letni Jean Firmino (Guillaume Gallienne) jest opiekunem w więzieniu dla kobiet. Mężczyzna cieszy się w pracy wzorową opinią aż do dnia, gdy spotyka Annę Amari (Adele Exarchopoulos). Jean nie potrafi oprzeć się fascynacji młodą buntowniczką, choć wie, że związek z nią mógłby zniszczyć całą jego karierę. Niebawem para nawiązuje płomienny romans.
0,000 głosów
Heidi

Heidi (2015)
nowośćFilm

Familijny PrzygodowyPokaż opis
Ekranizacja bestsellerowej powieści dla dzieci o dziewczynce, która wraz z dziadkiem zamieszkuje w Alpach Szwajcarskich. Wychowująca się bez rodziców kilkuletnia Heidi przeprowadza się od swojej ciotki do mieszkającego w górach dziadka. Tu dziewczynka zaprzyjaźnia się z niewiele od niej starszym Peterem. Razem z nim i innymi dziećmi przeżywa wiele przygód na łonie natury, a podczas wyjazdu do Frankfurtu Heidi poznaje niepełnosprawną Klarę, która zostaje jej najbliższą koleżanką.
0,000 głosów
Emotki. Film

Emotki. Film (2017)
nowośćThe Emoji Movie

Animowany KomediaPokaż opis
Bohaterem filmu jest emotka o imieniu Gene. Jako jedyny jest w stanie przybierać różne formy i wyrażać różne stany. Jego towarzysze mają przypisaną tylko jedną ekspresję twarzy. Gene chce być jednak taki jak wszyscy. Razem z przyjacielem Hi-5 i łamaczką kodów, Jailbreaker, udaje się w podróż poprzez aplikacje (Candy Crush Saga, Dropbox, Instagram, Just Dance, Spotify, Twitter, YouTube, Crackle, Facebook, Shazam, Snapchat, Twitch), by odnaleźć swoją tożsamość i trafić ostatecznie do Chmury.
0,000 głosów
Love at First Sight

Love at First Sight (2017)
nowośćFilm

Animowany Familijny Komedia Romans KrótkometrażowyPokaż opis
Podczas lekcji gry na fortepianie z Johnnym, panna Crawly z nostalgią wpomina taniec i romansowanie za młodu. Johnny przekonuje ją, że nie jest za późno, aby znaleźć kogoś i pomaga jej w założeniu konta w serwisie randkowym.
0,000 głosów
Konik polny i mrówki

Konik polny i mrówki (1934)
nowośćThe Grasshopper and the Ants

Animowany Familijny Komedia Musical KrótkometrażowyPokaż opis
Podczas gdy mrówki ciężko pracują, by zrobić zapasy na zimę, konik polny wypoczywa i naśmiewa się z robotnic.
0,000 głosów
Pod obserwacją

Pod obserwacją (2009)
nowośćHardwired

Akcja Sci-fiPokaż opis
Akcja filmu toczy się w niezbyt odległej przyszłości, gdzie wszechobecne korporacje zdominowały niemal każdy aspekt ludzkiego życia. Luke Gibson (Cuba Gooding Jr.) podczas wypadku samochodowego traci żonę oraz nienarodzone jeszcze dziecko, a sam odnosi poważne obrażenia mózgu. Przed pewną śmiercią ratuje go pewna korporacja, która umieszcza w jego głowie implant. Wkrótce okazuje się jednak, że wszczepienie implantu miało na celu coś więcej niż uratowanie jego życia. Pozbawiony wspomnień Luke musi zmagać się z wysyłanymi przez implant sygnałami, które zmuszają go do zakupu określonych produktów. Im bardziej się opiera tym bardziej traci zmysły. W końcu postanawia rozwikłać zagadkę implantu i odzyskać swoją pamięć. Nie wie jednak, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, gdyż implant jest wyposażony w mechanizm bezpieczeństwa. Dzięki niemu korporacja może błyskawicznie zabić Luke'a jeśli zbliży się do odkrycia jej sekretu. 
0,000 głosów
Arcyoszust

Arcyoszust (2017)
nowośćThe Wizard of Lies

DramatPokaż opis
Bernie Madoff (Robert De Niro) był jednym z najbardziej wpływowych doradców inwestycyjnych w USA. Dobra passa finansisty kończy się w grudniu 2008 roku, gdy wybucha wielki skandal z jego udziałem. Mężczyzna zostaje aresztowany przez FBI. Po trwającym niespełna rok procesie biznesmen trafia za kratki z wyrokiem 150 lat pozbawienia wolności za stworzenie piramidy finansowej. Poszkodowanych jest ok. 13,5 tys. indywidualnych inwestorów oraz organizacji. Ich łączne straty szacuje się na miliardy dolarów. Tłem historii krętactw i kłamstw Madoffa oraz jego prób zatuszowania skandalu staje się dramat żony i synów finansisty, którzy nagle stają się obiektem powszechnej krytyki. [b]Obsada:[/b] Robert De Niro - Bernie Madoff Michelle Pfeiffer - Ruth Madoff Kristen Connolly - Stephanie Madoff Lily Rabe - Catherine Hooper Hank Azaria - Frank Dipascali Alessandro Nivola - Mark Madoff Nathan Darrow - Andrew Madoff Kathrine Narducci - Eleanor Squillari
7,001 głos
LEGO® BATMAN: FILM

