Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (2990)
Ostatnio dodane
Kaufman's Game

Kaufman's Game (2017)
nowośćFilm

Kryminał Thriller Sci-fiPokaż opis
Pasjonujący się boksem Stanley dostaje propozycję skorzystania z wyjątkowych sterydów. Zdeterminowany zagłębia się w operacje brutalnego półświatka
0,000 głosów
Psychopata

Psychopata (1995)
nowośćCopycat

Sensacyjny ThrillerPokaż opis
Dr Helen Hudson (Sigourney Weaver) pracuje jako psycholog sądowy. Zajmuje się profilami psychologicznymi przestępców. Jej specjalnością są seryjni mordercy. Kiedyś omal niezgineła przez jednego z nich. Od tego czasu nie opuszcza swego mieszkania. Nagle na scenie pojawia się nowy gracz. Jest nieprzewidywalny, działa według niezrozumiałego schematu. Policja prośi o pomoc do dr Hudson, bo tylko ona może odkryć, czym kieruje się morderca. Pani doktor niechętnie zgadza się pomóc, zwłaszcza dlatego że przestępca właśnie ją obrał za następny cel.
0,000 głosów
Nigdy nie umieraj sam

Nigdy nie umieraj sam (2004)
nowośćNever Die Alone

Dramat Kryminał ThrillerPokaż opis
Kiedy przywódca gangu nazywany Król David zostaje zamordowany, Paul Pawlowski - reporter, króty był świadkiem jego śmierci, zaczyna badać okoliczności, w jakich do niej doszło. Dzięki lekturze dziennika gangstera stopniowo dowiaduje się, w jaki sposób zwykły kryminalista stał się szefem przestępczego podziemia oraz co doprowadziło do jego upadku. Scenariusz filmu oparty jest na powieści byłego kryminalisty Donalda Goinesa, który po wyjściu z więzienia w 1970 roku opublikował 16 książek, zanim 4 lata później został zastrzelony.
0,000 głosów
Skazany

Skazany (2017)
nowośćShot Caller

Dramat Thriller KryminałPokaż opis
Biznesmen Jacob Harlon (Nikolaj Coster-Waldau) trafia do więzienia po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. By przetrwać za kratkami, musi nauczyć się obowiązujących w zakładzie karnym reguł, ale również wyrachowania i sprytu. Z czasem Jacob zacznie rozumieć, że jedyną gwarancją na przeżycie jest dołączenie do któregoś z więziennych gangów. Decyzja, którą podejmie, uratuje go od śmierci, ale napiętnuje na resztę życia. Wkrótce po wyjściu z więzienia, przywódcy gangu zmuszą Jacoba do przeprowadzenia zbrojnej operacji przeciwko największym rywalom z ulic Kalifornii. Były skazaniec, chcąc nie chcąc, znajdzie się w sytuacji, w której zaciągnięte długi możne spłacić wyłącznie przelaną krwią.
0,000 głosów
John Stratton

John Stratton (2017)
nowośćStratton

Thriller AkcjaPokaż opis
Agent brytyjskich sił specjalnych dostaje zadanie wytropienia globalnej organizacji celem zapobieżenia atakowi terrorystycznemu.
0,000 głosów
Epidemia

Epidemia (1995)
nowośćOutbreak

Dramat Thriller AkcjaPokaż opis
Mieszkańców kalifornijskiego miasteczka atakuje epidemia śmiertelnej choroby. Jak się okazuje, w posiadaniu szczepionki przeciwko tajemniczej chorobie jest armia amerykańska. Jej przedstawiciele nie zgadzają się jednak na jej użycie. Czy oznacza to wyrok śmierci na wszystkich mieszkańców miasteczka?
0,000 głosów
7 Sekund

7 Sekund (2005)
nowość7 Seconds

Kryminał Thriller AkcjaPokaż opis
John Tuliver - zawodowy złodziej - zbiera najlepszych ludzi i planuje wielki skok na opancerzone furgonetki, przewożące pieniądze z 20 kasyn w Rumunii. Jednak plan "A" zawodzi, gdyż ładunki wybuchowe, które miały za zadanie otworzyć drzwi opencerzonych samochodów, okazują się atrapą. Na szczęście jest plan "B", dzieki któremu skok udaje się - ale nie do końca. Na grupę Johna wracającej z łupem napada inny gang. Złodzieje próbują się bronić, otwierają ogień, jednak kule okazują się ślepakami. Wrogi gang przejmuje kasę, zabija kilku ludzi oraz bierze zakładniczkę. John postanawia uwolnić Christine z rąk porywaczy, a także za wszelka cenę dowiedzieć się, kto ich wrobił...
7,504 głosy
Piła: Dziedzictwo

Piła: Dziedzictwo (2017)
nowośćJigsaw

Dramat Horror Kryminał ThrillerPokaż opis
Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje...
0,000 głosów
Suburbicon

Suburbicon (2017)
nowośćFilm

Kryminał Dramat ThrillerPokaż opis
Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko, istna reklama sta­tecznego życia i dobrobytu czyli American Dream w czystej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge'ów obraca w gruzy na­pad z bronią w ręku, w którym ginie seniorka rodu, ukochana mama nastoletniego Nicky'ego Lodge. Pogrążony w rozpaczy chłopak posta­nawia pomścić swą ukochaną rodzicielkę. W poszukiwaniu sprawców rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkryje mrocz­ne rodzinne sekrety, układy, machinacje i animozje, które nie były bez związku ze śmiercią jego matki.
0,000 głosów
John Doe: Samozwańczy strażnik

