Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (6755)
Ostatnio dodane
Lego Scooby-Doo! Blowout Beach Bash

Lego Scooby-Doo! Blowout Beach Bash (2017)
nowośćFilm

Animowany KomediaPokaż opis
Scooby-Doo! and his pals Fred, Daphne, Velma and Shaggy are no strangers to solving spooky mysteries filled with all types of ghouls and goblins. This time is no different. As Scooby-Doo! and his friends are on their way to Blowout Beach for a real swinging beach party in the Mystery Machine, the Ghost Pirates threaten to ruin the gang’s good vibes. It is up to Scooby and the gang to get the party back on track, without missing a beat.
0,000 głosów
Batman and Harley Quinn

Batman and Harley Quinn (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany PrzygodowyPokaż opis
Batman and Nightwing are forced to team with the Joker's sometimes-girlfriend Harley Quinn to stop a global threat brought about by Poison Ivy and Jason Woodrue, the Floronic Man.
0,000 głosów
Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory

Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory (2017)
nowośćFilm

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
An animated re-telling of the film Willy Wonka and the Chocolate Factory, in which Tom and Jerry help Charlie Bucket attain a Golden Ticket and secretly accompany him into Willy Wonka's chocolate factory to prevent one of Wonka's competitors from stealing a special candy known as the Everlasting Gobstopper, but also experience the wonderful world of the chocolate factory with the guide of Tuffy, an oompa-loompa mouse. Written by Diego "Scoutart" Gleeson
0,000 głosów
LEGO DC Super Hero Girls: Brain Drain

LEGO DC Super Hero Girls: Brain Drain (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany Familijny PrzygodowyPokaż opis
The DC Super Girls go LEGO® in this animated adventure brimming with brain-twisting action! The mind games are only beginning when Supergirl, Wonder Woman, and Batgirl have no recollection of a series of wrongdoings that they were responsible for. Who can the girls turn to when even Bumblebee, Katana and other members of Super Hero High are also up to no good? It will take more than super powers to untangle this mental mix-up and find out who or what is behind these mind-bending misdoings! Get up and get your cape on for the ultimate in LEGO® girl power!
0,000 głosów
Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: Ostatni Rycerz (2017)
nowośćTransformers: The Last Knight

Akcja Sci-fiPokaż opis
Gdy na świecie Transformery i ludzie toczą wojnę, Cade Yeager wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie.
0,000 głosów
Gwiazda szeptów

Gwiazda szeptów (2015)
nowośćHiso Hiso Boshi

Sci-fiPokaż opis
Film przedstawia świat przyszłości, w którym Wszechświat w 80% zamieszkany jest przez androidy. Yoko Suzuki jest jednym z tych, który posiada wbudowaną sztuczną inteligencję. Pełni ona funkcję międzyplanetarnego listonosza, gdyż jej praca polega na dostarczaniu przesyłek ludzion rozsianym po całej galaktyce. W trakcie długich podróży żeński android ma czas, aby zastanawiać się nad istotą człowieczeństwa. W głównej roli występuje Megumi Kagurazaka, prywatnie żona reżysera.
0,000 głosów
Bokeh

Bokeh (2017)
nowośćFilm

Dramat Sci-fiPokaż opis
W trakcie romantycznego wypadu na Islandię, młoda amerykańska para odkrywa, że wszyscy ludzie na świecie zniknęli
0,000 głosów
Cold War II

Cold War II (2016)
nowośćHan Zhan 2

Akcja Dramat KryminałPokaż opis
Rywalizujący ze sobą policjanci łączą siły, aby odnaleźć porwaną żonę i córkę jednego z nich.
0,000 głosów
Dangal

Dangal (2016)
nowośćFilm

Akcja Biograficzny Dramat SportowyPokaż opis
Biograficzny sportowy dramat byłego zapaśnika Mahavir Singh Phogata nauczającego zapasów swoje dwie córki i ich wspólnej walki ze stereotypami.
0,000 głosów
Wnętrza