LEGO® BATMAN: FILM (2017)
nowośćThe Lego Batman Movie

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
Miastu Gotham zagraża Joker, niebezpieczny przestępca. Batman musi nauczyć się współpracy z innymi, by je uratować.
0,000 głosów
Złoty koń

Złoty koń (2014)
nowośćAukso žirgas

Animowany Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Potężna wiedźma rzuca czar wiecznego snu na córkę króla i zamyka ją w szklanej trumnie. Król ogłasza, że odda rękę swej córki temu, kto ją uwolni.
0,000 głosów
Krwawe igrzyska

Krwawe igrzyska (2016)
nowośćLady Bloodfight

AkcjaPokaż opis
Jane (Amy Johnston) jest piękną młodą kobietą i typem niespokojnego ducha. Kiedy podczas samotnej wyprawy do Hongkongu pokonuje trzech bandytów, zwraca na siebie uwagę Shu (Muriel Hofmann), mistrzyni sztuki walki Wudang. Shu proponuje Jane trening i udział w nielegalnym turnieju, w którym kobiety toczą wyjątkowo brutalne walki. Po miesiącach morderczego treningu Jane jest gotowa stanąć do walki przeciw najniebezpieczniejszym zawodniczkom na świecie, wśród których znajduje się Ling (Jenny Wu), odwieczna rywalka Shu.
0,000 głosów
Badrinath Ki Dulhania

Badrinath Ki Dulhania (2017)
nowośćFilm

Komedia romantyczna DramatPokaż opis
Badrinath zwraca uwagę na typową dziewczynę o imieniu Vaidehi. Bardzo ambitną ze sprecyzowanymi celami i marzeniami. I mimo, że pochodzą z podobnych środowisk mają na wszystko diametralnie sprzeczne poglądy.
0,000 głosów
Hacker

Hacker (2016)
nowośćFilm

Dramat Kryminał ThrillerPokaż opis
Alex, imigrant z Ukrainy przybywa do Kanady i angażuje się w wirtualną organizację przestępczą Darkweb.
0,000 głosów
Powracający koszmar

Powracający koszmar (2006)
nowośćThe Return

Dramat HorrorPokaż opis
Joanna Mills jest upartą, nieustępliwą młodą kobietą, zdecydowaną na odkrycie prawdy kryjącej się za przerażającymi wizjami, które ją prześladują. Robiąc zadowalającą karierę jako przedstawiciel firmy transportowej, Joanna ma jednak spore problemy w życiu osobistym: skłócona z ojcem, nachodzona przez byłego chłopaka, coraz częściej ulega przeświadczeniu, że traci panowanie nad przebiegiem swojego życia. Widzi i podświadomie doświadcza brutalnego zabójstwa nieznajomej, młodej dziewczyny, pozbawionej życia przez bezwzględnego mordercę, którego następną ofiarą prawdopodobnie stanie się Joanna. Chcąc odmienić los i pozostać żywą, Joanna kierowana przez własne wizje, jedzie do rodzinnego miasta zabitej dziewczyny. Kiedy przyjeżdża na miejsce, odkrywa że pewne sekrety nigdy nie będą mogły być pogrzebane, niektóre duchy nigdy nie odejdą, a popełnione morderstwo, którego tajemnicę próbuje rozwikłać, może dotyczyć jej samej.
0,000 głosów
Pościg

Pościg (1946)
nowośćThe Chase

Film-noirPokaż opis
Chuck Scott jest normalnym, niewinnym mężczyzną do chwili, gdy znajduje na ulicy portfel. Będąc uczciwym człowiekiem, postanawia oddać portfel właścicielowi. Nie mógł jednak przewidzieć, że jego właścicielem jest sadystyczny szef mafii. W rezultacie ich drogi się zbiegły,a tym samym Scotty zostaje wciągnięty do brudnego świata pełnego przemocy, przestępstwa i zdrady. Wkrótce poznaje żonę pracodawcy Lornę, która prosi go o pomoc w ucieczce. [b]Obsada:[/b] Chuck Scott - Robert Cummings Lorna Roman - Michele Morgan Eddie Roman - Steve Cochran Gino - Peter Lorre Emmerrich Johnson - Lloyd Corrigan komandor Davidson - Jack Holt Fats - Don Wilson porucznik Acosta - Alexis Minotis
0,000 głosów
Mając 17 lat

Mając 17 lat (2016)
nowośćQuand on a 17 ans

Dramat RomansPokaż opis
Damien mieszka z matką - lekarką, a w szkole jest prześladowany przez  Thomasa. Ponieważ matka tego drugiego jest chora chłopcy zostają zmuszeni do zamieszkania pod jednym dachem.
0,000 głosów
Obcy: Przymierze

Obcy: Przymierze (2017)
nowośćAlien: Covenant

Thriller Sci-fiPokaż opis
Załoga statku osadniczego "Przymierze" trafia na obcą planetę. Niebawem zdadzą sobie sprawę, że to pozornie rajskie miejsce w rzeczywistości jest śmiertelnie niebezpieczne.
0,000 głosów