John Doe: Samozwańczy strażnik (2014)
nowośćJohn Doe Vigilante

Kryminał ThrillerPokaż opis
Niektórzy nazywają go mesjaszem, inni diabłem. Jedni, wychwalają i naśladują jego działania, drudzy je piętnują. Dziś, oskarżony o seryjne zabójstwa, John Doe, oczekuje na werdykt w jednej z najbardziej kontrowersyjnych spraw w historii. Dowodem jest mrożący krew w żyłach zbiór pamiętników wideo.
4,502 głosy
Allure

Allure (2017)
nowośćFilm

Dramat Romans ThrillerPokaż opis
Laura, sprzątaczka z tajemniczą przeszłością, nawiązuje więź z Evą, 16-letnią córką swojego klienta. Młoda dziewczyna decyduje się uciec z domu razem z Laurą, gdy ich związek staje się coraz bardziej obsesyjny.
0,000 głosów
Josie

Josie (2017)
nowośćFilm

Dramat ThrillerPokaż opis
Życie Hanka, samotnego faceta z nudną egzystencją w sennym, południowym miasteczku, zmienia się, pod wpływem nowo poznanej Josie, uczennicy liceum z mroczną przeszłością...
0,000 głosów
10x10

10x10 (2018)
nowośćFilm

ThrillerPokaż opis
Aby poznać mroczny sekret z przeszłości z pozoru zwykły facet, a w rzeczywistości ogarnięty obsesją zemsty i poznania mrocznego sekretu porywa Cathy w biały dzień i zabiera ją do swojego domu, gdzie zamyka ją w dźwiękoszczelnej celi.
0,000 głosów
Pojedynek na szosie

Pojedynek na szosie (1971)
nowośćDuel

Thriller AkcjaPokaż opis
Zwykły amerykański businessman, David Mann, podczas podróży służbowej wyprzedza na odludnej szosie ogromną, obskurną cysternę. Kierowca kolosa z niewyjaśnionych przyczyn rusza za nim w pościg. Rozpoczyna się mordercza walka o przetrwanie. 
0,000 głosów
Obława

Obława (2000)
nowośćTakedown

Thriller AkcjaPokaż opis
Jest to film bazujacy na historii schwytania jednego z największych hackerów: Kevina Mitnick'a.
6,502 głosy
Mulholland Drive

Mulholland Drive (2001)
nowośćMulholland Dr.

Dramat ThrillerPokaż opis
Podstawą filmu był pilot serialu który, ze względu na brak zainteresowania wytwórni nigdy nie powstał. Rzecz dzieje się w Los Angeles. Piękna brunetka (Laura Harring) cudem uchodzi z życiem z wypadku samochodowego na ulicy Mulholland Drive. Do Hollywood przybywa z prowincji naiwna blondynka Betty (Naomi Watts) marząca o karierze aktorskiej. Wzięty reżyser Adam Kesher (Justin Theroux) kręci film, do którego obsadę dyktuje mu mafia kierowana przez tajemniczego karła... Drogi tych postaci się łączą. Powstaje obraz, który na początku przypomina thriller, by w połowie zaskoczyć widza i wywrócić wszystko, co do tej pory zrozumiał, do góry nogami.
0,000 głosów
Te Ostatnie Godziny

Te Ostatnie Godziny (2013)
nowośćThese Final Hours

Dramat Thriller Sci-fiPokaż opis
W kierunku australijskiego wybrzeża pędzi kometa, więc ludzie mają kilka dni, aby nacieszyć się życiem. Szukający dzikiej imprezy James spotyka na swojej drodze Rose.
0,000 głosów
W matni

W matni (1999)
nowośćBrokedown Palace

Dramat ThrillerPokaż opis
Dwie Amerykanki po maturze wyjeżdżają na wakacje do Bangkoku. Przygodnie poznany uroczy Australijczyk proponuje przyjaciółkom wspólny wypad do Hongkongu. Podczas kontroli na lotnisku celnicy znajdują w ich bagażu narkotyki. Sąd tajski skazuje je na 33 lata ciężkiego więzienia, zwanego Brokedown Palace.
0,000 głosów
Zdrajca

Zdrajca (2008)
nowośćTraitor

ThrillerPokaż opis
Kiedy agent FBI Roy Clayton (Guy Pearce) przejmuje śledztwo w sprawie międzynarodowej grupy terrorystów, odkrywa, iż wszystkie tropy prowadzą do byłego oficera sił specjalnych USA Samira Horna (Don Cheadle). Jakie są związki Horna z odbiciem więźniów w Yemenie, bombowym zamachem w Nicei oraz atakiem w Londynie? Czy to zemsta rozgoryczonego członka elitarnego komando czy też sprawa ma jakieś drugie dno?
7,502 głosy
Naznaczony: ostatni klucz

Naznaczony: ostatni klucz (2018)
nowośćInsidious: The Last Key

Horror ThrillerPokaż opis
W rodzinnym domu doktor Elise Rainier zamieszkuje demon zwany KeyFace. Kobieta musi stawić czoła niebezpieczeństwu i uratować swoją duszę nim zostanie przeklęta na wieki.
0,000 głosów