Wnętrza (1978)
nowośćInteriors

Dramat obyczajowyPokaż opis
Film inspirowany życiem wielkiego szwedzkiego reżysera Ingmara Bergmana, opowiada historię pewnej rodziny i stosunków panujących wśród jej członków. Są wśród niej trzy siostry, Joey (Mary Beth Hurt), Renata (Diane Keaton), Flyn (Kristin Griffith) oraz zamożny ojciec Arthur i jego żona Eve. Film pokazuje skomplikowane stosunki, jakie panują między skrajnie różnymi córkami, ich relacje z dominującą matką i ojcem szukającym innego życia poza domem. Arthur porzuca żonę na rzecz Pearl. Eve jest zawsze surowa i chłodna, a Pearl spontaniczna i bardzo kokieteryjna. Rozstanie Eve z Arthurem jest okazją dla córek do stworzenia nowych stosunków z osamotnioną matką. [b]Obsada:[/b] Kristin Griffith - Flyn Mary Beth Hurt - Joey Richard Jordan - Frederick Diane Keaton - Renata E.G. Marshall - Arthur Geraldine Page - Eve Maureen Stapleton - Pearl Sam Waterston - Mike
0,000 głosów
Objazd

Objazd (2016)
nowośćDetour

ThrillerPokaż opis
Student prawa, Harper (Tye Sheridan), podejrzewa, że jego ojczym (Stephen Moyer) odpowiada za wypadek samochodowy, w wyniku którego matka chłopaka zapadła w śpiączkę. Pewnego dnia młody człowiek zapija smutki w barze w Los Angeles. Po kilku drinkach wdaje się w rozmowę z niejakim Johnnym Rayem (Emory Cohen), który od słowa do słowa oferuje mu „zajęcie się”, za dwadzieścia tysięcy dolarów, znienawidzonym ojczymem. Napędzany złością i alkoholem Harper godzi się na wszystko. Następnego dnia budzi się z okropnym bólem głowy, niewiele pamiętając z tego, co wydarzyło się poprzedniej nocy. Niespodziewanie jednak Johnny Ray stuka do jego drzwi. [b]Obsada:[/b] Tye Sheridan - Harper Stephen Moyer - Vincent Gbenga Akinnagbe - Michael John Lynch - Frank Bel Powley - Cherry Emory Cohen - Johnny Ray Nick Boraine - Narrator / Wykładowca Sibongile Mlambo - Recepcjonistka MGM
0,000 głosów
The Dinner

The Dinner (2017)
nowośćFilm

Dramat ThrillerPokaż opis
Bohaterem The Dinner jest Stan Lohman, popularny kongresmen, który planuje startować na fotel gubernatora. Wspólnie z małżonką zaprasza on młodszego brata i jego żonę na kolacje w jednej z najbardziej renomowanych restauracji. Bracia od dzieciństwa stronili od siebie, jednak ich synowie bardzo się zaprzyjaźnili. Jak się okazuje, również wspólnie popełnili tragiczne w skutkach przestępstwo. Nie zostali oni jednak złapani, lecz rodzice muszą wspólnie ustalić co dale w tej sprawie.
0,000 głosów
Chongtian huo

Chongtian huo (2016)
nowośćSky on Fire

Akcja Kryminał ThrillerPokaż opis
Strażnik zostaje uwikłany w walkę o ochronę badań nad komórkami macierzystymi, które mogą potencjalnie leczyć raka, przed dostaniem się w niewłaściwe ręce.
0,000 głosów
To tylko koniec świata

To tylko koniec świata (2016)
nowośćJuste la fin du monde

DramatPokaż opis
Uznany pisarz Louis (Gaspard Ulliel) przez dwanaście lat nie odwiedzał matki (Nathalie Baye) oraz rodzeństwa: brata Antoine'a (Vincent Cassel) i siostry Suzanne (Léa Seydoux). Po tym, jak dowiedział się, że cierpi na nieuleczalną chorobę, postanawia ostatni raz udać się w rodzinne strony. Powitanie odbiega znacząco od jego oczekiwań, zaś dalsza część wizyty upływa w atmosferze konfliktów. Sfrustrowany Antoine nie potrafi wybaczyć bratu, że poświęcił rodzinę dla wyższych celów. Matka chce, by Louis koniecznie przekazał dalej mądrość nabytą w wielkim świecie, o czym informuje go podczas umoralniającej rozmowy. Suzanne marzy o wyjeździe z rodzinnej miejscowości, jednak póki co czas upływa jej na paleniu papierosów oraz skrętów. Na obiedzie obecna jest również żona Antoine'a - Catherine (Marion Cotillard) - która sprawia wrażenie wycofanej i przerażonej, a która jednocześnie najtrzeźwiej ocenia sytuację.
0,000 głosów
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać (1972)
nowośćEverything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask

KomediaPokaż opis
Woody Allen - reżyser, autor scenariusza i jedna z gwiazd w filmie "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać" prezentuje swoje satyryczne spojrzenie na sprawy seksu, a także prześmiewa się z różnych stylów i technik filmowych. Jest to znakomity przykład szydzenia z mediów i propagowanych przez nie wartości moralnych. Scenariusz oparty jest na książce doktora Davida Reubena pod tym samym tytułem i w samym filmie Allen udziela zabawnych odpowiedzi na pytania postawione przez dobrego doktora. W szeregu nowelek filmowych budujących cały film występuje plejada gwiazd, a wśród nich obok niepowtarzalnego Woody Allena możemy podziwiać Johna Carradine'a, Burta Reynoldsa czy Tony'ego Randalla.
0,000 głosów
Kalifornia

Kalifornia (2015)
nowośćCalifórnia

DramatPokaż opis
Jest rok 1984. Estela przechodzi burzliwy okres dojrzewania, próbuje sobie poradzić ze skomplikowanym światem seksu, miłości i przyjaźni. Najbardziej podziwia swojego wujka Carlosa i chce go odwiedzić w Kalifornii. Gdy jednak on wraca do Brazylii wychudzony, słaby i chory, wszystko się zmienia. Estela przeżyje kryzys i odtąd już zawsze będzie patrzyła na świat w inny sposób. [b]Obsada:[/b] Clara Gallo - Estela Caio Horowicz - JM Caio Blat - Carlos Giovanni Gallo - Xande Letícia Fagnani - Joana Livia Gijon - Alessandra Virginia Cavendish - Cris Paulo Miklos - Beto
0,000 głosów
New Trial

New Trial (2017)
nowośćJaesim

Kryminał DramatPokaż opis
Hyun-Woo, który jest jedynym świadkiem zamordowania taksówkarza, zostaje oskarżony o popełnienie przestępstwa i skazany na dziesięć lat. Z pomocą prawnika walczy o swoje dobre imię, czy uda mu się wywalczyć sprawiedlowość?
0,000 głosów
Tordenskjold i Kold

Tordenskjold i Kold (2016)
nowośćTordenskjold & Kold

Dramat KomediaPokaż opis
W 1720 roku kończy się wielka wojna północna. Bohater zwycięskiej duńsko-norweskiej flotylli, dwudziestodziewięcioletni wiceadmirał Wessel Tordenskjold (Jakob Oftebro), przechodzi kryzys egzystencjalny. Nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Mężczyzna nie stroni od używek. Coraz więcej czasu spędza też wśród młodych kobiet. Jego najlepszym przyjacielem jest zaufany sługa Kold (Martin Buch). Za jego sprawą Tordenskjold decyduje się wybrać w daleką podróż. Błyskotliwie zrealizowane kino kostiumowe, przywołujące czasy osiemnastowiecznych wojen. [b]Obsada:[/b] Jakob Oftebro - Tordenskiold Martin Buch - Kold David Dencik - Dr Mabuse Martin Greis - Król Frederik IV Ole Christoffer Ertvaag - Casper Wessel Julie Agnete Vang - Anne Sofie Reventlow Kenneth M. Christensen - Kapitan Ployart Björn Kjellman - Von Holstein
0,000 głosów
Ostra noc

Ostra noc (2017)
nowośćRough Night

KomediaPokaż opis
W „Ostrej nocy”, hardkorowej komedii dla dorosłych, pięć przyjaciółek z college’u (w tych rolach: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoë Kravitz) spotyka się po 10 latach na panieńskim weekendzie w Miami. Na ich odjechane, szaleńcze imprezowanie kładzie się jednak cień, kiedy podczas jednej z imprez przypadkowo zabijają striptizera. Pośród nerwowych prób wymyślenia, co robić dalej, dochodzi do dalszych zawirowań, które jedynie zacieśniają przyjaźń dziewczyn
0,000 głosów
Ponad wszystko

Ponad wszystko (2017)
nowośćEverything, Everything

MelodramatPokaż opis
Maddy, nastolatka cierpiąca na rzadką chorobę, od lat nie wychodzi z domu. Gdy zakochuje się w chłopaku z sąsiedztwa, gotowa jest zaryzykować wszystkim, aby mogli być razem.
0,000 głosów